Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

cafe Απριλιος 2011


Αννα25

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Ωραία η ιδέα να βρεθούμε, να δω πως θα καταφέρουμε να συντονιστούμε με τα κουτσουβελάκια μας.....

Dimista και εγώ θέλω να την πάω κούνιες αλλά δεν έχω βρει κοντά μου με τάπητα κάτω και στο χαλίκι θα γίνει χάλια το καρότσι της.

Εlzu κολπατζού η μικρή ε??

Εμένα κάνει κουπεπε, έλα-έλα, ολα οκ (με το δάχτυλο)..

Αχ..τι χαζομαμάδες που είμαστε...


uwJMp2.png?KqESJfSU
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια καλημερα και απο εμενα.Ναι ειμαστε χαζομαμαδες!ΠΟλυ χαιρομαι οταν τα κανει αυτα...ειναι σκετη γλυκα.Κοριτσια εγω κουνια της εχω για μεσα στο σπιτι.Την κρεμαω στην κασα και αρχιζει η κουνια...την πρωτη φορα γελουσε τοσοοοο πολυ ηταν κουκλα...μετα ομως αρχισε να μην την θελει,...να βαριεται...δεν ξερω...καθεται πολυ λιγο και μετα δεν θελει αλλο...στην περπατουρα που της πηρα την βρισκει πολυ γιατι μπορει να εξερευνησει χωρους που δεν μπορουσε πριν.


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...διαβαζω πεταχτα τα νεακια μας αλλα δεν προλαβαινω να γραψω...:-(

Θα ειναι πολυ ωραια να κανονισουμε συναντηση!!!!

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια και τα μπεμπακια!!!:D


QWrRp3.png

pw3Zp3.png

eJhDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Δήμητρα το Mall το Σάββατο δεν ήταν και πολύ καλή ιδέα. Έκανα 20 λεπτά να μπω στο πάρκινγκ. Άλλα 20 για να μπω στο ασανσερ με το καρότσι και είχε τόσο κόσμο που δεν μπορούσες να κλανεις βόλτα με το καρότσι... Έκανα άλλη τόση ώρα να βγώ από εκεί.

Σήμερα σκέφτομαι να πεταχτώ στο ΙΚΕΑ (με την μπουμπού πάντα, καθώς είμαστε αυτοκόλοιτες) για να δω μήπως βρω βαμβακερό χαλί για το δωμάτιό της.

Την Παρασκευή έχω Χριστουγεννιάτικο τραπέζι στην παρέα μας (3 ζευγάρια & εμείς). Έχετε καμία προτότυπη & εύκολη πρόταση?

Ελζού εντυπωσιάστικα με το μωρό σου. Η δικιά μου δεν κάνει τίποτα. Μόνο χαζογελάει. Από δοντια τίποτα κι εμείς.

Φιλιά κορίτσια. Ξύπνησε η μπουμπού...


ilCsp3.png

O3rXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tzamin εγώ θα έφτιαχνα τα εξής:Σουφλέ,τυρόπιτα χωρίς φύλλο ίσως πατάτες στο φούρνο με μουστάρδα ,σαλάτα με μαρούλι,ρόκα, σταφίδες ,καρύδια, κρουτόνς,βαλσάμικο και λάδι.Και άλσα μους μπανάνα.Το άλσα μους μπανάνα είναι πολύ εύκολο.Όταν κάνω τυρόπιτα πάντα την κάνω χωρίς φύλλο για πιο γρήγορα.Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Τζαμίν ένα πρωτότυπο φαγητό είναι κοτόπουλο στήθος με ρύζι και κρέμα γάλακτος.Έχω όμως να το κάνω από το 2009 και δεν θυμάμαι την συνταγή απέξω.Αν τυχόν και σε ενδιαφέρει ρώτα με για να κοιτάξω στο μπλοκάκι που γράφω τις συνταγές να στην αντιγράψω.Καλό μεσημέρι!


C7Lkp3.png?lXhBQINX4iPZp3.png?6ySe4RtHgWK1p3.png?NeXL5skS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια !!! τι κανετε μανούλες κ μπεμπάκια ?

εμεις καλά , πηγαμε παιδίατρο, 8860 κιλά και 74 εκ , ο μπέμπης . μας προσθεσε πορτοκάλι , μανταρίνι ,ακτινίδιο στην φρουτόκρεμα , επισης αρνι,γαλοπούλα κ κουνέλι , κι απο λαχανικά αρακά, κουνουπίδι, μπροκολο,μαιντανό, σελινο και άλλα πολλά

Ωραία θα ηταν να συναντηθούμε .........αλλα μας βλέπω κατα τον Μάιο ...τον Απρίλιο ειμαστε φουλ στα γενέθλια!!!!!!!!


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!

Δήμητρα το Mall το Σάββατο δεν ήταν και πολύ καλή ιδέα. Έκανα 20 λεπτά να μπω στο πάρκινγκ. Άλλα 20 για να μπω στο ασανσερ με το καρότσι και είχε τόσο κόσμο που δεν μπορούσες να κλανεις βόλτα με το καρότσι... Έκανα άλλη τόση ώρα να βγώ από εκεί.

Σήμερα σκέφτομαι να πεταχτώ στο ΙΚΕΑ (με την μπουμπού πάντα, καθώς είμαστε αυτοκόλοιτες) για να δω μήπως βρω βαμβακερό χαλί για το δωμάτιό της.

Την Παρασκευή έχω Χριστουγεννιάτικο τραπέζι στην παρέα μας (3 ζευγάρια & εμείς). Έχετε καμία προτότυπη & εύκολη πρόταση?

Ελζού εντυπωσιάστικα με το μωρό σου. Η δικιά μου δεν κάνει τίποτα. Μόνο χαζογελάει. Από δοντια τίποτα κι εμείς.

Φιλιά κορίτσια. Ξύπνησε η μπουμπού...

Ευκολο σουφλε, φτιάχνω χωρις να βρασω τα μακαρόνια , απλά ριχνω 2 λιτρα γάλα και στην ουσία γινονται μεσα στο γάλα και φυσικά τυριά , μπεικον και οτι άλλο θελεις


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

τζαμιν καθε μωρακι ειναι διαφορετικο...δεν σηκωνεται μονη της ουτε μπουσουλαει σωστα....τωρα ολα αυτα που εχει μαθει ειναι απο την υπομονη της γιαγιας που για μια ολοκληρη μερα της μαθαινει το ιδιο πραγμα...:rolleyes::rolleyes:

Πηγε της πηρε η γιαγια της χτες αυτοκολλητα χριστουγεννιατικα...εχει εναν αγιο βασιλη που χαιρεταει, μερικα ζωακια...τα κολλησαμε στον τοιχο στην κουζινα που εχουμε το καρεκλακι της!Ξετρελαθηκε...οχι γιατι καταλαβαινει αλλα απο τα χρωματα και απο το κατι καινουργιο...Για διακοσμηση σπιτιου παντως πολυ εξυπνη ιδεα...με 2 ευρω απο τους κινεζους...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τζαμιν παρε μερικες σελιδες για να παρεις μερικες ιδεες...εγω αυτο κανω παντα και μετα αυτοδημιουργω...

http://www.sintagespareas.gr/sintages/search-results.html?cattext=31cat22

http://mikrikouzina.blogspot.com/2009/12/blog-post_03.html

http://www.madata.gr/cooking/syntages-xrist/86414.html


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Ελπιζω ολες να ειστε καλα.Εμεις λιγο ειμαστε καλυτερα απο τη γκρινια του,μαλλον για λιγο τον αφησαν τα δοντια του.

Τη Δευτερα πηγα για τη μαγνητικη και σημερα πηρα τα αποτελεσματα.Ευτυχως ειναι καλα,δεν ειναι κακοηθεια αλλα θα κανουμε και μια βιοψια για να δουμε ακριβως τη συσταση του.

Βιβη,καλοριζικο το δοντακι σας!Εγω δεν ξερω μερη που μπορουμε να παμε με τοσα μωρα.Αν εχεις καμια ιδεα εσυ πες την.

Ελζου,κι εμας αυξηθηκε η ορεξη μας.Μονο με τα φρουτα ακομα ειμαστε μαλωμενοι.

Dimista,μακαρι να φαει τα φρουτα του ο μικρος σου με μπισκοτα η μπισκοτοκρεμα.Ο δικος μου ουτε ετσι τα τρωει.

Καλο απογευμα κοριτσια.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εμεις della δεν τα τρωμε τα φρουτα...τα ετοιμα της δινω...δεν τα θελει καθολου τα φρεσκα...σημερα της εδωσα ομως ενα ολοκληρο μανταρινι κομμενο σε φετουλες και το εφαγε...αυριο λεω να της δωσω ετσι μηλο αλλα το φοβαμαι λιγο γιατι ειναι σκληρο...πορτοκαλια ειναι ακομα ξινα...τι αλλο θα μπορουσα να δωσω βρε κοριτσια?


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...