Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

1 hour ago, agapi27 είπε:

Εχω το ιδιο θεμα...γλυφει-πιπιλαει τα χερια τ ενω δεν πειναει. Το κακο ειναι οτι πλεον δεν δεχεται τη πιπιλα...

Ο δικος μας,εκανε θηλαστικες κινησεις στον υπνο  κ ρωτησα τον παιδιατρο κ μ ειπε οτι τα παιδια π δεν παιρνουν πιπιλα,κανουν πιπιλα τη γλωσσα τους...

Αλλα 3-4 μερες γλυφει κ τα χερια τ.. Και χθες εκανε εμετο ετσι οπως το εκανε.

 

Καθε βραδυ πριν τον υπνο εχουμε πολυ  κλαμα... Δεν ηρεμει με τιποτα... Μετα βεβαια κοιμαται ησυχος ολο το βραδυ κ θηλαζει 2-4 φορες στον υπνο τ... Καποιες φορες τιναζεται λιγο αλλα τον παιρνω αγκαλια κ ηρεμει...

Εμένα αν τα εγλυφε τα χεράκια του δεν θα με ενοχλούσε (στάδιο ανάπτυξης κ εξερευνησης είναι αυτό εξάλλου. το έκανε κ η κόρη μου) αλλά αυτός πιπιλαει το δάχτυλο του κανονικά...Κ προκειμένου να έχω ένα παιδί (καλή ώρα όπως ο αδερφός μου που πιπιλουσε το δάχτυλο του μέχρι τα 10) προτιμώ την πιπίλα...

Εμεις 2-3 μέρες τώρα έχουμε κλάμα σε κάποιους θηλασμούς...μήπως τον πειράζει κάποιο φαγητό που τρώω ή έχω πρόβλημα με την παραγωγή μου γτ η αλήθεια είναι ότι αποτραβιεται επειδή πνίγεται...δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , katrin* είπε:

Εμένα αν τα εγλυφε τα χεράκια του δεν θα με ενοχλούσε (στάδιο ανάπτυξης κ εξερευνησης είναι αυτό εξάλλου. το έκανε κ η κόρη μου) αλλά αυτός πιπιλαει το δάχτυλο του κανονικά...Κ προκειμένου να έχω ένα παιδί (καλή ώρα όπως ο αδερφός μου που πιπιλουσε το δάχτυλο του μέχρι τα 10) προτιμώ την πιπίλα...

Εμεις 2-3 μέρες τώρα έχουμε κλάμα σε κάποιους θηλασμούς...μήπως τον πειράζει κάποιο φαγητό που τρώω ή έχω πρόβλημα με την παραγωγή μου γτ η αλήθεια είναι ότι αποτραβιεται επειδή πνίγεται...δεν ξέρω...

κι εμενα αποτραβιεται.Ειχα θεμα γιατι εχω υπερπαραγωγη,πλεον καπως εχει ρυθμιστει,αλλα δεν θηλαζει τοσο πολυ.Και καποιες φορες παιρνει τη θηλη κ την αφηνει 3-4 φορες. Πλεον κ ο παιδιατρος συνεστησε πληρη αποχη απο γαλακτοκομικα γιατι εχει εκρηκτικες κ αφρωδεις κενωσεις .Εχω στο μυαλο κ για παλινδρομηση,αλλα μ ειπε οτι ο λαιμος τ ειναι μια χαρα.

Γενικα δεν μπορω να πω οτι ειναι ευκολος ο θηλασμος αλλα το παλευω ,ελπιζοντας οτι κανω το καλυτερο για το παιδι . Κανω πολλους θηλασμους ξαπλωμενη ,με αναμενο το πιστολακι κ.λ. .Οταν κοιμαται τρωει μια χαρα.Εννοω στους βραδινους.  

Ενω γλυφει τα χερια τ κ προσπαθει να τα βαλει στο στομα δεν θελει να θηλασει..


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , agapi27 είπε:

κι εμενα αποτραβιεται.Ειχα θεμα γιατι εχω υπερπαραγωγη,πλεον καπως εχει ρυθμιστει,αλλα δεν θηλαζει τοσο πολυ.Και καποιες φορες παιρνει τη θηλη κ την αφηνει 3-4 φορες. Πλεον κ ο παιδιατρος συνεστησε πληρη αποχη απο γαλακτοκομικα γιατι εχει εκρηκτικες κ αφρωδεις κενωσεις .Εχω στο μυαλο κ για παλινδρομηση,αλλα μ ειπε οτι ο λαιμος τ ειναι μια χαρα.

Γενικα δεν μπορω να πω οτι ειναι ευκολος ο θηλασμος αλλα το παλευω ,ελπιζοντας οτι κανω το καλυτερο για το παιδι . Κανω πολλους θηλασμους ξαπλωμενη ,με αναμενο το πιστολακι κ.λ. .Οταν κοιμαται τρωει μια χαρα.Εννοω στους βραδινους.  

Ενω γλυφει τα χερια τ κ προσπαθει να τα βαλει στο στομα δεν θελει να θηλασει..

Κάνεις αποχή και από φανερά και από κρυφά γαλακτοκομικά? Κ ο μικρός έχει τέτοιες κενώσεις αλλά όχι πάντα...είναι δείγμα αλλεργίας δηλαδή αυτό?

Καλά κ εμενα ο θηλασμός στην κορη μου ήταν πιο εύκολος...ούτε γουλιές έβγαζε (σε νορμάλ πλαίσια δηλαδή ) ούτε εμετούς έκανε πάρα μόνο 2 φορές θυμάμαι... εννοείται ότι κάνεις το καλύτερο για το παιδάκι σου κ σιγά σιγά όλα θα φτιάξουν...

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα καλή βδομάδα!ρε κορίτσια για πείτε καμιά πιπίλα να πάω να πάρω στο μπέμπη...στην κορη δςν είχα δώσει κ δν ξέρω καθόλου,γράφουν ηλικία επάνω? Πιπιλαει το δάχτυλο του αρκετό καιρό τώρα κ προκειμένου να του το κόψω προτιμώ την πιπίλα...αν τη δεχτεί βέβαια...

Καλησπέρα!Εμείς έχουμε δοκιμάσει της chicco της nuk και της mam αλλά δε θέλει καμία...την φτύνει και νευριάζει...Ναι άνα ηλικία είναι..0-6 μηνών συνήθως πάνε της mam έχει και 0-2..και εγώ κάνω αποχή και στα κρυφά γαλακτοκομικά...είναι πολύ δύσκολο...τα πάντα περιέχουν γάλα...

1 hour ago, agapi27 είπε:

κι εμενα αποτραβιεται.Ειχα θεμα γιατι εχω υπερπαραγωγη,πλεον καπως εχει ρυθμιστει,αλλα δεν θηλαζει τοσο πολυ.Και καποιες φορες παιρνει τη θηλη κ την αφηνει 3-4 φορες. Πλεον κ ο παιδιατρος συνεστησε πληρη αποχη απο γαλακτοκομικα γιατι εχει εκρηκτικες κ αφρωδεις κενωσεις .Εχω στο μυαλο κ για παλινδρομηση,αλλα μ ειπε οτι ο λαιμος τ ειναι μια χαρα.

Γενικα δεν μπορω να πω οτι ειναι ευκολος ο θηλασμος αλλα το παλευω ,ελπιζοντας οτι κανω το καλυτερο για το παιδι . Κανω πολλους θηλασμους ξαπλωμενη ,με αναμενο το πιστολακι κ.λ. .Οταν κοιμαται τρωει μια χαρα.Εννοω στους βραδινους.  

Ενω γλυφει τα χερια τ κ προσπαθει να τα βαλει στο στομα δεν θελει να θηλασει..

Και εμένα αποτραβιεται και ξαναμπαίνει και ξαναβγαινει αλλά από το ένα στήθος συνήθως και όταν βγαίνει απότομα τρέχει το γάλα και κάποιες φορές τσιραει κιόλας...το βράδυ όμως δεν το κάνει...εσάς όταν ταιζεται από το ένα στήθος τρέχει το άλλο?ποτέ σταματάει αυτό?με έχει κουράσει συνέχεια με πετσετακια κυκλοφορώ...όταν είμαι έξω βάζω επιθέματα...αλλά σπίτι δεν τα θέλω...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, agapi27 είπε:

κι εμενα αποτραβιεται.Ειχα θεμα γιατι εχω υπερπαραγωγη,πλεον καπως εχει ρυθμιστει,αλλα δεν θηλαζει τοσο πολυ.Και καποιες φορες παιρνει τη θηλη κ την αφηνει 3-4 φορες. Πλεον κ ο παιδιατρος συνεστησε πληρη αποχη απο γαλακτοκομικα γιατι εχει εκρηκτικες κ αφρωδεις κενωσεις .Εχω στο μυαλο κ για παλινδρομηση,αλλα μ ειπε οτι ο λαιμος τ ειναι μια χαρα.

Γενικα δεν μπορω να πω οτι ειναι ευκολος ο θηλασμος αλλα το παλευω ,ελπιζοντας οτι κανω το καλυτερο για το παιδι . Κανω πολλους θηλασμους ξαπλωμενη ,με αναμενο το πιστολακι κ.λ. .Οταν κοιμαται τρωει μια χαρα.Εννοω στους βραδινους.  

Ενω γλυφει τα χερια τ κ προσπαθει να τα βαλει στο στομα δεν θελει να θηλασει..

Από αυτά που ξέρω οι εκρηκτιξες αφρώδες κενώσεις οφείλονται στην υπερπαραγωγή κανονικά πρέπει  να βάζεις να θηλάζει το μωρό πρώτα από το ένα στήθος για να περνει κ το λιπσρο γάλα κ στο επόμενο γεύμα από το άλλο ..!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Afroditi85 ευχαριστώ! Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα μήπως τη γλυτώσουμε την πιπίλα...δεν τη θέλω είναι η αλήθεια αλλά από το δάχτυλο τι να κάνω.........εμένα δεν τρέχει το στήθος ποτέ, μόνο τον πρώτο μήνα μέχρι να εδραιωθει ο θηλασμός,είμαι τυχερή...νομίζω όμως ότι σε κάποιες αυτό συνεχίζεται για καιρό... Αφροδίτη την αποχή γτ την κάνεις εσύ? 

@xaroumenh mama και εγώ αυτό ξέρω ότι οι εκρηκτικες κενώσεις είναι σημαδι υπερπαραγωγής όχι αλλεργίας γι αυτό ρώτησα...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, katrin* είπε:

@Afroditi85 ευχαριστώ! Θα περιμένω λίγες μέρες ακόμα μήπως τη γλυτώσουμε την πιπίλα...δεν τη θέλω είναι η αλήθεια αλλά από το δάχτυλο τι να κάνω.........εμένα δεν τρέχει το στήθος ποτέ, μόνο τον πρώτο μήνα μέχρι να εδραιωθει ο θηλασμός,είμαι τυχερή...νομίζω όμως ότι σε κάποιες αυτό συνεχίζεται για καιρό... Αφροδίτη την αποχή γτ την κάνεις εσύ? 

@xaroumenh mama και εγώ αυτό ξέρω ότι οι εκρηκτικες κενώσεις είναι σημαδι υπερπαραγωγής όχι αλλεργίας γι αυτό ρώτησα...

Εγώ ήθελα να της δώσω αλλά αυτή έχει άλλη άποψη!χαχαχα!νευριάζει και μετά δεν μπορώ να την κάνω καλά...οπότε σταμάτησα την προσπάθεια...σταμάτησα τα γαλακτοκομικά γιατί μπαινοβγαινε στο στήθος και αυτό ήταν ένδειξη ότι κάτι την ενοχλεί...πονούσε την ώρα που έτρωγε...και το πρώτο πράγμα που σου λένε είναι τα γαλακτοκομικά...και τους ξηρούς καρπούς...επίσης της δίνω προβιοτικα...η παιδίατρος μου είναι και παιδογαστρεντερολογος...εμένα πάντα σχεδον κατουράει με θόρυβο...τι εννοούμε αφρωδεις???

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Κάνεις αποχή και από φανερά και από κρυφά γαλακτοκομικά? Κ ο μικρός έχει τέτοιες κενώσεις αλλά όχι πάντα...είναι δείγμα αλλεργίας δηλαδή αυτό?

 

Εμενα μ κανει κ λιγες βλεννες. Ισως γι αυτο. 

 

πρίν από 16 λεπτά , Afroditi85 είπε:

τι εννοούμε αφρωδεις???

με αφρο... σαν σαπουναδα... σαν ανθρακικο...πως να το πω..:P  και ετυχε να τα κανει με ανοιχτη πανω κ τα ειδα..  κ ακουγονται παρα πολυ.

 

4 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

 

Και εμένα αποτραβιεται και ξαναμπαίνει και ξαναβγαινει αλλά από το ένα στήθος συνήθως και όταν βγαίνει απότομα τρέχει το γάλα και κάποιες φορές τσιραει κιόλας...το βράδυ όμως δεν το κάνει...εσάς όταν ταιζεται από το ένα στήθος τρέχει το άλλο?ποτέ σταματάει αυτό?

κι εμενα μου τρεχει κ απ τα 2 στηθη οταν θηλαζω. Σπανια δεν τρεχει κ απ τα 2. 

και απ τα κρυφα γαλακτοκομικα θα κανω.Γενικα με δυσκολευει ο θηλασμος,αλλα το παλευω... Το πιστολακι ειχει γινει ο καλυτερος μ φιλος.Αυτο κ οι βραδινες βολτες με το αμαξι.


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Εγώ ήθελα να της δώσω αλλά αυτή έχει άλλη άποψη!χαχαχα!νευριάζει και μετά δεν μπορώ να την κάνω καλά...οπότε σταμάτησα την προσπάθεια...σταμάτησα τα γαλακτοκομικά γιατί μπαινοβγαινε στο στήθος και αυτό ήταν ένδειξη ότι κάτι την ενοχλεί...πονούσε την ώρα που έτρωγε...και το πρώτο πράγμα που σου λένε είναι τα γαλακτοκομικά...και τους ξηρούς καρπούς...επίσης της δίνω προβιοτικα...η παιδίατρος μου είναι και παιδογαστρεντερολογος...εμένα πάντα σχεδον κατουράει με θόρυβο...τι εννοούμε αφρωδεις???

Αφροδίτη αυτό στο κάνει σε κάθε θηλασμό? Γτ εμένα το πρωί κ το βράδυ θηλάζει μια χαρά, το απόγευμα κάτι τον.ενοχλεί...Κ σκέφτομαι αν ήταν από τα γαλακτοκομικα δν θα απομακρυνοταν από το στήθος όλη μέρα? 

πρίν από 13 λεπτά , agapi27 είπε:

Εμενα μ κανει κ λιγες βλεννες. Ισως γι αυτο. 

 

με αφρο... σαν σαπουναδα... σαν ανθρακικο...πως να το πω..:P  και ετυχε να τα κανει με ανοιχτη πανω κ τα ειδα..  κ ακουγονται παρα πολυ.

 

κι εμενα μου τρεχει κ απ τα 2 στηθη οταν θηλαζω. Σπανια δεν τρεχει κ απ τα 2. 

και απ τα κρυφα γαλακτοκομικα θα κανω.Γενικα με δυσκολευει ο θηλασμος,αλλα το παλευω... Το πιστολακι ειχει γινει ο καλυτερος μ φιλος.Αυτο κ οι βραδινες βολτες με το αμαξι.

Εγώ δν ξέρω τι εννοούμε με τις βλεννες...τις αφρωδεις τις καταλαβαίνω...έχει ίνες από αιμα στα κακά του?αυτό είναι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , katrin* είπε:

Αφροδίτη αυτό στο κάνει σε κάθε θηλασμό? Γτ εμένα το πρωί κ το βράδυ θηλάζει μια χαρά, το απόγευμα κάτι τον.ενοχλεί...Κ σκέφτομαι αν ήταν από τα γαλακτοκομικα δν θα απομακρυνοταν από το στήθος όλη μέρα? 

Εγώ δν ξέρω τι εννοούμε με τις βλεννες...τις αφρωδεις τις καταλαβαίνω...έχει ίνες από αιμα στα κακά του?αυτό είναι?

αιμα δεν ειχε.οι βλεννες ειναι σαν μυξουλες.


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 22 λεπτά , agapi27 είπε:

Εμενα μ κανει κ λιγες βλεννες. Ισως γι αυτο. 

 

με αφρο... σαν σαπουναδα... σαν ανθρακικο...πως να το πω..:P  και ετυχε να τα κανει με ανοιχτη πανω κ τα ειδα..  κ ακουγονται παρα πολυ.

 

κι εμενα μου τρεχει κ απ τα 2 στηθη οταν θηλαζω. Σπανια δεν τρεχει κ απ τα 2. 

και απ τα κρυφα γαλακτοκομικα θα κανω.Γενικα με δυσκολευει ο θηλασμος,αλλα το παλευω... Το πιστολακι ειχει γινει ο καλυτερος μ φιλος.Αυτο κ οι βραδινες βολτες με το αμαξι.

Οι βλενες από ότι ξέρω είναι ένδειξη αλλεργίας γι αυτό στο είπε για τα γαλακτοκομικά...όταν δεις και αίμα απο ότι ξέρω κόβεις και αλλά πράγματα..αυγό ψάρι κόκκινο κρεας...εμάς ο αποροφυτηρας μας ηρεμεί!και εμένα και τα δύο τρέχουνε εναλλάξ όταν ταιζω από το ένα τρέχει το άλλο...εμάς δεν είναι αφρωδεις...αλλά με θόρυβο είναι..και κοκκινίζει κιόλας όταν τα κάνει!!! Ναι ο θηλασμός και για εμένα δεν είναι εύκολος αλλά το προσπαθώ εμένα οι πληγές που είχα έκλεισαν πριν λίγο καιρό δηλαδή πονούσα σχεδόν δυο μήνες!!!εδώ που έχουμε φτάσει δεν θα το αφήσουμε τώρα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Οι βλενες από ότι ξέρω είναι ένδειξη αλλεργίας γι αυτό στο είπε για τα γαλακτοκομικά...όταν δεις και αίμα απο ότι ξέρω κόβεις και αλλά πράγματα..αυγό ψάρι κόκκινο κρεας...εμάς ο αποροφυτηρας μας ηρεμεί!και εμένα και τα δύο τρέχουνε εναλλάξ όταν ταιζω από το ένα τρέχει το άλλο...εμάς δεν είναι αφρωδεις...αλλά με θόρυβο είναι..και κοκκινίζει κιόλας όταν τα κάνει!!! Ναι ο θηλασμός και για εμένα δεν είναι εύκολος αλλά το προσπαθώ εμένα οι πληγές που είχα έκλεισαν πριν λίγο καιρό δηλαδή πονούσα σχεδόν δυο μήνες!!!εδώ που έχουμε φτάσει δεν θα το αφήσουμε τώρα!!!

κι εμενα κοκκινιζει καποιες φορες...

Απογοητευομαι λιγο γιατι τρωει  δυσκολα...Πρεπει να κανω χιλια δυο κολπα για να θηλασει.

Και τωρα τελευταια μ κανει κ καποιους εμετους κ στεναχωριεμαι αυτο π τρωει παει χαμενο.  Περιμενα πως κ πως να μεγαλωσει κ να ειναι πιο ευκολος ο θηλασμος.

Και οταν δεν δεχεται το στηθος,στεναχωριεμαι πολυ.Αυτο π φοβαμαι ειναι μην δεν παιρνει το απαραιτητο βαρος. Μεχρι τωρα παμε καλα,αλλα ανησυχω γιατι γινεται πιο δυσκολονα φαει νομιζω. Θα δουμε...


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...πήγαμε χθες στην παιδίατρο, φτάσαμε 6.5 κιλά...μάλλον αυτός είναι κ ο λόγος που βγάζει γουλιές κ μου κάνει εμετό κάποιες φορές...τρώει πολύ,είναι λαιμαργος κ εγω πρέπει να ρυθμίσω την παραγωγή μου γτ δείχνοντας της μια πάνα του είδε ότι είχε βλεννες που συνδέονται με την υπερπαραγωγή...οπότε ρυθμίζω την παραγωγή μου κ βλέπουμε...η αλήθεια είναι ότι εμετό (βασικά όταν τον βαζω να ρευτει βγάζει το γεύμα του,δεν είναι ρουκέτα) όταν μου κάνει έχει φάει πολύ οπότε κάπως καθυσηχαστηκα κ απομακρυνθηκε η λέξη αλλεργία από το μυαλό μου...επίσης δεν είχε ποτέ περίεργες κενώσεις με αίμα που υποδηλώνουν αλλεργία απ ότι μου είπε...

@agapi27 το να μν δέχεται το στήθος δεν είναι απαραίτητα ότι πονάει είναι κ δείγμα υπερπαραγωγής...προσπάθησε να βγάζεις λίγο με το χέρι σου όταν το αισθάνεσαι πιο βαρύ...

Κάναμε κ το εμβόλιο αλλά υπνηλία δεν είδα χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα...πήγαμε χθες στην παιδίατρο, φτάσαμε 6.5 κιλά...μάλλον αυτός είναι κ ο λόγος που βγάζει γουλιές κ μου κάνει εμετό κάποιες φορές...τρώει πολύ,είναι λαιμαργος κ εγω πρέπει να ρυθμίσω την παραγωγή μου γτ δείχνοντας της μια πάνα του είδε ότι είχε βλεννες που συνδέονται με την υπερπαραγωγή...οπότε ρυθμίζω την παραγωγή μου κ βλέπουμε...η αλήθεια είναι ότι εμετό (βασικά όταν τον βαζω να ρευτει βγάζει το γεύμα του,δεν είναι ρουκέτα) όταν μου κάνει έχει φάει πολύ οπότε κάπως καθυσηχαστηκα κ απομακρυνθηκε η λέξη αλλεργία από το μυαλό μου...επίσης δεν είχε ποτέ περίεργες κενώσεις με αίμα που υποδηλώνουν αλλεργία απ ότι μου είπε...

@agapi27 το να μν δέχεται το στήθος δεν είναι απαραίτητα ότι πονάει είναι κ δείγμα υπερπαραγωγής...προσπάθησε να βγάζεις λίγο με το χέρι σου όταν το αισθάνεσαι πιο βαρύ...

Κάναμε κ το εμβόλιο αλλά υπνηλία δεν είδα χαχαχα!

6500 κιλά ουαου!!!μπράβο σας!!!ουτε εμένα είχε υπνηλία το αντίθετο θα έλεγα!!!ευτυχώς που δεν έχει αλλεργία...πως θα ρυθμίσεις την παραγωγή σου δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα...πήγαμε χθες στην παιδίατρο, φτάσαμε 6.5 κιλά...μάλλον αυτός είναι κ ο λόγος που βγάζει γουλιές κ μου κάνει εμετό κάποιες φορές...τρώει πολύ,είναι λαιμαργος κ εγω πρέπει να ρυθμίσω την παραγωγή μου γτ δείχνοντας της μια πάνα του είδε ότι είχε βλεννες που συνδέονται με την υπερπαραγωγή...οπότε ρυθμίζω την παραγωγή μου κ βλέπουμε...η αλήθεια είναι ότι εμετό (βασικά όταν τον βαζω να ρευτει βγάζει το γεύμα του,δεν είναι ρουκέτα) όταν μου κάνει έχει φάει πολύ οπότε κάπως καθυσηχαστηκα κ απομακρυνθηκε η λέξη αλλεργία από το μυαλό μου...επίσης δεν είχε ποτέ περίεργες κενώσεις με αίμα που υποδηλώνουν αλλεργία απ ότι μου είπε...

@agapi27 το να μν δέχεται το στήθος δεν είναι απαραίτητα ότι πονάει είναι κ δείγμα υπερπαραγωγής...προσπάθησε να βγάζεις λίγο με το χέρι σου όταν το αισθάνεσαι πιο βαρύ...

Κάναμε κ το εμβόλιο αλλά υπνηλία δεν είδα χαχαχα!

 Μια χαρα ο κουκλος σου...

πως ρυθμιζεις την παραγωγη; τι αλλο μπορει να ειναι π δεν δεχεται το στηθος; 

Ναι,κι εμενα που μ εκανε καποιες φορες εμετο ήταν ''σε κινηση''. Δλδ οπως τον σηκωναμε για να ρευτει ή ειχε φαει πολυ κ προσπαθουσε να γυρισει ...Οποτε δεν τον προβληματισε το γιατρο...


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...