Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κορίτσια πως είστε; Γέννησα το πρωί ένα αγοράκι 3920 όλα μια χαρά ..!!! Άντε κ στις υπόλοιπες με το καλό ....!!!!!!

Να σας ζήσει το άντρακι σας!!!Γερό και τυχερό να είναι στη ζωή του!!!

 

Άντε κορίτσια να δούμε ποια θα είναι η επόμενη!εχω σήμερα ραντεβού με το γιατρό να δω τι θα μου πει!δεν μπορώ καθόλου την ζέστη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κορίτσια πως είστε; Γέννησα το πρωί ένα αγοράκι 3920 όλα μια χαρά ..!!! Άντε κ στις υπόλοιπες με το καλό ....!!!!!!

Τι αγοράκι, ολόκληρος άντρας!!!να σας ζήσει και να είναι ευλογημένος!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησει ο μπεμπακος σαςςςςς!!!!!

Εγω πηγα το Σαββατο κ μου ειπε αν δεν σπασουν τα νερα μεχρι τις 5 Μαιου θα μπω με τεχνητους πονους! Τελικα το βλεπω να πηγαινω μεχρι τελος!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@nena111 ας σε αφήσει λίγο ακόμα...05/05 δεν είναι η πητ σου?είναι σύνηθες πάντως για πρωτοτοκες να ξεπερνούν την πητ μην αγχώνεσαι...εδώ εγώ δευτεροτοκη κ με βλέπω πάλι να την ξεπερνάω :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πηγα στο γιατρό!μου είπε ότι μέχρι την Παρασκευή θα την κάνει την εμφάνιση της η μικρή!με εξέτασε και μου είπε οτι εχω 2-3 εκ. διαστολή!αλλά άλλαξε λίγο θέση το κεφαλάκι της κοιτάζει προς το πλάι και όχι προς τα κάτω γι αυτό δεν εχω γεννήσει ακόμα...εκτος απροόπτου θα ξαναπάω την Πέμπτη να με δει...μου είπε ότι θα γυρίσει μπορεί και τελευταία στιγμή να γίνει αυτό...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

Κορίτσια πηγα στο γιατρό!μου είπε ότι μέχρι την Παρασκευή θα την κάνει την εμφάνιση της η μικρή!με εξέτασε και μου είπε οτι εχω 2-3 εκ. διαστολή!αλλά άλλαξε λίγο θέση το κεφαλάκι της κοιτάζει προς το πλάι και όχι προς τα κάτω γι αυτό δεν εχω γεννήσει ακόμα...εκτος απροόπτου θα ξαναπάω την Πέμπτη να με δει...μου είπε ότι θα γυρίσει μπορεί και τελευταία στιγμή να γίνει αυτό...

2 εκατοστα ειχα διαστολη 2 εβδομαδες στον γιο μου. Και δεν προχωρησε. Νομιζω παιζουν κι αλλα ρολο

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κορίτσια πως είστε; Γέννησα το πρωί ένα αγοράκι 3920 όλα μια χαρά ..!!! Άντε κ στις υπόλοιπες με το καλό ....!!!!!!

Να σας ζήσει το μωράκι σας! Που γεννησες; Όλα καλά; Πες μας την εμπειρία σου οπότε προλάβεις!

 

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Κορίτσια πηγα στο γιατρό!μου είπε ότι μέχρι την Παρασκευή θα την κάνει την εμφάνιση της η μικρή!με εξέτασε και μου είπε οτι εχω 2-3 εκ. διαστολή!αλλά άλλαξε λίγο θέση το κεφαλάκι της κοιτάζει προς το πλάι και όχι προς τα κάτω γι αυτό δεν εχω γεννήσει ακόμα...εκτος απροόπτου θα ξαναπάω την Πέμπτη να με δει...μου είπε ότι θα γυρίσει μπορεί και τελευταία στιγμή να γίνει αυτό...

Άντε άντε με το καλό! Σε τσιγκλησε από κάτω ή απλά σε έλεγξε;


kcVQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ κορίτσια!Ναι με έλεγξε από κάτω...δεν με ζορισε...γιατί εχω περιθώριο...δεν βιαζόμαστε...αλλά από την εξέταση μου είπε ότι πλησιάζουμε...θα δείξει...σήμερα θα περπατήσω...θα πάμε να μαζέψουμε και το Μάη η κορη μου περιμένει πως και πως!και να βγάλουμε και καμία φωτο γιατι θα είναι οι τελευταιες με κοιλίτσα!!!:-D Θα έρθει και η μανούλα μου σήμερα να είναι εδώ...να μην τρέχει τελευταία στιγμή...την πρώτη εγγονή δεν την πρόλαβε είχε γεννηθεί!!!βέβαια μέχρι να με πάνε στο δωμάτιο και να μου φέρουν το μωρό είχαν έρθει!

Καλό μήνα!!!Καλα να περάσετε σήμερα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια. 

Εμείς πήγαμε παραλία σήμερα κ ζήλεψα π δεν είχα μαγιό μαζί μ. Αν και εβρεξα για τα καλά τα πόδια μ και το φόρεμα μ:lol:

Περπατήσαμε  λίγο στην παραλία. Ήταν υπέροχα. Βγάλαμε κ εμείς φωτογραφίες ,γιατί δεν έχω σχεδόν καμία  με κοιλίτσα.

Πήγαμε  στην κλινική για να πάρω τη λίστα με τα απαραίτητα π θα χρειαστώ κ μ είπε να παρω κοντομανικα φορμακια.:shock: Έχω τόσα μακρυμάνικα :roll:. Τσάμπα θα πάνε. 

  • Μου αρέσει 2

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agapi27 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια. 

Εμείς πήγαμε παραλία σήμερα κ ζήλεψα π δεν είχα μαγιό μαζί μ. Αν και εβρεξα για τα καλά τα πόδια μ και το φόρεμα μ:lol:

Περπατήσαμε  λίγο στην παραλία. Ήταν υπέροχα. Βγάλαμε κ εμείς φωτογραφίες ,γιατί δεν έχω σχεδόν καμία  με κοιλίτσα.

Πήγαμε  στην κλινική για να πάρω τη λίστα με τα απαραίτητα π θα χρειαστώ κ μ είπε να παρω κοντομανικα φορμακια.:shock: Έχω τόσα μακρυμάνικα :roll:. Τσάμπα θα πάνε. 

κοντομάνικο ε?και εγω το σκεφτόμουνα με τέτοια ζέστη...και εγω μακρυμανικα εχω λεπτά βαμβακερα...και ζιπουνακια κοντομανικα και αμανικα...κάτσε να γεννηθούν με το καλό και βλέπουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα να εχουμε, με τα μωρακια στην αγκαλια μας!

Να κανω μια χαζη, εως πολυ ηληθια ερωτηση? Τι φοραμε στον τοκετο? Εχω φτιαξει τη βαλιτσα αλλα με προβληματιζει το πώς θα παω... κατα τον τοκετο σε γδυνουν? 


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...