Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Anastasia325 είπε:

Καλημερα .με το καλο τα μωρακια μας!

Γενναει καποια στο Αλεξανδρας τον Αυγουστο? Κ με ποιον γιατρο?

Καλώς ήρθες!πότε έχεις Πητ;εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί θα γέννησω στο Ρέα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ.....ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΟΥΡΤΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔ.Α..ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ....ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ 2ΜΙΣΗ ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ.....

ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ Η ΘΗΛΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ...ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΕΣΤΕ ΟΚΛΑΔΟΝ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ?ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ?

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ.....ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΜΠΟΛΙΚΗ ΤΟΥΡΤΑ...Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔ.Α..ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ....ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ 2ΜΙΣΗ ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ.....ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΛΑΓΙΑ.....

ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ Η ΘΗΛΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ...ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΕΣΤΕ ΟΚΛΑΔΟΝ ΚΑΙ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ?ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ?

Καλημέρα!!!χρόνια πολλά Ελενακι!!!να τα εκατοστησεις!!!με το καλό το μωρακι σου!!!

Εμείς πάλι χορευουμε όλη μέρα!!!ευτυχώς κοιμάται το βράδυ και κοιμάμαι και εγώ!!!κΚαι το πρωι ειναι πιο ησυχη σε σχεση με την υπολοιπη μερα!προς το παρόν!κάποιες φορές με ενοχλεί και την σπρωχνω να πάει πιο κει!

Εμένα είναι μπροστά η κοιλιά μου, φανταζομαι είναι θέμα σωματότυπου!

Τι εννοείς μεγαλώνει;;;η θηλή ή θηλαία άλω;;;εμένα έχουν σκουρηνει πολύ και εχουν κάνει και σκουρους λεκέδες γύρω γύρω!αλλά δεν νομίζω οτι έχουν άλλο μέγεθος το πρωί και άλλο το μεσημέρι!

Οκλαδόν δεν μπορώ να κάτσω γιατί στην δική μου περίπτωση απαγορεύεται και σταυροπόδι με ενοχλεί η κοιλιά μου, δεν αντεχω καμία πίεση!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!λοιπόν, από προχτες το  βράδυ ξεκινησαμε να έχουμε λοξυγγα!!!έχει ξεκινήσει κανένα άλλο μωρακι στην παρέα;;;

καλημερα!!! πως ειναι ο λοξυγγας για πες? 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα! 

@elenistam χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου, ότι ποθείς και με το καλό το μωράκι σου! Εγώ η αλήθεια είναι κάθομαι κ σταυροπόδι κ οκλαδόν. Δεν ξέρω αν κάνω λάθος, αλλά βολευομαι. :confused:

@rapounzel_rapounzelκ εμεις έχουμε λόξυγκα!! Χαχα! Έχει κάνα 10ημερο που το νιώθω. :)

Εγώ κορίτσια κρυωσα, καταρροή πονόλαιμος μπούκωμα κτλ... Έκανα κ λίγα δέκατα. Μάλλον κόλλησα κ την μικρή μου γαμωτο, πφφ.. κατά τα άλλα καλά είμαστε. 

 


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anastella είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα! 

@elenistam χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου, ότι ποθείς και με το καλό το μωράκι σου! Εγώ η αλήθεια είναι κάθομαι κ σταυροπόδι κ οκλαδόν. Δεν ξέρω αν κάνω λάθος, αλλά βολευομαι. :confused:

@rapounzel_rapounzelκ εμεις έχουμε λόξυγκα!! Χαχα! Έχει κάνα 10ημερο που το νιώθω. :)

Εγώ κορίτσια κρυωσα, καταρροή πονόλαιμος μπούκωμα κτλ... Έκανα κ λίγα δέκατα. Μάλλον κόλλησα κ την μικρή μου γαμωτο, πφφ.. κατά τα άλλα καλά είμαστε. 

 

Ωχ!!!περαστικά!!!

Αν βολευεσαι δεν νομίζω οτι υπάρχει πρόβλημα!!!

Είναι καλό διάβασα οταν ξεκινάει ο λοξυγγας!!!κάθε μέρα έχετε ;;;εμείς 3 μέρες τώρα 2 φορές την ημέρα!

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

καλημερα!!! πως ειναι ο λοξυγγας για πες? 

Είναι σαν παλμός!!!ρυθμικός!κάθε ενα δευτερόλεπτο!εμένα έχει για 10 λεπτά περίπου!και την πιάνει 2 φορές την ημέρα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το λοξυγγα τον έχω καταλάβει κ γω. Σταυροποδι δε μπορώ για πολύ γιατί πιέζει τη κοιλιά μου εμένα είναι προς τα μπροστά η κοιλίτσα κ προχτές την είδα να κουνιέται ολόκληρη μάλλον έφερε τούμπα. Εδω κορίτσια έχει βάλει καλοκαίρι με τα κοντομάνικα πρώτη φορά αυτό Απρίλη μηνα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!χρόνια πολλά Ελενακι!!!να τα εκατοστησεις!!!με το καλό το μωρακι σου!!!

Εμείς πάλι χορευουμε όλη μέρα!!!ευτυχώς κοιμάται το βράδυ και κοιμάμαι και εγώ!!!κΚαι το πρωι ειναι πιο ησυχη σε σχεση με την υπολοιπη μερα!προς το παρόν!κάποιες φορές με ενοχλεί και την σπρωχνω να πάει πιο κει!

Εμένα είναι μπροστά η κοιλιά μου, φανταζομαι είναι θέμα σωματότυπου!

Τι εννοείς μεγαλώνει;;;η θηλή ή θηλαία άλω;;;εμένα έχουν σκουρηνει πολύ και εχουν κάνει και σκουρους λεκέδες γύρω γύρω!αλλά δεν νομίζω οτι έχουν άλλο μέγεθος το πρωί και άλλο το μεσημέρι!

Οκλαδόν δεν μπορώ να κάτσω γιατί στην δική μου περίπτωση απαγορεύεται και σταυροπόδι με ενοχλεί η κοιλιά μου, δεν αντεχω καμία πίεση!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!!..... ΓΙΑ ΤΗ ΘΗΛΗ ΜΙΛΑΩ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΡΩ, ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.....ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΑΝ.....ΔΕ ΣΚΛΗΡΗΝΑΝ ΑΠΛΑ....ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΦΑΡΔΙΕΣ......ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ....ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΟΥΡΙΝΑΝ ΚΑΦΕ....

Ο ΛΟΞΥΓΓΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΩΡΙΣΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΡΥΘΜΙΚΟ ?

2 ώρες πρίν, anastella είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα! 

@elenistam χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου, ότι ποθείς και με το καλό το μωράκι σου! Εγώ η αλήθεια είναι κάθομαι κ σταυροπόδι κ οκλαδόν. Δεν ξέρω αν κάνω λάθος, αλλά βολευομαι. :confused:

@rapounzel_rapounzelκ εμεις έχουμε λόξυγκα!! Χαχα! Έχει κάνα 10ημερο που το νιώθω. :)

Εγώ κορίτσια κρυωσα, καταρροή πονόλαιμος μπούκωμα κτλ... Έκανα κ λίγα δέκατα. Μάλλον κόλλησα κ την μικρή μου γαμωτο, πφφ.. κατά τα άλλα καλά είμαστε. 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!11


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!!..... ΓΙΑ ΤΗ ΘΗΛΗ ΜΙΛΑΩ....ΔΗΛΑΔΗ ΕΝΩ ΟΙ ΘΗΛΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΞΕΡΩ, ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.....ΣΑΝ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΑΝ.....ΔΕ ΣΚΛΗΡΗΝΑΝ ΑΠΛΑ....ΕΓΙΝΑΝ ΠΙΟ ΦΑΡΔΙΕΣ......ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ....ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΟΥΡΙΝΑΝ ΚΑΦΕ....

Ο ΛΟΞΥΓΓΑΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ Η ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΩΡΙΣΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΑΛΛΑ ΡΥΘΜΙΚΟ ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!11

Δεν είναι όπως όταν κλωτσαει!είναι αχνός ο χτύπος!αλλά είναι ρυθμικός,σαν παλμος!κάθε ένα δευτερόλεπτο για κάποια λεπτά!

Δεν είναι απαραίτητο να έχει λοξυγγα ακόμα!μετα την 28η βδομαδα ειναι πιο συχνο φαινομενο!και μπορεί και να έχει και λίγες φορές σε όλη την εγκυμοσύνη!εμένα τώρα έχει κάθε μέρα!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι κάνουν τα κορίτσια? Ευτυχώς θα γλυτώσω την μετακόμιση για τώρα.... Οπότε χαλαρά ξεκινάω την τακτοποίηση του δωματίου...

ΑΧ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ........ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΦΩΤΟ......ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ...ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ......ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΘΕΛΩ ΨΩΝΙΑ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι κάνουν τα κορίτσια? Ευτυχώς θα γλυτώσω την μετακόμιση για τώρα.... Οπότε χαλαρά ξεκινάω την τακτοποίηση του δωματίου...

Τυχερούλα! :-D:-D 

Εγώ ζω στην ζούγκλα του χαρτόκουτου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...