Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

να μην φοβασαι γιατι κ στις 34 εβδομαδες το μωρο ειναι μια χαρα η αδερφη μου γεννησε 35.5 κ το μωρο δεν χρειαστηκε τιποτα! για την λευκαιμια κυησης ειναι σπανιο βρε επισης κ οι αλλεργιες ανεβαζουν τα λευκα εχε το υποψη σου μην παει το μυαλο σου στα πιο σπανια!!! ενα πλακακι θα σου αποκλισει κακοηθειες!

Απλα ανεβαιναν σταδιακα...αν ηταν αλλεργια θα ανεβαιναν για 2 μηνες...οχι και τους 7.

Ξεκινησα με 10.900...μετα 12.000...μετα 14.000...και παει λεγοντας. 

Θα παρω τωρα την αντιβιωση και ελπιζω να πεσουν...

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , iwanna24 είπε:

Απλα ανεβαιναν σταδιακα...αν ηταν αλλεργια θα ανεβαιναν για 2 μηνες...οχι και τους 7.

Ξεκινησα με 10.900...μετα 12.000...μετα 14.000...και παει λεγοντας. 

Θα παρω τωρα την αντιβιωση και ελπιζω να πεσουν...

 

ai kale mi skeftese malakies.....logiko na vazoume panta to xeirotero sto kefali mas alla den exeis tipota....ke to moro perimenei na vgei....mi fovou mariaM

  • Χαχα 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ai kale mi skeftese malakies.....logiko na vazoume panta to xeirotero sto kefali mas alla den exeis tipota....ke to moro perimenei na vgei....mi fovou mariaM

Λες μαλακιες ε?

Μακαρι γαμωτο...

Ειμαι και χεστρα...και επεσα σε καταθλιψη.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , iwanna24 είπε:

Λες μαλακιες ε?

Μακαρι γαμωτο...

Ειμαι και χεστρα...και επεσα σε καταθλιψη.

kai go ime.....eixa kai mia vioximiki egimosini to kalokeri ke exo parei fovo alla ton teleuteo mina den fovame katholou....oso xoropidaei to pedaki sou ine mia xara.....thetiki psixologia...kai iosi na kolisoume tha perasei....oi giatroi antimetopizoun ta panta .....mi fovou mono giati to pernas sto moro ke tha leei i mana mou ine xestou


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenistam είπε:

kai go ime.....eixa kai mia vioximiki egimosini to kalokeri ke exo parei fovo alla ton teleuteo mina den fovame katholou....oso xoropidaei to pedaki sou ine mia xara.....thetiki psixologia...kai iosi na kolisoume tha perasei....oi giatroi antimetopizoun ta panta .....mi fovou mono giati to pernas sto moro ke tha leei i mana mou ine xestou

Καλα οτι το λεει θα το λεει. Δεν υπαρχει περιπτωση να μου φυγει τωρα...

Και παιρνω και 100 φαρμακα...θα παιρνω και αντιβιωση απο πανωωωω.

Γκρρρρρ!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, iwanna24 είπε:

Καλα οτι το λεει θα το λεει. Δεν υπαρχει περιπτωση να μου φυγει τωρα...

Και παιρνω και 100 φαρμακα...θα παιρνω και αντιβιωση απο πανωωωω.

Γκρρρρρ!!!

eiste ke polles kai ksexnao giati pernete farmaka kai ti pernete...telos panton tora se sena emeine i oura poy leme.......oti pareis tha ine gia ena mina akoma...ipomoni


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

eiste ke polles kai ksexnao giati pernete farmaka kai ti pernete...telos panton tora se sena emeine i oura poy leme.......oti pareis tha ine gia ena mina akoma...ipomoni

Αυτη η ουρα...τον ατελειωτο εχει. Θα με καταλαβεις σε 10 βδομαδεεεες :-P

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , elenistam είπε:

se 10 e?????san polles na akougonte..........as pame vima vima...idika me ton kausona pisteuo tha travixtei to pragma

Ναι...σχετικα με τη ζεστη ειναι θεμα...εδω εγω ηδη φοραω σορτσακια και μονο κοντομανικα εδω και 2 βδομαδες!

Εσεις...κλιματιστικο και υπομονη. Θαλασσιτσα και μπυρα χωρις αλκοολ βεβαιως :-D

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenistam είπε:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eisai noris esi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ai me to kaloooooo

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii thelo kai go.....to eipa ston antra kai mou leei ''lena....irema''........pes moy pos na to antimetopiso....xaxaxaxaxa......telos maiou den tin glitonei.....

Χαχαχα!!! Εμείς είμαστε κ οι δυο ανυπόμονοι! Κοίτα επειδή θα ρθει απέξω, θέλω οτιδήποτε κ αν συμβεί να έχω χρόνο αντίδρασης. Για παράδειγμα μπορεί κάτι να λείπει ή να είναι ελαττωματικο.. Μέχρι να πάει κ να έρθει..  καλά κρασιά! Τον Ιούνιο θέλουμε να είναι οκ για παν ενδεχόμενο. Control freaks! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Να σου πω κατι?

Κανεις παρα πολυ καλα...και γω που πιεστηκα οικονομικα για να τα παρουμε ΟΛΑ μαζι...και ακομα δεν εχω πολλα!

Καλυτερα ετσ...λιγα λιγα. Διοτι οσο να ναι θες αρκετα χρηματα για ολα αυτα. 

Ε ναι αυτό γιατί ειναι πολλά πράγματα που πρέπει να πάρουμε κ για να μη τρέχουμε τελευταία ώρα να τα προλάβουμε ολα

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΣΕ  ΝΙΩΩΩΩΘΩΩΩΩ.......ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΄''ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ?'' ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΩΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΠΕΡΝΟΥΝ....

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ, ΚΑΜΕΡΑ, 2 ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΥΑΛΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ, ΔΥΟ ΠΙΠΙΛΕΣ, ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΗΡΩΤΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΤ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΛΙΜΑ ΚΛΠ.....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, 3 ΣΑΛΙΑΡΕΣ, ΔΥΟ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ, ΚΑΤΙ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΕΣ, ΕΝΑ ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ......

Ε ΜΑ.....ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ???????????

Αποστειρωτή κ θήλαστρο θα μου τα δώσει η κουμπάρα μου. Εγώ τώρα λέω να παρω αφρόλουτρο-σαμπουάν, απορρυπαντικο-μαλακτικό, ψαλιδακι χτενουλα, κρέμα για το συγκαμα, επιθέματα για το στήθος μπατονετες για μωρα να τελειώνω μ αυτά. Για να μου μείνει ο ρουχισμός μετα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΑΝΤΙΚΟΥΝΟΥΠΙΚΟ ΘΑ ΒΑΖΕΤΕ?

ε ναι εαν υπαρχει αναγκη πχ στον κηπο κτλ δεν μπορεις να σταθεις το βραδυ χωρις καλοκαιρακι ερχετε!!!  εχει η frezyderm ενα καλο!  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

ε ναι εαν υπαρχει αναγκη πχ στον κηπο κτλ δεν μπορεις να σταθεις το βραδυ χωρις καλοκαιρακι ερχετε!!!  εχει η frezyderm ενα καλο!  

to brika auto poy les...tha paro auto....

GIA TO MORAKI PIA ETERIA THA PARETE?

ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΣ ΟΤΙ Η ΦΑΡΜΑΣΕΠΤ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΦΡΕΖΙΝΤΕΡΜ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ....ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΙ? ΤΟ ΨΑΞΑΤΕ?

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elenistam είπε:

to brika auto poy les...tha paro auto....

GIA TO MORAKI PIA ETERIA THA PARETE?

ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΣ ΟΤΙ Η ΦΑΡΜΑΣΕΠΤ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗ ΦΡΕΖΙΝΤΕΡΜ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ....ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΤΙ? ΤΟ ΨΑΞΑΤΕ?

ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ

α για το μωρακι νομιζω στο νεογεννητο δεν το πασαλειφεις βαζεις στον χωρο κατι κ στην κουνια του.  θα σου πει κ ο παιδιατρος ομως νομιζω οτι πρεπει να κανουμε λιστα με αποριες!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...