Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Caty είπε:

Εγώ βρε κορίτσια δεν εχω πάρει τίποτα απο καλλυντικά και είδη φαρμακείου... δε ξέρω τι να διαλέξω και δεν εχω ψάξει τι πραγματικά χρειαζεται...

ουτε κ εγω αλλα δεν με πολυανχωνει!!! ας περασει ο καιρος να ειναι ολα καλα κ θα βγαλω μετα το αχτι μου στα ψωνια!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , Caty είπε:

Εγώ βρε κορίτσια δεν εχω πάρει τίποτα απο καλλυντικά και είδη φαρμακείου... δε ξέρω τι να διαλέξω και δεν εχω ψάξει τι πραγματικά χρειαζεται...

Έχουμε χρόνο για τα ψώνια,μην ανησυχεις!εγώ μόνο αυτά εχω πάρει και αυτό γιατί εχω γνωστό που δουλεύει στην frezyderm!πρώτα θέλω να βάψω το δωμάτιο και μετά να πάρουμε πράγματα!ας πάνε όλα καλά και θα αγορασουμε ότι χρειάζεται!

  • Μου αρέσει 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από όλα αυτά έχω παραγγείλει μέχρι τώρα μόνο ....τον μπέμπη!!:D:D:D

Γενικά, δεν του έχω ψωνίσει τiποτα ακόμα καινούργιο. Έχω βέβαια πολλά πράγματα (και κούνια, λίκνο, primo viaggio και διάφορα άλλα) από τα ανήψια μου.

Καλό μήνα σε όλες μας!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Είναι για πιο μετά, για οταν ξεκινήσουν να πρήζονται τα ούλα!δεν υπαρχει προβλημα,θα βάζεις την κρεμουλα που είναι για το κορμακι!και εγώ δεν είμαι φαν στα λαδακια αλλά εχω πάρει ένα!

Η κρέμα για τους κολικους είναι για την κοιλιτσα, βοηθάει οταν πονανε!θα κανουμε  που θα κανουμε μασαζ για τους κολικους ας κανουμε με ειδικη κρεμα!μπες στην σελίδα της frezyderm να την δεις!

Την είδα θα τη παραγγείλω κ ενυδατική κρεμουλα για το σώμα θα παραγγείλω κάμποσα αυτή τη φορά να μου μείνει ο ρουχισμός μετα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , gogouli88 είπε:

Την είδα θα τη παραγγείλω κ ενυδατική κρεμουλα για το σώμα θα παραγγείλω κάμποσα αυτή τη φορά να μου μείνει ο ρουχισμός μετα

Ναι!!!και η κρεμουλα της frezyderm είναι πολύ ωραία και καθόλου βαριά!βάζω και σε εμένα τώρα γιατί εχω πάρει 3!

Γενικά μην φορτωθείς πολλά πράγματα από τώρα!τα βασικά και μετά έχουμε χρόνο αν χρειαστεί κάτι!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μήνα!!!! Τώρα κατάφερα να σας διαβάσω!

Λοιπόν με το αντικουνουπικο μεγάλη πίκρα! Έχει λυσσαξει ο άντρας μου να μην βάλουμε ταμπλέτες κτλ λόγω εγκυμοσύνης. Μας έφαγαν τα κουνούπια και πήγε κ πήρε τσιροτα σιτρονελας. Κάνουν δουλειά αλλά πολύ σιτρονελα βρε παιδι μου.. και είναι κ ασύμφορο.. τις κρέμες δεν τις θέλω να μυρίζω έτσι. Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..

Για τα βρεφικά καλλυντικά έχω διαβάσει πολλά στο ιντερνέτ κ έχω δει κ βίντεο από μανουλες αρκετά. Προς την frezyderm τείνω κ τα agnotis. Δεν έχω πάρει τπτ, σκέφτομαι να ρωτήσω την παιδίατρο τι προτείνει..

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλό μήνα!!!! Τώρα κατάφερα να σας διαβάσω!

Λοιπόν με το αντικουνουπικο μεγάλη πίκρα! Έχει λυσσαξει ο άντρας μου να μην βάλουμε ταμπλέτες κτλ λόγω εγκυμοσύνης. Μας έφαγαν τα κουνούπια και πήγε κ πήρε τσιροτα σιτρονελας. Κάνουν δουλειά αλλά πολύ σιτρονελα βρε παιδι μου.. και είναι κ ασύμφορο.. τις κρέμες δεν τις θέλω να μυρίζω έτσι. Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..

Για τα βρεφικά καλλυντικά έχω διαβάσει πολλά στο ιντερνέτ κ έχω δει κ βίντεο από μανουλες αρκετά. Προς την frezyderm τείνω κ τα agnotis. Δεν έχω πάρει τπτ, σκέφτομαι να ρωτήσω την παιδίατρο τι προτείνει..

ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤ?ε????? ΠΟΙΟ ΤΕΛΙΚΑ???????


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 26/4/2018 at 12:31 ΠΜ, Heidelberg είπε:

Την επόμενη φορά για δοκίμασε να φας λίγη σοκολάτα πριν τον υπέρηχο, μπορεί να σου κάνει τις τούμπες του μετά να τον καμαρώσεις!

Βρε κοιλίτσες, είμαι η μόνη που υποφέρω τόσο απ'το στήθος μου; Εκτός του ότι απ'το 75Β έχω πάει στο 85Β :oops::oops: (και βάζω και επέκταση στα καινούργια σουτιέν για να είναι ακόμα πιο χαλαρά), στην διάρκεια της μέρας με πιάνει ένα είδος κάψιμου κάτω απ'το στήθος που ώρες-ώρες δεν αντέχω καθόλου το σουτιέν! Μετά το φαγητό κυρίως...φουσκώνω μάλλον, διογκώνεται και το έντερο και με χτυπάει εκεί.

Και κάτι σουτιέν που δοκίμασα χωρίς μπανέλα δεν μου άρεσαν. 

Μπορώ να περάσω τους επόμενους 3 1/2 μήνες χωρίς σουτιέν;?;?

Καλημέρα! Και εμένα με πιέζουν τα σουτιέν ..από 85Β πήγα 95C! Στο σπίτι φοράω μπουστάκια και έξω αθλητικά σουτιέν..τα άλλα με πνιγουν! Δοκίμασε και εσύ μήπως σε βολεψουν τα αθλητικά μπουστάκια να χαλαρώσεις από τη πίεση που νιώθεις! 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλό μήνα!!!! Τώρα κατάφερα να σας διαβάσω!

Λοιπόν με το αντικουνουπικο μεγάλη πίκρα! Έχει λυσσαξει ο άντρας μου να μην βάλουμε ταμπλέτες κτλ λόγω εγκυμοσύνης. Μας έφαγαν τα κουνούπια και πήγε κ πήρε τσιροτα σιτρονελας. Κάνουν δουλειά αλλά πολύ σιτρονελα βρε παιδι μου.. και είναι κ ασύμφορο.. τις κρέμες δεν τις θέλω να μυρίζω έτσι. Δεν ξέρω τι να κάνω πραγματικά..

Για τα βρεφικά καλλυντικά έχω διαβάσει πολλά στο ιντερνέτ κ έχω δει κ βίντεο από μανουλες αρκετά. Προς την frezyderm τείνω κ τα agnotis. Δεν έχω πάρει τπτ, σκέφτομαι να ρωτήσω την παιδίατρο τι προτείνει..

Καλημερααα...

Εγω που ρωτησα το γιατρο μου ειπε και πηρα ενα σπρει -5 ευρω- που το βαζω πανω στα ρουχα και δεν μυριζει καθολου...

Χτες το τουβλο το ξρχασα...ξυπνησα μεσα στα τσιμπηματα. Με τρωειιιιι. Τα νευρα μουυυυυυ!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/4/2018 at 1:30 ΠΜ, modena είπε:

Κορίτσια έχετε πάρει ποτε αυτά τα εσώρουχα τύπου μπουστακι χωρίς τιράντες? Σκέφτομαι να πάρω για το καλοκαίρι γιατί δεν θέλω να φαίνονται οι τιράντες αλλά δεν ξέρω πως θα φαίνεται μέσα από τα ρούχα μου. Στραπλες με μπανελες ούτε να το διανοηθω δεν θέλω..

Καλημέρα! Εγώ τέτοια μπουστάκια φοράω στο σπίτι και μερικές φορές έξω ..για μένα είναι σωτηρία και δεν έχω κανένα θέμα!! Βέβαια έξω δεν μου αρέσουν με όλες τις μπλούζες για αυτό έχω τα αθλητικά σουτιέν! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 27/4/2018 at 11:56 ΠΜ, rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!!ολο ιδέες είσαι @Χαρά Τριανταφυλλακι.!!!Φάε μια σοκοφρετα μέχρι να έρθετε!!!

Καλησπερα κκαλησπερα κοριτσια σημερα το νιωθω συνεχεια και εκανε και κανα δυο πιο δυνατες ειχα κ το χερι μ πανω στην κοιλια κ το ενιωσα κ το ενιωσα πολυ εντονα.  Ειναι φυσιολογικο τοσο νωρις ειμαι στη 19η 

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ναντια δε είπε:

Καλησπερα κκαλησπερα κοριτσια σημερα το νιωθω συνεχεια και εκανε και κανα δυο πιο δυνατες ειχα κ το χερι μ πανω στην κοιλια κ το ενιωσα κ το ενιωσα πολυ εντονα.  Ειναι φυσιολογικο τοσο νωρις ειμαι στη 19η 

Μια χαρά είσαι αν σου πω από πότε την ένιωσα εγώ δεν θα με πιστέψεις... μερα με την μέρα θα την νιώθεις όλο και πιο πολύ. Πιο πολύ θα την νιώθεις όταν ξαπλώνεις για να ξεκουραστείς. Έτσι την νιώθω και εγώ μόλις ξαπλώσω και το πρωί μόλις ξυπνήσω.

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και εγω οταν ειμαι ξαπλωμενη δν το εχω νιωσει ποτε οταν ειμαι ορθια περιεργο δν ειναι;; αντε να κανω κ την β επιπεδου εχω πολυ αγωνια. Εσυ την ενιωσες πιο νωρις? 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Καλησπερα κκαλησπερα κοριτσια σημερα το νιωθω συνεχεια και εκανε και κανα δυο πιο δυνατες ειχα κ το χερι μ πανω στην κοιλια κ το ενιωσα κ το ενιωσα πολυ εντονα.  Ειναι φυσιολογικο τοσο νωρις ειμαι στη 19η 

Απόλυτα φυσιολογικό!!!εμένα είναι πολύ κινητική από νωρίς!!!στην 19η βδομάδα την καταλάβαινε και ο άντρας μου!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...