Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου!!

@Anastasia325 καλώς ήρθες στην παρέα!!! Με το καλό!!

@elenistam χρόνια πολλά και από δω!! Εμένα ούτε χρωματικά ούτε ιδιαίτερη αλλαγή τις τελευταίες ημέρες μπορω να πω.. οκλαδόν κάθομαι κ σταυροπόδι για λιγάκι. Γενικά πιάνομαι συνέχεια κ αλλάζω συνέχεια στάση σώματος.

@rapounzel_rapounzel εμείς ακόμα.. είπαμε ζεν ο δικός μου! Χαχαχα

Εμείς ακόμα στους γονείς μου @Heidelberg! Συμπάσχω! Την Κυριακή γυρνάμε να καθαρίσουμε το χάος μετά τα σοβατισματα κ τα βαψιματα..

@anastella περαστικά!!! 

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , modena είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!

@Anastasia325 καλώς ήρθες στην παρέα!!! Με το καλό!!

@elenistam χρόνια πολλά και από δω!! Εμένα ούτε χρωματικά ούτε ιδιαίτερη αλλαγή τις τελευταίες ημέρες μπορω να πω.. οκλαδόν κάθομαι κ σταυροπόδι για λιγάκι. Γενικά πιάνομαι συνέχεια κ αλλάζω συνέχεια στάση σώματος.

@rapounzel_rapounzel εμείς ακόμα.. είπαμε ζεν ο δικός μου! Χαχαχα

Εμείς ακόμα στους γονείς μου @Heidelberg! Συμπάσχω! Την Κυριακή γυρνάμε να καθαρίσουμε το χάος μετά τα σοβατισματα κ τα βαψιματα..

@anastella περαστικά!!! 

Χαχαχαχα!!!τι να πω με το Τρελοκόριτσο μου!!!εμείς αυτό το ζεν δεν το γνωρίζουμε!!!τι εχω να τραβηξω η δόλια μάνα!!!Χαχαχα

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου  ήρθαν αυτά που παρήγγειλα μπιμπερό θηλες πιπιλεσ βούρτσα για τα μπιμπερό όλα της nuk κ μια κρέμα δική μου για τις ραγάδες. Τώρα που πήρα φορά θα παραγγείλω κ άλλα 

  • Μου αρέσει 2

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , gogouli88 είπε:

Σήμερα μου  ήρθαν αυτά που παρήγγειλα μπιμπερό θηλες πιπιλεσ βούρτσα για τα μπιμπερό όλα της nuk κ μια κρέμα δική μου για τις ραγάδες. Τώρα που πήρα φορά θα παραγγείλω κ άλλα 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΣΕ  ΝΙΩΩΩΩΘΩΩΩΩ.......ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΄''ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ?'' ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΩΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΠΕΡΝΟΥΝ....

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ, ΚΑΜΕΡΑ, 2 ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΥΑΛΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ, ΔΥΟ ΠΙΠΙΛΕΣ, ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΗΡΩΤΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΤ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΛΙΜΑ ΚΛΠ.....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, 3 ΣΑΛΙΑΡΕΣ, ΔΥΟ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ, ΚΑΤΙ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΕΣ, ΕΝΑ ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ......

Ε ΜΑ.....ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ???????????

  • Μου αρέσει 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elenistam είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......ΣΕ  ΝΙΩΩΩΩΘΩΩΩΩ.......ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΄''ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ?'' ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΩΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΣΠΕΡΝΟΥΝ....

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ, ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ, ΚΑΜΕΡΑ, 2 ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΓΥΑΛΙΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ, ΔΥΟ ΠΙΠΙΛΕΣ, ΕΝΑΝ ΑΠΟΣΤΗΡΩΤΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΤ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΨΑΛΙΔΑΚΙ ΛΙΜΑ ΚΛΠ.....ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΤΑΚΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, 3 ΣΑΛΙΑΡΕΣ, ΔΥΟ ΣΕΛΤΕΔΑΚΙΑ, ΚΑΤΙ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΟΥΛΙΕΣ, ΕΝΑ ΚΟΥΡΔΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΡΔΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ......

Ε ΜΑ.....ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΠΙΕΣΩ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ???????????

Να σου πω κατι?

Κανεις παρα πολυ καλα...και γω που πιεστηκα οικονομικα για να τα παρουμε ΟΛΑ μαζι...και ακομα δεν εχω πολλα!

Καλυτερα ετσ...λιγα λιγα. Διοτι οσο να ναι θες αρκετα χρηματα για ολα αυτα. 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Να σου πω κατι?

Κανεις παρα πολυ καλα...και γω που πιεστηκα οικονομικα για να τα παρουμε ΟΛΑ μαζι...και ακομα δεν εχω πολλα!

Καλυτερα ετσ...λιγα λιγα. Διοτι οσο να ναι θες αρκετα χρηματα για ολα αυτα. 

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ???? ΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΟΧΙ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ.....ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΟΤΣΟ...


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ???? ΘΕΣ ΠΟΛΛΑ ΟΧΙ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ.....ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΟΤΣΟ...

Τελος Ιουνιου περιμενω...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , iwanna24 είπε:

Τελος Ιουνιου περιμενω...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eisai noris esi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ai me to kaloooooo

πρίν από 28 λεπτά , modena είπε:

@elenistam εγώ δεν πιστεύω στην γρουσουζιά! Κάνε τα ψώνια σου καλέ να το ευχαριστηθεις! Εμείς παραγγέλνουμε καρότσι!! Μάλλον σήμερα θα το παραγγείλω! :-D

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii thelo kai go.....to eipa ston antra kai mou leei ''lena....irema''........pes moy pos na to antimetopiso....xaxaxaxaxa......telos maiou den tin glitonei.....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

@linaa βοηθεια.

Τα λευκα πηγαν 18.900 απο 16.900 μεσα σε 2 βδομαδες. Ο γιατρος ειπε αντιβιωση. Τι κανουμε αν δεν πεσουν?

πρίν από 16 λεπτά , elenistam είπε:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eisai noris esi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ai me to kaloooooo

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii thelo kai go.....to eipa ston antra kai mou leei ''lena....irema''........pes moy pos na to antimetopiso....xaxaxaxaxa......telos maiou den tin glitonei.....

Με το καλο και σε σενα ματια μου...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , iwanna24 είπε:

@linaa βοηθεια.

Τα λευκα πηγαν 18.900 απο 16.900 μεσα σε 2 βδομαδες. Ο γιατρος ειπε αντιβιωση. Τι κανουμε αν δεν πεσουν?

Με το καλο και σε σενα ματια μου...

crp εχεις κανει να δειτε αν υπαρχει καποια λοιμωξη? τις περισσοτερες φορες ειναι καποια ασχετη λοιμωξη οπως πχ θεμα με τα δοντια κτλ. μην φοβασαι τωρα πια δεν γινετε τιποτα στην εβδομαδα που εισαι. για να μεινεις ησυχη οτι δεν ειναι τιποτα περιεργο κανε κ ενα πλακακι βρε αν σου βγει καλο το πλακακι σημαινει δεν εχεις καποιο θεμα ισως περνας μια ιωση πχ που δεν σου βγαζει συμπτωματα δηλαδη τιποτα σπουδαιο.

με την αντιβιωση εισαι καλυμενη για λοιμωξεις κτλ οποτε μην ανχωνεσε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

crp εχεις κανει να δειτε αν υπαρχει καποια λοιμωξη? τις περισσοτερες φορες ειναι καποια ασχετη λοιμωξη οπως πχ θεμα με τα δοντια κτλ. μην φοβασαι τωρα πια δεν γινετε τιποτα στην εβδομαδα που εισαι. για να μεινεις ησυχη οτι δεν ειναι τιποτα περιεργο κανε κ ενα πλακακι βρε αν σου βγει καλο το πλακακι σημαινει δεν εχεις καποιο θεμα ισως περνας μια ιωση πχ που δεν σου βγαζει συμπτωματα δηλαδη τιποτα σπουδαιο.

Υπαρχει περιπτωση να παθει τιποτα το μωρο?

Πχ να μην παιρνει οξυγονο ή δεν ξερω και γω τι?

Εκανα ντοπλερ το Σαββατο και ολα ηταν καλα...

Εχω αγχωθει γαμωτο!!!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Υπαρχει περιπτωση να παθει τιποτα το μωρο?

Πχ να μην παιρνει οξυγονο ή δεν ξερω και γω τι?

Εκανα ντοπλερ το Σαββατο και ολα ηταν καλα...

Εχω αγχωθει γαμωτο!!!!!

οχι βρε καμια σχεση δεν εχουν τα λευκα με το μωρο μονο για λοιμωξη ειναι υποπτα μηπως κ σου φερει τοκετο προωρο. αλλα με την αντιβιωση θα εισαι καλημενη κ στην εβδομαδα που εισαι δεν εχεις κανενα θεμα. το πλακακι ειναι για να δεις αν τα λευκα σου εχουν φυσιολογικες μορφες δηλαδη δεν υπαρχει θεμα με τον δικο σου οργανισμο κ την υγεια την δικια σου. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

οχι βρε καμια σχεση δεν εχουν τα λευκα με το μωρο μονο για λοιμωξη ειναι υποπτα μηπως κ σου φερει τοκετο προωρο. αλλα με την αντιβιωση θα εισαι καλημενη κ στην εβδομαδα που εισαι δεν εχεις κανενα θεμα. το πλακακι ειναι για να δεις αν τα λευκα σου εχουν φυσιολογικες μορφες δηλαδη δεν υπαρχει θεμα με τον δικο σου οργανισμο κ την υγεια την δικια σου. 

Ναι...ξεχασα να το ζητησω!

Δεν μου το ανεφερε ο doc και γω θεωρουσα οτι στανταρ θα πεσουν.!

Μολις εμαθα την τιμηηηη...ΣΟΚ.

Ελπιζω να καλυφθω με την αντιβιωση...διοτι κατι για λευκαιμια κυησης ειχε αναφερει αν ανεβουν πανω απο 20.000 και φοβαμαι μην μου πει να τη βγαλουμε προωρα στις 34!!!

Πολλα σκεφτομαι ε???

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Ναι...ξεχασα να το ζητησω!

Δεν μου το ανεφερε ο doc και γω θεωρουσα οτι στανταρ θα πεσουν.!

Μολις εμαθα την τιμηηηη...ΣΟΚ.

Ελπιζω να καλυφθω με την αντιβιωση...διοτι κατι για λευκαιμια κυησης ειχε αναφερει αν ανεβουν πανω απο 20.000 και φοβαμαι μην μου πει να τη βγαλουμε προωρα στις 34!!!

Πολλα σκεφτομαι ε???

να μην φοβασαι γιατι κ στις 34 εβδομαδες το μωρο ειναι μια χαρα η αδερφη μου γεννησε 35.5 κ το μωρο δεν χρειαστηκε τιποτα! για την λευκαιμια κυησης ειναι σπανιο βρε επισης κ οι αλλεργιες ανεβαζουν τα λευκα εχε το υποψη σου μην παει το μυαλο σου στα πιο σπανια!!! ενα πλακακι θα σου αποκλισει κακοηθειες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...