Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Απόλυτα φυσιολογικό!!!εμένα είναι πολύ κινητική από νωρίς!!!στην 19η βδομάδα την καταλάβαινε και ο άντρας μου!

Και εγω αυτο πτοσπαθ. Αλλα καθε φορα που βαζει το χερι μου στην κοιλια του δν κανει τιποτα... 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημερααα...

Εγω που ρωτησα το γιατρο μου ειπε και πηρα ενα σπρει -5 ευρω- που το βαζω πανω στα ρουχα και δεν μυριζει καθολου...

Χτες το τουβλο το ξρχασα...ξυπνησα μεσα στα τσιμπηματα. Με τρωειιιιι. Τα νευρα μουυυυυυ!

Αχ ποιο είναι αυτό το σπρέι? Να πάω να το πάρω και εγώ.. 

16 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΤ?ε????? ΠΟΙΟ ΤΕΛΙΚΑ???????

Τελικά όχι ακόμη γιατί με τα τρεχαματα του σπιτιού γυρνάμε ψοφιοι σπίτι.. αυτό που σου είχα στείλει περιπου. Ιδια εταιρεια στο μοντέλο polo όμως γιατί αυτό που σου έστειλα δεν θα χωρούσε στο αυτοκίνητο μου..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ναντια δε είπε:

Και εγω αυτο πτοσπαθ. Αλλα καθε φορα που βαζει το χερι μου στην κοιλια του δν κανει τιποτα... 

Ααα!!!και εμένα οταν βάζει το χέρι του ο μπαμπάς σταματάει και πρέπει να περιμένει με το χέρι στην κοιλιά μου να ξανακουνηθει!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Καλημέρα! Και εμένα με πιέζουν τα σουτιέν ..από 85Β πήγα 95C! Στο σπίτι φοράω μπουστάκια και έξω αθλητικά σουτιέν..τα άλλα με πνιγουν! Δοκίμασε και εσύ μήπως σε βολεψουν τα αθλητικά μπουστάκια να χαλαρώσεις από τη πίεση που νιώθεις! 

Και εγώ τα ίδια... Αστα! 2 νούμερα πάνω στην περιφέρεια κ ένα στο κουπ. Εγώ θέλω να μην διαγράφει το στήθος μου μόνο κ επειδή έχω φορέματα με ένα ωμό δεν λέει να βάλω τα σουτιέν θηλασμού που φοράω τώρα...

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλησπερα κκαλησπερα κοριτσια σημερα το νιωθω συνεχεια και εκανε και κανα δυο πιο δυνατες ειχα κ το χερι μ πανω στην κοιλια κ το ενιωσα κ το ενιωσα πολυ εντονα.  Ειναι φυσιολογικο τοσο νωρις ειμαι στη 19η 

Και εγώ νομίζω στην 19η τον κατάλαβα! Φυσιολογικοτατο! Την επόμενη τον κατάλαβε κ ο μπαμπάς μας! ❤️

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ααα!!!και εμένα οταν βάζει το χέρι του ο μπαμπάς σταματάει και πρέπει να περιμένει με το χέρι στην κοιλιά μου να ξανακουνηθει!

Χχαχαχα καπως ετσι

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Πλέον την κοιτάει και από μακρία που πηγαινοέρχεται η κοιλιά μου και πετάγονται διάφορα!!!Χαχαχαχα

Χθες κι εμείς ρίξαμε κάτι γέλια! Μιλούσαμε με τον καλό μου στο skype και ο μικρός έκανε τρελό πάρτυ, μία δεξιά, μία αριστερά, πέρα δώθε για αρκετή ώρα! Και βάζαμε στοιχήματα από πού θα προβάλλει την επόμενη φορά.

Στην αρχή τον ένιωθα μόνο ξαπλωμένη, μετά και καθιστή, τώρα τον νιώθω και όρθια πια.

6 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλησπερα κκαλησπερα κοριτσια σημερα το νιωθω συνεχεια και εκανε και κανα δυο πιο δυνατες ειχα κ το χερι μ πανω στην κοιλια κ το ενιωσα κ το ενιωσα πολυ εντονα.  Ειναι φυσιολογικο τοσο νωρις ειμαι στη 19η 

Κι εγώ στην 19η τον κατάλαβα, όχι τόσο δυνατά στην αρχή αλλά από εκεί και πέρα σταθερά.

Φυσιολογικό είναι, έχει να κάνει και με τον σωματότυπό σου και με το μέγεθος του μωρού και με το πόσο κινητικό είναι κλπ κλπ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΗΝ 19 ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 20 ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΕΝΙΩΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ....ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ 23 ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΤΑ ΤΙΝΑΓΜΑΤΑ.....ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΟΝ ΜΑΤΑΙΟ ΤΟΥΤΟ ΚΟΣΜΟ

ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΑΞΙΕΣ......Ο ΡΟΛΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΓΑΛΟΥΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΣΩΣΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ.....ΟΧΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΔΩΡΑ Η ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΠΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΕΙΝΑΙ....ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ

  • Μου αρέσει 6

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Χθες κι εμείς ρίξαμε κάτι γέλια! Μιλούσαμε με τον καλό μου στο skype και ο μικρός έκανε τρελό πάρτυ, μία δεξιά, μία αριστερά, πέρα δώθε για αρκετή ώρα! Και βάζαμε στοιχήματα από πού θα προβάλλει την επόμενη φορά.

Στην αρχή τον ένιωθα μόνο ξαπλωμένη, μετά και καθιστή, τώρα τον νιώθω και όρθια πια.

Κι εγώ στην 19η τον κατάλαβα, όχι τόσο δυνατά στην αρχή αλλά από εκεί και πέρα σταθερά.

Φυσιολογικό είναι, έχει να κάνει και με τον σωματότυπό σου και με το μέγεθος του μωρού και με το πόσο κινητικό είναι κλπ κλπ

καλημερα και εγω μονο ξαπλωμενη το νιωθω μονο οταν σηκωνομαι τπτ


...:-D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και εμένα με έχει ταράξει ο μικρός- ασε που μεγάλωσε και η κοιλιά ξαφνικά- είμαι 26 εβδομάδων και από εβδομάδα θα κάνω την καμπύλη σακχάρου.

επίσης δεν μπορώ να βολευτώ το βράδυ και είμαι συνέχεια αυπνη- αφου χθες δεν με πιανε ο υπνος με τιποτα και εκανα δουλειες μεσονυχτια. και μετα είχα να παει και στη δουλεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/5/2018 at 12:29 ΠΜ, gogouli88 είπε:

Η sudocrem μου είπαν έινσι λίγο δυνατή για βρέφη κ καλύτερη της frezzyderm

Κορίτσια πολύ καλή κρέμα, είναι η weleda δεν θυμάμαι τιμή αλλά όχι μόνο προλαμβάνει το σύγγραμμα αλλά και το ανακουφίζει αν παρουσιαστεί. Μια επίσης πολύ καλή είναι και η mustela. Τις έχω δοκιμάσει και τις 2 και τώρα πάλι μια από αυτές θα πάρω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Anactacia είπε:

Κορίτσια πολύ καλή κρέμα, είναι η weleda δεν θυμάμαι τιμή αλλά όχι μόνο προλαμβάνει το σύγγραμμα αλλά και το ανακουφίζει αν παρουσιαστεί. Μια επίσης πολύ καλή είναι και η mustela. Τις έχω δοκιμάσει και τις 2 και τώρα πάλι μια από αυτές θα πάρω.

Και γω της Mustela σκεφτομαι ολη την σειρα ομως!!! Μυριζει τελεια!!!!

κοριτσια ρουχαλακια απο που θα παρετε? και τι μεγεθος? Επισης θα κανει ζεστη φετος!!! λεω να παρω αρκετα κοντομανικα και πανω αλλα και στα ποδαρακια αν και τα νεογεννητα κρυωνουν!!! Τι λετε εσεις?

Επισης αποστειρωτη ποιον θα παρετε?

Link to comment
Share on other sites

κα

πρίν από 28 λεπτά , angeliki1979 είπε:

εγω θα πάρω από orchestra εχει ωραια μωρουδιακα! με φορμάκια  καλοκαιρινά που κουμπώνουν μπροστά για να μην ταλαιπωρούνται τα μωράκια.

και γω ασε που εχω βγαλει και καρτα και ετσι ειναι οικονομικα!!!!! Αυτο που με απασχολει ειναι η ποιοτητα!!! Αν δεις παντου γραφει ζερσεϊ οχι βαμβακερα 100%!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , vaclia είπε:

Και γω της Mustela σκεφτομαι ολη την σειρα ομως!!! Μυριζει τελεια!!!!

κοριτσια ρουχαλακια απο που θα παρετε? και τι μεγεθος? Επισης θα κανει ζεστη φετος!!! λεω να παρω αρκετα κοντομανικα και πανω αλλα και στα ποδαρακια αν και τα νεογεννητα κρυωνουν!!! Τι λετε εσεις?

Επισης αποστειρωτη ποιον θα παρετε?

Εγω της frezyderm εχω πάρει!

Σκέφτομαι να πάρω κάποια 0 και κάποια 3μ.! Εγω που κινδυνεύω για πρόωρο τοκετό πρέπει να εχω και τα δυο!δεν εχω σκοπό να πάρω πολλά για αρχή!γιατί και δώρα θα φέρουν και δεν χρειάζεται να έχει 50 φορμακια και φανελακια!αλλάζουν πολύ γρήγορα νούμερο!κοντομανικα φορμακια δεν υπάρχουν με μακριά ποδαρακια!και θα πάρω 2-3 κολαν-παντελονακια για απο κάτω!είναι λίγο περίεργη η εποχή που θα γεννησουμε!

Αποστειρωτη δεν εχω σκοπό να πάρω γιατί θελω να θηλασω γι'αυτο δεν θα πάρω ούτε μπιμπερο φυσικά!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...