Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Κοιτάω τι πρέπει να περιέχει η βαλίτσα μαιευτήριου πω πω πολλά πράγματα ρε κορίτσια κ τα δικά μας πολλά πρέπει να αρχίσουμε να μαζεύουμε σιγά σιγά αν κ θα μασ δώσουν λίστα τι να περιέχει ανάλογα τι παρέχει το κάθε μαιευτήριο ελπίζω να μη χρειαστεί να πάρουμε κ το πιο απλό για το μωρό να παρέχουν κ κάτι τα ιδιωτικά τζάμπα θα τα πληρώσουμε. Βαλίτσα για το μωρό λέω να πάρω ξεχωριστή μια μικρή τροχηλατη


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!αύριο το απόγευμα εχω γιατρό και κοντευω να σκασω!!!

Έτσι την παίρνουν!μετά τις 63 μέρες!απλά πρέπει να την πάρεις πριν το 6μηνο του οαεδ!φανταζομαι στο είπαν για να μην πληρώσουν και αναρρωτική και την κανονική άδεια μετά! 

Καλημεραααα....καλη επιτυχια για σημερα.

Σ'εχω στο μυαλο μου!!! Ολα θα πανε φανταστικα :-D


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημεραααα....καλη επιτυχια για σημερα.

Σ'εχω στο μυαλο μου!!! Ολα θα πανε φανταστικα :-D

Καλημέρα!!!!!αχ!!!σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου γλυκο!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.....ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ Η ΑΤΙΜΗ....ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΗΣ , ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ , ΤΑ ΑΦΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΛΑΜΕΣ....ΕΙΝΑΙ 608 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ . ΜΗΚΟΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΠΛΩΜΕΝΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.....ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΑΠΟ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ! ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ.....ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ Η ΑΤΙΜΗ....ΕΙΔΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΗΣ , ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ , ΤΑ ΑΦΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΥΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΛΑΜΕΣ....ΕΙΝΑΙ 608 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ. ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ . ΜΗΚΟΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΠΛΩΜΕΝΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.....ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου με το καλο το κοριτσακι σουυυ...γαμωτο και μενα μονιμα χερια στη μουρη εχει...μια μου πε να γελας μπας καξ τα βγαλει!!!

Θα το δοκιμασω Δευτερα και θα σου πω.!

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μου με το καλο το κοριτσακι σουυυ...γαμωτο και μενα μονιμα χερια στη μουρη εχει...μια μου πε να γελας μπας καξ τα βγαλει!!!

Θα το δοκιμασω Δευτερα και θα σου πω.!

mphka.....vgika....efaga pagoto....miso komati keik...ipia ena litro pagomeno nero.....tipotaaaa......tin alli fora tha tis valo mousiki


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, gogouli88 είπε:

Κοιτάω τι πρέπει να περιέχει η βαλίτσα μαιευτήριου πω πω πολλά πράγματα ρε κορίτσια κ τα δικά μας πολλά πρέπει να αρχίσουμε να μαζεύουμε σιγά σιγά αν κ θα μασ δώσουν λίστα τι να περιέχει ανάλογα τι παρέχει το κάθε μαιευτήριο ελπίζω να μη χρειαστεί να πάρουμε κ το πιο απλό για το μωρό να παρέχουν κ κάτι τα ιδιωτικά τζάμπα θα τα πληρώσουμε. Βαλίτσα για το μωρό λέω να πάρω ξεχωριστή μια μικρή τροχηλατη

Εγώ που ρώτησα στο Μητέρα (Κρήτης) για το μωρό χρειάζεται μια φόρμα εξόδου μόνο με κανένα κουβερτακι κ το κάθισμα του αυτοκινήτου. Για εμάς τα βασικά. Εγώ θα κρατάω δύο νυχτικιές, μια ρόμπα κ τις παντόφλες μου (+σαγιονάρες για το μπάνιο). Σερβιετακια, εσώρουχα μιας χρήσης  κτλ τα παρέχουν αυτοί.

4 ώρες πρίν, elenistam είπε:

mphka.....vgika....efaga pagoto....miso komati keik...ipia ena litro pagomeno nero.....tipotaaaa......tin alli fora tha tis valo mousiki

Τι καλά!!! Κ εμάς Λένα μου το χατίρι μας το έκανε προχτές. Συνέχεια πλάτη κ τα χέρια στα μούτρα του τα είχε.

@rapounzel_rapounzel πως πήγε το ραντεβού με τον γιατρό?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γυρισαμε απο τον γιατρό!ευτυχώς ο τράχηλος έχει παραμένει σταθερός στα 2,5 εκατοστά!η χοάνη παραμένει αλλά έχει μικρύνει λίγο!σε δυο βδομάδες θα με ξαναδεί και αν έχει μικρύνει θα μου βάλει πεσσό αν έχει παραμείνει 2,5 δεν θα βάλω καθόλου!συνεχίζω ακινησία φυσικά και τα φάρμακα!οι συσπάσεις που εχω μπορεί να είναι και θέμα σωματότυπου και κατασκευής και η μήτρα που παλεύει να μεγαλώσει!

Ενέσεις κορτιζόνης δεν θα κάνω προς το παρόν,εκτός αν έχουμε ένδειξη για τοκετό!

Η γοργόνα μου έχει στριμωχτει λίγο πάλι αλλά σε δύο βδομάδες θα πάρει αέρα η μήτρα μου είπε και θα είναι οκ!τι να κάνω, είμαι και minion!!!

Α!!!και είμαστε 770 γραμμάρια!!!

@elenistam μπράβο!!!ολα καλά!!!

  • Μου αρέσει 4

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου γυρισαμε απο τον γιατρό!ευτυχώς ο τράχηλος έχει παραμένει σταθερός στα 2,5 εκατοστά!η χοάνη παραμένει αλλά έχει μικρύνει λίγο!σε δυο βδομάδες θα με ξαναδεί και αν έχει μικρύνει θα μου βάλει πεσσό αν έχει παραμείνει 2,5 δεν θα βάλω καθόλου!συνεχίζω ακινησία φυσικά και τα φάρμακα!οι συσπάσεις που εχω μπορεί να είναι και θέμα σωματότυπου και κατασκευής και η μήτρα που παλεύει να μεγαλώσει!

Ενέσεις κορτιζόνης δεν θα κάνω προς το παρόν,εκτός αν έχουμε ένδειξη για τοκετό!

Η γοργόνα μου έχει στριμωχτει λίγο πάλι αλλά σε δύο βδομάδες θα πάρει αέρα η μήτρα μου είπε και θα είναι οκ!τι να κάνω, είμαι και minion!!!

Α!!!και είμαστε 770 γραμμάρια!!!

@elenistam μπράβο!!!ολα καλά!!!

μπραβο κοριτσακι αντε μην ανχωνεσε μια χαρα ειστε κ το μωρο σε δυο εβδομαδες θα κοντευει το ενα κιλο μια χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

μπραβο κοριτσακι αντε μην ανχωνεσε μια χαρα ειστε κ το μωρο σε δυο εβδομαδες θα κοντευει το ενα κιλο μια χαρα!!!

Λες να έχει φτάσει σχεδόν κιλό;;;η χοντρουλα μου!!!αν και στο επόμενο ραντεβού είναι 2,5 νομίζω οτι δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου γυρισαμε απο τον γιατρό!ευτυχώς ο τράχηλος έχει παραμένει σταθερός στα 2,5 εκατοστά!η χοάνη παραμένει αλλά έχει μικρύνει λίγο!σε δυο βδομάδες θα με ξαναδεί και αν έχει μικρύνει θα μου βάλει πεσσό αν έχει παραμείνει 2,5 δεν θα βάλω καθόλου!συνεχίζω ακινησία φυσικά και τα φάρμακα!οι συσπάσεις που εχω μπορεί να είναι και θέμα σωματότυπου και κατασκευής και η μήτρα που παλεύει να μεγαλώσει!

Ενέσεις κορτιζόνης δεν θα κάνω προς το παρόν,εκτός αν έχουμε ένδειξη για τοκετό!

Η γοργόνα μου έχει στριμωχτει λίγο πάλι αλλά σε δύο βδομάδες θα πάρει αέρα η μήτρα μου είπε και θα είναι οκ!τι να κάνω, είμαι και minion!!!

Α!!!και είμαστε 770 γραμμάρια!!!

@elenistam μπράβο!!!ολα καλά!!!

Κοριτσακι μουυυ...μπραβο!!!

Περασαν πολυ κρισιμες βδομαδες...ειλικρινα.

Τωρα ειναι πιο σταθερα τα πραγματα...αφου εμειμε ιδιος τοσο θα παραμεινει.

Και μενα ετσι εκανε...αντε ανασουλες και ολα καλα!

πρίν από 31 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Λες να έχει φτάσει σχεδόν κιλό;;;η χοντρουλα μου!!!αν και στο επόμενο ραντεβού είναι 2,5 νομίζω οτι δεν θα έχουμε κανένα πρόβλημα!

Την επομενη θα ειναι στανταρ ενα κιλο...υπολογιζε 150 γραμ. την εβδομαδα...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου γυρισαμε απο τον γιατρό!ευτυχώς ο τράχηλος έχει παραμένει σταθερός στα 2,5 εκατοστά!η χοάνη παραμένει αλλά έχει μικρύνει λίγο!σε δυο βδομάδες θα με ξαναδεί και αν έχει μικρύνει θα μου βάλει πεσσό αν έχει παραμείνει 2,5 δεν θα βάλω καθόλου!συνεχίζω ακινησία φυσικά και τα φάρμακα!οι συσπάσεις που εχω μπορεί να είναι και θέμα σωματότυπου και κατασκευής και η μήτρα που παλεύει να μεγαλώσει!

Ενέσεις κορτιζόνης δεν θα κάνω προς το παρόν,εκτός αν έχουμε ένδειξη για τοκετό!

Η γοργόνα μου έχει στριμωχτει λίγο πάλι αλλά σε δύο βδομάδες θα πάρει αέρα η μήτρα μου είπε και θα είναι οκ!τι να κάνω, είμαι και minion!!!

Α!!!και είμαστε 770 γραμμάρια!!!

@elenistam μπράβο!!!ολα καλά!!!

Τέλεια νέα!!! Κ σε δύο βδομάδες σταθερός θα είναι κορίτσι μου !! Αφού λειτουργησε τώρα θα λειτουργήσει και σε δύο βδομάδες πάλι καλό αποτέλεσμα θα έχει.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοριτσακι μουυυ...μπραβο!!!

Περασαν πολυ κρισιμες βδομαδες...ειλικρινα.

Τωρα ειναι πιο σταθερα τα πραγματα...αφου εμειμε ιδιος τοσο θα παραμεινει.

Και μενα ετσι εκανε...αντε ανασουλες και ολα καλα!

Την επομενη θα ειναι στανταρ ενα κιλο...υπολογιζε 150 γραμ. την εβδομαδα...

Μακάρι!αν είναι και σε δυο βδομάδες τόσο νομίζω οτι θα είμαστε καλά πλέον!μου είπε οτι τον ανησύχησε που μέσα σε μια βδομάδα μίκρυνε μισό εκατοστό αλλά τώρα την γλιτωσαμε!!!να κάτσω στα αυγά μου φυσικά μέχρι τις 32 για να μην έχουμε πρόβλημα!

 

πρίν από 2 λεπτά , modena είπε:

Τέλεια νέα!!! Κ σε δύο βδομάδες σταθερός θα είναι κορίτσι μου !! Αφού λειτουργησε τώρα θα λειτουργήσει και σε δύο βδομάδες πάλι καλό αποτέλεσμα θα έχει.

Αυτό λεω και εγώ!!!τουλάχιστον πήρα μια ανάσα σήμερα!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μακάρι!αν είναι και σε δυο βδομάδες τόσο νομίζω οτι θα είμαστε καλά πλέον!μου είπε οτι τον ανησύχησε που μέσα σε μια βδομάδα μίκρυνε μισό εκατοστό αλλά τώρα την γλιτωσαμε!!!να κάτσω στα αυγά μου φυσικά μέχρι τις 32 για να μην έχουμε πρόβλημα!

 

Αυτό λεω και εγώ!!!τουλάχιστον πήρα μια ανάσα σήμερα!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 32 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΡΟΩΡΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ....ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...