Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

εννοειται οτι θα σας ενημερωσω!!!θα την κανω στον Πειραια, στο Προγεννεσις, εκει με εστειλε ο γιατρος μου!!!!!μακαρι να πανε ολα καλα, αν και προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη!!!!!!!:P


UJVCp2?r=1299072987
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!!!!ειμαι η ex-barbiegirl!;);) πολυ χαιρομαι που σας βρηκα μελινακι,zoun kai kalliopaki! παιδευομαι να βαλω το ticker μου αλλα τιποτα!help me! κουκλιτσες κι εγω στο club του μανουλα του σεπτεμβριου!απιστευτο μου φαινεται ακομα......... Δοξα το Θεο ολα μια χαρα μεχρι στιγμης!αλλα εχω κατι σαν καουρες αστα να πανε...απο ορεξη δεν θελω να φαω τιποτα παροτι εχω παρει ενα, εναμιση κιλο.δεν πειραζει!!ας ταλαιπωρηθουμε εμεις οσο να ναι αρκει τα μωρακια μας να ειναι καλα!περιμενω νεα σας!φιλακια!

Barbiegirl που είσαι βρε ψυχή; Χάρηκα πολύ που ήρθες κ εσύ στην παρέα γιατί μαζί ξεκινήσαμε όπως κ με το Καλλιοπάκι.! Θυμάσαι εκείνη τη μέρα, τι χαρά πήραμε; Πώς τα πας; Όλα καλά; Εγώ Δευτέρα είχα το τελευταίο ραντεβού όλα καλά είπε ο γιατρός. Από συμπτώματα τίποτα ακόμα παρά πρησμένο κ ευαίσθητο στήθος. Το επόμενο ραντεβού είναι για την αυχενική τώρα...

Απ' ότι βλέπω συγκεντρωθήκαμε αρκετές κοπέλες άρα όντως κάτι έγινε τις κρύες νύχτες του Χειμώνα..:tongue::lol: Επειδή αναρωτιόσουν στην αρχή Καλλιοπάκι :wink:

Κορίτσια καλώς ήρθατε οι νεοφερμένες!:P Με το καλό να γίνετε μανούλες!

Νεφέλη μου κουράγιο σε λίγες μέρες λένε ότι μειώνονται οι αναγούλες κ όλα όσα προκαλούν οι ορμόνες...Που θα πάει θα καταλαγιάσουν...

skoulikaki πώς τα πήγες με την αυχενική;


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα τι κανετε???Πως ειστε??Εχετε καθολου συπτωματα??Εγω περα απο κατι ανακατωσουρες και λιγουρες δεν εχω τιποτα αλλο.....Αυριο παμε για υπερηχο να δουμε το σπορακι και να κανονισουμε για την αυχενικη διαφανεια....Να εχουμε ολες μια υγιη και τελειομηνη εγκυμοσυνη......Παω να ξαπλωσω γιατι εχω εγερτηριο στις 6,30φιλια καλο βραδυ σε ολες...


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

Με το καλο σε όλες τις καινουριες του καφε!!!!

οσο αναφορα τις κρεμες που αναφερθηκε παραπανω εγω ζητησα απο την γιατρο μου να μου δωσει κρεμα για κοιλια και μια για προσωπο για τις παναδες τις εγκυμοσυνης και οι δυο ειναι της φρεζιντερμ βασικα δεν τις πηρα ακομη αλλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη μια χαρα ηταν και κανουν και αυτες περιπου 25 ευρω η μια αν θυμαμαι καλα.οι ραγαδες αν ειναι να γινουν θα γινουν....και αν γινουν δεν φευγουν!!!!!!!!

βοηθανε οι κρεμες αλλα ελαχιστα πιστευω!

φιλια στις κοιλιτσες!καλο βραδυ!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!χθες πηγαμε για την αυχενικη διαφανεια!!!!!ειναι ολα τελεια!!!!!!!ειδαμε τα παντα απο το bebe μας και δοξα τον θεο ειναι μια χαρουλα!!για το φιλο δεν μας ειπε με σιγουρια αλλα μαλλον ειναι αγορακι!!!!ειμαι τρισευτυχισμενη, γιατι φοβομουν παρα πολυ λογω κακης προηγουμενης εμπειριας. ολα τωρα ομως μια χαρα!!!!!το σπορακι μας χαιρει ακρας υγειας και εχομαι να ειναι ετσι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης!!!!ευχομαι σε ολες να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να φερουμε τα μωρακια μας στον κοσμο!!!!!!!!!!!


UJVCp2?r=1299072987
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο σκουληκάκι υπέροχα.!! Αντε εγώ στις 14 έχω αυχενική κ ελπίζω να χω κ εγώ χαρούμενα νέα!! Πόση ώρα κράτησε η εξέταση;;; Πήρατε κ dvd;;;

nefel μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχετε χαρουμενα νεα!!!!αν και ειμαι σιγουρη!!!!!:D.η εξεταση κανονικα δεν κραταει παρα πολυ ωρα, σε εμας ομως δεν συναιβει το ιδιο. ειχαμε μια αποτυχια στο παρελθον(το μωρακι μας ειχε γαστροσχιση, μερος του εντερου ηταν εξω απο την κοιλιτσα), οποτε οπως καταλαβαινεις με εξεταζε για πολυ ωρα, μεχρι που στο τελος μου εκανε και κολπικο υπερηχο για να μπορεσει να δει την κοιλια του μωρου ακομα πιο καθαρα, μια και η θεση του δεν ηταν καταλληλη. η ολη διαδικασια γραφτηκε και σε dvd. η αισθηση ειναι υπεροχη, το συναισθημα μοναδικο!!!!!!σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις ευχαριστα νεα και να μας ενημερωσεις αμεσως!!!!!!


UJVCp2?r=1299072987
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλη σαρακοστη να εχουμε!!!!!

χιονιζει...!!!!!!

χθες ντυθηκα καρναβαλι με την Κυριακη ντυθηκαμε στρουμφ χορεψα πολυ και περασα υπεροχα!!!ηταν ενα υπεροχο γκρουπ με μωρομανες ειχε μεχρι και 5 μηνων μωρακια ντυμενα!

το μωρο στην κοιλια μου πρεπει να περασε και αυτο καλα το κερασα σουβλάκια μετα!!!

ελπιζω να περασατε ομορφο σαβκο και δευτερα!!!!

Σημερα τρυπωσαμε μεσα ο καιρος εδω ειναι μονο για κουβερτα και καναπε!!!!

φιλια σε ολες!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!χθες πηγαμε για την αυχενικη διαφανεια!!!!!ειναι ολα τελεια!!!!!!!ειδαμε τα παντα απο το bebe μας και δοξα τον θεο ειναι μια χαρουλα!!για το φιλο δεν μας ειπε με σιγουρια αλλα μαλλον ειναι αγορακι!!!!ειμαι τρισευτυχισμενη, γιατι φοβομουν παρα πολυ λογω κακης προηγουμενης εμπειριας. ολα τωρα ομως μια χαρα!!!!!το σπορακι μας χαιρει ακρας υγειας και εχομαι να ειναι ετσι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης!!!!ευχομαι σε ολες να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να φερουμε τα μωρακια μας στον κοσμο!!!!!!!!!!!

Πολύ ευχάριστα νέα!! Μπράβο skoulikaki! Σου άξιζε μετά από την δύσκολη εμπειρία που πέρασες...


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπέρα!!

εκανα και εγω αυχενικη διαφανεια σημερα.Ολα πολυ καλα απλα θα χρειαστει να κανω και μια αλλη εξεταση μαζι με το β επιπεδου για να δουνε αν το μωρο θα εχει φυσημα κατα τα αλλα ολα πολυ καλα.

Μαλλον αγορακι!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια γρήγορη καλησπέρα / καληνύχτα σε όλες!! Επέστρεψα σπιτάκι επιτέλους! Αύριο τα νεότερα. Ελλάκι μου θα στα πω όλα αναλυτικά αύριο ή Δευτέρα για την άμνιο, να μην ανησυχείς για τίποτα!

Πληθαίνουμε, ωραία!!

Όνειρα γλυκά, το καθυστέρησα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες και από μένα!:PΕίμαι κι εγώ μέλλουσα μανούλα με ΠΗΤ 15/9.

Ευχομαι σε όλες μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό το ζουζουνάκι σας!

Ααααα και να μην ξεχάσω καλό κουράγιο για το καλοκαίρι που θα περάσουμε!:shock:ΘΑ φάμε όλες τις ζέστες ρε κορίτσια!Πως θα το αντέξουμε?


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες!! Τι κανουν τα μπεμπάκια σας;;; Εμείς ετοιμαζόμαστε για την αυχενική τη δευτέρα κ το προσμένουμε με πολύ χαρά!! Αλλά βρε κοριτσια πάλι κάτι βρήκα να αγχωθω. Τη λιστέρια!!! Κανατε εξετασεις να δειτε αν εχετε αντισωματα;; Γιατι εμενα δε μου έκανε. Κ τώρα διαβαζω οτι για λιστερια ενοχοποιούνται αλλαντικά, τυρια μέσα στα οποία κ η φέτα την οποία καταναλώνω σε μεγάλες ποσότητες, ωμά θαλασσινά όπως ο ταραμάς τον οποίο καταναλωσα σε τεραστιες ποσότητες επίσης. Κ καλά ρε παιδιά ο γιατρός μου δεν έπρεπε να μου πει προσεχε αυτα κι αυτα;; Μόνο για τις γαρίδες μου πε μόνο. Οτι εχουυν χημικα για να φαινονται φρεσκες κ κοκκινες κ να τις αποφευγω.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α κ κάτι άλλο απο συμπληρώματα τι παίρνετε;; Εγώ 1 φιλισίν 1 utrogestan για την αποκόλληση κ 2 trofocard τις τελευταιες 2 εβδομαδες αλλά διάβασα τι το τροφοκαρντ κ το σιδηρο δεν πρεπει να ττο πααιρνουμε πριν τη δωδεκατη εβδομαδα. Τι να πω δεν ξερεις τι να πρωτοπροσεξεις. Εμπιστεύεσαι το γιατρό σου αλλά κι αυτοί δεν τα πολυψιριζουν μου φαινεται.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α κ κάτι άλλο απο συμπληρώματα τι παίρνετε;; Εγώ 1 φιλισίν 1 utrogestan για την αποκόλληση κ 2 trofocard τις τελευταιες 2 εβδομαδες αλλά διάβασα τι το τροφοκαρντ κ το σιδηρο δεν πρεπει να ττο πααιρνουμε πριν τη δωδεκατη εβδομαδα. Τι να πω δεν ξερεις τι να πρωτοπροσεξεις. Εμπιστεύεσαι το γιατρό σου αλλά κι αυτοί δεν τα πολυψιριζουν μου φαινεται.

nefel μου καλημερα!!!ην εχεις τοσο αγχος, νομιζω οτι το καλυτερο ειναι να ακους τον γιατρο σου γιατι μπορει καθε περιπτωση να ειναι μοναδικη. κι εγω παιρνω 1 felicine την μερα και 2 Trofocard(πρωι-βραδυ), απο την πρωτη στιγμη που εμαθα οτι ειμαι εγκυος. οποτε δεν νομιζω οτι πρεπει να ανησυχεις. αντε, γιατι τα bebe μας το νιωθουν και ανησυχουν κι αυτα......:(. ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!:-P


UJVCp2?r=1299072987
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...