Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Εμένα θα μου φανεί περίεργο γιατί κάπως το έχω καθορίσει στο μυαλό μου ως αγόρι κ αν μου το αλλάξουν θα είναι λίγο καταλαβαίνεις. Το ίδιο θα ίσχυε κ αν μου είχε πει κορίτσι κ στο τέλος μου έλεγε αγόρι. Λες να ισχύει αυτό με τις ορμόνες που λες κ να μας βγει άλλο; Το έχω ακούσει να συμβαίνει συχνά...Πότε θα ξέρουμε 100%;

Ναι! Κ έπαιξε κ το κομπολόι του! :lol: Δεν κατάλαβα καλά.. Μάλλον άνοιξε τα πόδια του κάποια στιγμή για πολύ λίγο κ το είδε καλύτερα...:tongue::P

Να σου πω την αλήθεια εμένα όλα μπερδεύονται κ με λένε μαμά αγόρια κ κορίτσια...κ μετά γελάνε όταν καταλαβαίνουν ότι μπερδεύτηκαν. :tongue::-) Τα έχω όμως σε μικρή ηλικία είμαι νηπιαγωγός. Το θετικό είναι ότι τα πάω καλά κ με τα αγοράκια κ με τα αγοράκια στην τάξη. Και αυτά στα οποία έχω κατά καιρούς αδυναμία (χωρίς να το θέλω κ προσπαθώ να μην φαίνεται γιατί το έχω μεγάλο άγχος) είναι άλλοτε αγόρια κ άλλοτε κορίτσια. Οπότε έχω ένα θετικό δείγμα μέσω δουλειάς...που ελπίζω να επιβεβαιωθεί κ στον γονεϊκό ρόλο..;):D

Μήπως αυτή η ανατροπή γίνεται συνήθως όταν λένε για μπέμπα; Εννοώ μήπως ο μπέμπης είναι πιο "εμφανής" κ άρα πιο δύσκολο να γίνει λάθος;

Ναι κι εγώ έτσι έχω ακούσει οτι αν είναι αγόρι δεν είναι εύκολο να αλλάξει αλλά χτες μια γνωστή μου πε οτι στην αυχενική της είπαν αγόρι κ μετά ήταν κορίτσι. Εμένα να δεις πως θα μου φανεί που όλο μπέμπα μου κ μπέμπα μου λέω. Αμα μου το αλλάξουν αντε να το συνηθίσω μετά. Μελίνα να σε ρωτήσω κάτι δουλεύεις κανονικά;;; Εμένα η δουλειά μου είναι μιάμιση ώρα με το αυτοκίνητο κ δεν πηγαίνω η αλήθεια είναι οτι είχα αποκόλληση από την 6η εβδομάδα μέχρι τώρα οποτε ουτε μεχρι το μαναβη δεν πηγαινω, αλλά το σχολείο θα το χα πολύ φόβο με τις ιώσεις..


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε καταλαβαίνω...

Το σχολείο μου εμένα είναι 40 λεπτά πήγαινε έλα με το αυτοκίνητο. Κ εγώ ξεκίνησα με μια άδεια (4 ημερών) τις μέρες που είχαμε κρούσμα γρίπης για να μην κολλήσω κ στη συνέχεια έπαθα μια μικρή αποκόλληση πλακούντα στην 8η εβδομάδα(αρκετό αίμα) οπότε ο γιατρός λόγω κ της προηγούμενης παλίνδρομης (τον Οκτώβρη) μου είπε να πάρω άδεια τουλάχιστον για ένα μήνα.

Πριν λίγες μέρες στην αλλαγή του μήνα είχα πάλι λιγάκι αίμα κ όταν πήγα για την αυχενική τον ρώτησα τι με συμβουλεύει να κάνω με τη δουλειά κ μου ανανέωσε την άδεια για άλλον ένα μήνα. Και βλέπουμε...

Φέτος ήμουν κ σε πολύ καλές συνθήκες (λίγα παιδιά, πολύ καλή συνάδελφος, καλά εξοπλισμένο μεγάλο κ καθαρό σχολείο) κ δεν ήθελα να σταματήσω καθόλου, αλλά τι να κάνω; Όπως τον έχω κόψει τον γιατρό δεν θα μου το πρότεινε να σταματήσω αν δεν υπήρχε καλός λόγος. Πάντως δεν είμαι κλεισμένη μέσα ευτυχώς μπορώ κ βγαίνω, πάω για ψώνια με μέτρο πάντα, περπατάω λίγο κλπ. (σήμερα απόλαυσα ωραιότατο χυμό με υπέροχο ήλιο). Στην αρχή της αποκόλλησης όμως ήμουν για κάποιες μέρες μέσα κ πήγαινα απ' το κρεβάτι στον καναπέ κ απ' τον καναπέ στην πολυθρόνα...

Εσένα σε αναπλήρωσαν στη δουλειά; Εμένα ακόμα όχι, έχει μείνει μόνη της η συνάδελφος κ το λειτουργεί σαν κλασικό τόσες μέρες..

Οι υπόλοιπες κοπέλες τι κάνετε με τον επαγγελματικό τομέα; Δουλεύετε;


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνεται?Μια ερώτηση και από μένα.Σας είπε ο γιατρός σας τίποτα για την καμπύλη ζαχάρου και πότε θα την κανετε?Γίνεται σε όλες τις γυναίκες ανεξαιρέτως?Αααα και κάτι άλλο καλλιέργεια κολπικού υγρού σας έκανα ο γιατρός σας μέχρι τώρα?


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

melina στον μεγαλο υπερυχο θα φανουν ολα.Οσες ειναι πρωτομανες παρτε και ενα καφε στον μεγαλο υπερυχο και απολαυστε το!!!!!!

ελσουλα καμπυλη ζαχαρου εκανα στην πρωτη εγκυμοσυνη στον 5 μηνα και απο οσο ξερω ολες κανουνε.οσο για το κολπικο υγρο ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα ουτε σαυτη

melina στην πρωτη εγκυμοσυνη δουλευα μεχρι 8,5 μηνων στον ιδιωτικο τομεα και μολις περασαν 47 μερες απο την γεννα ξαναπηγα στην δουλεια και μεχρι η Κυριακη να γινει 10 μηνων. οποτε κουραστικα παρα πολυ και μια ωραια μερα τα παρατησα και απο τοτε καθομαι.Ηταν πολυ δυσκολο γιατι δουλευα εκει 6 χρονια δυστηχως στον ιδιωτικο τομεα δεν ειναι το ιδιο προσπαθεις να κανεις οτι μπορεις για να κρατηθεις.

παντως απο τοτε που σταματησα την δουλεια ειδα πολυ μεγαλη διαφορα στην μικρη!και αυτο ειναι που με κανει και το ξεχναω πως μετα απο 6 χρονια καθομαι!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουτε εμένα μου έκανε καλλιέργεια κολπικού υγρού αλλά επειδή έχω μικρη ενοχλησούλα τις τελευταίες μέρες σαν μια πολύ ελαφριά αίσθηση τσουξίματος/καψίματος και λίγα υγράκια παραπάνω...μάλλον θα χρειαστεί να κάνω.Είχε καμία παρόμοια εμπειρία?


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Μελινάκι όσες μου χουν πει οτι τους άλλαξαν το φύλλο αυτο εγινε στη β επιπέδου. Βρε Μελίνα μου εγω είχα μια αποκόλληση στην 6η εβδομάδα χωρίς αίμα. Μου πε ο γιατρός χαλαρά κ δεν το πήρα πολύ σοβαρά δεν έκανα τιποτα σπουδαίο αλλά καμια βόλτα έβγαινα. 8η εβδομάδα μου πε τα ίδια κ χειρότερα, κ οτι δεν εχω αίμα γτ ειναι στο πάνω μερος η αποκόλληση. 12η στην αυχενική πάλι την είδαμε κ η κοπελα που μου κανε την αυχενική μου πε σε κανα μηνα θα δουμε τι θα γινει. Εν τω μεταξυ φοβήθηκα γτ μου πε ο γιατρος οτι αν αυτο συνεβαινε σε προχωρημενο μηνα το χαναμε το παιδι οποτε κ εγω εχω κατσει κρεβατι απο τοτε να κολλησει πριν βαρυνει πολυ το μωρο κ μετα δεν ειναι ευκολο να κολλησει. Εχω απογοητευτεί θέλω να δω τον ήλιο να βγω μια βόλτα. Ο αντρας μου δε μ αφηνει ουτε νερο να βαλω μονη μου νιωθω αχρηστη. Την Τετάρτη αλλάζω γιατρο να δουμε. Ασε στο γραφειο εχω παει αδειες απο 3 διαφορετικους γιατρους. Εσείς στον επομενο υπέρηχο δεν είδατε αποκόλληση;;; Πάντως ΄ολες οι κοπέλες που το παθαν εκατσαν καμια βδομαδα κρεββάτι κ μετά τέλος εγω έχω φρικάρει υποτιθεται οτι ηταν κατι μικρο γτ δεν κολλάει;;;

ΡΕ συ ούτε σ εμάς στείλανε αναπληρώτρια απλά εκελισε το ολοημερο τα χα όλα είχα να στενοχωριέμαι κ γι αυτο. Ασε που εμεινε ο συνάδελφος μ'όνος του στα κατσάβραχα. Εας άνθρωπος μόνος του δεν παλεύεται. Το χουν σύστημα τελικά τα καθίκια να κλείνουν τα σχολεία.

Νινη -Κυριακή νομιζω οτι ολες κανουν καλλιεργεια στον πέμπτο αλλά έχω μια απορία. Για να πάρουν δείγμα από τον τράχηλο δε χρειάζεται κολποδιαστολέας;;; Νομίζω οτι αυτό ειναι επικυνδινο κ απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη. Εμένα μια χαζή στο νοσοκομείο που μου γράφει αδεια μου γραψε τέτοιες εξετάσεις (το χει δει κ καλα οτι με εχει αναλάβει προσωπικά) κ δεν τις εκανα φοβηθηκα με την αποκόλληση να μπω σ αυτη τη διαδικασία. Πάντως η δουλειά μας δεν είναι η ζωή μας αν μπορεις να ζεις με λιγότερα κ βγαινετε καλά έκανες. Ο ρόλος της μάνας είναι πάρα πολύ σημαντικός από μόνος του κ αν θες να είσαι σωστή σε όλα δουλειές, υγιεινά φαγητά, παιδιά , διάβασμα παιδιών , βόλτες παιδιών κτλ κτλ βαράς 8ωρο καθημερινά. Αλλά εμένα προσωπικά όλη μέρα στο σπίτι μου τη βιδώνει.

Α κ κάτι άλλο κορίτσια είστε όλες από Αθήνα;;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Μελίνα εμένα το σχολείο μου είναι μιάμιση ώρα μόνο το πήγαινε το χειμώνα το καλοκαιρι που δεν εχει παγο κ βροχή 1.15 - 1.20. Αντε να δούμε τι θα γίνει με τις μεταθέσεις. Αν δεν την πάρω κ δεν παιρνω κ αποσπασεις η οργανικη μου ειναι 2 νομους παραπερα. Τι να κανω;; Τοσα χρονια λαχταραω για παιδακι αν κ ειμαι μικρη 3 χρονια περιμενα να φτιαξουν τα πραγματα για να κανουμε παιδακι κ τωρα πιστευα οτι θα επερνα μεταθεση γι αυτο το αποφασισαμε. Αλλά τωρα με τις συγχωνεύσεις σκούρα πολύ σκούρα τα βλεπω. Μας διαλύουν αλλα αλλοι ειναι σε πολυ χειροτερη θεση. Ο περισσοτερος κοσμος πια δε μπορει να φτιαξει τη ζωη του γτ δεν εχει καν δουλεια, οποτε μη γκρινιαζουμε.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι κάνεται?Μια ερώτηση και από μένα.Σας είπε ο γιατρός σας τίποτα για την καμπύλη ζαχάρου και πότε θα την κανετε?Γίνεται σε όλες τις γυναίκες ανεξαιρέτως?Αααα και κάτι άλλο καλλιέργεια κολπικού υγρού σας έκανα ο γιατρός σας μέχρι τώρα?

Ελσούλα δεν μου έχει πει κάτι ακόμα για καμπύλη αλλά έκανα σάκχαρο νηστείας. Η καμπύλη τι διαφορετικό μετρά; Δεν έχω καταλάβει να πω την αλήθεια..Καλλιέργεια κολπικού υγρού όχι δεν μου έχει κάνει μέχρι τώρα..


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Μελινάκι όσες μου χουν πει οτι τους άλλαξαν το φύλλο αυτο εγινε στη β επιπέδου. Βρε Μελίνα μου εγω είχα μια αποκόλληση στην 6η εβδομάδα χωρίς αίμα. Μου πε ο γιατρός χαλαρά κ δεν το πήρα πολύ σοβαρά δεν έκανα τιποτα σπουδαίο αλλά καμια βόλτα έβγαινα. 8η εβδομάδα μου πε τα ίδια κ χειρότερα, κ οτι δεν εχω αίμα γτ ειναι στο πάνω μερος η αποκόλληση. 12η στην αυχενική πάλι την είδαμε κ η κοπελα που μου κανε την αυχενική μου πε σε κανα μηνα θα δουμε τι θα γινει. Εν τω μεταξυ φοβήθηκα γτ μου πε ο γιατρος οτι αν αυτο συνεβαινε σε προχωρημενο μηνα το χαναμε το παιδι οποτε κ εγω εχω κατσει κρεβατι απο τοτε να κολλησει πριν βαρυνει πολυ το μωρο κ μετα δεν ειναι ευκολο να κολλησει. Εχω απογοητευτεί θέλω να δω τον ήλιο να βγω μια βόλτα. Ο αντρας μου δε μ αφηνει ουτε νερο να βαλω μονη μου νιωθω αχρηστη. Την Τετάρτη αλλάζω γιατρο να δουμε. Ασε στο γραφειο εχω παει αδειες απο 3 διαφορετικους γιατρους. Εσείς στον επομενο υπέρηχο δεν είδατε αποκόλληση;;; Πάντως ΄ολες οι κοπέλες που το παθαν εκατσαν καμια βδομαδα κρεββάτι κ μετά τέλος εγω έχω φρικάρει υποτιθεται οτι ηταν κατι μικρο γτ δεν κολλάει;;;

Εννοείς ότι το είδε στον υπέρηχο ότι δεν έχει βελτιωθεί μετά την αποκόλληση; Μετά από πόσο καιρό; Σε έχει συμβουλέψει ο γιατρός να μην κάνεις τίποτα ή είναι από άγχος του άντρα σου που δεν σε αφήνει να βάζεις ούτε νερό; Στην αρχή κ εμένα μου είπε να μην κάνω τίποτα (έκανα κ 2 ενέσεις προγεστερόνης) αλλά μετά από κάποιες μέρες αφού με εξέτασε μου είπε όλα καλά κ απλά προσοχή κ όχι υπερβολές. Γενικά έχω μπερδευτεί λίγο με την έννοια αποκόλληση...δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς σημαίνει; Μετακινήθηκε ο πλακούντας μας; ένα κομμάτι του ξεκόλλησε κ μετά έπρεπε να ξανακολλήσει;

Σε καταλαβαίνω πάντως νιώθεις πολύ χάλια όταν δεν κάνεις τίποτα. Εγώ τις μέρες που το περνούσα σκεφτόμουν τις γυναίκες που πρέπει να το κάνουν αυτό σε όλη την εγκυμοσύνη κ τις θαύμασα!

Κάνε λιγάκι ακόμα υπομονή κ πιστεύω ότι αφού ήταν μικρή σύντομα θα χαλαρώσουν κ για σένα τα πράγματα...θα ησυχάσεις κ με το θέμα του γιατρού κ θα νιώσεις καλύτερα.


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υ.Γ. Μελίνα εμένα το σχολείο μου είναι μιάμιση ώρα μόνο το πήγαινε το χειμώνα το καλοκαιρι που δεν εχει παγο κ βροχή 1.15 - 1.20. Αντε να δούμε τι θα γίνει με τις μεταθέσεις. Αν δεν την πάρω κ δεν παιρνω κ αποσπασεις η οργανικη μου ειναι 2 νομους παραπερα. Τι να κανω;; Τοσα χρονια λαχταραω για παιδακι αν κ ειμαι μικρη 3 χρονια περιμενα να φτιαξουν τα πραγματα για να κανουμε παιδακι κ τωρα πιστευα οτι θα επερνα μεταθεση γι αυτο το αποφασισαμε. Αλλά τωρα με τις συγχωνεύσεις σκούρα πολύ σκούρα τα βλεπω. Μας διαλύουν αλλα αλλοι ειναι σε πολυ χειροτερη θεση. Ο περισσοτερος κοσμος πια δε μπορει να φτιαξει τη ζωη του γτ δεν εχει καν δουλεια, οποτε μη γκρινιαζουμε.

Έτσι είναι, τα πράγματα είναι άσχημα...Εγώ νιώθω πολύ τυχερή που τα κατάφερα (μετά από σκληρό διάβασμα κ 4 φορές ασεπ!)γιατί στον ιδιωτικό τομέα που ήμουν θα ήταν πολύ πιο δύσκολα. Κ πάντα σκεφτόμουν η μητρότητα είναι μητρότητα. Γιατί δεν αντιμετωπίζεται με τον ίδιο σεβασμό κ προστασία στον ιδιωτικό τομέα;


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!

melina στον μεγαλο υπερυχο θα φανουν ολα.Οσες ειναι πρωτομανες παρτε και ενα καφε στον μεγαλο υπερυχο και απολαυστε το!!!!!!

ελσουλα καμπυλη ζαχαρου εκανα στην πρωτη εγκυμοσυνη στον 5 μηνα και απο οσο ξερω ολες κανουνε.οσο για το κολπικο υγρο ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη εκανα ουτε σαυτη

melina στην πρωτη εγκυμοσυνη δουλευα μεχρι 8,5 μηνων στον ιδιωτικο τομεα και μολις περασαν 47 μερες απο την γεννα ξαναπηγα στην δουλεια και μεχρι η Κυριακη να γινει 10 μηνων. οποτε κουραστικα παρα πολυ και μια ωραια μερα τα παρατησα και απο τοτε καθομαι.Ηταν πολυ δυσκολο γιατι δουλευα εκει 6 χρονια δυστηχως στον ιδιωτικο τομεα δεν ειναι το ιδιο προσπαθεις να κανεις οτι μπορεις για να κρατηθεις.

παντως απο τοτε που σταματησα την δουλεια ειδα πολυ μεγαλη διαφορα στην μικρη!και αυτο ειναι που με κανει και το ξεχναω πως μετα απο 6 χρονια καθομαι!

Πολύ σημαντικό αυτό που λες για την μικρή σου κ είναι το καλύτερο δώρο για σένα... Είναι πολύ άσχημο το γεγονός ότι δεν δημιουργεί η πολιτεία τις προϋποθέσεις που θα ενθαρρύνουν την κάθε γυναίκα να γίνει μητέρα κ δεν θα την αναγκάσουν να σταματήσει την εργασία της αν το επιθυμεί...:? Ο κόσμος μας θα ήταν πολύ καλύτερος αν υπήρχε ευαισθησία πάνω σε αυτό το θέμα. Θα είχαμε πιο ήρεμες κ χαρούμενες μαμάδες κ άρα πιο ικανοποιημένα μωρά με ότι συνεπάγεται αυτό για την κοινωνία...

Ο μεγάλος υπέρηχος πότε είναι; Μου έχεις εξάψει την περιέργεια όπως το περιέγραψες; :D

Τι διαφορά έχει από την αυχενική;


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι το είδε στον υπέρηχο ότι δεν έχει βελτιωθεί μετά την αποκόλληση; Μετά από πόσο καιρό; Σε έχει συμβουλέψει ο γιατρός να μην κάνεις τίποτα ή είναι από άγχος του άντρα σου που δεν σε αφήνει να βάζεις ούτε νερό; Στην αρχή κ εμένα μου είπε να μην κάνω τίποτα (έκανα κ 2 ενέσεις προγεστερόνης) αλλά μετά από κάποιες μέρες αφού με εξέτασε μου είπε όλα καλά κ απλά προσοχή κ όχι υπερβολές. Γενικά έχω μπερδευτεί λίγο με την έννοια αποκόλληση...δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς σημαίνει; Μετακινήθηκε ο πλακούντας μας; ένα κομμάτι του ξεκόλλησε κ μετά έπρεπε να ξανακολλήσει;

Σε καταλαβαίνω πάντως νιώθεις πολύ χάλια όταν δεν κάνεις τίποτα. Εγώ τις μέρες που το περνούσα σκεφτόμουν τις γυναίκες που πρέπει να το κάνουν αυτό σε όλη την εγκυμοσύνη κ τις θαύμασα!

Κάνε λιγάκι ακόμα υπομονή κ πιστεύω ότι αφού ήταν μικρή σύντομα θα χαλαρώσουν κ για σένα τα πράγματα...θα ησυχάσεις κ με το θέμα του γιατρού κ θα νιώσεις καλύτερα.

Κοίτα η αποκολληση φάνηκε πρώτη φορά 6η εβδομάδα κ 12η υπήρχε ακόμα. Κ μου είπαν σε κανά μήνα θα περιμένουμε να δούμε πως θα πάει. Ο γιατρός δεν είπε να μην κάνω τπτ απλά να περιοριστώ στο σπίτι αν κατάλαβα καλά γτ δεν πάιρνει κ ξεκάθαρη θέση για το τι πρέπει να κάνω. Απλά ο άντρας μου φοβάται πολύ κ δε με αφήνει να κάνω τπτ. Κοίτα συνεχίζεται τόσο καιρό η αποκόλληση λογικό είναι να φοβόμαστε.

Α αποκόλληση είναι όταν ένα κομμάτι του πλακούντα ξεκολλά κ απομακρύνεται από το σάκο από οπου είναι κολλημένος κ περιμένουμε μεχρι να ξανακολήσει.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου,τρεχω με την μικρη βγαζει δοντακια και με εχει στο ποδι ολη νυχτα.....ΤΡΕΧΩ με την δουλεια το σπιτι και πεφτω κατακοπη στης 12το βραδυ.....ακουσαμε και εμεις καρδουλα και οχι μια αλλα δυο...!!!!και ειδαμε και 2εμβρυακια...ειμαι πολυ χαρουμενη....εκανα εξετασεςι αιματος ουρων κλπ και εχω αιματοκριτη 32οπτε ξεκινησα ηδη 2φορες σιδηρο και ασβεστιο..αυτα απο μενα...δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα,ομως να καλοσορισω και εγω τις νεες μανουλες


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...