Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

κοριτσια εχετε ακουσει το μωρο σας???ποτε σας εχουν πει περιπου οτι πρεπει?

Απ ότι διάβασα σε κάποια σάιτ για έγκυες γύρω στην 17η εβδομάδα κ παραπάνω για τις πρωτότοκες. (18,19η) Δεν ξέρω κατά πόσο είναι έγκυρο βέβαια.


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια μου,τρεχω με την μικρη βγαζει δοντακια και με εχει στο ποδι ολη νυχτα.....ΤΡΕΧΩ με την δουλεια το σπιτι και πεφτω κατακοπη στης 12το βραδυ.....ακουσαμε και εμεις καρδουλα και οχι μια αλλα δυο...!!!!και ειδαμε και 2εμβρυακια...ειμαι πολυ χαρουμενη....εκανα εξετασεςι αιματος ουρων κλπ και εχω αιματοκριτη 32οπτε ξεκινησα ηδη 2φορες σιδηρο και ασβεστιο..αυτα απο μενα...δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα,ομως να καλοσορισω και εγω τις νεες μανουλες

Δύο;;; Συγχαρητήρια! Το περιμένατε; Εννοώ έχετε ιστορικό στην οικογένεια; Πολύ φοβερό να ακούς δύο χτύπους! Κ εγώ το ίδιο με εσένα περίπου, 33 αιματοκρίτη. Τελικά το έχουμε πολλές. Πριν την εγκυμοσύνη δεν το ήξερα, τώρα το ανακάλυψα πρώτη φορά. Δεν είχα κανένα σύμπτωμα..:eek:

Να πάνε όλα καλά με τα διδυμάκια!


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα η αποκολληση φάνηκε πρώτη φορά 6η εβδομάδα κ 12η υπήρχε ακόμα. Κ μου είπαν σε κανά μήνα θα περιμένουμε να δούμε πως θα πάει. Ο γιατρός δεν είπε να μην κάνω τπτ απλά να περιοριστώ στο σπίτι αν κατάλαβα καλά γτ δεν πάιρνει κ ξεκάθαρη θέση για το τι πρέπει να κάνω. Απλά ο άντρας μου φοβάται πολύ κ δε με αφήνει να κάνω τπτ. Κοίτα συνεχίζεται τόσο καιρό η αποκόλληση λογικό είναι να φοβόμαστε.

Ναι βέβαια λογικό είναι απλά σε ρώτησα γιατί καμια φορά είναι υπερπροστατευτικό το περιβάλλον χωρίς όμως να είναι αντίστοιχα σοβαρά τα πράγματα. Εύχομαι γρήγορα να ξανακολλήσει ώστε να αισθανθείς κ εσύ λίγο πιο χαλαρή με τις κινήσεις σου...Το πιστεύεις ότι από δασκάλες με τόσα παιδάκια που έχουμε κατά καιρούς αναλάβει, τώρα θα γίνουμε αποκλειστικά υπεύθυνες για ένα παιδάκι; :D:D Δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ακόμα...


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Ναι βέβαια λογικό είναι απλά σε ρώτησα γιατί καμια φορά είναι υπερπροστατευτικό το περιβάλλον χωρίς όμως να είναι αντίστοιχα σοβαρά τα πράγματα. Εύχομαι γρήγορα να ξανακολλήσει ώστε να αισθανθείς κ εσύ λίγο πιο χαλαρή με τις κινήσεις σου...Το πιστεύεις ότι από δασκάλες με τόσα παιδάκια που έχουμε κατά καιρούς αναλάβει, τώρα θα γίνουμε αποκλειστικά υπεύθυνες για ένα παιδάκι; :D:D Δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω ακόμα...

Χαχα απίστευτο μου φαίνεται κ χαίρομαι τόσο πολύ!!! Τόσον καιρό έλιωνα με ξένα παιδάκια κ λαχταρούσα να ταν δικά μου κ τώρα δεν μπορώ να πιστεψω οτι θα έχω το δικό μου!!! Κ θα το έχω όλη μέρα κ θα κάνουμε ένα σωρό πράγματα!!! Μελινα το σεξ σας το επιτρέπει ο γιατρός μιας κ είχες την αποκόλληση;;; Γτ σ εμάς έχει πέσει απαγόρευση:(


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

melina ο μεγαλος υπερυχος ειναι την 22 εβδομαδα περιπου και το μωρο ειναι αρκετα μεγαλο οποτε καμια σχεση με αυτο που ειδες στην αυχενικη διαρκει παραπανω και βγαζει και εγχρωμες φωτογραφιες οχι σαν της αυχενικης ειναι πολυ πιο ομορφες!!!

nefel να κανεις οτι σου πει ο γιατρος και να μην γκρινιαζεις!!!!!! ολα θα πανε καλα!!!εχει πολλα πολλα χειροτερα υπομονη ξερω πως ειναι δυσκολο αλλα λιγο ιντερνετ κανα βιβλιο και πολλα πολλα περιοδικα και εισαι οκ!!

βρε κοριτσια οσο αναφορα τις επαφες στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειπε πως μπορω και δεν εκανα τπτ και τωρα την ρωτησα μου ειπε ναι και παλι δεν μπορω με τρομαζει η ιδεα!!!τι να κανω να μου φυγει????? ουτε ο αντρας μου ειναι πολυ φαν!!!!και αυτος γιατον ιδιο λογο.εκτως πως πρεπει να το βγαλω απο το δικο μου μυαλο μετα πρεπει να το βγαλω και απο του αντρα μου!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια

melina ο μεγαλος υπερυχος ειναι την 22 εβδομαδα περιπου και το μωρο ειναι αρκετα μεγαλο οποτε καμια σχεση με αυτο που ειδες στην αυχενικη διαρκει παραπανω και βγαζει και εγχρωμες φωτογραφιες οχι σαν της αυχενικης ειναι πολυ πιο ομορφες!!!

nefel να κανεις οτι σου πει ο γιατρος και να μην γκρινιαζεις!!!!!! ολα θα πανε καλα!!!εχει πολλα πολλα χειροτερα υπομονη ξερω πως ειναι δυσκολο αλλα λιγο ιντερνετ κανα βιβλιο και πολλα πολλα περιοδικα και εισαι οκ!!

βρε κοριτσια οσο αναφορα τις επαφες στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειπε πως μπορω και δεν εκανα τπτ και τωρα την ρωτησα μου ειπε ναι και παλι δεν μπορω με τρομαζει η ιδεα!!!τι να κανω να μου φυγει????? ουτε ο αντρας μου ειναι πολυ φαν!!!!και αυτος γιατον ιδιο λογο.εκτως πως πρεπει να το βγαλω απο το δικο μου μυαλο μετα πρεπει να το βγαλω και απο του αντρα μου!!

Λοιπόν όσα βιβλία έχω διαβάσει λένε οτι δεν πειράζει καθόλου μα καθόλου, όσο προικισμένος κ να ναι ο καλός σου δεν πρόκειται να το φτάσει. (το βιβλίο το λέει αυτό) Οπότε γτ να μην κάνεις;;; Εμένα πάντως μου φαίνεται πολύ βασανιστικό που μας το χει κόψει. Καλά πάντως αν δεν ψήνεται κανείς σας κ ειστρε πιο ησυχοι με το να μην το κάνετε οκ αράξτε. Αλλά εγώ σκέφτομαι οτι κ μετά για κανα δίμηνο δε θα μπορείς κ μετά θα ναι η κούραση κ το κλαμα κ το άγχος οπότε τι θα γίινει θα κάνει 2 χρόνια για να το ξαναχαρούμε;;;

l


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διάβασα σε κάποια σάιτ για έγκυες γύρω στην 17η εβδομάδα κ παραπάνω για τις πρωτότοκες. (18,19η) Δεν ξέρω κατά πόσο είναι έγκυρο βέβαια.

ευχαριστώ για την απάντηση :P

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια

melina ο μεγαλος υπερυχος ειναι την 22 εβδομαδα περιπου και το μωρο ειναι αρκετα μεγαλο οποτε καμια σχεση με αυτο που ειδες στην αυχενικη διαρκει παραπανω και βγαζει και εγχρωμες φωτογραφιες οχι σαν της αυχενικης ειναι πολυ πιο ομορφες!!!

Πολύ ωραία! Μου χει βγάλει από τώρα έγχρωμες αλλά ήταν μικρούλι..Φαντάζομαι στις 22 θα φαίνονται κ τα χαρακτηριστικά! Να στείλουμε κ στους παπουδογιαγιάδες...!!!:D

βρε κοριτσια οσο αναφορα τις επαφες στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειπε πως μπορω και δεν εκανα τπτ και τωρα την ρωτησα μου ειπε ναι και παλι δεν μπορω με τρομαζει η ιδεα!!!τι να κανω να μου φυγει????? ουτε ο αντρας μου ειναι πολυ φαν!!!!και αυτος γιατον ιδιο λογο.εκτως πως πρεπει να το βγαλω απο το δικο μου μυαλο μετα πρεπει να το βγαλω και απο του αντρα μου!!

:lol::lol::lol::lol: Ωχ! Δύσκολα τα πράγματα!:tongue::D

Προσπαθήστε κ οι δύο να σκεφτείτε ότι με την αποχή δεν του κάνετε καλό γιατί του τα στερείτε όλα αυτά τα όμορφα συναισθήματα που νιώθεις..Το απολαμβάνει κ αυτό όταν η μαμά του νιώθει τόσο υπέροχα. Αν σας ρωτούσαν "θέλετε να κάνετε το μωρό σας να νιώσει πολύ καλά; Τι θα απαντούσατε; Σίγουρα ναι...;):D


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όσα βιβλία έχω διαβάσει λένε οτι δεν πειράζει καθόλου μα καθόλου, όσο προικισμένος κ να ναι ο καλός σου δεν πρόκειται να το φτάσει. (το βιβλίο το λέει αυτό) Οπότε γτ να μην κάνεις;;; Εμένα πάντως μου φαίνεται πολύ βασανιστικό που μας το χει κόψει.

l

Κ εγώ μια απ τα ίδια Νεφέλη! Πρώτη φορά το κόβω κ μου φαίνεται πολύ παράξενο...Ελπίζω την επόμενη να μας δώσει το οκ. Το μόνο παρήγορο είναι ότι λόγω των ορμονικών "αναταράξεων" έχει επηρεαστεί λίγο η όρεξή μου αλλά κ πάλι είναι βασανιστικό...Αν ήμουν στη θέση του άντρα μου που είναι ο οργανισμός του όπως κ πριν θα χα φρικάρει! :lol::lol: Δεν θέλω να φαντάζομαι να μου συμβαίνει το αντίθετο αργότερα δηλ αύξηση της όρεξης κ να είμαστε ακόμα σε νηστεία...Θα μετακομίσω!! :lol::lol::lol:

Πάντως για το ότι δεν πρόκειται με τίποτα να φτάσει εκεί ο καλός μας αν ρίξουμε μια ματιά σε μια φωτογραφία γυναικείας ανατομίας εύκολα γίνεται αντιληπτό.Το μωρό βρίσκεται πάρα πολύ επάνω κ είναι πολύ καλά προστατευμένο..Ούτε καν το πλησιάζει η επαφή..13%20weeks_200_192.JPG

Αλλά νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις που φοβούνται είναι περισσότερο ψυχολογικό κ όχι με βάση τη λογική.


bg1134657.jpg"]bg1134657.jpg[/url]
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ μια απ τα ίδια Νεφέλη! Πρώτη φορά το κόβω κ μου φαίνεται πολύ παράξενο...Ελπίζω την επόμενη να μας δώσει το οκ. Το μόνο παρήγορο είναι ότι λόγω των ορμονικών "αναταράξεων" έχει επηρεαστεί λίγο η όρεξή μου αλλά κ πάλι είναι βασανιστικό...Αν ήμουν στη θέση του άντρα μου που είναι ο οργανισμός του όπως κ πριν θα χα φρικάρει! :lol::lol: Δεν θέλω να φαντάζομαι να μου συμβαίνει το αντίθετο αργότερα δηλ αύξηση της όρεξης κ να είμαστε ακόμα σε νηστεία...Θα μετακομίσω!! :lol::lol::lol:

Πάντως για το ότι δεν πρόκειται με τίποτα να φτάσει εκεί ο καλός μας αν ρίξουμε μια ματιά σε μια φωτογραφία γυναικείας ανατομίας εύκολα γίνεται αντιληπτό.Το μωρό βρίσκεται πάρα πολύ επάνω κ είναι πολύ καλά προστατευμένο..Ούτε καν το πλησιάζει η επαφή..13%20weeks_200_192.JPG

Αλλά νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις που φοβούνται είναι περισσότερο ψυχολογικό κ όχι με βάση τη λογική.

Μελινάκι κ μόνο να σκεφτείς οτι 4 μηνες που προσπαθούμε είχε πέσει 2πλοβάρδια μη σου πω κ τριπλοβάρδια πάρε κ κατάλαβε πόσο άσχημη είναι η πτώση τώρα. Βέβαια μόλις το άκουσε αυτό η γιατρός είπε ο χριστός κ η παναγία εσείς το κάνατε νερό πως περιμένετε να κάνετε παιδί κ έτσι το μειώσαμε. Αλλά για να μη στο επιτρέπει ακόμα κι ας είναι ολα οκ με την αποκόλληση μάλλον έτσι θα το πάμε μέχρι τέλους (για μένα το λέω μην τρομάζεις). Δεν πειράζει τα νινάκια αξίζουν κάθε θυσία..!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!!! ΚΑΛΗ ΑΝΟΙΞΗ!!!!!!!

Ωραία. Λοιπόν εγώ τα κατάφερα τελικά να κλείσω με το γιατρό που ήθελα.

άντε μπράβο! πιστεύω θα σε βοηθήσει να ηρεμήσεις και να ξεαγχωθείς!

Και εγώ έχω καλά νέα! χθες κάναμε την αυχενική!

σούπερ!!!!!!!!!!!!!!! μπράβο!!!!!!!!!! και με το καλό ο αγόραρος!!!

κι εγώ πιστεύω είναι πιο δύσκολο να γίνει λάθος στο αγόρι. Αυτό βέβαια με τις ορμόνες δεν το ήξερα. Εμείς τίποτα δεν είδαμε, περιμένουμε για τη 16η εβδομάδα τον Απρίλιο.

Έχω μια μικρή αγωνία να πω την αλήθεια!

Κορίτσια τι κάνεται?Μια ερώτηση και από μένα.Σας είπε ο γιατρός σας τίποτα για την καμπύλη ζαχάρου και πότε θα την κανετε?Γίνεται σε όλες τις γυναίκες ανεξαιρέτως?Αααα και κάτι άλλο καλλιέργεια κολπικού υγρού σας έκανα ο γιατρός σας μέχρι τώρα?

Καμπύλη εγώ είχα κάνει περίπου στον 7ο. Από ότι έχω καταλάβει είναι θέμα γιατρού, οι περισσότεροι το συστήνουν, αλλά όχι όλοι. Καλλιέργεια κολπικού υγρού όχι δεν έτυχε να κάνω.

κοριτσια εχετε ακουσει το μωρο σας???ποτε σας εχουν πει περιπου οτι πρεπει?

όχι ακόμα (αν και νομίζω πότε πότε ότι κάτι νιώθω....αλλά μάλλον το μυαλό που που κοντεύω να το χάσω είναι........ ). Την πρώτη φορά το ένιωσα κοντά στη 17η εβδομάδα. Στην αρχή κάτι σαν μπουρμπουλήθρες εσωτερικά, μετά ένα τικ τικ πιο έντονο, σαν σκουντηματάκι από μέσα προς τα έξω. Νομίζω το σύνηθες είναι γύρω στη 18η εβδομάδα.

Απαντήσεις σε λοιπές ερωτήσεις:

Εγώ μένω Θεσσαλονίκη.

Δουλεύω ναι και μάλιστα αρκετά εντατικά. Ειδικά τον τελευταίο καιρό είχα και πολλά ταξίδια, τουλάχιστον 1 ταξίδι στο εξωτερικό την εβδομάδα. Στην πρώτη εγκυμοσύνη δούλευα μέχρι τον 8+, σταμάτησα 24 ημέρες πριν γεννήσω γιατί είχα βαρύνει πολύ και κουραζόμουν αλλά ήθελα να φτιάξω και το δωμάτιο στο σπίτι. Επέστρεψα στη δουλειά όταν το μωράκι μου ήταν 3,5 μηνών!

Κυριακή μου καλά έκανες και τους μούτζωσες. Το μικράκι μου κλαίει κάθε πρωί που φεύγω και μου σπαράζει την καρδιά. Παρόλο που μένει με τη γιαγια΄και τα περναει μια χαρούλα, εκείνη η ώρα το πρωί είναι δύσκολη....

και που 'μαστε ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!

ειμαι πολυ χαλια με συναχι αλλα το καλο ειναι πως δεν εχω πυρετο!

υποφερω!!!!!!!και δεν εχω παρει τπτ ακομη προσπαθω να μην παρω.και εχω πολλες δουλειες στο σπιτι αυριο λειπαμε απο το σπιτι για 3 μερες οποτε μονο τα απλυτα να βαλεις.....

κοριτσια εγω το αισθανομαι το bebe τα πρωινα πριν συκωθω απο το κρεββατι.

οσο αναφορα τις επαφες ξερω πως ειναι πανω το παιδι και πως δεν το φτανει αλλα ειναι μονο θεμα ψυχολογιας και μονο γιαυτο δεν ξερουμε εναν λογο ακριβως που δεν.....απλα δεν....μην παθει κατι το παιδι...μακαρι να μας φυγει....


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή ανοιξη να έχουμε. Αρχίζουν οι λιακάδες, τα μαγαζια στολίζουν σιγά σιγά με χαρουμενα χρωματα....άντε να ανεβει λίγο η διάθεση !!!

Καλλιοπάκι, καιρό είχαμε να διαβασουμε νέα σου. Να μου χαιρετας την όμορφη Θεσ/νικη!!! Σπούδαζα εκει πριν πολλά πολλά πολλά χρόνια (από το παρελθοντικά χρονια των σπουδών μου μπορεις με ευκολία να συνάγεις την ηλικία μου)

Κοριτσια αυριο παω για αυχενική διαφάνεια χωρις να συνοδευεται απο παπΑ καθόσον δεν εχουν σημασια για μενα τα προγνωστικά-στατιστικά στοιχεια αφού θα κάνω ουτως ή αλλως αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικίας. Προσευχηθείτε να ειναι ολα καλά. Να ειναι καλες οι μετρησεις του αυχενα, να δουμε ρινικό οστούν...ουφ...ουφ... αγχωθηκα. Βρε κοριτσια το τριτο μου ειναι...αλλα πιστεψτε με εχω την περισσότερη αγωνια απο κάθε προηγούμενη μου εγκυμοσύνη. Πιστεύω ότι στις αλλες δυο εγκυμοσύνες δεν ειχα την πληροφορηση που διαθέτω σήμερα...οποτε ειναι αυτο που λενε μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι. Οσο πιο λιγα ξέρεις τόσο πιο καλα περνάς.


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!

ειμαι πολυ χαλια με συναχι αλλα το καλο ειναι πως δεν εχω πυρετο!

υποφερω!!!!!!!και δεν εχω παρει τπτ ακομη προσπαθω να μην παρω.και εχω πολλες δουλειες στο σπιτι αυριο λειπαμε απο το σπιτι για 3 μερες οποτε μονο τα απλυτα να βαλεις.....

κοριτσια εγω το αισθανομαι το bebe τα πρωινα πριν συκωθω απο το κρεββατι.

οσο αναφορα τις επαφες ξερω πως ειναι πανω το παιδι και πως δεν το φτανει αλλα ειναι μονο θεμα ψυχολογιας και μονο γιαυτο δεν ξερουμε εναν λογο ακριβως που δεν.....απλα δεν....μην παθει κατι το παιδι...μακαρι να μας φυγει....

Άρχισες να το νιώθεις;;; Τέλεια!!!! Καλό μου αφού κ στους 2 φαίνεται κάπως τότε αφήστε το. Αλλά αν είναι να το ξαναπιάσετε το σπορ κάντε το σύντομα γιατί σε λίγο που θα χεις μεγάλη κοιλιά θα ναι λίγο δύσκολο..!! Περαστικούλια εύχομαι!!!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...