Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 hour ago, Μάντη είπε:

 

 

 

Κοριτσαρες πετάω!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να το ακούσετε σύντομα!!!!! Ο ποιο όμορφος ήχος!!!

Μπραβο κοριτσι μου!!!μπραβο!!!!μπραβο!!!!εδω χαρηκα εγω!φαντασου εσυ!!!!χαχαχαχαχα!!!!πολυ χαιρομαι για σενα!!!τι αλλο σου ειπε ο γιατρος;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

 

 

 

Κοριτσαρες πετάω!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να το ακούσετε σύντομα!!!!! Ο ποιο όμορφος ήχος!!!

Μπραβο βρε κοριτσι!!! Συγχαρητήρια!!!! Υπεροχα νεα!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

 

 

 

Κοριτσαρες πετάω!!!! Ακούσαμε καρδούλα!!! Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να το ακούσετε σύντομα!!!!! Ο ποιο όμορφος ήχος!!!

Συγχαρητήρια πολλά πολλά μπράβο με το καλό το μωράκι σου!!

Κορίτσια μου καλημέρα καλά δεν κοιμηθηκα καθόλου εχθές απίστευτο άγχος είδα και λίγο αίμα το βράδυ και σήμερα το πρωί έχω και λίγα πονακια και είμαι χάλια έκανα χοριακη πριν μισή ώρα περιμένω απαντήσεις κατά τις 11 αν προλάβω γιατί θα έχουν διακοπή ρεύματος μου είπαν ανυπομονώ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Συγχαρητήρια πολλά πολλά μπράβο με το καλό το μωράκι σου!!

Κορίτσια μου καλημέρα καλά δεν κοιμηθηκα καθόλου εχθές απίστευτο άγχος είδα και λίγο αίμα το βράδυ και σήμερα το πρωί έχω και λίγα πονακια και είμαι χάλια έκανα χοριακη πριν μισή ώρα περιμένω απαντήσεις κατά τις 11 αν προλάβω γιατί θα έχουν διακοπή ρεύματος μου είπαν ανυπομονώ! 

Ελα κοριτσι μου,  μην αγχωνεσαι... Μιλα με τ γιατρο σου μονο μη χρειαστει να παρεις ουτροτζεσταν για την αιμορραγια... Καλα αποτελέσματα και περιμένουμε να μας πεις!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!!μπραβο!!!!μπραβο!!!!εδω χαρηκα εγω!φαντασου εσυ!!!!χαχαχαχαχα!!!!πολυ χαιρομαι για σενα!!!τι αλλο σου ειπε ο γιατρος;;;

Καλημέρα!!! Μου είπε γενικά τι να προσέχω!!! Για βιταμίνες και μου έδωσε αιματολογικές εξετάσεις και σε μένα και κάποιες στον άντρα μου!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Μου είπε γενικά τι να προσέχω!!! Για βιταμίνες και μου έδωσε αιματολογικές εξετάσεις και σε μένα και κάποιες στον άντρα μου!!!

καλημερααααα   χαρηκα πολυ!!μπραβο!!!!συγκινηθηκες ετσι δεν ειναι εκεινη την ωρα???εσυ εισαι 6+3?για να δουμε θα ακουσω καρδουλα εγω!!!του αντρα σου γιατι εδωσε εξετασεις???

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Μου είπε γενικά τι να προσέχω!!! Για βιταμίνες και μου έδωσε αιματολογικές εξετάσεις και σε μένα και κάποιες στον άντρα μου!!!

Ολα μια χαρα τοτε :) !!ειδες;;;ολα πηγαν τελεια και ετσι να πανε απο εδω και περα!!!

4 ώρες πρίν, Gwgoulini26 είπε:

Συγχαρητήρια πολλά πολλά μπράβο με το καλό το μωράκι σου!!

Κορίτσια μου καλημέρα καλά δεν κοιμηθηκα καθόλου εχθές απίστευτο άγχος είδα και λίγο αίμα το βράδυ και σήμερα το πρωί έχω και λίγα πονακια και είμαι χάλια έκανα χοριακη πριν μισή ώρα περιμένω απαντήσεις κατά τις 11 αν προλάβω γιατί θα έχουν διακοπή ρεύματος μου είπαν ανυπομονώ! 

Γεια σου @Gwgoulini26!!!τι εγινε κοριτσι μου;;;πηρες αποτελεσματα;;;το αιμα σου σταματησε;;;

@MELINASP εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;;εκανε την χοριακουλα σου;;;ολα καλα;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Ολα μια χαρα τοτε :) !!ειδες;;;ολα πηγαν τελεια και ετσι να πανε απο εδω και περα!!!

Γεια σου @Gwgoulini26!!!τι εγινε κοριτσι μου;;;πηρες αποτελεσματα;;;το αιμα σου σταματησε;;;

@MELINASP εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;;εκανε την χοριακουλα σου;;;ολα καλα;;;

Ναι @Rozita1510δεν έχω ήταν λίγο μισό κουταλάκι του γλυκού σκέψου αλλα καταλαβαινεις περιμένω μου είπαν μετά τις 2 οπότε κάνω υπομονή με έπιασε και λιγο το παράπονο μάλλον οι ορμόνες φταίνε !

5 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ελα κοριτσι μου,  μην αγχωνεσαι... Μιλα με τ γιατρο σου μονο μη χρειαστει να παρεις ουτροτζεσταν για την αιμορραγια... Καλα αποτελέσματα και περιμένουμε να μας πεις!!! 

Ουτροτζεσταν παίρνω ηδη @anemoni1989 λίγο ήταν το αιμα μετά τις 2 μου είπαν να πάρω τώρα αναμονή! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Ναι @Rozita1510δεν έχω ήταν λίγο μισό κουταλάκι του γλυκού σκέψου αλλα καταλαβαινεις περιμένω μου είπαν μετά τις 2 οπότε κάνω υπομονή με έπιασε και λιγο το παράπονο μάλλον οι ορμόνες φταίνε !

Ουτροτζεσταν παίρνω ηδη @anemoni1989 λίγο ήταν το αιμα μετά τις 2 μου είπαν να πάρω τώρα αναμονή! 

Σόρυ, δεν το θυμόμουν!!! Καλά αποτελέσματα τότε και να μας πεις!!!! Α!!!! Και πολύ ξεκούραση και ξάπλα, ε!!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερααααα   χαρηκα πολυ!!μπραβο!!!!συγκινηθηκες ετσι δεν ειναι εκεινη την ωρα???εσυ εισαι 6+3?για να δουμε θα ακουσω καρδουλα εγω!!!του αντρα σου γιατι εδωσε εξετασεις???

Πολύ συγκινητικό πραγματικά!!! Σήμερα είμαι 6 + 5... Για στίγμα έδωσε στον άντρα μου και μια άλλη δεν την θυμάμαι!!! Εσύ τι ώρα θα πάς;

πρίν από 45 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Ολα μια χαρα τοτε :) !!ειδες;;;ολα πηγαν τελεια και ετσι να πανε απο εδω και περα!!!

Γεια σου @Gwgoulini26!!!τι εγινε κοριτσι μου;;;πηρες αποτελεσματα;;;το αιμα σου σταματησε;;;

@MELINASP εσυ κοριτσι μου τι κανεις;;;εκανε την χοριακουλα σου;;;ολα καλα;;;

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα σε όλες μας!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Μάντη είπε:

Πολύ συγκινητικό πραγματικά!!! Σήμερα είμαι 6 + 5... Για στίγμα έδωσε στον άντρα μου και μια άλλη δεν την θυμάμαι!!! Εσύ τι ώρα θα πάς;

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Εύχομαι να πάνε καλά τα πράγματα σε όλες μας!

εγω εχω σημερα ραντεβου 19.30 και θα παω με τους δυο αντρες μου:)και εγω στο πρωτο μου την ειχα κανει με τον αντρα μου αλλα εγω την ειχα κανει πριν.αλλα οκ.επειδη εγω εχω στιγμα γι αυτο.αρα σημερα που θα παω θα ειμαστε το ιδιο σε μερες οποτε θα ακουσω μαλλον και εγω καρδουλα.απλα εχω αγχωθει γιατι θελω να ακουσω καρδουλα!

πρίν από 11 λεπτά , Gwgoulini26 είπε:

Κορίτσια μου 1900 η χωριακη από 216 την προηγούμενη τριτη πήρα το γιατρο μου έκλεισε υπέρηχο την άλλη Τετάρτη μου είπε πάμε καλά! Ησυχασα λίγο ☺☺☺☺

μπραβο τελεια!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

εγω εχω σημερα ραντεβου 19.30 και θα παω με τους δυο αντρες μου:)και εγω στο πρωτο μου την ειχα κανει με τον αντρα μου αλλα εγω την ειχα κανει πριν.αλλα οκ.επειδη εγω εχω στιγμα γι αυτο.αρα σημερα που θα παω θα ειμαστε το ιδιο σε μερες οποτε θα ακουσω μαλλον και εγω καρδουλα.απλα εχω αγχωθει γιατι θελω να ακουσω καρδουλα!

μπραβο τελεια!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!

Εγώ έχω στίγμα ο άντρας Μ δεν έχει αλλά για να είμαστε σίγουροι θα κάνει και αυτός εξέταση! Μην έχεις άγχος όλα θα πάνε καλά!!! Περιμένουμε νέα σου!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου καλησπέρα τι κάνετέ πως είστε; @Μάντη Τι όμορφα

κορίτσι μου άντε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! @depyfr Και σε σένα κοριτσάκι μου με το καλό να πας σήμερα και να ακούσεις αυτο το μαγικό ήχο!!!! 

@Gwgoulini26 Κοριτσάκι μου άψογη είσαι με το καλό την επόμενη βδομάδα!

@anemoni1989 Κοριτσάκι μου γλυκό βάστα γερά λίγες ώρες μείνανε!!!

 Εγώ κορίτσια μου μίλησα χθες με τον αιματολόγο Όλα τα αποτελέσματα καλά μόνο δύο ήταν λίγο ανεβασμένα πραγμα το οποιο είναι φυσιολογικό όμως λόγω της εγκυμοσύνης. 

Πήρα και το πρωί τα αποτελέσματα της χοριακής μου Την Παρασκευή ήταν  533 Και σήμερα 1765.

Πως το βλέπετε εσείς εχουν περάσει τέσσερις μέρες; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...