Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Gwgoulini26 είπε:

Κορίτσια μου 1900 η χωριακη από 216 την προηγούμενη τριτη πήρα το γιατρο μου έκλεισε υπέρηχο την άλλη Τετάρτη μου είπε πάμε καλά! Ησυχασα λίγο ☺☺☺☺

Μπραβο μπραβο @Gwgoulini26!!!! Oλα πανε μια χαρα!!!ηρεμησες καθολου;;;και μην κλαις γιατι στεναχωρεις και το σπορακι σου :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ευχαριστώ Μελινακι!!! Μια έκανες Παρασκευή και μια Δευτέρα;

Οχι ειχα κανει δευτερα 100 

Τεταρτη 260

Παρασκευη 533

Και σημερα τριτη1765

Μην ρωτας γτ τοσες τρελα δικια μου για να μην αγχωνομαι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MELINASP είπε:

Οχι ειχα κανει δευτερα 100 

Τεταρτη 260

Παρασκευη 533

Και σημερα τριτη1765

Μην ρωτας γτ τοσες τρελα δικια μου για να μην αγχωνομαι. 

Χαχαχα και εγώ έτσι ήμουν κάθε μέρα έκανα τέστ και παράμερα σχεδόν χοριακη! Νομίζω ότι είναι μια χαρά ! Το γιατρό σου τον πήρες;;; Θύμισε μου πόσο είσαι;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Rozita1510 είπε:

Μπραβο μπραβο @Gwgoulini26!!!! Oλα πανε μια χαρα!!!ηρεμησες καθολου;;;και μην κλαις γιατι στεναχωρεις και το σπορακι σου :)

Ηρεμησα @Rozita1510 δόξα το θεό όλα καλά ξαπλωμενη κλασικά εντάξει το κλαμα τον τελευταίο καιρό έντονο τώρα περιμένω να πάω στον γιατρό! !

3 ώρες πρίν, depyfr είπε:

εγω εχω σημερα ραντεβου 19.30 και θα παω με τους δυο αντρες μου:)και εγω στο πρωτο μου την ειχα κανει με τον αντρα μου αλλα εγω την ειχα κανει πριν.αλλα οκ.επειδη εγω εχω στιγμα γι αυτο.αρα σημερα που θα παω θα ειμαστε το ιδιο σε μερες οποτε θα ακουσω μαλλον και εγω καρδουλα.απλα εχω αγχωθει γιατι θελω να ακουσω καρδουλα!

μπραβο τελεια!!!να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό να ακούσεις αυτόν τον υπέροχο κτυπο απίστευτη εμπειρία! 

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

Κοριτσάκι μου καλησπέρα τι κάνετέ πως είστε; @Μάντη Τι όμορφα

κορίτσι μου άντε με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! @depyfr Και σε σένα κοριτσάκι μου με το καλό να πας σήμερα και να ακούσεις αυτο το μαγικό ήχο!!!! 

@Gwgoulini26 Κοριτσάκι μου άψογη είσαι με το καλό την επόμενη βδομάδα!

@anemoni1989 Κοριτσάκι μου γλυκό βάστα γερά λίγες ώρες μείνανε!!!

 Εγώ κορίτσια μου μίλησα χθες με τον αιματολόγο Όλα τα αποτελέσματα καλά μόνο δύο ήταν λίγο ανεβασμένα πραγμα το οποιο είναι φυσιολογικό όμως λόγω της εγκυμοσύνης. 

Πήρα και το πρωί τα αποτελέσματα της χοριακής μου Την Παρασκευή ήταν  533 Και σήμερα 1765.

Πως το βλέπετε εσείς εχουν περάσει τέσσερις μέρες; 

Μια χαρά είσαι και εσύ @MELINASP παρέα πάνέ τα σπορακια μας θα κάνεις κι άλλη χοριακη? Εμένα μου είπε ο γιατρος δεν χρειάζεται άλλη! 

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη οχι δεν τον πηρα γτ θα με βρισει. Θα μου πει τα ιδια ε καλα ειναι! 30 ειμαι.

@depyfr @anemoni1989 κοριτσαρες μου καλη επιτυχια!!!

@Gwgoulini26 ως ψυχαναγκαστικη που ειμαι θα κανω και την πεμπτη και λεω θα ειναι τελευταια χαχαχα. Ποτε πας για υπερηχο;; την αλλη βδομαδα; 

@Rozita1510 μου εσυ ποτε πας για υπερηχο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , MELINASP είπε:

@Μάντη οχι δεν τον πηρα γτ θα με βρισει. Θα μου πει τα ιδια ε καλα ειναι! 30 ειμαι.

@depyfr @anemoni1989 κοριτσαρες μου καλη επιτυχια!!!

@Gwgoulini26 ως ψυχαναγκαστικη που ειμαι θα κανω και την πεμπτη και λεω θα ειναι τελευταια χαχαχα. Ποτε πας για υπερηχο;; την αλλη βδομαδα; 

@Rozita1510 μου εσυ ποτε πας για υπερηχο;;

@MELINASP πολυ ψυχοφθορα κατάσταση μέχρι να παρω αποτελέσματα μέχρι ταχυπαλμια με πιανει χαρα στο κουραγιο σου Τετάρτη απόγευμα θα παω θέλει κι η κορούλα μου να την πάρω να δει το αδερφάκι της λέει! !

Link to comment
Share on other sites

@Gwgoulini26Εγω ειμαι αναποδος ανθρωπος το προτιμω απο το να περιμενω μια εβδομαδα ολοκληρη. Να σου ζησει η κορουλα σου! Εγω δεν πηρα τον γιατρο ακομα για ραντεβου τελος της εβδομαδας θα παρω. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

@Μάντη οχι δεν τον πηρα γτ θα με βρισει. Θα μου πει τα ιδια ε καλα ειναι! 30 ειμαι.

@depyfr @anemoni1989 κοριτσαρες μου καλη επιτυχια!!!

@Gwgoulini26 ως ψυχαναγκαστικη που ειμαι θα κανω και την πεμπτη και λεω θα ειναι τελευταια χαχαχα. Ποτε πας για υπερηχο;; την αλλη βδομαδα; 

@Rozita1510 μου εσυ ποτε πας για υπερηχο;;

Πόσο εβδομάδων εννοώ;;;; Πότε σου είπε να πας;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

@Μάντη οχι δεν τον πηρα γτ θα με βρισει. Θα μου πει τα ιδια ε καλα ειναι! 30 ειμαι.

@depyfr @anemoni1989 κοριτσαρες μου καλη επιτυχια!!!

@Gwgoulini26 ως ψυχαναγκαστικη που ειμαι θα κανω και την πεμπτη και λεω θα ειναι τελευταια χαχαχα. Ποτε πας για υπερηχο;; την αλλη βδομαδα; 

@Rozita1510 μου εσυ ποτε πας για υπερηχο;;

@MELINASP εγω κοριτσι μου εχω ραντεβου την πεμπτη!λογικα θα δω σακουλακι και ανυπομονω :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Rozita1510 είπε:

@MELINASP εγω κοριτσι μου εχω ραντεβου την πεμπτη!λογικα θα δω σακουλακι και ανυπομονω :)

Αντε εσυ εχεις σειρα λοιπον!!! Με το καλο κοριτσακι μου! Εσυ ποσο εισαι;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , MELINASP είπε:

Αντε εσυ εχεις σειρα λοιπον!!! Με το καλο κοριτσακι μου! Εσυ ποσο εισαι;;

Την πεμπτη θα ειμαι 5w2d λογικα!!!σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου :) !!! Καποιο κοριτσι δεν ειχε ραντεβου σημερα;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Την πεμπτη θα ειμαι 5w2d λογικα!!!σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου :) !!! Καποιο κοριτσι δεν ειχε ραντεβου σημερα;;;

Αααα νωρις θα πας εσυ με το καλο κοριτσακι μου!!!! Ναι δυο κοπελες. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...