Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , Μάντη είπε:

@depyfr και @anemoni1989 κορίτσια μου τι κάνετε;;;

κοριτσια μου καλησπερα!πηγαν ολα τελεια.ακουσαμε καρδουλα αλλα οχι πολυ καθαρα γιατι δεν μου εκανε κολπικο.δεν ηθελε.το εμβρυο πολυ καλο μου ειπε και ειναι 6+4 οσο δηλαδη ειμαι!!αυτα!!η @anemoni1989 ειχαμε νεο??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 5 λεπτά , depyfr είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!πηγαν ολα τελεια.ακουσαμε καρδουλα αλλα οχι πολυ καθαρα γιατι δεν μου εκανε κολπικο.δεν ηθελε.το εμβρυο πολυ καλο μου ειπε και ειναι 6+4 οσο δηλαδη ειμαι!!αυτα!!η @anemoni1989 ειχαμε νεο??

Μπράβο κοπέλα μουυυ!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εμενα κλασικά βγαίνει μια βδομάδα μικροτερο δηλ 5+6..Ειδαμε καρδιά να παλλεται αλλα δεν ακουσαμε.. Θα επαναλαβω χοριακες,  ξεκιναω ουτρο,  μαγνησιο και συνεχιζω με τα υπόλοιπα φαρμακα και οπως ειπε ο γιατρός μου αισιοδοξία πως ολα θα πανε καλα αφου δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εμενα κλασικά βγαίνει μια βδομάδα μικροτερο δηλ 5+6..Ειδαμε καρδιά να παλλεται αλλα δεν ακουσαμε.. Θα επαναλαβω χοριακες,  ξεκιναω ουτρο,  μαγνησιο και συνεχιζω με τα υπόλοιπα φαρμακα και οπως ειπε ο γιατρός μου αισιοδοξία πως ολα θα πανε καλα αφου δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 

Όλα καλά θα πάνε το μικρό σπορακι θα πάρει τα πάνω του!!!! Αισιοδοξία να δίνεις δύναμη στο μικρό σου... Αύριο χοριακη;;; Είπε πότε θα σε ξαναδεί;;;

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, depyfr είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!πηγαν ολα τελεια.ακουσαμε καρδουλα αλλα οχι πολυ καθαρα γιατι δεν μου εκανε κολπικο.δεν ηθελε.το εμβρυο πολυ καλο μου ειπε και ειναι 6+4 οσο δηλαδη ειμαι!!αυτα!!η @anemoni1989 ειχαμε νεο??

Μπραβο κοριτσι μου!!!ολα μια χαρουλα δηλαδη :mad:!!!εχεις γερο μωρακι :-D

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εμενα κλασικά βγαίνει μια βδομάδα μικροτερο δηλ 5+6..Ειδαμε καρδιά να παλλεται αλλα δεν ακουσαμε.. Θα επαναλαβω χοριακες,  ξεκιναω ουτρο,  μαγνησιο και συνεχιζω με τα υπόλοιπα φαρμακα και οπως ειπε ο γιατρός μου αισιοδοξία πως ολα θα πανε καλα αφου δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 

Κοριτσι μου γλυκο να σκεφτεσαι αισιοδοξα και θετικα!!!!και να δεις που θα παρει τα πανω του το σπορακι σου!!μηπως ειχες καθυστερημενη συλληψη και για αυτο βγαινει μικροτερο;;τελευταια χοριακη ποσο ηταν;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, depyfr είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!πηγαν ολα τελεια.ακουσαμε καρδουλα αλλα οχι πολυ καθαρα γιατι δεν μου εκανε κολπικο.δεν ηθελε.το εμβρυο πολυ καλο μου ειπε και ειναι 6+4 οσο δηλαδη ειμαι!!αυτα!!η @anemoni1989 ειχαμε νεο??

 Κοριτσακι μου με το καλο!!! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! 

@anemoni1989 κοριτσακι μου γλυκο οπως ειπαμε ολα καλα θα πανε!! Μαλλον καθυστερημενη συλληψη εγινε! Μην αγχωνεσαι και αγχωνεις το μπιζελακι σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια εμενα κλασικά βγαίνει μια βδομάδα μικροτερο δηλ 5+6..Ειδαμε καρδιά να παλλεται αλλα δεν ακουσαμε.. Θα επαναλαβω χοριακες,  ξεκιναω ουτρο,  μαγνησιο και συνεχιζω με τα υπόλοιπα φαρμακα και οπως ειπε ο γιατρός μου αισιοδοξία πως ολα θα πανε καλα αφου δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 

Κορίτσι μου @anemoni1989 μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πανε λογικα μέσα στην άλλη εβδομάδα θα ακούσεις πιστεύω ,μέρα με την μέρα θα μεγαλωνει μάλλον κι εσύ έχεις καθυστερημενη σύλληψη! 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσια για τη στήριξη. Η αλήθεια ειναι ειμαι παγωμενη.. Τρεμω στη σκεψη οτι μπορεί να μου συμβαίνει για 2η φορα κατι κακο... Απλα σκέφτομαι αισιοδοξα και εχω εναποθεσει τις ελπίδες μου στν μεγαλο μ κυκλο και την καθυστερημένη σύλληψη.. Σκέφτομαι θετικα οπως ειπε ο γιατρός μου και αισιοδοξα. Αλλωστε δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορούμε να κάνουμε. 

@depyfr συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ευχαριστώ κοριτσια για τη στήριξη. Η αλήθεια ειναι ειμαι παγωμενη.. Τρεμω στη σκεψη οτι μπορεί να μου συμβαίνει για 2η φορα κατι κακο... Απλα σκέφτομαι αισιοδοξα και εχω εναποθεσει τις ελπίδες μου στν μεγαλο μ κυκλο και την καθυστερημένη σύλληψη.. Σκέφτομαι θετικα οπως ειπε ο γιατρός μου και αισιοδοξα. Αλλωστε δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μπορούμε να κάνουμε. 

@depyfr συγχαρητήρια κοριτσι μου!!! 

ολα καλα θα πανε κοριτσι μου.εγω δεν ξερω αν υπαρχει καθυστερημενη συλληψη δεν τα ξερω πολυ καλα αυτα απλα εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που ξεκινησανε ετσι και ολα ειναι μια χαρα και εχουνε γερα μωρακια!!!!:)

κοριτσαρες μου ευχαριστω για τις ευχες σας.ευχομαι και σε εσας το ιδιο.χτες καταλαβα κατι πολυ σημαντικο...τι κι αν εχεις ξαναπερασει την ιδια εμπειρια της εγκυμοσυνης καθε εγκυμοσυνη ειναι κατι καινουργιο.το ιδιο αγχος η ιδια λαχταρα η ιδια προσμονη και αγαπη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Μπράβο στα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους. 

Μάντη πάρε τον γιατρό,δεν είναι τίποτα. Θα σου δώσει προγεστερόνη.

Ανεμονη μάλλον λογω του μεγάλου κύκλου σου Πρεπει να βγαίνει μικρούλη. Αν θυμάμαι επαφές θα ξέρεις κ Πότε το πιάσατε..μια χαρά θα πάνε όλα.

Εγώ κορίτσια ήρθα στην μάνα μου Από χθες κ ήμουν χάλια  όλη μετά εμετους. Το είπα κ στην δουλειά γτ δεν γινόταν να πάω . κάνω υπομονή Αλλά ειμαι εξαντλημένη σωματικα κ ψυχικα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπράβο στα κορίτσια που είδαν τα μωράκια τους. 

Μάντη πάρε τον γιατρό,δεν είναι τίποτα. Θα σου δώσει προγεστερόνη.

Ανεμονη μάλλον λογω του μεγάλου κύκλου σου Πρεπει να βγαίνει μικρούλη. Αν θυμάμαι επαφές θα ξέρεις κ Πότε το πιάσατε..μια χαρά θα πάνε όλα.

Εγώ κορίτσια ήρθα στην μάνα μου Από χθες κ ήμουν χάλια  όλη μετά εμετους. Το είπα κ στην δουλειά γτ δεν γινόταν να πάω . κάνω υπομονή Αλλά ειμαι εξαντλημένη σωματικα κ ψυχικα..

Τον πήρα το γιατρό μου είπε ξάπλα και να τον ξανά πάρω το απόγευμα...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη ξαπλα και χαλαρωσε κοριτσι μου... Ειναι συνηθες... Ολα καλα θα πανε... 

@ada32 επαφες ειχα 9+11 μερα και 20η... Μαλλον την 20η τ πιασα βαση χοριακης,  αλλα δεν ξερω... Θα φανει.. Οπως ειπε και ο γιατρος μου δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλα.. Το μονο που με κρατάει ψυχολογικα ειναι ιστορίες που διάβασα και η καρδιά που αναβοσβηνε 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Μάντη ξαπλα και χαλαρωσε κοριτσι μου... Ειναι συνηθες... Ολα καλα θα πανε... 

@ada32 επαφες ειχα 9+11 μερα και 20η... Μαλλον την 20η τ πιασα βαση χοριακης,  αλλα δεν ξερω... Θα φανει.. Οπως ειπε και ο γιατρος μου δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλα.. Το μονο που με κρατάει ψυχολογικα ειναι ιστορίες που διάβασα και η καρδιά που αναβοσβηνε 

Ξάπλα κάθομαι κούκλα μου! Αλλά φοβάμαι κιόλας! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!  Πότε θα κάνεις χοριακη πάλι;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Ξάπλα κάθομαι κούκλα μου! Αλλά φοβάμαι κιόλας! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!  Πότε θα κάνεις χοριακη πάλι;

Λογικο να φοβάσαι... Το περίεργο θα ηταν να εισαι χαλαρη... Εκανα σημερα και μετα τ Σαββατο... Ειδες πολυ αιμα? Ξεκινησες ουτροτζεσταν? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...