Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Λογικο να φοβάσαι... Το περίεργο θα ηταν να εισαι χαλαρη... Εκανα σημερα και μετα τ Σαββατο... Ειδες πολυ αιμα? Ξεκινησες ουτροτζεσταν? 

Βγήκαν τα αποτελέσματα σου;;; Στο σκούπισμα είδα ροζ δεν ήταν και λίγο... Μου είπε ξάπλα και το απόγευμα να τον πάρω τηλέφωνο να πω πως θα ειμαι... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα σου;;; Στο σκούπισμα είδα ροζ δεν ήταν και λίγο... Μου είπε ξάπλα και το απόγευμα να τον πάρω τηλέφωνο να πω πως θα ειμαι... 

Ξαναειδες κατι?? Το απόγευμα θα βγουνε


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ είδα αίμα ροζ σήμερα... Φοβάμαι πολύ...

παρε τηλ τον γιατρο σου θα σου δωσει μαλλον προγεστερονη.δεν ειναι τιποτα κοριτσακι μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ξαναειδες κατι?? Το απόγευμα θα βγουνε

Δεν ξαναπήγα τουαλέτα φοβάμαι.... Καλά αποτελέσματα κούκλα μου!!! Θα πάω τώρα τουαλέτα να δω τι γίνεται...

πρίν από 1 λεπτό , depyfr είπε:

παρε τηλ τον γιατρο σου θα σου δωσει μαλλον προγεστερονη.δεν ειναι τιποτα κοριτσακι μου.

Καλημέρα κούκλα μου... Τον πήρα τηλέφωνο είπε ξάπλα να δούμε πως θα πάει και το απόγευμα θα μιλήσουμε...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν ξαναπήγα τουαλέτα φοβάμαι.... Καλά αποτελέσματα κούκλα μου!!! Θα πάω τώρα τουαλέτα να δω τι γίνεται...

Καλημέρα κούκλα μου... Τον πήρα τηλέφωνο είπε ξάπλα να δούμε πως θα πάει και το απόγευμα θα μιλήσουμε...

Περιμένω να μας πεις αν ειδες τίποτα ξανα... 

Σε ευχαριστώ θα ενημερώσω και εγω μολις εχω νεοτερα!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Δεν ξαναπήγα τουαλέτα φοβάμαι.... Καλά αποτελέσματα κούκλα μου!!! Θα πάω τώρα τουαλέτα να δω τι γίνεται...

Καλημέρα κούκλα μου... Τον πήρα τηλέφωνο είπε ξάπλα να δούμε πως θα πάει και το απόγευμα θα μιλήσουμε...

εγω οταν στην αρχη ειχα δει καφε ο γιατρος μου μου ειχε κανει ενεση.δεν ξερω τι ειναι αυτη λετογκεστ  λεγεται.μαλλον προγεστερονη.και μετα ολα καλα.μπορει να ηταν και τυχαιο.δεν ειναι ομως κατι θα το δεις.συμβαινει μερικες φορες και ειναι φυσιολογικο λενε.

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Περιμένω να μας πεις αν ειδες τίποτα ξανα... 

Σε ευχαριστώ θα ενημερώσω και εγω μολις εχω νεοτερα!!! 

καλημερα κοριτσι μου.μολις παρεις αποτελεσματα περιμενουμε και απο σενα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Περιμένω να μας πεις αν ειδες τίποτα ξανα... 

Σε ευχαριστώ θα ενημερώσω και εγω μολις εχω νεοτερα!!! 

Μόλις πήγα είχα λίγο αλλά καφέ χρώμα... Μακάρι να σταματήσει...

πρίν από 5 λεπτά , depyfr είπε:

εγω οταν στην αρχη ειχα δει καφε ο γιατρος μου μου ειχε κανει ενεση.δεν ξερω τι ειναι αυτη λετογκεστ  λεγεται.μαλλον προγεστερονη.και μετα ολα καλα.μπορει να ηταν και τυχαιο.δεν ειναι ομως κατι θα το δεις.συμβαινει μερικες φορες και ειναι φυσιολογικο λενε.

καλημερα κοριτσι μου.μολις παρεις αποτελεσματα περιμενουμε και απο σενα.

Προγεστερόνη μάλλον σου έκανε... Μπορεί να με ερέθισε ο υπέρηχος;;;; Δεν ξανά κάνω κολπικό... Έτσι είπε και ο γιατρός ότι να μην ανησυχώ ότι βλέπουν πολλές κοπέλες... Τι να πω μακάρι να σταματήσει και να μην είναι κάτι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Μόλις πήγα είχα λίγο αλλά καφέ χρώμα... Μακάρι να σταματήσει...

Προγεστερόνη μάλλον σου έκανε... Μπορεί να με ερέθισε ο υπέρηχος;;;; Δεν ξανά κάνω κολπικό... Έτσι είπε και ο γιατρός ότι να μην ανησυχώ ότι βλέπουν πολλές κοπέλες... Τι να πω μακάρι να σταματήσει και να μην είναι κάτι...

Μπράβο!!! Πολυ καλο οτι ειναι καφε και οχι κοκκινο!!! Μηπως ειναι απο το σχηματισμο τ πλακουντα??? Ποσο εισαι ακριβώς? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπράβο!!! Πολυ καλο οτι ειναι καφε και οχι κοκκινο!!! Μηπως ειναι απο το σχηματισμο τ πλακουντα??? Ποσο εισαι ακριβώς? 

6+6 είμαι σήμερα... Δεν ξέρω τώρα σχηματίζεται ο πλακούντας;;; Αχ μακάρι να σταματήσει... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα στα πει ολα ο γυναικολογος κοριτσι μου... Χαλαρωσε... Στο ειπα γτ εμενα μ χε πει μπορεί να παρατηρησω λιγο αιμα κατα το σχηματισμο του πλακουντα... Σε λιγες ωρες θα μιλησετε και θα σ εξηγησει

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια μου και απο εμενα!!! 

@anemoni1989 με το καλο τα αποτελεσματα σου!!μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!περιμενουμε νεα σου!!! 

@ada32 υπομονη κοριτσι μου!καλα εκανες και δεν πηγες!!μιλησες με τον γιατρο μηπως σου εδινε κατι να πιεις να ηρεμησεις;; 

@Μάντη κοριτσι μου εβγαλες κιαλλο;;;πονους εχεις;; 

@depyfr εσυ κοριτσι μου τι κανεις;πως εισαι;; 

Ελπιζω να μην ξεχασα καποια!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rozita1510 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου και απο εμενα!!! 

@anemoni1989 με το καλο τα αποτελεσματα σου!!μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!περιμενουμε νεα σου!!! 

@ada32 υπομονη κοριτσι μου!καλα εκανες και δεν πηγες!!μιλησες με τον γιατρο μηπως σου εδινε κατι να πιεις να ηρεμησεις;; 

@Μάντη κοριτσι μου εβγαλες κιαλλο;;;πονους εχεις;; 

@depyfr εσυ κοριτσι μου τι κανεις;πως εισαι;; 

Ελπιζω να μην ξεχασα καποια!!

 

Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν... Πήγα πριν λίγο τουαλέτα και το αίμα μειώθηκε και έγινε καφέ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν έχω καθόλου πόνο προς το παρόν... Πήγα πριν λίγο τουαλέτα και το αίμα μειώθηκε και έγινε καφέ...

Αφου δεν εχεις πονο και εγινε καφε δεν θα ηταν τπτ :) !!! Θα το δεις :) προσπαθησε να εισαι ηρεμη :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Μάντη είπε:

Προσπαθώ... Κάθομαι ξαπλωμένη...

Μην αγχώνεσαι @Μάντη και εγώ είχα κατακοκκινο στο σκουπισμα και έπαθα σοκ όμως όλα καλά με προγεστερονη θα περάσει απλά θέλει ακινησία και να μένεις ξαπλωμενη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...