Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα κοριτσια ο γιατρός την Τριτη είπε πως λογικά θα φαίνεται το φυλο... Εκανε ενα μμμμμ,  αλλα δεν ειπε κατι αλλο!! Εμενα μ έχει κατσει πως εχω κοριτσι... Αλλα και αγορι να βγει, καλοδεχουμενο εννοείται!! Το σημαντικό είναι να βγει καλή η εξέταση!!! 

γεια σας κοριτσια!!! ωχ ανεμωνη για να κανει μμμμμ αγορακι λεω ειναι!!!!!! τοσο νωρις αν σου πουν κοριτσι πολλες φορες αλλαζει εχει τυχει κ στην κολλητη μου κ στην αδερφη μου τα αγορια ομως δεν αλλαζουν κ μενα αγορι μαλλον ειπαν αγορι ηταν!!! ενω στα κοριτσια μετα μπορει ν δουν κατι να φυτρωνει!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 21 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι το 91 ειμαι!!! :-D

Πιπινι λέμε:-P:-P

 

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα κοριτσια ο γιατρός την Τριτη είπε πως λογικά θα φαίνεται το φυλο... Εκανε ενα μμμμμ,  αλλα δεν ειπε κατι αλλο!! Εμενα μ έχει κατσει πως εχω κοριτσι... Αλλα και αγορι να βγει, καλοδεχουμενο εννοείται!! Το σημαντικό είναι να βγει καλή η εξέταση!!! 

Θα βγει πολύ καλή η εξέταση κι εγώ κορίτσι πιστεύω πως έχεις. Περιμένω τουλάχιστον δύο κορίτσια ακόμη.χθες έμαθα για δύο περιπτώσεις που τους είχαν πει λάθος φύλο στην Αυχενική. Μάλιστα στην μια μέχρι τον 7ο τους έλεγαν για αγόρι σίγουρα και οι άνθρωποι είχαν ψωνίσει αρκετά μπλε και ξαφνικά μαθαίνουν ότι περιμένουν κόρη!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ασία είπε:

Πιπινι λέμε:-P:-P

 

Θα βγει πολύ καλή η εξέταση κι εγώ κορίτσι πιστεύω πως έχεις. Περιμένω τουλάχιστον δύο κορίτσια ακόμη.χθες έμαθα για δύο περιπτώσεις που τους είχαν πει λάθος φύλο στην Αυχενική. Μάλιστα στην μια μέχρι τον 7ο τους έλεγαν για αγόρι σίγουρα και οι άνθρωποι είχαν ψωνίσει αρκετά μπλε και ξαφνικά μαθαίνουν ότι περιμένουν κόρη!!!

ενταξει τραγικο μεχρι τον εβδομο να βλεπουν αγορι!!!!! εγω θα τους πηγαινα πισω τα πτυχια!!! κανει λιγο μπαμ το αγορι εμενα εδω μια φιλη μου  αγορομανα το ειχε καταλαβει απτον υπερηχο που δεν βγαζεις κ πολυ νοημα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , linaa είπε:

γεια σας κοριτσια!!! ωχ ανεμωνη για να κανει μμμμμ αγορακι λεω ειναι!!!!!! τοσο νωρις αν σου πουν κοριτσι πολλες φορες αλλαζει εχει τυχει κ στην κολλητη μου κ στην αδερφη μου τα αγορια ομως δεν αλλαζουν κ μενα αγορι μαλλον ειπαν αγορι ηταν!!! ενω στα κοριτσια μετα μπορει ν δουν κατι να φυτρωνει!!!!

Εγω παλι πιστεύω πως αν έβλεπε κατι θα το ελεγε ως πιθανότητα αφου το εθιξε... Οτι και να λεμε Κυριακή κοντη γιορτή!!! Την Τρίτη θα ξερω!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Εγω παλι πιστεύω πως αν έβλεπε κατι θα το ελεγε ως πιθανότητα αφου το εθιξε... Οτι και να λεμε Κυριακή κοντη γιορτή!!! Την Τρίτη θα ξερω!!! :)

μπα δεν λενε κ ολοι γιατι  ειναι νωρις!!! αντε εφτασε κ σενα η ωρα μια μερουλα κ σημερα!!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ασία είπε:

Ε εσείς είστε σίγουροι λοιπόν!εμένα δεν ήταν καθόλου σίγουρος ο γιατρός, είπε πως είναι πολύ νωρίς να φανεί κάτι, ακόμη κ για Αυχενική μου είπε πως είναι νωρίς, θα μπορούσα να την κάνω κ την επόμενη εβδομάδα που θα ήταν λίγο μεγαλύτερο και θα φαινόταν ίσως καλύτερα και το φύλο.Όμως μάλλον αγόρι του φάνηκε γιατί σαν να είδε κάτι να προεξέχει, εγώ που είχα από την αρχή έντονο ένστικτο τώρα το έδεσα χαχαχα σίγουρα όμως υπάρχουν πιθανότητες να είναι και κορίτσι.θα δείξει...Ο μπαμπάς μου κι εμένα είναι γιατρός(όχι όμως γυναικολόγος) και χωρίς να του πω τις υποψίες του γιατρού μόλις είδε μια εικόνα από τον υπέρηχο είπε πως είναι αγόρι, ενώ ως τότε πίστευε κορίτσι. Δεν ξέρω πώς έβγαλε το συμπέρασμα γιατί στην φωτο αυτή δεν φαινόταν να προεξέχει τίποτα, είχε κλειστά πόδια.τι να πεις... γερά να ναι τα μωράκια μας και καλοτυχα!!!!!

Εεεεε τοτε κι εσυ αγορακι εχεις!!! Και μενα η μαμα μου (χωρις βεβαια να με εχει δει γτ μενει εκτος Ελλαδος) κοριτσι ελεγε οτι θα εχω και μαλιστα ο αδελφος μου εβαλε στοιχημα μαζι της... Το κονομησε το εξτραδακι του το πιτσιρικι. 

πρίν από 52 λεπτά , Ασία είπε:

Ναι το 90 είμαι εγώ!!Εσύ λογικά το 91 για να έκλεισες τα 27 πριν λίγες μέρες.

 

πρίν από 50 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι το 91 ειμαι!!! :-D

Ωχχχχχχχ θα αρχισω να νιωθω κωλογρια με τις ηλικιες που διαβαζω

πρίν από 37 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμενα κοριτσια ο γιατρός την Τριτη είπε πως λογικά θα φαίνεται το φυλο... Εκανε ενα μμμμμ,  αλλα δεν ειπε κατι αλλο!! Εμενα μ έχει κατσει πως εχω κοριτσι... Αλλα και αγορι να βγει, καλοδεχουμενο εννοείται!! Το σημαντικό είναι να βγει καλή η εξέταση!!! 

Για να ειδε κατι λογικα θα ειδε κατι που δειχνει αγορακι ;)

πρίν από 27 λεπτά , Ασία είπε:

Πιπινι λέμε:-P:-P

 

Θα βγει πολύ καλή η εξέταση κι εγώ κορίτσι πιστεύω πως έχεις. Περιμένω τουλάχιστον δύο κορίτσια ακόμη.χθες έμαθα για δύο περιπτώσεις που τους είχαν πει λάθος φύλο στην Αυχενική. Μάλιστα στην μια μέχρι τον 7ο τους έλεγαν για αγόρι σίγουρα και οι άνθρωποι είχαν ψωνίσει αρκετά μπλε και ξαφνικά μαθαίνουν ότι περιμένουν κόρη!!!

Πωωωωωω φανταζεσαι? τους κοροιδευε η μικρη κι εβαζε κανα δαχτυλακι εκει?

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Εεεεε τοτε κι εσυ αγορακι εχεις!!! Και μενα η μαμα μου (χωρις βεβαια να με εχει δει γτ μενει εκτος Ελλαδος) κοριτσι ελεγε οτι θα εχω και μαλιστα ο αδελφος μου εβαλε στοιχημα μαζι της... Το κονομησε το εξτραδακι του το πιτσιρικι. 

 

Ωχχχχχχχ θα αρχισω να νιωθω κωλογρια με τις ηλικιες που διαβαζω

Για να ειδε κατι λογικα θα ειδε κατι που δειχνει αγορακι ;)

Εεεε οχιιι και ετσι σιγα τη διαφορα!!! Το θεμα ειναι ποσο νιώθουμε!!! Πολλες φορες οταν με ρωτανε ηλικία ξεχνιέμαι και λεω 22 εκει εχω μεινει!!! Χαχαχαχχααχααα:rolleyes:

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ναι το θέμα του τοκετού Είναι λίγο εμπόριο... 

Θα δω τι θα κάνω.θα το ψάξω αρκετά..

Εγώ είμαι 32 κ Είναι το πρώτο μου. Σε δημόσιο νοσοκομείο θεσ/Νίκης θα γεννήσω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια, εγω ειμαι 36 και παμε Ρεα. 

Ρε κοριτσια με την κουραση τι γινεται; Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Περιμενα οτι με το που θα εκλεινα το τριμηνο θα συνερχομουν αλλα τζιφος... κανω δυο βηματα και αρχιζω να λαχανιαζω...

Οσο για την Αυχενικη ναι νομιζω πως το φυλο σε πολλες περιπτωσεις μπορει να αλλαξει. Στην κολλητη μ της ελεγαν αγορι κι εγω χτύπιομουν οτι ηταν κοριτσι τελικα στη β´επιπεδου φανηκε η μπουμπου. Εκτοτε με φοβουνται ως αλαφροισκιωτη! Χαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Alekk είπε:

Γεια σας κοριτσια, εγω ειμαι 36 και παμε Ρεα. 

Ρε κοριτσια με την κουραση τι γινεται; Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Περιμενα οτι με το που θα εκλεινα το τριμηνο θα συνερχομουν αλλα τζιφος... κανω δυο βηματα και αρχιζω να λαχανιαζω...

Οσο για την Αυχενικη ναι νομιζω πως το φυλο σε πολλες περιπτωσεις μπορει να αλλαξει. Στην κολλητη μ της ελεγαν αγορι κι εγω χτύπιομουν οτι ηταν κοριτσι τελικα στη β´επιπεδου φανηκε η μπουμπου. Εκτοτε με φοβουνται ως αλαφροισκιωτη! Χαχαχα

κ εγω δεν την παλευω λαχανιαζω κ ειδικα αν υπαρχουν σκαλια νομιζω θα σκασω. νομιζω οτι εμενα το λαχανιασμα χειροτερεψε οσο φουσκωνα μαλλον αυτο θα παει μεχρι τελους. αλλα απο διαθεση κ ενεργεια εχω πολυ ειμαστε ιδια σχεδον ηλικια!!!

μπορει να ειναι κ γεραματα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Alekk είπε:

Γεια σας κοριτσια, εγω ειμαι 36 και παμε Ρεα. 

Ρε κοριτσια με την κουραση τι γινεται; Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Περιμενα οτι με το που θα εκλεινα το τριμηνο θα συνερχομουν αλλα τζιφος... κανω δυο βηματα και αρχιζω να λαχανιαζω...

Οσο για την Αυχενικη ναι νομιζω πως το φυλο σε πολλες περιπτωσεις μπορει να αλλαξει. Στην κολλητη μ της ελεγαν αγορι κι εγω χτύπιομουν οτι ηταν κοριτσι τελικα στη β´επιπεδου φανηκε η μπουμπου. Εκτοτε με φοβουνται ως αλαφροισκιωτη! Χαχαχα

Σε κάτι τέτοια λαθη έχει αφασια στο μαιευτήριο που σκανε μυτη ολοι με μπλε μπαλόνια κλπ και σ βγαίνει η μαια και λεει "να σας ζήσει η κόρη"!!!!  Αχαχχαχαχαχα 

Εχω ακουσει κανα δυο τέτοια σκηνικα!!!!  :P


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω δεν την παλευω λαχανιαζω κ ειδικα αν υπαρχουν σκαλια νομιζω θα σκασω. νομιζω οτι εμενα το λαχανιασμα χειροτερεψε οσο φουσκωνα μαλλον αυτο θα παει μεχρι τελους. αλλα απο διαθεση κ ενεργεια εχω πολυ ειμαστε ιδια σχεδον ηλικια!!!

μπορει να ειναι κ γεραματα χα χα χα

Χαχα παει αυτο ηταν γερασαμε....

Διαθεση εχω, ενεργεια ουτε για δειγμα, εκανα σημερα και εξτρα εξετασεις μπας και λειπει τιποτα βασικο.. θα δουμε.. Θυμαμαι στην πρωτη εγκυμοσυνη κουραζομουν ετσι μετα τον 7ο. 

Ασε που μια φρυγανια να φαω φουσκωνει η κοιλια λες και ειμαι στον 5ο. Ασχετο αλλα το θυμηθηκα κι αυτο..

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σε κάτι τέτοια λαθη έχει αφασια στο μαιευτήριο που σκανε μυτη ολοι με μπλε μπαλόνια κλπ και σ βγαίνει η μαια και λεει "να σας ζήσει η κόρη"!!!!  Αχαχχαχαχαχα 

Εχω ακουσει κανα δυο τέτοια σκηνικα!!!!  :P

Τέλεια ανατροπη! Και να μενουν ολοι κάγκελο! Χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alekk είπε:

Χαχα παει αυτο ηταν γερασαμε....

Διαθεση εχω, ενεργεια ουτε για δειγμα, εκανα σημερα και εξτρα εξετασεις μπας και λειπει τιποτα βασικο.. θα δουμε.. Θυμαμαι στην πρωτη εγκυμοσυνη κουραζομουν ετσι μετα τον 7ο. 

Ασε που μια φρυγανια να φαω φουσκωνει η κοιλια λες και ειμαι στον 5ο. Ασχετο αλλα το θυμηθηκα κι αυτο..

Τέλεια ανατροπη! Και να μενουν ολοι κάγκελο! Χαχαχα

κ εγω φουσκωνω δεν μπορω να φαω τιποτα σε ποσοτητα!!! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

ενταξει τραγικο μεχρι τον εβδομο να βλεπουν αγορι!!!!! εγω θα τους πηγαινα πισω τα πτυχια!!! κανει λιγο μπαμ το αγορι εμενα εδω μια φιλη μου  αγορομανα το ειχε καταλαβει απτον υπερηχο που δεν βγαζεις κ πολυ νοημα!!! 

Τι να πω, δεν ξέρω σε τι γιατρό πήγαινε αυτή η γυναίκα!

 

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

μπα δεν λενε κ ολοι γιατι  ειναι νωρις!!! αντε εφτασε κ σενα η ωρα μια μερουλα κ σημερα!!!! 

Πολλοί δεν λένε αν έχουν μια υποψία γιατί αν κάνουν λάθος μετά χαλάει η φήμη τους. Μόνο όταν είναι σίγουροι το ανακοινώνουν.

4 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

 

Πωωωωωω φανταζεσαι? τους κοροιδευε η μικρη κι εβαζε κανα δαχτυλακι εκει?

Χαχαχα αυτό δεν αποκλείεται επειδή μιλάμε για μια πανέξυπνη κοριτσάρα 4 ετών!

irinikavala        2/10      κοριτσάκι 1o

ZiliHer               3/10      αγοράκι    2o

29zina7777      4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

40Nightwish    7/10     κοριτσάκι   1o   Αρεταίειο

eamo                 8/10      αγοράκι     1o

32ada32           12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119  14/10    αγοράκι     1o

36Alekk             16/10    αγοράκι      2o   Ρέα

27Μάντη           21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

Βικτώρια1987  22/10                        1o

34Μαρία1430   22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989 23/10                      1o    Αλεξάνδρας

depyfr                 26/10                         2o

28Ασία                1/11       αγοράκι     1o   ΠΓΝΛ

Rozita1510         4/11

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...