Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Just now, iwanna24 είπε:

Διοτι ειπε ο γιατρος μου οτι δεν ξερεις πως ψηνουν το κρεας και αν κολλησεις τοξοπλασμα?

ΟΛΕΣ μου οι φιλες τρωγανε απο 2 καθε μερα. Ειναι θεμα γιατρου..δυστυχως φοβηθηκα πολυ...θα θελα τοσο πολυ 2 σουβλακια. Μολις γεννησω εχω παραγγειλει απο το συζηγο γκουντις και σουβλακια.

Και εγω υπερβολή το θεωρώ γιατί αναπτυσσονται υψηλες θερμοκρασίες αλλα αφου στο ειπε δεν μπορείς να κάνεις και αλλιως!!!! 

Μπορεις να φτιαξεις μονη σου σπίτι σου αν θελεις!!! Οπως και γυρο κοτοπουλο πανευκολα!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

παντως δεν υπαρχει περιπτωση να κολλησουμε τοξοπλασμα ειναι αρκετα σπανιο αν ηταν τοσο συχνο θα ειχαμε κολλησει τοσα χρονια κ ας τρελενομαστε εμεις ειναι 1  στις χιλιες να κολλησεις κ μαλιστα τωρα που προσεχουμε 1 στο εκατομμυριο. 

Καλε και να κολλησουμε πλεον δεν ειναι οπως παλια. Και παλι ολα καλα πανε. Ποσες κολλησανε και ολα τελεια. Αν σκεφτει κανεις ποσα θα μπορουσαμε να παθουμε. Πιο πιθανο ειναι να τρακαρουμε παρα το τοξοπλασμα :-P

Just now, anemoni1989 είπε:

Και εγω υπερβολή το θεωρώ γιατί αναπτυσσονται υψηλες θερμοκρασίες αλλα αφου στο ειπε δεν μπορείς να κάνεις και αλλιως!!!! 

Μπορεις να φτιαξεις μονη σου σπίτι σου αν θελεις!!! Οπως και γυρο κοτοπουλο πανευκολα!!!! 

Ειναι βλακας καλε ο δικος μου...αστον.

Φτιαχνουμε αλλα μου λειπει το βρωμικο :-P

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

τιποτα δεν κανεις! ηρεμησε!!!  απλα μην ξανα φας ... απεφυγε την !

βρε σουβλακια μπορεις να φας απλα καλοψημενα πες ! να τα δεις οτι ειναι κ φαε

Το ξερω μωρε οτι αυτα ειναι μαλακιες. Αλλα με φοβισε παρα πολυ...δεν φανταζεσαι...

Κουβαλαω και την τρελα! Ηρθε και εδεσε.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πως την πατησα ετσι; Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ημουν πολυ προσεκτικη.. δεν κολλησα ποτε βεβαια κι εχω και γατουλα που κοιμομαστε αγκαλια... ουτε αυτη εχει βεβαια

Παντως αν κοψω το κρεας και τα λαχανικα για το τοξοπλασμα και ψωμια μακαρονια καο γλυκα λογω σακχαρου, τα ντουβαρια του σπιτιου μου θα καταληξω να τρωω.. αχαχαχα...

Πολυ αγχος ρε παιδια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Καλε και να κολλησουμε πλεον δεν ειναι οπως παλια. Και παλι ολα καλα πανε. Ποσες κολλησανε και ολα τελεια. Αν σκεφτει κανεις ποσα θα μπορουσαμε να παθουμε. Πιο πιθανο ειναι να τρακαρουμε παρα το τοξοπλασμα :-P

Ειναι βλακας καλε ο δικος μου...αστον.

Φτιαχνουμε αλλα μου λειπει το βρωμικο :-P

Οντως μερικοί γιατροι ειναι της υπερβολης!!!! Ετσι ηταν και ο παλιος μου και με αγχωνε συνεχως και για αυτό και τον αλλαξα!!!! Το βρώμικο παντα ειναι πιο νοστιμο!!! Εγω κοριτσια πάντως αποχωρω απο αυτη τη συζητηση γτ αρχισα και ανακατευομαι!!!! Θα σας παρακολουθησω μετα!!  :P

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Καλε και να κολλησουμε πλεον δεν ειναι οπως παλια. Και παλι ολα καλα πανε. Ποσες κολλησανε και ολα τελεια. Αν σκεφτει κανεις ποσα θα μπορουσαμε να παθουμε. Πιο πιθανο ειναι να τρακαρουμε παρα το τοξοπλασμα :-P

ναι εγω δεν εχω ακουσει καμια να εχει κολλησει στην εγκυμοσυνη κ απεξω τρωγανε κανονικα. μονο το μαρουλι αποφευγαν οι περισσοτερες. ειναι σπανιο κ πλεον ολα τα ψηνουμε αρκει ενα 3λεπτο σε  θερμοκρασια μολις 60 βαθμων για να εξαφανιστει το μικροβιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Alekk είπε:

Πω πως την πατησα ετσι; Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ημουν πολυ προσεκτικη.. δεν κολλησα ποτε βεβαια κι εχω και γατουλα που κοιμομαστε αγκαλια... ουτε αυτη εχει βεβαια

Παντως αν κοψω το κρεας και τα λαχανικα για το τοξοπλασμα και ψωμια μακαρονια καο γλυκα λογω σακχαρου, τα ντουβαρια του σπιτιου μου θα καταληξω να τρωω.. αχαχαχα...

Πολυ αγχος ρε παιδια

Εγω ειμαι τραγικη. Προσεχω αλλα τρωω και 2 παγωτα ισως και 3 τη μερα...ειμαι και γω ενα τουβλο παιδι μου :-P

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Οντως μερικοί γιατροι ειναι της υπερβολης!!!! Ετσι ηταν και ο παλιος μου και με αγχωνε συνεχως και για αυτό και τον αλλαξα!!!! Το βρώμικο παντα ειναι πιο νοστιμο!!! Εγω κοριτσια πάντως αποχωρω απο αυτη τη συζητηση γτ αρχισα και ανακατευομαι!!!! Θα σας παρακολουθησω μετα!!  :P

Και γω ηθελα να αλλαξω γιατρο. Δεν το εκανα. Κακως. Περασα δυσκολα πολυ. Με χαλια ψυχολογια και αυτον να με αγχωνει συνεχως. 

Αν λεω αν κανω ποτε αλλο παιδακι θα αλλαξω. Πλεον λεω να μην αλλαξω. 2 μηνες μεινανε!!!

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

ναι εγω δεν εχω ακουσει καμια να εχει κολλησει στην εγκυμοσυνη κ απεξω τρωγανε κανονικα. μονο το μαρουλι αποφευγαν οι περισσοτερες. ειναι σπανιο κ πλεον ολα τα ψηνουμε αρκει ενα 3λεπτο σε  θερμοκρασια μολις 60 βαθμων για να εξαφανιστει το μικροβιο

Μου αρεσει που ολα τα ξερουμε και το παιζουμε και οι 2 λογικες και καταβαθος το εχουμε καψει :oops:


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Εγω ειμαι τραγικη. Προσεχω αλλα τρωω και 2 παγωτα ισως και 3 τη μερα...ειμαι και γω ενα τουβλο παιδι μου :-P

Και γω ηθελα να αλλαξω γιατρο. Δεν το εκανα. Κακως. Περασα δυσκολα πολυ. Με χαλια ψυχολογια και αυτον να με αγχωνει συνεχως. 

Αν λεω αν κανω ποτε αλλο παιδακι θα αλλαξω. Πλεον λεω να μην αλλαξω. 2 μηνες μεινανε!!!

αχ κ εγω θελω να τον αλλαξω αλλα πως? θα παω κ αλλου σιγουρα..γτ αυτος με παει για καισαρικη .. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alekk είπε:

Πω πως την πατησα ετσι; Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ημουν πολυ προσεκτικη.. δεν κολλησα ποτε βεβαια κι εχω και γατουλα που κοιμομαστε αγκαλια... ουτε αυτη εχει βεβαια

Παντως αν κοψω το κρεας και τα λαχανικα για το τοξοπλασμα και ψωμια μακαρονια καο γλυκα λογω σακχαρου, τα ντουβαρια του σπιτιου μου θα καταληξω να τρωω.. αχαχαχα...

Πολυ αγχος ρε παιδια

καλα απο γατα δεν κολλας με τιποτα πρεπει να την φας για να κολλησεις εγω 14 χρονια εχω γατα κ γενικα οπου κ να παω γατια σκυλια ειχα παντα τιποτα δεν κολλησα απο εκει. τα φαγητα ειναι πιο υποπτα απο τις γατες

πρίν από 3 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εγω ειμαι τραγικη. Προσεχω αλλα τρωω και 2 παγωτα ισως και 3 τη μερα...ειμαι και γω ενα τουβλο παιδι μου :-P

χα χα αφου εχεις κανει καμπυλη φαε οσο θες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

αχ κ εγω θελω να τον αλλαξω αλλα πως? θα παω κ αλλου σιγουρα..γτ αυτος με παει για καισαρικη .. 

Να αλλαξεις τωρα που ειναι νωρις!!!

Εγω εκανα μεγαλη βλακεια. Να ξερεις πως για πολλους μηνες θα ειναι σαν οικογενεια αυτος ο ανθρωπος. Εχει στα χερια του την πορεια της εγκυμοσυνης. Εστω και μια αμφιβολια αρκει για να αλλαξεις!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

καλα απο γατα δεν κολλας με τιποτα πρεπει να την φας για να κολλησεις εγω 14 χρονια εχω γατα κ γενικα οπου κ να παω γατια σκυλια ειχα παντα τιποτα δεν κολλησα απο εκει. τα φαγητα ειναι πιο υποπτα απο τις γατες

Ναι βρε το ξερω. Ασε που δε θελω να τη φαω, ειναι πολυ ζουζουνα.... βεβαια αν συνεχισουμε τις υπερβολες με το φαγητο δεν την βλεπω καλα...

@iwanna24 αν το σκεφτεσαι ακομα αλλαξε τον γιατι στη γεννα θα τα δεις ολα, ασε που τον τελευταιο μηνα θα εισαι εκει καθε λιγες μερες. Επισης βεβαιωσου οτι θα σκολουθησει το δικο σου πλανο τοκετου. Μην αρχισει τις βλακειες δλδ αν θες να γεννησεις φυσιολογικα μπορει να σου βρει χιλιες δυο δικαιολογιες για να κανεις καισαρικη κοκ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

καλα απο γατα δεν κολλας με τιποτα πρεπει να την φας για να κολλησεις εγω 14 χρονια εχω γατα κ γενικα οπου κ να παω γατια σκυλια ειχα παντα τιποτα δεν κολλησα απο εκει. τα φαγητα ειναι πιο υποπτα απο τις γατες

χα χα αφου εχεις κανει καμπυλη φαε οσο θες!!! 

Ευτυχωωωωως δεν εχω ζαχαρο. Δεν κοβονται τα γλυκα μανα μου!

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Alekk είπε:

Ναι βρε το ξερω. Ασε που δε θελω να τη φαω, ειναι πολυ ζουζουνα.... βεβαια αν συνεχισουμε τις υπερβολες με το φαγητο δεν την βλεπω καλα...

@iwanna24 αν το σκεφτεσαι ακομα αλλαξε τον γιατι στη γεννα θα τα δεις ολα, ασε που τον τελευταιο μηνα θα εισαι εκει καθε λιγες μερες. Επισης βεβαιωσου οτι θα σκολουθησει το δικο σου πλανο τοκετου. Μην αρχισει τις βλακειες δλδ αν θες να γεννησεις φυσιολογικα μπορει να σου βρει χιλιες δυο δικαιολογιες για να κανεις καισαρικη κοκ

Τι να κανω?

Λες να αλλαξω?

Αλλα τωρα αξιζει?

Για τοκετο δεν εχουμε πει τιποτα...δεν ξερω τι να κανω. Το σκεφτομαι να το διαολοστειλω. Μου χει κυριολεκτικα σκισει τη ψυχολογια. Ολο αγχος...και αγχος!

Ολα τα κανει υπερβολικα!

Με υπερφορτωνει και με φαρμακα. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Τι να κανω?

Λες να αλλαξω?

Αλλα τωρα αξιζει?

Για τοκετο δεν εχουμε πει τιποτα...δεν ξερω τι να κανω. Το σκεφτομαι να το διαολοστειλω. Μου χει κυριολεκτικα σκισει τη ψυχολογια. Ολο αγχος...και αγχος!

Ολα τα κανει υπερβολικα!

Με υπερφορτωνει και με φαρμακα. 

Βρε συ αισθανεσαι ετσι και το σκεφτεσαι ακομα; Δες και καποιον αλλον και αποφασιζεις. Πες περιοχη που σε ενδιαφερει να σου στειλουν οσες ξερουν καποιον καλο.

Εχεις γολγοθα μπροστα σου (ολες εχουμε) πρεπει να νιωθουμε καλα με τον γιατρο μας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , iwanna24 είπε:

Να αλλαξεις τωρα που ειναι νωρις!!!

Εγω εκανα μεγαλη βλακεια. Να ξερεις πως για πολλους μηνες θα ειναι σαν οικογενεια αυτος ο ανθρωπος. Εχει στα χερια του την πορεια της εγκυμοσυνης. Εστω και μια αμφιβολια αρκει για να αλλαξεις!

ναι πρεπει γτ δενμου αρεσε που κατευθειαν μου ειπε για καισαρικη χωρις να συζητησουμε τιποτα αλλο


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...