Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημέρα! Ναι κοριτσια 25500 η χθεσινή χοριακη και θα επαναλαβω και το Σάββατο... Ελπιζω σε αυξηση... Ξερω πως δε διπλασιαζεται απαραιτητα στην εβδομάδα που ειμαι,  αλλα δε θα με χαλαγε κιολας... Επειτα σκέφτομαι για δευτερη γνωμη αν οντως αυξηθεί η χοριακη και δεν μ τα πουν καλα σ νοσοκομειο... Θα δω... Ευελπιστώ βεβαια να μη χρειαστεί και ολα να πανε κατευχην... 

@Μάντη ξαναειδες τιποτα? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα! Ναι κοριτσια 25500 η χθεσινή χοριακη και θα επαναλαβω και το Σάββατο... Ελπιζω σε αυξηση... Ξερω πως δε διπλασιαζεται απαραιτητα στην εβδομάδα που ειμαι,  αλλα δε θα με χαλαγε κιολας... Επειτα σκέφτομαι για δευτερη γνωμη αν οντως αυξηθεί η χοριακη και δεν μ τα πουν καλα σ νοσοκομειο... Θα δω... Ευελπιστώ βεβαια να μη χρειαστεί και ολα να πανε κατευχην... 

@Μάντη ξαναειδες τιποτα? 

Θυμισε μου σε ποια βδομαδα εισαι και ποσο ηταν η προηγουμενη!!γιατι μια χαρουλα φαινεται η χοριακη σου!και αν κατι δεν σου καθεται καλα εννοειται να παρεις και δευτερη γνωμη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!τι κανετε;;πως ειστε;; @Μάντη τι κανεις κοριτσι μου;;;εβγαλες τπτ αλλο;;;ολα καλα;;

@anemoni1989 τι εγινε με τα αποτελεσματα σου κοριτσι μου;;;ολα καλα;;

Καλημερα @ZiliHer!!!!καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!!ποσο εισαι εσυ κοριτσι μου;;;

Καλημέρα δόξα το Θεό σήμερα δεν έχω σχεδόν τίποτα ίσα που φαίνεται λίγο καφέ!!!

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα! Ναι κοριτσια 25500 η χθεσινή χοριακη και θα επαναλαβω και το Σάββατο... Ελπιζω σε αυξηση... Ξερω πως δε διπλασιαζεται απαραιτητα στην εβδομάδα που ειμαι,  αλλα δε θα με χαλαγε κιολας... Επειτα σκέφτομαι για δευτερη γνωμη αν οντως αυξηθεί η χοριακη και δεν μ τα πουν καλα σ νοσοκομειο... Θα δω... Ευελπιστώ βεβαια να μη χρειαστεί και ολα να πανε κατευχην... 

@Μάντη ξαναειδες τιποτα? 

Καλημέρα!!!! Όχι ευτυχώς πολύ λίγο φαίνεται σαν καφέ... 

Εσύ γτ δεν παρακολουθείς μόνο υπερηχογραφικά;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα δόξα το Θεό σήμερα δεν έχω σχεδόν τίποτα ίσα που φαίνεται λίγο καφέ!!!

Καλημέρα!!!! Όχι ευτυχώς πολύ λίγο φαίνεται σαν καφέ... 

Εσύ γτ δεν παρακολουθείς μόνο υπερηχογραφικά;;;

Μπράβο κοριτσι μου! Μου ζητησε χοριακη για να δουμε αν συμβαδιζει με τη βδομάδα κυησης και αν αυξανεται... Και μετα αναλογως να κλείσουμε ραντεβού για υπερηχο... 

πρίν από 8 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Θυμισε μου σε ποια βδομαδα εισαι και ποσο ηταν η προηγουμενη!!γιατι μια χαρουλα φαινεται η χοριακη σου!και αν κατι δεν σου καθεται καλα εννοειται να παρεις και δευτερη γνωμη!

Ειμαι 7+2 σημερα αλλα σ υπερηχο φαινομουν μια βδομάδα κατω... Αντι για 7 δηλ,  φαινοταν το έμβρυο 5+6

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο @Μάντη μου!!!μπραβο!!!ολα καλα λοιπον!!!με τον γιατρο ξαναμιλησες;;;

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Μου ζητησε χοριακη για να δουμε αν συμβαδιζει με τη βδομάδα κυησης και αν αυξανεται... Και μετα αναλογως να κλείσουμε ραντεβού για υπερηχο... 

Ειμαι 7+2 σημερα αλλα σ υπερηχο φαινομουν μια βδομάδα κατω... Αντι για 7 δηλ,  φαινοταν το έμβρυο 5+6

Κατι μου λεει οτι σιγουρα ειναι καθυστερημενη συλληψη!!και αν ειχες και μεγαλο κυκλο!!!θα δεις που θα ανεβει και ολα θα πανε μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Μπραβο @Μάντη μου!!!μπραβο!!!ολα καλα λοιπον!!!με τον γιατρο ξαναμιλησες;;;

Κατι μου λεει οτι σιγουρα ειναι καθυστερημενη συλληψη!!και αν ειχες και μεγαλο κυκλο!!!θα δεις που θα ανεβει και ολα θα πανε μια χαρα :)

Ξερω πως εμεινα εγκυος με επαφη την 20η ημερα... Και ο γιατρος μ πε πως ο αστατος κυκλος ειναι σημαντικός παραγοντας... Απλα οταν εχεις ηδη μια αποβολη στην πλατη σ χωρις συμπτωματα και με καθαρες εξετασεις,  ολο αυτο φανταζει βουνό! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Rozita1510 είπε:

Μπραβο @Μάντη μου!!!μπραβο!!!ολα καλα λοιπον!!!με τον γιατρο ξαναμιλησες;;;

Κατι μου λεει οτι σιγουρα ειναι καθυστερημενη συλληψη!!και αν ειχες και μεγαλο κυκλο!!!θα δεις που θα ανεβει και ολα θα πανε μια χαρα :)

Ναι μίλησα μου είπε ότι φαίνεται να ηρεμεί ότι ηταν! Ξάπλα μια εβδομάδα! Και από Δευτέρα υπέρηχο πάλι

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου και απο εμενα!!! 

@anemoni1989 με το καλο τα αποτελεσματα σου!!μια τεραστια χοριακη ευχομαι!!περιμενουμε νεα σου!!! 

@ada32 υπομονη κοριτσι μου!καλα εκανες και δεν πηγες!!μιλησες με τον γιατρο μηπως σου εδινε κατι να πιεις να ηρεμησεις;; 

@Μάντη κοριτσι μου εβγαλες κιαλλο;;;πονους εχεις;; 

@depyfr εσυ κοριτσι μου τι κανεις;πως εισαι;; 

Ελπιζω να μην ξεχασα καποια!!

 

αχ παιρνω primperan αλλα δεν κανει κ πολλα ... υπομονη μου λεει μεχρι να περασει λες κ ειναι ευκολο.. ασε 

 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα! Ναι κοριτσια 25500 η χθεσινή χοριακη και θα επαναλαβω και το Σάββατο... Ελπιζω σε αυξηση... Ξερω πως δε διπλασιαζεται απαραιτητα στην εβδομάδα που ειμαι,  αλλα δε θα με χαλαγε κιολας... Επειτα σκέφτομαι για δευτερη γνωμη αν οντως αυξηθεί η χοριακη και δεν μ τα πουν καλα σ νοσοκομειο... Θα δω... Ευελπιστώ βεβαια να μη χρειαστεί και ολα να πανε κατευχην... 

@Μάντη ξαναειδες τιποτα? 

μια χαρα η χοριακη σου ! μετα απο εναν αριθμο (νομιζω 6000 ?) αυξανεται πολυ αργα , μετα απο 4 μερες τουλ. οποτε μην ανησυχεις . εσενα ειναι καθυστερημενη συλληψη ! ολα καλα θα πανε

On 7/3/2018 at 10:51 ΠΜ, Μάντη είπε:

Τον πήρα το γιατρό μου είπε ξάπλα και να τον ξανά πάρω το απόγευμα...

οντως μπορει να ερεθιστικες απο τον κολπικο υπερηχο.. εφοσον σταματησε  το αιματακι . εισαι μια χαρουλα ! ξαπλα κ ολα καλα θ απανε

  • Ευχαριστώ 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Μάντη δοξα τον θεο ολα καλα αφου δεν ειδες ξανα αιμα παρα μονο καφε.

εγω ειχα λιγο ροζ παλι χθες αλλα σταματησε παλι καλα.

@Rozita1510 καλη επιτυχια σημερα κουκλα μου με το καλο να ακουσεις καρδουλα!!! 

@ZiliHer καλως ηλθες κοριτσι μου και εσυ στην παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι εσυ?

@ada32 περαστικα κοριτσακι μου!

 

περιμενω αποτελεσματα επαναληπτικης χοριακουλας σημερα . τελευταια ηταν προχθες 1756

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , MELINASP είπε:

@Μάντη δοξα τον θεο ολα καλα αφου δεν ειδες ξανα αιμα παρα μονο καφε.

εγω ειχα λιγο ροζ παλι χθες αλλα σταματησε παλι καλα.

@Rozita1510 καλη επιτυχια σημερα κουκλα μου με το καλο να ακουσεις καρδουλα!!! 

@ZiliHer καλως ηλθες κοριτσι μου και εσυ στην παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι εσυ?

@ada32 περαστικα κοριτσακι μου!

 

περιμενω αποτελεσματα επαναληπτικης χοριακουλας σημερα . τελευταια ηταν προχθες 1756

eyxaristw πολυ!  καλη επιτυχια σημερα στην χοριακη σου

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , MELINASP είπε:

@Μάντη δοξα τον θεο ολα καλα αφου δεν ειδες ξανα αιμα παρα μονο καφε.

εγω ειχα λιγο ροζ παλι χθες αλλα σταματησε παλι καλα.

@Rozita1510 καλη επιτυχια σημερα κουκλα μου με το καλο να ακουσεις καρδουλα!!! 

@ZiliHer καλως ηλθες κοριτσι μου και εσυ στην παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι εσυ?

@ada32 περαστικα κοριτσακι μου!

 

περιμενω αποτελεσματα επαναληπτικης χοριακουλας σημερα . τελευταια ηταν προχθες 1756

Καλά αποτελέσματα κούκλα μου! Ελπίζω να μην ξαναδούμε τιποταααα! Εσύ ξάπλα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααααααχ κοριτσια μου μολις πηρα τα αποτελεσματα!!!!! τριτη ηταν 1756 και σημερα  4191!!!!!! πεταω σας λεω πεταω!!!! θα περασω ενα ηρεμο σκ!!!!

οχι @Μάντη μου δυστυχως παω δουλεια αλλα σπιτι καθομαι την περισσοτερη ωρα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , MELINASP είπε:

ααααααχ κοριτσια μου μολις πηρα τα αποτελεσματα!!!!! τριτη ηταν 1756 και σημερα  4191!!!!!! πεταω σας λεω πεταω!!!! θα περασω ενα ηρεμο σκ!!!!

οχι @Μάντη μου δυστυχως παω δουλεια αλλα σπιτι καθομαι την περισσοτερη ωρα

Τελειααα!!!!! Πρόσεχε όσο μπορείς!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Τελειααα!!!!! Πρόσεχε όσο μπορείς!!!!

Κοιτα προσεχω αρκετα δεν κανω βαριες δουλειες στο σπιτι. χθες εκανα βλακεια και ειδα το ροζ σκουπισα γιατι μου επεσε ενα ποτηρι και εσπασε και σηκωσα ελα ταψι μεγαλο και βαρυ. αλλα δεν περιμενα να δω κατι. απο εκεινη την ωρα οσο ειμαι σπιτι ειμαι καθιστη η ξαπλα. εσυ πας δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rozita1510 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!τι κανετε;;πως ειστε;; @Μάντη τι κανεις κοριτσι μου;;;εβγαλες τπτ αλλο;;;ολα καλα;;

@anemoni1989 τι εγινε με τα αποτελεσματα σου κοριτσι μου;;;ολα καλα;;

Καλημερα @ZiliHer!!!!καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!!ποσο εισαι εσυ κοριτσι μου;;;

Καλώς σας βρήκα και καλώς με βρήκατε καθώς περίμενα πώς και πώς να αρχίσετε να γράφετε όταν πρωτοδημιουργήθηκε το γκρουπάκι μας! χαχαχα 

Να έχουμε όλες ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες.

Έχω ΠΗΤ 2-10-2018 και είμαι στην 11η εβδομάδα. Στις 21.3 κάνουμε αυχενική.

  • Μου αρέσει 3

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...