Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , irinikavala είπε:

να του την κάνεις την χαρούλα στον άντρα σου αλλά με τον όρο να σε βοηθήσει... χαχαχ,... εμένα ευτυχώς με βοηθάει πολύ.. κ έρχεται κ η μανούλα με κανένα ταπεράκι κ είμαι ξεκούραστη..χαχα.. κάνω κ γω κανένα ξεσκονισμα. σφουγγάρισμα, κ ένα φαγάκι.. κ τα πιάτα.. κατσαρόλες όμως κ ταψια ο αντρούλης μου τα πλένει

ναι απο φαγητο να ειναι καλα η μαμα !!! απλα δεν εχω μαθει να ζηταω βοηθεια κ με βλεπουν κ αυτοι χαλια οταν παω γτ κανω εμετο κ εκει κ στενοχριουνται κ δεν θελω.. εμενα κανει τα ψωνια αλλα να βαλει μια ηλεκτρικη δεν μπορει ... κ τα πιατα με το ζορι τα επλυνε..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, irinikavala είπε:

αααα καλά.. υπάρχουν κ αλλοι τελικά.. εμένα ο άντρας μου.. το λέει κ το ξαναλέει.. χαχα.. λες να έχουν δίκιο? εεε τοση γκαντεμια μετά απο τόσα χρονια προσπάθειας να ρθουν στον κόσμο με πόλεμο.. χΧΑΧΑΧ

δεν ξερω ρε κοπελα,αλλα γω θα παραγγειλω καμποσα χαμενα δεν πανε.Αν μια στο εκατομμυριο εχουν δικιο,να μου λενε οτι μου τα ελεγαν κι εγω δεν ακουγα..βρηκα καλη προσφορα για babylino sensitive λεω να παραγγελιω καμια 350αρια.να βρισκονται.με το γαλα δεν ξερω τι να κανω..αν δεν το πινει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

οποτε εχω ελπιδες να σταματησει να μεγαλωνει..απο την αρχη εχεις παρει 1,5 ? εισαι πολυ καλα ! εμενα με εχει πρηξει η κουνιαδα μου κ η πεθερα να τρωω για 2 .. αμαν πια κ αυτες , αντε η πεθερα αλλα η κουνιαδα μου λες κ δνε ειναι 30χρ αλλα 60 !! γεννησε αυτη περσι κ πηρε 25 γτ λεει ετρωγε γι ατο μωρο .. τωρα την να την πω... 

καλα αμα φαω για δυο μετα με βλεπω νοσοκομειο. εδω δεν αντεχω να φαω για μενα κ μετα ειμαι με καουρες κ βαρυστομαχια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

κοριτσια εχω παραγγελνω πιπιλες και πανες.. ξερω μη με βρισετε.. θα παρω καποιες γι αποθηκη.χαμενες πιστευω δε θα πανε..με αγχωνει η μανα μου με τους Τουρκους οτι θα γινει πολεμος..μη γελατε ξαναλεω..

βρε νωρις ειναι !!! χαχαχαχαχα 

Just now, linaa είπε:

καλα αμα φαω για δυο μετα με βλεπω νοσοκομειο. εδω δεν αντεχω να φαω για μενα κ μετα ειμαι με καουρες κ βαρυστομαχια

κ εγω αμα φαω ειδικα κρεας μετα πρεπει να ξαπλωσω κ νυσταζω.. εγω περιμενω πως κ πως να γεννησω...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

πραγματικα μας εφτιαξες την μερα αυτο δεν το εχω ξανακουσει!! κ πες οτι γινετε πολεμος με τις πανες θα σωθεις εσυ???? χα χα χα φοβερη η μαμα φοβερη!!!! 

ας τα ας τα... για να σωθω δε σωνομαι αλλα με τι θα τις αντικαταστησω,ενω το γαλα κατι θα βρω να δωσω χαμομηλι κλπ..

@ada32 απ τη μια το σκεφτομαι και σαν..να μη τρεχω τοτε να μαι σπιτι ησυχη οτι εχω τα βασικα.Απ την αλλη σε περιπτωση πολεμου τι θα βαλω ρε συ ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

ας τα ας τα... για να σωθω δε σωνομαι αλλα με τι θα τις αντικαταστησω,ενω το γαλα κατι θα βρω να δωσω χαμομηλι κλπ..

@ada32 απ τη μια το σκεφτομαι και σαν..να μη τρεχω τοτε να μαι σπιτι ησυχη οτι εχω τα βασικα.Απ την αλλη σε περιπτωση πολεμου τι θα βαλω ρε συ ?

χα χα εδω λεγαμε για μικροβια σπανια κ τωρα λεμε για πολεμους ολα τα σεναρια θα αναπτυξουμε ωραια!!!! κατσε να σωθεις απο τους βομβαρδισμους κ θα πλενεις με νερακι πανες υφασματινες . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , zina7777 είπε:

ας τα ας τα... για να σωθω δε σωνομαι αλλα με τι θα τις αντικαταστησω,ενω το γαλα κατι θα βρω να δωσω χαμομηλι κλπ..

@ada32 απ τη μια το σκεφτομαι και σαν..να μη τρεχω τοτε να μαι σπιτι ησυχη οτι εχω τα βασικα.Απ την αλλη σε περιπτωση πολεμου τι θα βαλω ρε συ ?

βρε σιγα μην γινει πολεμος... !!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,κοροϊδεψτε οσο θελετε.Εγω θα παραγγειλω μια φορα,να χω..απο κει κι επειτα.Μακαρι να με αγχωνουν τσαμπα και να μη γινει τιποτα.κι εγω μ εσας ειμαι. :-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμενα. Περιμενω το δευτερο παιδακι μου, ειμαι 16 εβδομαδων ( τεληΣεπτ αρχες Οκτ με το καλο). Μαλλον στο Λητω, αυχενικη και β επιπεδου στοΕλενα . Μηπως καμια θα γεννησει φυσιολογικα μετα απο καισαρικη; Εγω αν ολα πανε καλα παω για vbac.

  • Μου αρέσει 1

e97556d272.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, zina7777 είπε:

κοριτσια,κοροϊδεψτε οσο θελετε.Εγω θα παραγγειλω μια φορα,να χω..απο κει κι επειτα.Μακαρι να με αγχωνουν τσαμπα και να μη γινει τιποτα.κι εγω μ εσας ειμαι. :-)

παρε αλλα ηταν ωραιο το θεμα που ανοιξες !!!!! σε πειραζουμε λιγο!!!

Just now, zina7777 είπε:

θα σας προμηθευω εγω,μην αγχωνεστε ντιπ

χα χα χα η πρωτη μαυραγορητισα πανας χρυσες δουλειες!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

παρε αλλα ηταν ωραιο το θεμα που ανοιξες !!!!! σε πειραζουμε λιγο!!!

μονο με το γαλα εχω θεμα.γιατι δεν ξερω αν θα το πινει..αλλα παλι θα ρισκαρω να πεταξω συσκευασιες ή θα τις χαρισω φυσικα.εγραψα στις μανουλες μαρτιου να μου πουνε τι καταναλωση εχουν εβδομαδιαια..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , arous είπε:

Γεια σας κι απο εμενα. Περιμενω το δευτερο παιδακι μου, ειμαι 16 εβδομαδων ( τεληΣεπτ αρχες Οκτ με το καλο). Μαλλον στο Λητω, αυχενικη και β επιπεδου στοΕλενα . Μηπως καμια θα γεννησει φυσιολογικα μετα απο καισαρικη; Εγω αν ολα πανε καλα παω για vbac.

καλως μας ήρθες... εμένα είναι το πρώτο κ δεν έχω ιδέα.. θα σε βοηθήσουν οι έμπειρες μανούλες σε αυτά.. με το καλό το μπεμπάκι σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...