Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ZiliHer είπε:

Καλώς σας βρήκα και καλώς με βρήκατε καθώς περίμενα πώς και πώς να αρχίσετε να γράφετε όταν πρωτοδημιουργήθηκε το γκρουπάκι μας! χαχαχα 

Να έχουμε όλες ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες.

Έχω ΠΗΤ 2-10-2018 και είμαι στην 11η εβδομάδα. Στις 21.3 κάνουμε αυχενική.

αααα εισαι το πιο μεγαλο σπορακι εδω αν δεν κανω λαθος! αντε με το καλο κοριτσι μοΥ! μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 1 λεπτό , MELINASP είπε:

Κοιτα προσεχω αρκετα δεν κανω βαριες δουλειες στο σπιτι. χθες εκανα βλακεια και ειδα το ροζ σκουπισα γιατι μου επεσε ενα ποτηρι και εσπασε και σηκωσα ελα ταψι μεγαλο και βαρυ. αλλα δεν περιμενα να δω κατι. 

Μεγάλη βλακεία μην παίρνεις θάρρος όταν δεν έχεις αιματακι και κάνεις τέτοια!!! Θέλει προσοχή!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μάντη είπε:

Μεγάλη βλακεία μην παίρνεις θάρρος όταν δεν έχεις αιματακι και κάνεις τέτοια!!! Θέλει προσοχή!

Ναι το ξερω κομμενα αυτα τωρα! Δεν κανω τπτ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια όσες πήγατε για το 1ο υπέρηχο σας έδωσε εξετάσεις;;;

Ναι, φυσικά! Γενικές αίματος, σάκχαρο, θυρεοειδή, αντισώματα για κυτταρομεγαλοϊό, τοξόπλασμα, ερυθρά, αυστραλιανό αντιγόνο, aids, ηπατίτιδα, γενική ούρων για λεύκωμα. Τώρα στην 11η εβδομάδα (2ος υπέρηχος) μου ξαναέγραψε να επαναλάβω κάποιες.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

πρίν από 18 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια όσες πήγατε για το 1ο υπέρηχο σας έδωσε εξετάσεις;;;

καλημερα.ναι και μενα μου εδωσε.και επρεπε να παω σημερα συγκεκριμενα αλλα το πρωι ο γιος μου δεν μαφηνε να φυγω και καθυστερησα και δεν προλαβαινα μετα.:)αυριο θα παω.

καλησπερα κοριτσαρες. @ZiliHer καλως μας ηρθες!!!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη! @MELINASP μπραβο χαρηκα που ειναι ολα καλα!!

@anemoni1989 μια χαρα τα πας πιστευω.ολα καλα θα πανε!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια όσες πήγατε για το 1ο υπέρηχο σας έδωσε εξετάσεις;;;

Ναι κι εμενα μου εδωσε αρκετες εξετασεις. Τις πιο πολλες που ανεφερε η @ZiliHer εγω τις ειχα ηδη κανει λογω εξωσωματικης κι επειδη τις υπόλοιπες τις εκανα στο κεντρο εκεινη τη στιγμη δεν προλαβα να τις καταγραψω ολες στο σκληρο μου δισκο ;)

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

ααααααχ κοριτσια μου μολις πηρα τα αποτελεσματα!!!!! τριτη ηταν 1756 και σημερα  4191!!!!!! πεταω σας λεω πεταω!!!! θα περασω ενα ηρεμο σκ!!!!

οχι @Μάντη μου δυστυχως παω δουλεια αλλα σπιτι καθομαι την περισσοτερη ωρα

τελεια!!!! τωρα ηρεμησε  μεχρι να πας γιατρο για καρδουλα!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@depyfr σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!! 

Εγω ακομα Δεν έχω πάει για πρώτο υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα θα πάω. Αλλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τη παλίνδρομη δεν είχανε δώσει εξετάσεις να κάνω ούτε στο πρώτο ούτε στο δεύτερο υπερηχο.  @ada32 Ευχαριστώ πολύ να 'σαι καλά από βδομάδα που πάω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Μάντη είπε:

Κορίτσια όσες πήγατε για το 1ο υπέρηχο σας έδωσε εξετάσεις;;;

ναι . αν κ τις ειχα κανει τις περισσοτερες . μου τις ειχε γραψει παθολογος πριν . θελεις να σου πω ποιες?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

ναι . αν κ τις ειχα κανει τις περισσοτερες . μου τις ειχε γραψει παθολογος πριν . θελεις να σου πω ποιες?

Εγω θα ηθελα σιγουρα αν δεν  μου τις γράψει ο γυναικολόγος την άλλη βδομάδα θα πάω στον παθολόγο μου τις γράψει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZiliHer είπε:

Ναι, φυσικά! Γενικές αίματος, σάκχαρο, θυρεοειδή, αντισώματα για κυτταρομεγαλοϊό, τοξόπλασμα, ερυθρά, αυστραλιανό αντιγόνο, aids, ηπατίτιδα, γενική ούρων για λεύκωμα. Τώρα στην 11η εβδομάδα (2ος υπέρηχος) μου ξαναέγραψε να επαναλάβω κάποιες.

@μαντη αυτες κ εγω !  + ισδηρο , φερριτινη , βιταμινη d , ασβεστιο , αντισωματα igg kai igm για κυτ. ,τοξοπλασμα , ερυθρα. αυτα πιστευω εχω κανει. καλλιεργεια κολπικου .  εσενα σου εδωσε?

Just now, MELINASP είπε:

Εγω θα ηθελα σιγουρα αν δεν  μου τις γράψει ο γυναικολόγος την άλλη βδομάδα θα πάω στον παθολόγο μου τις γράψει

θα σου τις γραψει σιγουρα.

κοριτσια ας κανει οποια μπορει ενα πινακακι με τις ΠΗΤ μας!!

εγω εχω 18/10


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ξερω πως εμεινα εγκυος με επαφη την 20η ημερα... Και ο γιατρος μ πε πως ο αστατος κυκλος ειναι σημαντικός παραγοντας... Απλα οταν εχεις ηδη μια αποβολη στην πλατη σ χωρις συμπτωματα και με καθαρες εξετασεις,  ολο αυτο φανταζει βουνό! 

Το ξερω οτι φοβασαι και ειναι απολυτα λογικο!!!κανε λιγο υπομονη και ολα θα πανε καλα στο τελος!!θα το δεις :) !!!μην στεναχωριεσαι!!!!

3 ώρες πρίν, MELINASP είπε:

@Μάντη δοξα τον θεο ολα καλα αφου δεν ειδες ξανα αιμα παρα μονο καφε.

εγω ειχα λιγο ροζ παλι χθες αλλα σταματησε παλι καλα.

@Rozita1510 καλη επιτυχια σημερα κουκλα μου με το καλο να ακουσεις καρδουλα!!! 

@ZiliHer καλως ηλθες κοριτσι μου και εσυ στην παρεα μας ποσο εβδομαδων εισαι εσυ?

@ada32 περαστικα κοριτσακι μου!

 

περιμενω αποτελεσματα επαναληπτικης χοριακουλας σημερα . τελευταια ηταν προχθες 1756

Σε ευχαριστω πολυ @MELINASP μου!!!και συγχαρητηρια για την χοριακη σου!!!!ειναι τελεια κοριτσι μου!!!!μπραβο!!!

3 ώρες πρίν, ZiliHer είπε:

Καλώς σας βρήκα και καλώς με βρήκατε καθώς περίμενα πώς και πώς να αρχίσετε να γράφετε όταν πρωτοδημιουργήθηκε το γκρουπάκι μας! χαχαχα 

Να έχουμε όλες ομαλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες.

Έχω ΠΗΤ 2-10-2018 και είμαι στην 11η εβδομάδα. Στις 21.3 κάνουμε αυχενική.

Μπραβο κοριτσακι μου!!!ολα με το καλο!!!συντομα θα μαθεις και τι ειναι με το καλο!!!χιχιχιχι!!!πολυ ωραια!!

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Κορίτσια όσες πήγατε για το 1ο υπέρηχο σας έδωσε εξετάσεις;;;

Εγω θα δω σημερα και θα σας πω :)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...