Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

      ευχαριστώ κορίτσι  μ! ελπιζω να είσαι καλα! κοντοζυγώνει η μέρα μ και μένα! 

      @linaa θα μπυ κάνουν πάλι ντοπλερ αύριο, γιατί;  ο όρος πέφτει συνεχώς στο maximum 120 σταγόνες! χθες μ το κόψανε για 10 λεπτα και άρχισε να πονάει πολύ η μέση! μου το έβαλαν στις 80 που το ειχα αλλά δεν με έπιασε και μ το αύξησαν ! ο γιατρός πάλι δεν μ λέει τι σκοπό έχει! 

      Υπομονή Κ να μην σκέφτεσε διάφορα . Ο γιατρός σίγουρα θα έχει σκοπό να σε κρατήσει όσο πάει. Όσο σε κρατάνε οι όροι Κ δεν σπάνε τα νερά θα μείνεις εκεί να φτάσεις όσο πιο μακριά γίνετε . 

      Το ντομπλερ θα στο κάνουν προφανώς για να δουν τις τροφοδοσίες των αρτηριών  την γήρανση του πλακούντα  Κ την καρδιά του μωρού εάν ζοριζετε . 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Just now, zina7777 είπε:

Αλλη μια ερωτηση που επαιξε παλι,σε ποσες βδομαδες σχολαει ο 4ος μηνας ειπαμε?

ποτε ειναι η ΠΗΤ σου? εγω που εχω 12/10 κλεινω τον 4 μηνα στις 12/5.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, ada32 είπε:

ποτε ειναι η ΠΗΤ σου? εγω που εχω 12/10 κλεινω τον 4 μηνα στις 12/5.

εχω χασει λιγο τη μπαλα,γι αυτο παω με την εφαρμογη.σημερα ολοκληρωσα 16 βδομαδες.Τελευταια περιοδος 28/12,αλλαζω μηνα καθε 28. ΠΗΤ 04/10

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

ο 4ος 17 εβδομαδα κλεισμενη

αααρα την αλλη πεμπτη 26 ο μηνας και μετα απο δυο μερες που θ αχει 28 και βασει περιοδου κλεινει ο τεταρτος.Καλα τα λεω?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

εχω χασει λιγο τη μπαλα,γι αυτο παω με την εφαρμογη.σημερα ολοκληρωσα 16 βδομαδες.Τελευταια περιοδος 28/12,αλλαζω μηνα καθε 28. ΠΗΤ 04/10

αλλαζεις μηνα καθε 4!!  04/5 κλεινεις τον 4ο μηνα,

βδομαδα αλλαζεις καθε 28


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

αλλαζεις μηνα καθε 4!!  04/5 κλεινεις τον 4ο μηνα,

βδομαδα αλλαζεις καθε 28

καλε τωρα μας μπερδεψες πως γινετε καθε 28 να αλλαζεις εβδομαδα??? χα χα χα οι μηνες τις εγκυμοσυνης μετρανε αλλιως καποιοι εχουν παραπανω εβδομαδες. 

Link to comment
Share on other sites

@ada32 χαχαχα αντα νταξ.. με κουφανες τωρα,δηλαδη κανω 30 μερες ν αλλαξω βδομαδα εγω...χαχα..μηνα ηθελες να πεις υποθετω,οπως ειπα κι εγω παραπανω

Μηνα καθε 28 βασει τελευταιας περιοδου

εβδομαδα καθε πεμπτη

και Πητ 04/10

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

@ada32 χαχαχα αντα νταξ.. με κουφανες τωρα,δηλαδη κανω 30 μερες ν αλλαξω βδομαδα εγω...χαχα..μηνα ηθελες να πεις υποθετω,οπως ειπα κι εγω παραπανω

Μηνα καθε 28 βασει τελευταιας περιοδου

εβδομαδα καθε πεμπτη

και Πητ 04/10

Μηνα αλλαζεις βαση ΠΗΤ,  οχι τελευταιας περιοδου


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Μηνα αλλαζεις βαση ΠΗΤ,  οχι τελευταιας περιοδου

α πες ετσι..δηλαδη 4/05 οπως ειπε η Αντα,κλεινω τον 4ο.

Νταξ θα σας κουφανω λιγο ακομα..γιατι μπερδευομαι..εδω τα ψιλοβρισκω γιατι βαζω την εφαρμογη και μου μετραει βδομαδες.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

καλε τωρα μας μπερδεψες πως γινετε καθε 28 να αλλαζεις εβδομαδα??? χα χα χα οι μηνες τις εγκυμοσυνης μετρανε αλλιως καποιοι εχουν παραπανω εβδομαδες. 

με  συγχωρεις για τις βδομαδες!!! χαχαχαχα μπερδευτηκα εγω γτ υπολογιζα την αδεια μου!!χαχαχαχα

εμενα για βδομαδα μου ειχε ο γιατρος οτι αλλαζα Πεμπτη με την παλια πητ γτ 11/01 που ηταν τελευταια περιοδο ,ηταν Πεμπτη!!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

@ada32 χαχαχα αντα νταξ.. με κουφανες τωρα,δηλαδη κανω 30 μερες ν αλλαξω βδομαδα εγω...χαχα..μηνα ηθελες να πεις υποθετω,οπως ειπα κι εγω παραπανω

Μηνα καθε 28 βασει τελευταιας περιοδου

εβδομαδα καθε πεμπτη

και Πητ 04/10

χαχαχαχαχαχ!!! μπερδευτηκα κ εγραψα αλλοου αλλα!! μετραω την αδεια μου στην δουλεια!!!  μηνα αλλαζεις βαση ΠΗΤ και εβδομαδα βαση την πρωτη μερα  τελευταιας περιοδου !!!

οτι να ναι !!!!

Just now, zina7777 είπε:

Παντως οπως καταλβαινω ..διορθωστε με...παω με το μηνα,απριλιος ο 4ος,στον 4ο και εγω..κατ επεκταση στον μαιο που ειναι ο 5ος θα μαι κι εγω στον 5ο..εε?

ναι .. εμεις εχουμε μια βδομαδα διαφορα μεταξυ μας!! πρωτα  εσυ κ μετα εγω.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια, κι εγω εχω χασει γιατι ψιλοπροσεχω λογω σακχαρου. Ο μεταβολισμος με την εγκυμοσυνη δουλευει καλυτερα παντως ( στις περισσοτερες περιπτωσεις).

Σουτιεν και μπλουζες τσιτα βεβαια... Ξεκινησα ηδη τα εγκυμοσυνης και τις πιο φαρδιες μπλουζες μου

@Μάντη όλα τα Ήρα; Ή συγκεκριμένο καταστημα; Θέλω να παρω κρεβατι για τον μεγαλο, αν ειναι να πεταχτω μια βόλτα.

Μάντη να πας να το δεις αν και μεχρι να γεννησουμε θα βρεθουν ευκαιριες. Επισης κοιτα και στο ιντερνετ, πολυ πιο οικονομικα συνηθως

Όχι μόνο το συγκεκριμένο... Ίσως πάω να ρίξω μια ματιά και βλέπουμε!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχαχαχαχ!!! μπερδευτηκα κ εγραψα αλλοου αλλα!! μετραω την αδεια μου στην δουλεια!!!  μηνα αλλαζεις βαση ΠΗΤ και εβδομαδα βαση την πρωτη μερα  τελευταιας περιοδου !!!

οτι να ναι !!!!

ναι .. εμεις εχουμε μια βδομαδα διαφορα μεταξυ μας!! πρωτα  εσυ κ μετα εγω.

χα χα χα το μυαλο στις αδειες χα χα χα !!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Όχι μόνο το συγκεκριμένο... Ίσως πάω να ρίξω μια ματιά και βλέπουμε!!!

μπραβο,παρε κατι μονο αν σου αρεσει πολυ..κι εχει οντως καλη τιμη.δικιο εχουν,googlare πρωτα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...