Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , zina7777 είπε:

Πριν καμια βδομαδα ξεκινησα.ναι απο τωρα λενε ειναι καλα.προετοιμασια ελαστικοτητας και καλα(λες και μιλαμε για ζαντολαστιχα ενα πραγμα)

Κι εγω τα ιδια περναω.αλλα συμφωβει η ζυγαρια.απλα οτι παιρνεις ισως ειναι μονο κοιλια και τα ποδια και τα υπολοιπα δειχνουν αδυνατα.

Ναι θα μπορουσε απλα αναρωτιεμαι γτ παντα ειχα κοιλιτσα και απο την ημερα που εμαθα για την εγκυμοσυνη ειμαι -0,5kg. Δλδ ειμαι σχεδον στα ιδια αρα κατι διαφορετικο βλεπουν


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 9 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ναι θα μπορουσε απλα αναρωτιεμαι γτ παντα ειχα κοιλιτσα και απο την ημερα που εμαθα για την εγκυμοσυνη ειμαι -0,5kg. Δλδ ειμαι σχεδον στα ιδια αρα κατι διαφορετικο βλεπουν

εγω ειμαι -2,3 κιλα(αγνωστο γιατι) και κοιλια οπως ηταν..δε βλεπω αλλαγες,χωραω στα ρουχα κανονικα.ισως αλλαζει ο σωματοτυπος τωρα..ανοιγει η λεκανη και βλεπουν διαφορετικο το σκελετο.τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι ευτυχισμενη και αποφάσισα να μοιραστώ τη χαρα μ μαζι σας!!! 13 τζαστ σημερα βάση νεας πητ και εκανα μολις 3 εμετους και εφαγα και στο μικρό πιατακι φαγητό χωρίς να το κάνω ακομα εμετο! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια ειμαι ευτυχισμενη και αποφάσισα να μοιραστώ τη χαρα μ μαζι σας!!! 13 τζαστ σημερα βάση νεας πητ και εκανα μολις 3 εμετους και εφαγα και στο μικρό πιατακι φαγητό χωρίς να το κάνω ακομα εμετο! 

συγχαρητηρια.πες μας τι εφαγες κιολας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Αχαχα λιγες χυλοπιτουλες κοκκινες

χμμμ..ζυμαρικο δηλαδη.Αρα κι εσυ στα ζυμαρικα συμπεριφερεσαι καλυτερα.κι εγω και καποια ακομα δε θυμαμαι ποια ειπε για μακαρονια... αρα μακαρονια φιλη..για να συνελθεις σιγα σιγα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

χμμμ..ζυμαρικο δηλαδη.Αρα κι εσυ στα ζυμαρικα συμπεριφερεσαι καλυτερα.κι εγω και καποια ακομα δε θυμαμαι ποια ειπε για μακαρονια... αρα μακαρονια φιλη..για να συνελθεις σιγα σιγα..

Οχι είναι η πρώτη φορα μετα την 5η εβδομάδα που καταφερνω να φαω... Μεχρι τωρα τ στομαχι μου αρνουταν τ οτιδήποτε... Οτι κι αν ετρωγα ή επινα το εκανα εμετο... Ελπιζω να μην έτυχε απλα... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οχι είναι η πρώτη φορα μετα την 5η εβδομάδα που καταφερνω να φαω... Μεχρι τωρα τ στομαχι μου αρνουταν τ οτιδήποτε... Οτι κι αν ετρωγα ή επινα το εκανα εμετο... Ελπιζω να μην έτυχε απλα... 

ναι αλλα δε λενε οτι οσο περνανε οι βδομαδες,φευγουν τα συμπτωματα?ε αρα μια χαρα..θα γινουν ολα τελεια.φαε κι αυριο εσυ να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια ειμαι ευτυχισμενη και αποφάσισα να μοιραστώ τη χαρα μ μαζι σας!!! 13 τζαστ σημερα βάση νεας πητ και εκανα μολις 3 εμετους και εφαγα και στο μικρό πιατακι φαγητό χωρίς να το κάνω ακομα εμετο! 

Μπραβο πολυ χαιρομαι για εσενα κι ευχομαι να αρχισεις να τρως σαν φυσιολογικη εγκυουλα!!!

Εγω απο την αλλη ψιλοτρωω αλλα συνεχιζω να νιωθω το στομαχι μου ανακατεμενο. Δεν εχω κανει πολλους εμετους γενικα αλλα εχω μονιμα την αισθηση οτι εχω ενα πλυντηριο μεσα μου...


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μπραβο πολυ χαιρομαι για εσενα κι ευχομαι να αρχισεις να τρως σαν φυσιολογικη εγκυουλα!!!

Εγω απο την αλλη ψιλοτρωω αλλα συνεχιζω να νιωθω το στομαχι μου ανακατεμενο. Δεν εχω κανει πολλους εμετους γενικα αλλα εχω μονιμα την αισθηση οτι εχω ενα πλυντηριο μεσα μου...

Κοιτα αυτό είναι στανταρ!! Και εγω ανακατευομαι συνέχεια και εχω κάνει ηδη 3 εμετους... Αλλα και μονο αυτο το λίγο που εφαγα φανταζει όαση!!! Ας ειμαι ετσι καθε μερα και χαλαλι οι εμετοι μ


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοιτα αυτό είναι στανταρ!! Και εγω ανακατευομαι συνέχεια και εχω κάνει ηδη 3 εμετους... Αλλα και μονο αυτο το λίγο που εφαγα φανταζει όαση!!! Ας ειμαι ετσι καθε μερα και χαλαλι οι εμετοι μ

Να σου πω καμια φορα παρακαλαω να κανω εμετο μπας και συνελθω εστω και για μιση ωρα...

Αντε σου ευχομαι να φας και βραδινο τωρα που πηρατε μπρος ;)


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Κοριτσια ειμαι ευτυχισμενη και αποφάσισα να μοιραστώ τη χαρα μ μαζι σας!!! 13 τζαστ σημερα βάση νεας πητ και εκανα μολις 3 εμετους και εφαγα και στο μικρό πιατακι φαγητό χωρίς να το κάνω ακομα εμετο! 

Μπράβο! Μου δίνεις κουράγιο! Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εγώ δεν κάνω εμετούς 3 με 7 αλλά μετά μετράω και καθυστερήσεις. Να είμαι ειλικρινής το μεσημέρι τρώω ότι έχει το μενού της μαμάς και ας το βγάλω. Έτσι και αλλιώς ότι και αν φάω εκεί καταλήγουμε. Το κριθαράκι με λεμόνι μου φτιάχνει κάπως την ανακατωσούρα. 

Καλή συνέχεια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Να σου πω καμια φορα παρακαλαω να κανω εμετο μπας και συνελθω εστω και για μιση ωρα...

Αντε σου ευχομαι να φας και βραδινο τωρα που πηρατε μπρος ;)

Μπαααα ας μην ειμαστε πλεονεκτες... Εκανα και τον 4ο πριν λίγο!!! Αλλα δεν εχω παραπονο... Εφαγα 2 πηρουνιες και ηπια και νερακι!! Για εμενα αυτο ηταν υπερβαση!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μπανιο και αλειψα bio oil.κανα 10'μετα ειδα κατι κοκκινιλες στην κοιλια.δε θυμαμαι αν τις ειχαπριν την επαλοιψη.εχει καμια ιδεα αν ειναι φυσιολογικο ή αλλεργικο ή τυχαιο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Εκανα μπανιο και αλειψα bio oil.κανα 10'μετα ειδα κατι κοκκινιλες στην κοιλια.δε θυμαμαι αν τις ειχαπριν την επαλοιψη.εχει καμια ιδεα αν ειναι φυσιολογικο ή αλλεργικο ή τυχαιο?

ειναι ψιλοαλλεργικο. εμενα μου το κανουν καποια σαπουνια ασχετα απο εγκυμοσυνη. θα φυγουν απλα αν σε πειραζει αλλαξς προιον. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...