Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , zina7777 είπε:

Εκανα μπανιο και αλειψα bio oil.κανα 10'μετα ειδα κατι κοκκινιλες στην κοιλια.δε θυμαμαι αν τις ειχαπριν την επαλοιψη.εχει καμια ιδεα αν ειναι φυσιολογικο ή αλλεργικο ή τυχαιο?

Μαλλον αλλεργια... Εγω τ παθαίνω κ με τα σαμπουαν... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

10 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Η μαλακια ειναι οτι βαζω απ ολα και τωρα δεν ξερω τι με πειραξε...χαχαχχα

Ευχαριστω κοπελες...!!

Καλημερα!

Μηπως το οτι τα βαζεις ολα μαζι σου προκαλεσε αυτες τις κοκκινιλες?

δοκιμασε τα ενα ενα και θα δεις


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!

Μηπως το οτι τα βαζεις ολα μαζι σου προκαλεσε αυτες τις κοκκινιλες?

δοκιμασε τα ενα ενα και θα δεις

Το σκεφτηκα κι εγω να ξεπλενω την κοιλια πριν τοποθετησω το επομενο.το προβλημα μου ειναι οτι κανενα δεν εμπιστευομαι απολυτα κι εχω ιστορικο με ραγαδες...

 

Καλημερα σε ολες.Σημερα ξυπνησα μπρουμυτα.κοιμαται καμια μπρουμυτα?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , zina7777 είπε:

Το σκεφτηκα κι εγω να ξεπλενω την κοιλια πριν τοποθετησω το επομενο.το προβλημα μου ειναι οτι κανενα δεν εμπιστευομαι απολυτα κι εχω ιστορικο με ραγαδες...

 

Καλημερα σε ολες.Σημερα ξυπνησα μπρουμυτα.κοιμαται καμια μπρουμυτα?

εγω κοιμαμαι πλαγια προς μπρουμυτα... Δεν εχω αλλαξει συνηθειες αφου δεν ενοχλουμαι.

Οσον αφορα τις ραγαδες νομιζω οτι ειναι χειροτερα να βαζεις πολλα πανω σου. Εστιασε σε ενα προϊον κι οτι βγει

 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Και εγω μπρουμυτα κοιμάμαι ακομα... Οσο για τις ραγαδες ειναι θεμα δέρματος πανω απο ολα... Αν ειναι να κανεις, θα κανεις οτι κι αν χρησιμοποιεις... Αν ειναι να μην κανεις με ενα απλο λάδι είσαι κομπλέ 

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , zina7777 είπε:

Το σκεφτηκα κι εγω να ξεπλενω την κοιλια πριν τοποθετησω το επομενο.το προβλημα μου ειναι οτι κανενα δεν εμπιστευομαι απολυτα κι εχω ιστορικο με ραγαδες...

 

Καλημερα σε ολες.Σημερα ξυπνησα μπρουμυτα.κοιμαται καμια μπρουμυτα?

Καλημέρα! Και εγώ μπρούμυτα κοιμάμαι συνήθως. Ρώτησα το γιατρό και μου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα όσο βολεύομαι γιατί σε λίγο δεν θα μπορώ έτσι και αλλιώς.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Maria_ath είπε:

Καλημέρα! Και εγώ μπρούμυτα κοιμάμαι συνήθως. Ρώτησα το γιατρό και μου είπε δεν υπάρχει πρόβλημα όσο βολεύομαι γιατί σε λίγο δεν θα μπορώ έτσι και αλλιώς.

Σε λιγο καιρο θα κάνουμε τραμπαλα!!! 

Αχαχχαχαχαχαχαχχαχα

:cool:

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Έχω μια ερώτηση για τα κορίτσια που τους απαγορεύει ο γιατρός τις επαφουλες!!!! Και κάποια άλλη κοπέλα αν γνωρίζει!!!! Δεν κάνει να κάνουμε απολύτως τιποταααα;;;;;;; :confused: συγγνώμη για την ερωτησουλα πρωί πρωιιιι!!!!! Αλλά είμαι να σκασωωωω

  • Μπερδεμένη/-ος 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Έχω μια ερώτηση για τα κορίτσια που τους απαγορεύει ο γιατρός τις επαφουλες!!!! Και κάποια άλλη κοπέλα αν γνωρίζει!!!! Δεν κάνει να κάνουμε απολύτως τιποταααα;;;;;;; :confused: συγγνώμη για την ερωτησουλα πρωί πρωιιιι!!!!! Αλλά είμαι να σκασωωωω

Καλημερα...εμενα μεχρι 15η δεν επετρεπε ΤΙΠΟΤΑ...Και δυστυχως εννοει απολυτως τιποτα :mad::-(


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημερα...εμενα μεχρι 15η δεν επετρεπε ΤΙΠΟΤΑ...Και δυστυχως εννοει απολυτως τιποτα :mad::-(

Ιωάννα μου ευχαριστώ για την απάντηση!! Αν επιτρέπεται για ποιο λόγο;;; Εγώ βάση υπερήχου είμαι 13+6 χθες βράδυ όχι ότι έγινε και τίποτα ιδιαίτερο κάτι λίγα! Και σήμερα έχω καφέ υγρά και σκέφτομαι ότι μάλλον το όχι σεξ περιλαμβάνει τα πάντα μέσα φοβάμαι μην έκανα μεγάλη βλακεία....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Ιωάννα μου ευχαριστώ για την απάντηση!! Αν επιτρέπεται για ποιο λόγο;;; Εγώ βάση υπερήχου είμαι 13+6 χθες βράδυ όχι ότι έγινε και τίποτα ιδιαίτερο κάτι λίγα! Και σήμερα έχω καφέ υγρά και σκέφτομαι ότι μάλλον το όχι σεξ περιλαμβάνει τα πάντα μέσα φοβάμαι μην έκανα μεγάλη βλακεία....

Καλη μου μεγαλη βλακεια δεν εκανες...μην αγχωνεσαι. Απλα κανεις συσπασεις οι μητρα. Εγω ειχα μια αποβολη πριν τη μπεμπα...και φοβομασταν στο πρωτο τριμηνο αιμοραγιες.

Τα καφε υγρα προηλθαν απο τις συσπασεις. Παρε το γιατρο να του το πεις...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλη μου μεγαλη βλακεια δεν εκανες...μην αγχωνεσαι. Απλα κανεις συσπασεις οι μητρα. Εγω ειχα μια αποβολη πριν τη μπεμπα...και φοβομασταν στο πρωτο τριμηνο αιμοραγιες.

Τα καφε υγρα προηλθαν απο τις συσπασεις. Παρε το γιατρο να του το πεις...

Ντρέπομαι να του το πωωω!!!!! Είχα ξανά καφέ υγρά λόγο χαμηλού πλακούντα για αυτό και το απαγορευτικό αλλά δεν φαντάζομουν ότι ακόμα και τα λίγα... Θα ήταν πρόβλημα... Σήμερα μπαίνω στον 4ο ελπίζω ότι όλα θα είναι καλά.... το καλό είναι ότι έχω πολύ λίγο καφέ...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Ντρέπομαι να του το πωωω!!!!! Είχα ξανά καφέ υγρά λόγο χαμηλού πλακούντα για αυτό και το απαγορευτικό αλλά δεν φαντάζομουν ότι ακόμα και τα λίγα... Θα ήταν πρόβλημα... Σήμερα μπαίνω στον 4ο ελπίζω ότι όλα θα είναι καλά.... το καλό είναι ότι έχω πολύ λίγο καφέ...

Και γω ειχα και χαμηλο πλακουντα...μην ντρεπεσαι βρε...εγω τον ρωτουσα ευθεως! Παρτον και πες εχω λιγα καφε αλλα ειχα επαφη χτες...οχι ακριβως επαφη ξερετε...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Και γω ειχα και χαμηλο πλακουντα...μην ντρεπεσαι βρε...εγω τον ρωτουσα ευθεως! Παρτον και πες εχω λιγα καφε αλλα ειχα επαφη χτες...οχι ακριβως επαφη ξερετε...

Αν συνεχίσουν μέχρι το απόγευμα θα τον πάρω... Αλλά και τι να μου πει.... Το πολύ να μου πει ξάπλα όπως και κάνω... Παίρνω και μαγνήσιο που είναι για τις συσπάσεις...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...