Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημερα σας και καλη εβδομαδα να χουμε 

Υπερηχο σημερα το ραντεβου του μην.Αγωνιω οπως καταλαβαινετε.

Ξυπνησα με εναν πονοκεφαλο πισω απ το δεξι ματι.τι ειν τουτο παλι τωρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα σας και καλη εβδομαδα να χουμε 

Υπερηχο σημερα το ραντεβου του μην.Αγωνιω οπως καταλαβαινετε.

Ξυπνησα με εναν πονοκεφαλο πισω απ το δεξι ματι.τι ειν τουτο παλι τωρα?

καλημέρα Ζήνα μου.. καλή επιτυχία με το μωράκι σου σημερα.. να το δεις κ να το καμαρώσεις.. είναι ο πρώτος μετά την αυχενική?? όλα τέλεια θα είναι.. αυτή η αγωνία πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι θα είναι μόνιμη απο δω κ πέρα.!

Για τον πονικέφαλο που λες κ γω εδω κ 2 βδομάδες έχω πολύ συχνά.. αλλά όχι μέρα.. μου περνάει μετά απο λίγο.. νομίζω ορμονικό είναι.. επίσης η μύτη μου βουλώνει πολύ συχνά..άρα μπορεί να είναι κ απο αυτό ο πονοκέφαλος..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , irinikavala είπε:

καλημέρα Ζήνα μου.. καλή επιτυχία με το μωράκι σου σημερα.. να το δεις κ να το καμαρώσεις.. είναι ο πρώτος μετά την αυχενική?? όλα τέλεια θα είναι.. αυτή η αγωνία πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι θα είναι μόνιμη απο δω κ πέρα.!

Για τον πονικέφαλο που λες κ γω εδω κ 2 βδομάδες έχω πολύ συχνά.. αλλά όχι μέρα.. μου περνάει μετά απο λίγο.. νομίζω ορμονικό είναι.. επίσης η μύτη μου βουλώνει πολύ συχνά..άρα μπορεί να είναι κ απο αυτό ο πονοκέφαλος..

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου φιλη.

Νομιζω οτι οι συχνοι πονοκεφαλοι πια οφειλονται στην ελλειψη σιδηρου.Θα ζητησω(αν δε μου γραψουν) αιματολογικες σημερα.Να δω αν εχω δικιο.Εχω και καουρες συχνα πλεον.και το παραξενο μ αυτες ειναι οτι αναλογα τι σταση σωματος εχω καθιστη ή ξαπλωτη,τις νιωθω.Παραξενο κι αυτο,οχι?

Πως ειμαστε σημερα ολες?Για ν ακουσω νεα απ το σκ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Σ ευχαριστω για τις ευχες σου φιλη.

Νομιζω οτι οι συχνοι πονοκεφαλοι πια οφειλονται στην ελλειψη σιδηρου.Θα ζητησω(αν δε μου γραψουν) αιματολογικες σημερα.Να δω αν εχω δικιο.Εχω και καουρες συχνα πλεον.και το παραξενο μ αυτες ειναι οτι αναλογα τι σταση σωματος εχω καθιστη ή ξαπλωτη,τις νιωθω.Παραξενο κι αυτο,οχι?

Πως ειμαστε σημερα ολες?Για ν ακουσω νεα απ το σκ.

Ζήνα σε ποια βδομάδα είσαι??? ψάχνω το πινακάκι μας κ δε το βρίσκω..χαχαχ.. με τόσα που γράφουμε!!

Τα δικά μου τα νέα είναι τα ψώνια μου.. χαχα.. πήρα το πρώτο παντελονάκι εγκυμοσύνης.. κ ναι κορίτσια ήταν απο τις καλύτερες αγορές μου.. απορώ γιατί καθόμουν με τα παλιά που με στένευαν.. ρε φίλες έχει τόσο τέλεια παντελόνια.. τα πάντα.. με τέλεια εφαρμογή. στυλάκι με έδειξαν... μόνο στην κοιλίτσα είναι χαλαρά.. μια χαρούλα.. κ απο τιμές.. πρώτη φορά πήρα παντελόνι τόσο φθηνά.. 16€!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , irinikavala είπε:

Ζήνα σε ποια βδομάδα είσαι??? ψάχνω το πινακάκι μας κ δε το βρίσκω..χαχαχ.. με τόσα που γράφουμε!!

Τα δικά μου τα νέα είναι τα ψώνια μου.. χαχα.. πήρα το πρώτο παντελονάκι εγκυμοσύνης.. κ ναι κορίτσια ήταν απο τις καλύτερες αγορές μου.. απορώ γιατί καθόμουν με τα παλιά που με στένευαν.. ρε φίλες έχει τόσο τέλεια παντελόνια.. τα πάντα.. με τέλεια εφαρμογή. στυλάκι με έδειξαν... μόνο στην κοιλίτσα είναι χαλαρά.. μια χαρούλα.. κ απο τιμές.. πρώτη φορά πήρα παντελόνι τόσο φθηνά.. 16€!!

Ειμαι 16+4 βασει της εφαρμογης ημερολογιου που κοιταω.χα χα.. 

Που το πηρες για πες να παω κι εγω να παρω.υπαρχει επαρχια αυτο το μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, zina7777 είπε:

Ειμαι 16+4 βασει της εφαρμογης ημερολογιου που κοιταω.χα χα.. 

Που το πηρες για πες να παω κι εγω να παρω.υπαρχει επαρχια αυτο το μαγαζι?

αχ πολύ κοντά είμαστε.. δεν έκανες κοιλίτσα ακόμα?? εμένα ξεπετάχτηκε λιγάκι κ μαρέσει πολύ..

δεν ξέρω αν κάνει να το πω το μαγαζί.. έχει σε πολλά μέρη.. Αθήνα δεν είσαι?? orch..tra λέγεται! σίγουρα το ξέρεις.. έπαθα πλάκα.. διαβαζα ότι είναι πεταμένα λεφτα τα ρούχα εγκυμοσύνης αλλά ειλικρινά εμένα με βόλεψαν όπως τα κανονικά μου ρούχα.. στα πόδια καμιά διαφορά..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , irinikavala είπε:

αχ πολύ κοντά είμαστε.. δεν έκανες κοιλίτσα ακόμα?? εμένα ξεπετάχτηκε λιγάκι κ μαρέσει πολύ..

δεν ξέρω αν κάνει να το πω το μαγαζί.. έχει σε πολλά μέρη.. Αθήνα δεν είσαι?? orch..tra λέγεται! σίγουρα το ξέρεις.. έπαθα πλάκα.. διαβαζα ότι είναι πεταμένα λεφτα τα ρούχα εγκυμοσύνης αλλά ειλικρινά εμένα με βόλεψαν όπως τα κανονικά μου ρούχα.. στα πόδια καμιά διαφορά..

Γιαννενα ειμαι,και δεν την ξερω την μαρκα αυτη γμτ..δε νομιζω να χουμε εδω.Ηθελα κι εγω ν αγορασω κατι παντελονια εχω ενα γαμο.Ισως διαδικτυακα το βρω.αλλα πως θα πετυχω νουμερο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , zina7777 είπε:

Γιαννενα ειμαι,και δεν την ξερω την μαρκα αυτη γμτ..δε νομιζω να χουμε εδω.Ηθελα κι εγω ν αγορασω κατι παντελονια εχω ενα γαμο.Ισως διαδικτυακα το βρω.αλλα πως θα πετυχω νουμερο...

δες κ στο σιτε.. εχει κ μεσω ιντερνετ.. αλλα απο κοντα ειχε πολυ περισσότερα.. 

Link to comment
Share on other sites

δες κ στο σιτε.. εχει κ μεσω ιντερνετ.. αλλα απο κοντα ειχε πολυ περισσότερα.. δες αν εχει κανενα καταστημα κοντα σου... εγω ημουν θεσσαλονικη οποτε ηταν ευκαιρια να παρω κανενα ανετο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , irinikavala είπε:

δες κ στο σιτε.. εχει κ μεσω ιντερνετ.. αλλα απο κοντα ειχε πολυ περισσότερα.. δες αν εχει κανενα καταστημα κοντα σου... εγω ημουν θεσσαλονικη οποτε ηταν ευκαιρια να παρω κανενα ανετο

Τυχερουλα.Τι νουμερο φορας εσυ γενικως και ..τα νουμερα σ αυτα πηγαινουν οπως και πριν.Θελω να πω αν φορας το M πηρες παλι το M..απλα εχει χωρο για την κοιλια μεγαλυτερο?Δεν ξερω αν το θετω σωστα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Τυχερουλα.Τι νουμερο φορας εσυ γενικως και ..τα νουμερα σ αυτα πηγαινουν οπως και πριν.Θελω να πω αν φορας το M πηρες παλι το M..απλα εχει χωρο για την κοιλια μεγαλυτερο?Δεν ξερω αν το θετω σωστα...

κ γω τις ιδιες απορίες είχα.. τα φανταζόμουν φαρδιά κ κυρίως διαφορετικά νούμερα. εγω 34 φορούσα κ το ίδιο πήρα κ τώρα.. πέρα απο το ύφασμα που έχουν στην κοιλιά (μπάσκα νομίζω το λένε) που στην ουσία ανοίγει όσο φουσκώνει κ η κοιλιά, έχει κ στη μέση δύο κουμπάκια με λάστιχο που το προσαρμόζεις όσο ανοίγει η περιφέρεια.. άρα αν στα πόδια μένεις ίδια, περιφέρεια κ κοιλιά είναι προσαρμοσμένα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , irinikavala είπε:

κ γω τις ιδιες απορίες είχα.. τα φανταζόμουν φαρδιά κ κυρίως διαφορετικά νούμερα. εγω 34 φορούσα κ το ίδιο πήρα κ τώρα.. πέρα απο το ύφασμα που έχουν στην κοιλιά (μπάσκα νομίζω το λένε) που στην ουσία ανοίγει όσο φουσκώνει κ η κοιλιά, έχει κ στη μέση δύο κουμπάκια με λάστιχο που το προσαρμόζεις όσο ανοίγει η περιφέρεια.. άρα αν στα πόδια μένεις ίδια, περιφέρεια κ κοιλιά είναι προσαρμοσμένα.

ειδα αρκετα στο site.αλλα δεν ξερω ποιο ειναι αυτο που πηρες κι αν θα μου αρεσει..θελω ενα παντελονι,να μην ανοιγει καμπανα κατω και να ειναι υφασμα καλοκαιρινο..οχι τιποτα..κανα μακο και σκαω..καταλαβες?

εσυ τετοιο πηρες?τι χρωμα?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Καλημερα σας και καλη εβδομαδα να χουμε 

Υπερηχο σημερα το ραντεβου του μην.Αγωνιω οπως καταλαβαινετε.

Ξυπνησα με εναν πονοκεφαλο πισω απ το δεξι ματι.τι ειν τουτο παλι τωρα?

Καλημέρα με το καλό να δεις το μωράκι σου! Τι ώρα έχεις ραντεβού;;;

Από πονοκέφαλο και εγώ το πρωινά έχω! Όχι κάθε μέρα ευτυχώς!!!

1 ώρα πρίν, irinikavala είπε:

αχ πολύ κοντά είμαστε.. δεν έκανες κοιλίτσα ακόμα?? εμένα ξεπετάχτηκε λιγάκι κ μαρέσει πολύ..

δεν ξέρω αν κάνει να το πω το μαγαζί.. έχει σε πολλά μέρη.. Αθήνα δεν είσαι?? orch..tra λέγεται! σίγουρα το ξέρεις.. έπαθα πλάκα.. διαβαζα ότι είναι πεταμένα λεφτα τα ρούχα εγκυμοσύνης αλλά ειλικρινά εμένα με βόλεψαν όπως τα κανονικά μου ρούχα.. στα πόδια καμιά διαφορά..

Καλημέρα!! Σε ποια περιοχή Θεσσαλονίκη;;; Έχουν όλα τα συγκεκριμένα καταστήματα γτ ξέρω ότι πουλάνε βρεφικά!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

προσπάθησα να σου βάλω το Link απο κάποιο παρόμοιο με αυτο που πήρα αλλά δε το δέχεται.. λέει απαιτείται έλεγχος απο το συντονιστή.. εγώ πήρα ένα σε χρώμα του πάγου.υφασμάτινο, δροσερό κ τέλειο. κ επειδή ήθελα κ το ίδιο σε άσπρο αλλά δεν είχε νούμερο ψάχνω στο σιτε αλλά δε τα έχει όσα είδα στο κατάστημα.. τεσπα.. ευτυχως παω κάθε ΣΚ Θεσσαλονίκη, κάποια στιγμή θα πετύχω κ νούμερο. κρίμα που δε μπόρεσα να σε βοηθήσω.. 

Just now, Μάντη είπε:

Καλημέρα με το καλό να δεις το μωράκι σου! Τι ώρα έχεις ραντεβού;;;

Από πονοκέφαλο και εγώ το πρωινά έχω! Όχι κάθε μέρα ευτυχώς!!!

Καλημέρα!! Σε ποια περιοχή Θεσσαλονίκη;;; Έχουν όλα τα συγκεκριμένα καταστήματα γτ ξέρω ότι πουλάνε βρεφικά!!!

εγώ κέντρο πήγα.. ιδέα δεν έχω αν έχουν όλα.. πάντως στο κέντρο ειδικά για παντελόνια έχει αρκετή ποικιλία.!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , irinikavala είπε:

προσπάθησα να σου βάλω το Link απο κάποιο παρόμοιο με αυτο που πήρα αλλά δε το δέχεται.. λέει απαιτείται έλεγχος απο το συντονιστή.. εγώ πήρα ένα σε χρώμα του πάγου.υφασμάτινο, δροσερό κ τέλειο. κ επειδή ήθελα κ το ίδιο σε άσπρο αλλά δεν είχε νούμερο ψάχνω στο σιτε αλλά δε τα έχει όσα είδα στο κατάστημα.. τεσπα.. ευτυχως παω κάθε ΣΚ Θεσσαλονίκη, κάποια στιγμή θα πετύχω κ νούμερο. κρίμα που δε μπόρεσα να σε βοηθήσω.. 

εγώ κέντρο πήγα.. ιδέα δεν έχω αν έχουν όλα.. πάντως στο κέντρο ειδικά για παντελόνια έχει αρκετή ποικιλία.!

Όταν λες κέντρο;;; Τσιμισκή;;; Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά θα πάω για 2 μερουλες για να δω τον ενδοκρινολόγο μου!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...