Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , irinikavala είπε:

προσπάθησα να σου βάλω το Link απο κάποιο παρόμοιο με αυτο που πήρα αλλά δε το δέχεται.. λέει απαιτείται έλεγχος απο το συντονιστή.. εγώ πήρα ένα σε χρώμα του πάγου.υφασμάτινο, δροσερό κ τέλειο. κ επειδή ήθελα κ το ίδιο σε άσπρο αλλά δεν είχε νούμερο ψάχνω στο σιτε αλλά δε τα έχει όσα είδα στο κατάστημα.. τεσπα.. ευτυχως παω κάθε ΣΚ Θεσσαλονίκη, κάποια στιγμή θα πετύχω κ νούμερο. κρίμα που δε μπόρεσα να σε βοηθήσω.. 

εγώ κέντρο πήγα.. ιδέα δεν έχω αν έχουν όλα.. πάντως στο κέντρο ειδικά για παντελόνια έχει αρκετή ποικιλία.!

σ ευχαριστω για τη βοηθεια σου ηδη.Θα ψαξω λιγο διαδικτυακα ισως παω και σε καταστημα,αλλα νομιζω θα με γδαρουν...

ακομα δεν εχω κοιλια καθολου..

@Μάντη 8 το βραδυ κοπελα εχω date,κατα τις 11 να με περιμενετε..εχει αναμονη αρκετη αν και με ραντεβου.Θελω να ρωτησω για σιδηρο γιατι νομιζω οτι οι πονοκεφαλοι εκει ευθυνονται...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Όταν λες κέντρο;;; Τσιμισκή;;; Δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά θα πάω για 2 μερουλες για να δω τον ενδοκρινολόγο μου!!!

ναι Τσιμισκή είναι αυτό που πήγα εγώ.. ούτε εγω είμαι απο κει οπότε δεν ξέρω να σου πω πολλά αλλά σε κείνο το κατάστημα βρήκα.. πήγα κ σε ένα ακόμα σε ένα εμπορικό που έχει στο κέντρο αλλά είχε μόνο μεγάλα νούμερα.. απογοητεύτηκα.. ενώ στο άλλο ξεκινούσαν απο 34 νούμερο.. κ μου έστρωσαν τέλεια.! μακάρι να βολευτείς κ συ! 

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

σ ευχαριστω για τη βοηθεια σου ηδη.Θα ψαξω λιγο διαδικτυακα ισως παω και σε καταστημα,αλλα νομιζω θα με γδαρουν...

ακομα δεν εχω κοιλια καθολου..

@Μάντη 8 το βραδυ κοπελα εχω date,κατα τις 11 να με περιμενετε..εχει αναμονη αρκετη αν και με ραντεβου.Θελω να ρωτησω για σιδηρο γιατι νομιζω οτι οι πονοκεφαλοι εκει ευθυνονται...

κ γω εδώ στην πόλη μου κάτι τιμές που είχα δεί ήταν αποτρεπτικές..

αντε με το καλό να μας πεις τα ευχαριστα.. θα έχει μεγαλώσει πολύ το μπεμπάκι σου τώρα.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , irinikavala είπε:

ναι Τσιμισκή είναι αυτό που πήγα εγώ.. ούτε εγω είμαι απο κει οπότε δεν ξέρω να σου πω πολλά αλλά σε κείνο το κατάστημα βρήκα.. πήγα κ σε ένα ακόμα σε ένα εμπορικό που έχει στο κέντρο αλλά είχε μόνο μεγάλα νούμερα.. απογοητεύτηκα.. ενώ στο άλλο ξεκινούσαν απο 34 νούμερο.. κ μου έστρωσαν τέλεια.! μακάρι να βολευτείς κ συ! 

Λογικά θα το βρω!!!!! Πρέπει σίγουρα να πάρω παντελονάκια γτ δεν μου κάνει τίποτα στη κοιλιά ξεπετάχτηκε γρήγορα!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζηλευω που λετε για κοιλιτσες.. εγω δεν εχω.. βεβαια ειχα απο πριν σωσιβιο και υποθετω καπου εκει μεσα ειναι και το μωρο..αλλα εξωτερικα..δε φαινεται τιποτα.. και στα ρουχα χωραω κανονικα.

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

αχ πολύ κοντά είμαστε.. δεν έκανες κοιλίτσα ακόμα?? εμένα ξεπετάχτηκε λιγάκι κ μαρέσει πολύ..

δεν ξέρω αν κάνει να το πω το μαγαζί.. έχει σε πολλά μέρη.. Αθήνα δεν είσαι?? orch..tra λέγεται! σίγουρα το ξέρεις.. έπαθα πλάκα.. διαβαζα ότι είναι πεταμένα λεφτα τα ρούχα εγκυμοσύνης αλλά ειλικρινά εμένα με βόλεψαν όπως τα κανονικά μου ρούχα.. στα πόδια καμιά διαφορά..

Καλημερα!!! εγω μπηκα σε αυτο το καταστημα για σουτιεν αλλα δυστυχως δεν πετυχαμε νουμερο κοντα ουτε καν κοντα... Απο παντελονια ειχε μεγαλη ποικιλια!!!

πρίν από 18 λεπτά , zina7777 είπε:

σ ευχαριστω για τη βοηθεια σου ηδη.Θα ψαξω λιγο διαδικτυακα ισως παω και σε καταστημα,αλλα νομιζω θα με γδαρουν...

ακομα δεν εχω κοιλια καθολου..

@Μάντη 8 το βραδυ κοπελα εχω date,κατα τις 11 να με περιμενετε..εχει αναμονη αρκετη αν και με ραντεβου.Θελω να ρωτησω για σιδηρο γιατι νομιζω οτι οι πονοκεφαλοι εκει ευθυνονται...

Με το καλο το ραντεβου κοριτσι μου!!!

πρίν από 14 λεπτά , Μάντη είπε:

Λογικά θα το βρω!!!!! Πρέπει σίγουρα να πάρω παντελονάκια γτ δεν μου κάνει τίποτα στη κοιλιά ξεπετάχτηκε γρήγορα!!!!!!! 

Εγω πηγα σε καταστημα μεσα σε εμπορικο στην Αθηνα και ειχε και ρουχαλακια για εγκυμονουσες

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!! εγω μπηκα σε αυτο το καταστημα για σουτιεν αλλα δυστυχως δεν πετυχαμε νουμερο κοντα ουτε καν κοντα... Απο παντελονια ειχε μεγαλη ποικιλια!!!

Με το καλο το ραντεβου κοριτσι μου!!!

Εγω πηγα σε καταστημα μεσα σε εμπορικο στην Αθηνα και ειχε και ρουχαλακια για εγκυμονουσες

Καλημέρα Μαράκι!!! Και εγώ έχω άλλο ένα μαγαζί στο μυαλό μ και θα πάω να κοιτάξω.. που είναι αλυσίδα!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!αποτι διαβαζω ολες πατε πολυ καλα και μπραβο!!ειχα μια σκεψη και ηθελα την γνωμη σας.θελω να παρω ενα ψαρακι του γιου μου ετσι σιγα σιγα να μαθαινει με ζωακια και γενικα μου αρεσει και μενα.απλα δεν ξερω τωρα που ειμαι εγκυος αν κανει.μπορει να λεω και κουταμαρα.εχει καμια σας ψαρακια???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα κοριτσια!!!αποτι διαβαζω ολες πατε πολυ καλα και μπραβο!!ειχα μια σκεψη και ηθελα την γνωμη σας.θελω να παρω ενα ψαρακι του γιου μου ετσι σιγα σιγα να μαθαινει με ζωακια και γενικα μου αρεσει και μενα.απλα δεν ξερω τωρα που ειμαι εγκυος αν κανει.μπορει να λεω και κουταμαρα.εχει καμια σας ψαρακια???

καλε γιατι να μην κανει το ψαρακι. ειναι το μονο που δεν θελει καμια φροντιδα κ δεν μπορει να σου μεταφερει τιποτα γιατι πολυ απλα δεν εχει τιποτα κ δεν ερχεσε ποτε σε επαφη μαζι του. σημειωση να παρεις μικρο ενυδρειακι γιατι σε γιαλα ψοφανε γρηγορα. εχει κατι μικρα πολυ φτηνα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

καλε γιατι να μην κανει το ψαρακι. ειναι το μονο που δεν θελει καμια φροντιδα κ δεν μπορει να σου μεταφερει τιποτα γιατι πολυ απλα δεν εχει τιποτα κ δεν ερχεσε ποτε σε επαφη μαζι του. σημειωση να παρεις μικρο ενυδρειακι γιατι σε γιαλα ψοφανε γρηγορα. εχει κατι μικρα πολυ φτηνα!!!

ναι αυτο σκεφτομαι.δεν θελω γυαλα.το λυπαμαι.θα το φτιαξω ωραιο.απλα κατι διαβασα για κοκκιωμα ενυδριου κλπ.εχεις και εσυ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , depyfr είπε:

καλημερα κοριτσια!!!αποτι διαβαζω ολες πατε πολυ καλα και μπραβο!!ειχα μια σκεψη και ηθελα την γνωμη σας.θελω να παρω ενα ψαρακι του γιου μου ετσι σιγα σιγα να μαθαινει με ζωακια και γενικα μου αρεσει και μενα.απλα δεν ξερω τωρα που ειμαι εγκυος αν κανει.μπορει να λεω και κουταμαρα.εχει καμια σας ψαρακια???

Νομίζω πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα!!! Είναι πολύ καλή η ιδέα σου! Αλλά καλύτερα να ρωτήσω και το γιατρό σου!!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, depyfr είπε:

ναι αυτο σκεφτομαι.δεν θελω γυαλα.το λυπαμαι.θα το φτιαξω ωραιο.απλα κατι διαβασα για κοκκιωμα ενυδριου κλπ.εχεις και εσυ???

εχει η αδερφη μου ενα μικρο ενυδρειακι στον ανυψιο μου!!! χα χα χα οχι βρε κοριτσαρα τιποτα δεν παθαινεις εμενα κ η γυναικολογος μου εχει ενυδρειο στο ιατρειο. αυτο οου διαβασες πραγματικα μαλλον το εψαξες παρα πολυ για να το βρεις χα χα χα δεν το εχω ξανακουσει ποτε κ σκεψου ειμαι κ φοβιτσιαρα δεν υπαρχεις!!!! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια είναι η μοναδική που χαζεύω βρεφικά από τόσο νωρίς;;;;;;;; Τι όμορφα και γλυκά που είναι!!!!

τι λες καλε που εισαι η μόνη??? με το ζορι κρατιεμαι..χαχαχα.. ειναι υπεροχα.. εγω μιας κ μπηκα προχθες στο μαγαζι αυτο εριξα κ μια ματίτσα.. τρελαθηκα με τις πολυθρόνες θηλασμού κ τις μπανιέρες,.. χαχα.. αλλα κρατήθηκα κ έφυγα γρήγορα γρήγορα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@depyfr και μεις έχουμε ενυδρείο και μάλιστα μεγάλο και δεν υπάρχει κανένα ζήτημα! Δεν έχουν κάτι που μπορεί να κολλήσουν σε μας οπότε μην ανησυχείς!

και γω μάλλον θα πρέπει να ψάχνω για κανα ρούχο γιατί σε λίγο θα βγαίνω μόνο με φόρμες!

Είναι ωραίο που μας ενημερώνεται για το τι παίζει από μαγαζιά και τιμές για να ξέρουμε τι παίζει. Μη μας πιάσουν και κορόιδα!

Σήμερα πάω και γω να δω το μικρούλη και θα πάρω και τις εξετάσεις από το μη επεμβατικό στα χέρια μου να το δω αναλυτικά. Λογικά θα αναγράφει και το φύλο!Δεν κρατιέμαι λέμε! χαχχαχα!!!!


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nightwish είπε:

@depyfr και μεις έχουμε ενυδρείο και μάλιστα μεγάλο και δεν υπάρχει κανένα ζήτημα! Δεν έχουν κάτι που μπορεί να κολλήσουν σε μας οπότε μην ανησυχείς!

και γω μάλλον θα πρέπει να ψάχνω για κανα ρούχο γιατί σε λίγο θα βγαίνω μόνο με φόρμες!

Είναι ωραίο που μας ενημερώνεται για το τι παίζει από μαγαζιά και τιμές για να ξέρουμε τι παίζει. Μη μας πιάσουν και κορόιδα!

Σήμερα πάω και γω να δω το μικρούλη και θα πάρω και τις εξετάσεις από το μη επεμβατικό στα χέρια μου να το δω αναλυτικά. Λογικά θα αναγράφει και το φύλο!Δεν κρατιέμαι λέμε! χαχχαχα!!!!

Αχ τι ωραια να το δεις και εσυ το μικρο σου και θα περιμενουμε με αγωνια νεα σου! Τι ωρα εχεις εσυ ραντεβου?

Εγω ζηλεψα απο τη μαμα μου που ξεκινησε να αγοραζει ρουχαλακια για το μικρο (ειδικα με μια σαλοπετα τρελαθηκα) και λεω να αρχισω να χαζευω και να παω να τα δω απο κοντα οταν κατεβω ΑΘηνα

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...