Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Εμενα ερχεται παντα μαζι ο αντρας μου για υπερηχο..Ψοφαει να το βλεπει και να βλεπει και το γιατρο για ερωτησεις.

Σημερα πηρα τα πρωτα μου 500gr μου κανε κακο το πιτογυρο κοριτσια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

τι ζεστη ειναι αυτη βρε κοριτσια .. εμεις εδω θεσ/νικη εχουμε 27 βαθμους .. φοραω κατι σαν αθλητικα κ τα ποδια μου εχουν παρει φωτια μιλαμε.. 

k εμεις αθηνα καλοκαιρι!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Εμενα ερχεται παντα μαζι ο αντρας μου για υπερηχο..Ψοφαει να το βλεπει και να βλεπει και το γιατρο για ερωτησεις.

Σημερα πηρα τα πρωτα μου 500gr μου κανε κακο το πιτογυρο κοριτσια..

ελα τωρα 500 γραμμαρια δεν μετρανε !!!!!

Just now, ada32 είπε:

δεν εχω βγαλει τα πεδιλα ακομα κ πρεπει να το κανω γτ νιωθω οτι θα σκασω..

ε πεδιλα οχι ακομα αλλα εσπαντριγιες?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

ελα τωρα 500 γραμμαρια δεν μετρανε !!!!!

 

Πρεπει να περιοριστω λιγο.δεν εχω περιθωρια να ξεφυγω.

Κι εγω θελω πεδιλακι.αλλα πεντικιουρ πρωτα.

Εσας τα νυχια σας μακραινουν γρηγορα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

ελα τωρα 500 γραμμαρια δεν μετρανε !!!!!

ε πεδιλα οχι ακομα αλλα εσπαντριγιες?? 

εδω φορανε πεδιλα απο την Δευτερα εχω δει !! 

Just now, zina7777 είπε:

Πρεπει να περιοριστω λιγο.δεν εχω περιθωρια να ξεφυγω.

Κι εγω θελω πεδιλακι.αλλα πεντικιουρ πρωτα.

Εσας τα νυχια σας μακραινουν γρηγορα??

κ αυτο που το βαζεις!! ναι μακραινουν κ δεν εχω καμια ορεξη να τα κοψω του ποδιου! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα χα τρελες οι θεσσαλονικιες!!! εγω δεν μπορω ακομα τοσο εξω ποδαρακι!!

σορτσακια κ πεδιλα !! αλλα σημερα εχει υπερβολικη νομιζω  κ για μενα . 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Πρεπει να περιοριστω λιγο.δεν εχω περιθωρια να ξεφυγω.

Κι εγω θελω πεδιλακι.αλλα πεντικιουρ πρωτα.

Εσας τα νυχια σας μακραινουν γρηγορα??

χα χα χα ναι γρηγορα!!! κ τωρα με την εγκυμοσυνη ρε κοριτσια κ οι τριχες!! επισης ενω γενικα δεν εχω τριχα ουτε στα ποδια σκεψου ουτε μουστακι ουτε χερια τωρα εχω βγαλει στην κοιλια τριχακια!!!! λες να μου μεινει κ μετα? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα χα ναι γρηγορα!!! κ τωρα με την εγκυμοσυνη ρε κοριτσια κ οι τριχες!! επισης ενω γενικα δεν εχω τριχα ουτε στα ποδια σκεψου ουτε μουστακι ουτε χερια τωρα εχω βγαλει στην κοιλια τριχακια!!!! λες να μου μεινει κ μετα? 

ασε εγω που εχω πολυ τριχα παντου , ειμαι αστα να πανε.. δεν θα σου μεινει τιποτα στην κοιλια εσενα . θα φυγουν μετα την γεννα ολες.ετσι εχω διαβασει.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

ασε εγω που εχω πολυ τριχα παντου , ειμαι αστα να πανε.. δεν θα σου μεινει τιποτα στην κοιλια εσενα . θα φυγουν μετα την γεννα ολες.ετσι εχω διαβασει.

εγω ευτυχως δεν εχω κ με την αποτριχωση το μισο ποδι απο το γονατο κ πανω δεν χρειαζετε πλεον αποτριχωση καν! μουστακι δεν εχω κανει ποτε δεν εχω τιποτα.. τωρα ισως γινω αρκουδακι χα χα χα χα δεν βλεπω κ στην πλατη τι γινετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

Μαρία τώρα που το είπες (κ για να κάνω ένα διάλειμμα απο τις δουλειές) πάντα με τους αντρες σας πάτε στον υπέρηχο?? εμένα έρχεται πάντα μαζι.. θέλει να βλέπει την κόρη λεει live.. νιώθω λίγο περίεργα όμως.. μήπως δεν συνηθίζεται να πηγαίνει το ζευγάρι μαζί κ μας κοροιδεύουν?? χαχα.. εμενα μαρεσει βεβαια που θελει να το ζει κ αυτος.. 

Κι εμένα μαζί έρχεται όταν πηγαίνω απόγευμα και μπορεί.να πω την αλήθεια όμως συνήθως βλέπω γυναίκες μόνες τους με κοιλιές στον γιατρό.

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Ρε κορίτσια μου μόλις πήρα τα αποτελέσματα από το papp-a όλα τέλεια μου είπε ο γιατρός μου... Επάνω γράφει ότι τότε που έκανα το τεστ ήμουν 12+6 η αυχενική γράφει 12+4 έτυχε σε καμία???

Εμένα μου έτυχε να έχουν μια ημέρα διάφορα και δεν έδωσα σημασία.

πρίν από 53 λεπτά , ada32 είπε:

δεν φαινεται?? κατω απο αυτα που γραφω.. κ εγω νομιζα οτι το εβαλα . μονο εγω το βλεπω δλδ??  :confused:

Εγώ το βλέπω το δικό σου κ είμαι κ από κινητό αν παίζει ρόλο.

πρίν από 36 λεπτά , zina7777 είπε:

Εμενα ερχεται παντα μαζι ο αντρας μου για υπερηχο..Ψοφαει να το βλεπει και να βλεπει και το γιατρο για ερωτησεις.

Σημερα πηρα τα πρωτα μου 500gr μου κανε κακο το πιτογυρο κοριτσια..

Μόνο μισό κιλό πήρες? Μωρέ μπράβο!Εγώ έχω πάρει ήδη τρία.

πρίν από 32 λεπτά , zina7777 είπε:

Πρεπει να περιοριστω λιγο.δεν εχω περιθωρια να ξεφυγω.

Κι εγω θελω πεδιλακι.αλλα πεντικιουρ πρωτα.

Εσας τα νυχια σας μακραινουν γρηγορα??

Κι εγώ θέλω να τα βάψω του ποδιού πριν φορέσω πέδιλο αλλά δεν θέλω ακόμη να βάλω ούτε το απλό βερνίκι τόσα χημικά έχει!!

πρίν από 33 λεπτά , ada32 είπε:

εδω φορανε πεδιλα απο την Δευτερα εχω δει !! 

κ αυτο που το βαζεις!! ναι μακραινουν κ δεν εχω καμια ορεξη να τα κοψω του ποδιου! 

Ποια πέδιλα? Εδώ σε μας ξεκίνησαν τα μπάνια στη θάλασσα!!φοράνε σορτσάκια και παντόφλες.

πρίν από 30 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα ναι γρηγορα!!! κ τωρα με την εγκυμοσυνη ρε κοριτσια κ οι τριχες!! επισης ενω γενικα δεν εχω τριχα ουτε στα ποδια σκεψου ουτε μουστακι ουτε χερια τωρα εχω βγαλει στην κοιλια τριχακια!!!! λες να μου μεινει κ μετα? 

Όχι δεν θα σου μείνουν,από τις ορμόνες είναι. Στα αγόρια λένε μεγαλώνουν πιο γρήγορα οι τρίχες και είναι κ πιο σκούρες.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Ασία είπε:

Κι εμένα μαζί έρχεται όταν πηγαίνω απόγευμα και μπορεί.να πω την αλήθεια όμως συνήθως βλέπω γυναίκες μόνες τους με κοιλιές στον γιατρό.

Εμένα μου έτυχε να έχουν μια ημέρα διάφορα και δεν έδωσα σημασία.

Εγώ το βλέπω το δικό σου κ είμαι κ από κινητό αν παίζει ρόλο.

Μόνο μισό κιλό πήρες? Μωρέ μπράβο!Εγώ έχω πάρει ήδη τρία.

Κι εγώ θέλω να τα βάψω του ποδιού πριν φορέσω πέδιλο αλλά δεν θέλω ακόμη να βάλω ούτε το απλό βερνίκι τόσα χημικά έχει!!

Ποια πέδιλα? Εδώ σε μας ξεκίνησαν τα μπάνια στη θάλασσα!!φοράνε σορτσάκια και παντόφλες.

Όχι δεν θα σου μείνουν,από τις ορμόνες είναι. Στα αγόρια λένε μεγαλώνουν πιο γρήγορα οι τρίχες και είναι κ πιο σκούρες.

Εγω ειμαι αυτη που εδω και 2 βδομαδες φοραει σορτσακια και σκαει και με αυτα :oops:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα πάντα έρχεται μαζί από τη πρώτη στιγμή!!! Και μου άρεσει αυτό γτ μπαίνει στο κλίμα κ αυτός σιγά σιγά!!! 

Κορίτσι μου καλημέρα! Μην έχεις άγχος!μια χαρά θα είναι το σπορακι σου!!! Εμενα ο γιατρός μου είχε πει ότι αν βγει 1 προς 500 τότε πάμε για έλεγχο...  Μπορεί απλά ο γιατρός σου να είναι παραπάνω προληπτικός οπότε μην σκας όλα μια χαρά!!! Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με το πλακούντα θέλει ξεκούραση και ξάπλα! Έχεις καθόλου αιματακι;;; Εγώ βλέπω που και που λίγα καφέ...

Γεια σου Μάντη, ειχα καποια στιγμη πριν εναμιση μηνα και οταν κουραζομαι πολυ πολυ εχω πολυυυυυυ ελαφρια ροζ. Τιποτα το ιδιαιτερο δλδ... 

Μακαρι να εχεις δικιο για τη χαζοτρισωμια... ολοι γυρω μ εχουν αγχωθει παρα πολυ... εγω αρκετα ψυχραιμη, αφου σκεφτομαι: ωχ, λες τωρα που δεν πιστευω οτι εχει κατι το παιδι τελικα να εχει; Και αυτη η σκεψη ειναι που με αγχωνει...

Κοριτσια πεδιλακια ναι και σορτσακια.. αγκαλια με το air condition θα τη βγαλουμε... εγω εχω ηδη ξεκινησει να πινω λιτρα κρυο νερο, λιτρα ομως, δεν προλαβαινω να γεμιζω τα μπουκαλια...

Φυσικα και μενα ο αντρουλης μου μαζι... Το απαιτω και το απαιτει... ειναι γλυκας

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...