Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

ουτε ξερω πως γινεται αυτο το συστημα..το χω διαβασει ενα σωρο φορες..τη διαδικασια..αλλα δε σκαμπαζω..

Πατας πανω σε καποιο αλλο ticker, σε πεταει σε μια σελιδα που κανεις εγγραφη και μετα το φτιαχνεις απο τις διαφορες επιλογες που εχει...

Στη συνεχει αντιγραφεις το url της εικονας, πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και επικολληση στην υπογραφη... Αυτα

Πλακα εχει φτιαξε κι εσυ ενα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Πατας πανω σε καποιο αλλο ticker, σε πεταει σε μια σελιδα που κανεις εγγραφη και μετα το φτιαχνεις απο τις διαφορες επιλογες που εχει...

Στη συνεχει αντιγραφεις το url της εικονας, πας στο προφιλ σου στις ρυθμισεις λογαριασμου, υπογραφη και επικολληση στην υπογραφη... Αυτα

Πλακα εχει φτιαξε κι εσυ ενα

οσο και να πατησω δε με αλλαζει σελιδα..και απο κινητο και απο Pc.δεν ξερω γιατι δεν τα καταφερνω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , zina7777 είπε:

οσο και να πατησω δε με αλλαζει σελιδα..και απο κινητο και απο Pc.δεν ξερω γιατι δεν τα καταφερνω..

 

Επεξεργάστηκαν by Μαρία1430

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τη γιατρό! Όλα μια χαρά μεγαλώνουμε!!! Δεν μας έκανε τη χάρη για πολλές φωτογραφίες αλλά έστω άκουσα καρδούλα και πήρα θάρρος για τις επόμενες εβδομάδες!!! Μου έδωσε και εξετάσεις!!!! Αν μπόρεσε και μέτρησε σωστά είμαστε μαζί με τα ποδαράκια περίπου 14.5 εκατοστά και 100 με 150 γραμμάρια είναι χοντρούλης λιγοοο:-D

  • Μου αρέσει 5

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τη γιατρό! Όλα μια χαρά μεγαλώνουμε!!! Δεν μας έκανε τη χάρη για πολλές φωτογραφίες αλλά έστω άκουσα καρδούλα και πήρα θάρρος για τις επόμενες εβδομάδες!!! Μου έδωσε και εξετάσεις!!!! Αν μπόρεσε και μέτρησε σωστά είμαστε μαζί με τα ποδαράκια περίπου 14.5 εκατοστά και 100 με 150 γραμμάρια είναι χοντρούλης λιγοοο:-D

Μπραβο κοριτσι.ελα το ιδιο ειμαστε κι εμεις..λιγο πιο χοντρουληδες ομως..χαχαχα..μπραβο.κοιμησου ηρεμη τωρα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια μου μόλις γύρισα από τη γιατρό! Όλα μια χαρά μεγαλώνουμε!!! Δεν μας έκανε τη χάρη για πολλές φωτογραφίες αλλά έστω άκουσα καρδούλα και πήρα θάρρος για τις επόμενες εβδομάδες!!! Μου έδωσε και εξετάσεις!!!! Αν μπόρεσε και μέτρησε σωστά είμαστε μαζί με τα ποδαράκια περίπου 14.5 εκατοστά και 100 με 150 γραμμάρια είναι χοντρούλης λιγοοο:-D

Αχ τι καλουλης που είναι...

Ήταν ανήσυχος και δεν μπορεσατε να τον χαρειτε;


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Αχ τι καλουλης που είναι...

Ήταν ανήσυχος και δεν μπορεσατε να τον χαρειτε;

Καλημέρααα !!! Δεν είχε ορεξη για φωτογράφιση!!! Ήταν όλο πλάτη γυρισμένος δεν μπορούσε να τον πιάσει πουθενά!!!! Το μικρό τερατακι μου!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρααα !!! Δεν είχε ορεξη για φωτογράφιση!!! Ήταν όλο πλάτη γυρισμένος δεν μπορούσε να τον πιάσει πουθενά!!!! Το μικρό τερατακι μου!!!

Καλημερα!!! Το ζουζουνακι μωρε το επαιζε δυσκολος...

Κι εμενα δεν μπορουσε ουτε να το μετρησει καλα καλα. Το κεφαλι μετρησε :P

υπομονη μεχρι το επομενο ραντεβου...

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αντιεμετικο φαρμακευτικο δεν θελω ούτε εγω να παρω (οχι μονο ο γιατρος) γιατί δεν θελω... Παιρνω το φυτικο... Γενικα προτιμω να μπω για ορο παρα να παρω κατι και να εχω αμφιβολία μετα.. Δεν πεθαίνω, ουτε πεθανε κανεις από μερικούς εμετους.. Περισσότερο ψυχολογικα επιβαρυνεσαι πιστεύω 

Μήπως almora που είναι για παιδιά. Ηλεκτρολίτες είναι θα σε βοηθήσει να μην αφυδατωθείς και να έχεις ενέργεια. Ο γιατρός μου το σύστησε και είχε αποτέλεσμα.

On 27/4/2018 at 11:16 ΠΜ, irinikavala είπε:

Μαρία τώρα που το είπες (κ για να κάνω ένα διάλειμμα απο τις δουλειές) πάντα με τους αντρες σας πάτε στον υπέρηχο?? εμένα έρχεται πάντα μαζι.. θέλει να βλέπει την κόρη λεει live.. νιώθω λίγο περίεργα όμως.. μήπως δεν συνηθίζεται να πηγαίνει το ζευγάρι μαζί κ μας κοροιδεύουν?? χαχα.. εμενα μαρεσει βεβαια που θελει να το ζει κ αυτος.. 

Αφού έχεις κουράγιο για δουλειές, μπράβο σου!

Ο αντρούλη μου είναι μαζί από τον πρώτο υπέρηχο των πρώτων ημερών στο Κέντρο εξωσωματικής. Εγώ από το άγχος μου δεν είχα ακούσει τον χτύπο της καρδιάς και μέχρι τον επόμενο υπέρηχο ήταν αυτός που με ησύχαζε! Να είμαι ειλικρινής δεν αισθάνομαι πλέον ότι δεν μπορώ να πάω μόνη μου αλλά κλείνω ραντεβού ώρες που μπορεί γιατί δεν θέλω να χάνει ούτε μια στιγμή του παιδιού του που τόσο πολύ υποφέραμε για να τα καταφέρουμε. Επειδή κάναμε βιοψία όρχεων και έκανε ένα μήνα να περπατήσει φυσιολογικά για να πάρουμε σπερματοζωάρια, είναι από τους μπαμπάδες που θα μπορεί να πει "ξέρεις πόσο υπέφερα για να σε κάνω"  χαχαχα.

Ειρήνη έχω μια αγαπημένη φίλη που ζει στην Καβάλα και είστε και συνονόματες. Κάθε φορά που γράφεις την σκέφτομαι γιατί μου λείπει!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Maria_ath είπε:

Μήπως almora που είναι για παιδιά. Ηλεκτρολίτες είναι θα σε βοηθήσει να μην αφυδατωθείς και να έχεις ενέργεια. Ο γιατρός μου το σύστησε και είχε αποτέλεσμα.

Αφού έχεις κουράγιο για δουλειές, μπράβο σου!

Ο αντρούλη μου είναι μαζί από τον πρώτο υπέρηχο των πρώτων ημερών στο Κέντρο εξωσωματικής. Εγώ από το άγχος μου δεν είχα ακούσει τον χτύπο της καρδιάς και μέχρι τον επόμενο υπέρηχο ήταν αυτός που με ησύχαζε! Να είμαι ειλικρινής δεν αισθάνομαι πλέον ότι δεν μπορώ να πάω μόνη μου αλλά κλείνω ραντεβού ώρες που μπορεί γιατί δεν θέλω να χάνει ούτε μια στιγμή του παιδιού του που τόσο πολύ υποφέραμε για να τα καταφέρουμε. Επειδή κάναμε βιοψία όρχεων και έκανε ένα μήνα να περπατήσει φυσιολογικά για να πάρουμε σπερματοζωάρια, είναι από τους μπαμπάδες που θα μπορεί να πει "ξέρεις πόσο υπέφερα για να σε κάνω"  χαχαχα.

Ειρήνη έχω μια αγαπημένη φίλη που ζει στην Καβάλα και είστε και συνονόματες. Κάθε φορά που γράφεις την σκέφτομαι γιατί μου λείπει!

Καλημέρα!

Ποσο σε νιωθω με αυτο που λες του ποσο υποφεραμε και τρεξαμε για να σε κανουμε...

Εν τω μεταξυ εχω μια φιλη που ταλαιπωρηθηκε επισης να κανει τη μοναχοκορη της με εξωσωματικη και οταν κανει ζαβολιες η μικρη και παει να της πει "αχ και να 'ξερες.." συμπληρωνει το τερατακι "ναι ναι ξερω ποσο ταλαιπωρηθηκες να με κανεις". 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Ορθη κινηση @ada32, οταν τελειωσεις σε περιμενω κι απο δω.χαχαχα..τη βαρετη διαδικασια..εχω εκανα κατι κολοκυθακια τηγανιτα.με πατατες.

Αγορασα ενα μπλουζακι κι ενα μπλειζερ για γαμο.κοριτσια για μπλουζακια.ως το στηθος εφαρμοστα κι απο κει και κατω ν ανοιγουν... Μη μας μεινουν μετα την εγκυμοσυνη...

Καλο σκ σε ολες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...