Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , bella32 είπε:

Δηλαδή θα πρέπει να μετράμε πάλι ποσότητες κτλ;; και να τρυπιωμαστε με το μηχανάκι; εμένα δεν μου είπε κάτι για το μετά.. η αλήθεια είναι ότι μιλάμε μέσω mail μόνο και ίσως περιμενει να μου τα πει από κοντά.  ουφφφ κ γω έλεγα θα μπορώ να φάω λίγο μέλι ρε κορίτσια.. ένα κιντερ μπουενο!!κάτι!

Κ εμείς με mail μιλάμε.. Όταν τον είχα δει όμως από κοντά μου είχε πει ότι θα πρέπει να συνεχιστεί και μετά η διατροφή.. Δεν μου είπε λεπτομέρειες όμως.. Ελπίζω πραγματικά να μην χρειαστεί να μετράμε με μηχανακι και να μπορούμε να φάμε κάτι περισσότερο από αυτά που τρώμε τώρα.. Αλλά κορίτσι μου μας βλέπω κ μετά σε διατροφή... @Μαρθα Κ ουυυφ ευτυχώς γτ σε λίγο δεν θα έχουμε δακτυλικά αποτυπώματα βρε κορίτσια χάχαχα.. Εμένα με έχει στις 4 μετρήσεις αλλά εγώ μετράω περισσότερες.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 32 λεπτά , Marimarv είπε:

Εμένα ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι και μετά πρέπει να προσέχω... Τώρα δεν ξέρω εάν απαγορευόται τελείως τα γλυκά όπως κ τώρα η μπορούμε να τρώμε κάτι πάρα πάνω.. Κ εγώ σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά πάντως κ πολύ αγχωμένη.. Και το μεσημέρι έφτασε κάποια στιγμή 146

πωπω το άγχος ανεβάζει πολύ τις τιμές...μου λένε να μην έχω άγχος και στρες αλλά δεν είναι πάντα εύκολο..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

πωπω το άγχος ανεβάζει πολύ τις τιμές...μου λένε να μην έχω άγχος και στρες αλλά δεν είναι πάντα εύκολο..

Πφφφ πλάκα κάνει.... Το πιο δύσκολο είναι μην σου πω με τόσα που έχουμε στ μυαλό μας.. Κ εγώ σήμερα όλη μέρα άγχος και κλάμα άστα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marimarv είπε:

Κ εμείς με mail μιλάμε.. Όταν τον είχα δει όμως από κοντά μου είχε πει ότι θα πρέπει να συνεχιστεί και μετά η διατροφή.. Δεν μου είπε λεπτομέρειες όμως.. Ελπίζω πραγματικά να μην χρειαστεί να μετράμε με μηχανακι και να μπορούμε να φάμε κάτι περισσότερο από αυτά που τρώμε τώρα.. Αλλά κορίτσι μου μας βλέπω κ μετά σε διατροφή... @Μαρθα Κ ουυυφ ευτυχώς γτ σε λίγο δεν θα έχουμε δακτυλικά αποτυπώματα βρε κορίτσια χάχαχα.. Εμένα με έχει στις 4 μετρήσεις αλλά εγώ μετράω περισσότερες.. 

Άστα να πάνε εγώ έως πριν δέκα μέρες έπαιρνα 7 φορές την μέρα ζάχαρο τα δάχτυλα μου έιχαν γίνει με τρυπούλες μαύρες.. Χα χα χα χα.. @bella32 το ανχος πάρα πολύ και η έλλειψη ύπνου στην πρωινή μέτρηση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Όντως λίγα σου έβγαλαν νομίζω...

Κορίτσια εμένα με βασικό 490 το μήνα μου έβγαλαν 680 στην αρχή μου φάνηκαν λίγα αλλά μετά είπα από το τίποτα καλά είναι και αυτά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Άστα να πάνε εγώ έως πριν δέκα μέρες έπαιρνα 7 φορές την μέρα ζάχαρο τα δάχτυλα μου έιχαν γίνει με τρυπούλες μαύρες.. Χα χα χα χα.. @bella32 το ανχος πάρα πολύ και η έλλειψη ύπνου στην πρωινή μέτρηση. 

Χαχαχαχα και εμένα έτσι είναι με μαύρες τρυπούλες χάχαχα.. Ααα δεν ήξερα και για την έλλειψη ύπνου.. Κ τι δεν το επηρεάζει τελικά.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Χαχαχαχα και εμένα έτσι είναι με μαύρες τρυπούλες χάχαχα.. Ααα δεν ήξερα και για την έλλειψη ύπνου.. Κ τι δεν το επηρεάζει τελικά.. 

Άστα να πάνε τώρα έχω λίγο ηρεμηση εγώ που δεν κάνω τόσες μέτρησης αλλά εγώ δεν έκανα ποτέ μεγάλα ζάχαρα έκανα χαμηλά και γιαυτό μπορώ να πω ότι δεν μου έλειψε τίποτα γιατί έτρωγα τα πάντα μόνο τα γλυκά είχα κόψει και αυτά όχι μαχαίρι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Άστα να πάνε τώρα έχω λίγο ηρεμηση εγώ που δεν κάνω τόσες μέτρησης αλλά εγώ δεν έκανα ποτέ μεγάλα ζάχαρα έκανα χαμηλά και γιαυτό μπορώ να πω ότι δεν μου έλειψε τίποτα γιατί έτρωγα τα πάντα μόνο τα γλυκά είχα κόψει και αυτά όχι μαχαίρι.. 

Κ εγώ δεν έκανα μεγάλα νούμερα αλλά ο δικός μου είναι πολύ αυστηρός.. Γλυκό μου το είχε τονίσει όχι καθόλου.. Εγώ βέβαια έφαγα ένα αμύγδαλοτο σε ένα γάμο γτ δεν άντεξα και το μέτρησα 1 ωρα μετά ούτε στ 100 δεν έφτασε.. Αλλά και στ διατροφή γενικά είναι αυστηρός.. Το πρωινό μου δλδ το πιο πολύ που έχει φτάσει είναι 89.. Και φαγητού έως 125.. Εκτός μια φορά που έφαγα εκείνες τις ντομάτες και έφτασε πολύ ψηλά.. Εσύ πόσο έχεις το πρωί? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Κ εγώ δεν έκανα μεγάλα νούμερα αλλά ο δικός μου είναι πολύ αυστηρός.. Γλυκό μου το είχε τονίσει όχι καθόλου.. Εγώ βέβαια έφαγα ένα αμύγδαλοτο σε ένα γάμο γτ δεν άντεξα και το μέτρησα 1 ωρα μετά ούτε στ 100 δεν έφτασε.. Αλλά και στ διατροφή γενικά είναι αυστηρός.. Το πρωινό μου δλδ το πιο πολύ που έχει φτάσει είναι 89.. Και φαγητού έως 125.. Εκτός μια φορά που έφαγα εκείνες τις ντομάτες και έφτασε πολύ ψηλά.. Εσύ πόσο έχεις το πρωί? 

Κοίτα στην αρχή 70 αντε 80 το πολύ μετά είχε τύχει να κάνω και 90 και 95 που ήταν το όριο αλλά σπάνια συνήθως είχα χαμηλά πάντα.. Εμένα το πρωί μου είχε όριο έως 95.. Μια ώρα μετά το φαγητό έως 130 και 2 ώρες μετά το φαγητό έως 120. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοίτα στην αρχή 70 αντε 80 το πολύ μετά είχε τύχει να κάνω και 90 και 95 που ήταν το όριο αλλά σπάνια συνήθως είχα χαμηλά πάντα.. Εμένα το πρωί μου είχε όριο έως 95.. Μια ώρα μετά το φαγητό έως 130 και 2 ώρες μετά το φαγητό έως 120. 

Μία χαρά είναι τα όρια που σου έχει βάλει πάντως.. Εμένα τα όρια μου είναι 80-85 το πρωί 120 μια ώρα μετά κ κάτω από 110 στι2 ώρες.. Οπότε καταλαβαίνεις πάει ανάλογα και η διατροφή μου.. Πολύ στέρηση αν και δεν μπορώ να το κάνω κατα γράμμα.. Πάντως εσένα σε έχει μια χαρά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Marimarv είπε:

Κ εγώ δεν έκανα μεγάλα νούμερα αλλά ο δικός μου είναι πολύ αυστηρός.. Γλυκό μου το είχε τονίσει όχι καθόλου.. Εγώ βέβαια έφαγα ένα αμύγδαλοτο σε ένα γάμο γτ δεν άντεξα και το μέτρησα 1 ωρα μετά ούτε στ 100 δεν έφτασε.. Αλλά και στ διατροφή γενικά είναι αυστηρός.. Το πρωινό μου δλδ το πιο πολύ που έχει φτάσει είναι 89.. Και φαγητού έως 125.. Εκτός μια φορά που έφαγα εκείνες τις ντομάτες και έφτασε πολύ ψηλά.. Εσύ πόσο έχεις το πρωί? 

α χαμηλά εισαι το πρωί ! εγώ κυμαίνομαι στο 113 το πρωί , κοντά στο 90 το μεσημέρι και το βράδυ έχει φτάσει μέχρι 110.


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

α χαμηλά εισαι το πρωί ! εγώ κυμαίνομαι στο 113 το πρωί , κοντά στο 90 το μεσημέρι και το βράδυ έχει φτάσει μέχρι 110.

Ναι έχω χαμηλά πρωινά μετά ανεβαίνει αλλά κ πάλι όχι πάνω από 125 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , bella32 είπε:

α χαμηλά εισαι το πρωί ! εγώ κυμαίνομαι στο 113 το πρωί , κοντά στο 90 το μεσημέρι και το βράδυ έχει φτάσει μέχρι 110.

Ο γιατρός σου τι λέει που πρωί είναι πάνω από 110?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...