Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κορίτσια μου πήγα στον γιατρό όλα καλά η μπέμπα έχει κατέβει χαμηλά έχει πάρει θέση αλλά πρέπει μου είπε να μπει για τα καλά στην λεκάνη.. Μου είπε περπάτημα και καμια δουλειά σπίτι.. Μου είπε ότι θα με αφήσει ως 14 Οκτωβρίου αν δεν έχω γέννηση έως τότε.. Ο καρδιοτοκογραφος μια χαρά βγήκε... Οι παλμοί μου είπε είναι φυσιολογικό να ειναι ανεβασμένη και μάλιστα με μάλωσε μου είπε να μην μπαίνω στην διαδικασία αυτή να μετράω σπίτι παλμού... Λοιπόν κορίτσια δεν αντέχω να φτάσω ως τότε από αύριο αρχίζω κάργα περπάτημα και δουλειές σπίτι..!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου πήγα στον γιατρό όλα καλά η μπέμπα έχει κατέβει χαμηλά έχει πάρει θέση αλλά πρέπει μου είπε να μπει για τα καλά στην λεκάνη.. Μου είπε περπάτημα και καμια δουλειά σπίτι.. Μου είπε ότι θα με αφήσει ως 14 Οκτωβρίου αν δεν έχω γέννηση έως τότε.. Ο καρδιοτοκογραφος μια χαρά βγήκε... Οι παλμοί μου είπε είναι φυσιολογικό να ειναι ανεβασμένη και μάλιστα με μάλωσε μου είπε να μην μπαίνω στην διαδικασία αυτή να μετράω σπίτι παλμού... Λοιπόν κορίτσια δεν αντέχω να φτάσω ως τότε από αύριο αρχίζω κάργα περπάτημα και δουλειές σπίτι..!!! 

Ολα καλα!! Η μαια στα μαθήματα μας ειχε πει να ανεβοκατεβαινουμε σκαλες και χορο!!! Πολύ χορο!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ολα καλα!! Η μαια στα μαθήματα μας ειχε πει να ανεβοκατεβαινουμε σκαλες και χορο!!! Πολύ χορο!!!! 

Από αύριο θα κάνω τα πάντα και πολύ μπάλα δεν μπορώ θέλω να την πάρω αγκαλίτσα..!!!!! Ασε που δεν κοιμάμαι τα βράδια και όταν ξυπνάω για τουαλέτα υποφέρω να περπατήσω,!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , bella32 είπε:

δίκιο έχεις..δεν έμεινε πολύ!προσπαθώ  να διατηρώ το κέφι μου απλώς κάποιες μέρες δεν τα καταφέρνω και πολύ! και ηρθε πριν λίγο και μύριζε σοκοφρετα κγω άρχισα να κλαίω(?!) γιατί δε κάνει να φάω λόγω σακχάρου αλλά τι μου φταίει που έφαγε μια στο δρόμο ο άνθρωπος; και του λέω ωραία συμπαράσταση μου κάνεις.. πωπω παράνοια 

Ποσοοοοοοο μα πόσο πολύ σε καταλαβαίνω.. Κ εγώ έτσι είμαι προσπαθώ να μην πέφτω κτλ αλλά κάποιες φορές απλά δεν γίνεται.. Το έχω πάθει πολλές φορές αυτό με το κλάμα... Στο νοσοκομείο που ήμουν είχα στείλει τον άντρα μου να μου φέρει νερό απ έξω και αυτός έφαγε ένα μπουενο εγώ το είδα στην απόδειξη μέσα στ σακούλα και με έπιασαν τα κλάματα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Από αύριο θα κάνω τα πάντα και πολύ μπάλα δεν μπορώ θέλω να την πάρω αγκαλίτσα..!!!!! Ασε που δεν κοιμάμαι τα βράδια και όταν ξυπνάω για τουαλέτα υποφέρω να περπατήσω,!! 

Εδω δυσφορω εγω, που ειμαι στην 36η εβδομάδα, δε θα δυσφορεις εσυ?? Λογικο... Ελα σε λιγες μερες θα την εχεις αγκαλιτσα!!! Ξεκινα φασινα, σεξ, χορο και σκαλες και που θα πάει? Θα κατεβει!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εδω δυσφορω εγω, που ειμαι στην 36η εβδομάδα, δε θα δυσφορεις εσυ?? Λογικο... Ελα σε λιγες μερες θα την εχεις αγκαλιτσα!!! Ξεκινα φασινα, σεξ, χορο και σκαλες και που θα πάει? Θα κατεβει!! 

Δεν μου είπε όμως για σεξ τίποτα λες να τον ρωτήσω?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Marimarv είπε:

Ποσοοοοοοο μα πόσο πολύ σε καταλαβαίνω.. Κ εγώ έτσι είμαι προσπαθώ να μην πέφτω κτλ αλλά κάποιες φορές απλά δεν γίνεται.. Το έχω πάθει πολλές φορές αυτό με το κλάμα... Στο νοσοκομείο που ήμουν είχα στείλει τον άντρα μου να μου φέρει νερό απ έξω και αυτός έφαγε ένα μπουενο εγώ το είδα στην απόδειξη μέσα στ σακούλα και με έπιασαν τα κλάματα.. 

θα βγάλουμε τα σπασμένα μετά! Εκτός αν δε κάνει να τρως σοκολάτα ούτε στο θηλασμό!!! για καφέ έχω ακούσει ότι δεν κάνει.. εγώ σήμερα από το ψυχοπλακωμα και το κλάμα ανέβασα ζάχαρο 130..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Δεν μου είπε όμως για σεξ τίποτα λες να τον ρωτήσω?? 

μαρθουλα αν μπορεις σεξ , βουρ στον πατσα!!! :P  εννοειται οτι επιτρεπεται κ βοηθαει .

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ada32 είπε:

μαρθουλα αν μπορεις σεξ , βουρ στον πατσα!!! :P  εννοειται οτι επιτρεπεται κ βοηθαει .

Ναι τον ρώτησα τώρα και μου είπε να κάνω και να τελειώνει εντός.. Χα χα χα χα.. Εσύ πες μου πως είσαι κοριτσάκι μου?? Με το σπίτι τελείωσες?? Το ίντερνετ το έφτιαξες σπίτι?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , bella32 είπε:

θα βγάλουμε τα σπασμένα μετά! Εκτός αν δε κάνει να τρως σοκολάτα ούτε στο θηλασμό!!! για καφέ έχω ακούσει ότι δεν κάνει.. εγώ σήμερα από το ψυχοπλακωμα και το κλάμα ανέβασα ζάχαρο 130..

Εμένα ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι και μετά πρέπει να προσέχω... Τώρα δεν ξέρω εάν απαγορευόται τελείως τα γλυκά όπως κ τώρα η μπορούμε να τρώμε κάτι πάρα πάνω.. Κ εγώ σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά πάντως κ πολύ αγχωμένη.. Και το μεσημέρι έφτασε κάποια στιγμή 146

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Εμένα ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι και μετά πρέπει να προσέχω... Τώρα δεν ξέρω εάν απαγορευόται τελείως τα γλυκά όπως κ τώρα η μπορούμε να τρώμε κάτι πάρα πάνω.. Κ εγώ σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά πάντως κ πολύ αγχωμένη.. Και το μεσημέρι έφτασε κάποια στιγμή 146

Εμένα κορίτσια ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να με ξανά δει με τις μετρήσεις που έχω αλλά μου είπε μετά την γέννα να κάνω δίαιτα διατροφή και στους 4 με 6 μήνες να πάω να μου γράψει εξάρσεις και να με δει.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Εμένα κορίτσια ο ενδοκρινολογος μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να με ξανά δει με τις μετρήσεις που έχω αλλά μου είπε μετά την γέννα να κάνω δίαιτα διατροφή και στους 4 με 6 μήνες να πάω να μου γράψει εξάρσεις και να με δει.. 

Κ εμένα έτσι μου είπε για την διατροφή μετά απλά εμένα θέλει να με δει όταν σαραντησω κ να κάνω εξετάσεις.. Οπότε οι στερήσει μας θα κρατήσουν κι άλλο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Κ εμένα έτσι μου είπε για την διατροφή μετά απλά εμένα θέλει να με δει όταν σαραντησω κ να κάνω εξετάσεις.. Οπότε οι στερήσει μας θα κρατήσουν κι άλλο.. 

Δηλαδή θα πρέπει να μετράμε πάλι ποσότητες κτλ;; και να τρυπιωμαστε με το μηχανάκι; εμένα δεν μου είπε κάτι για το μετά.. η αλήθεια είναι ότι μιλάμε μέσω mail μόνο και ίσως περιμενει να μου τα πει από κοντά.  ουφφφ κ γω έλεγα θα μπορώ να φάω λίγο μέλι ρε κορίτσια.. ένα κιντερ μπουενο!!κάτι!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , bella32 είπε:

Δηλαδή θα πρέπει να μετράμε πάλι ποσότητες κτλ;; και να τρυπιωμαστε με το μηχανάκι; εμένα δεν μου είπε κάτι για το μετά.. η αλήθεια είναι ότι μιλάμε μέσω mail μόνο και ίσως περιμενει να μου τα πει από κοντά.  ουφφφ κ γω έλεγα θα μπορώ να φάω λίγο μέλι ρε κορίτσια.. ένα κιντερ μπουενο!!κάτι!

Όχι τον ρώτησα εγώ αν θα πρέπει να παίρνω μετά συνέχεια το ζάχαρο κσι μου είπε όχι μόνο αν δεν νιώθω καλά.. Είδη τώρα μου έχει κόψεις τις 7 μετρήσεις που μου είχε και κάνω 3 την μερα μόνο έως την γέννα μετά είπε όχι. @Marimarv έγραψα εδώ και για τις δύο σας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...