Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα ! Τι κάνετε κορίτσια; εγω Είμαι ξαπλα με εμετους κ αναγουλες παλι.. Κ διψαω κ δεν μπορω να πιω  νεροοοο...

ωχ βρε κορίτσι μου...μέχρι το τελος! είχες εμετούς καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου; υπομονή...

κγω ξάπλα,  με πόνους παντού! σκεφτόμουν ότι κάθε μήνας της εγκυμοσύνης έχει 30-31 ημέρες.  Εκτός από τον 9ο. αυτός έχει 1480!!! χαχαχχα!! το νιώθει καμία άλλη η μόνο εγώ;

@Marimarv σε κρατάει σε αγωνία ο γιατρός σου! υπομονή μια μέρα!! 

εγώ έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή για τη τελευταία καλλιέργεια και τον έλεγχο για τον στρεπτοκοκκο! μου έγραψε και κατι αιματολογικές..τελευταίες μου είπε! κουράστηκα να με τρυπάνε τρεις την ωρα!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα ! Τι κάνετε κορίτσια; εγω Είμαι ξαπλα με εμετους κ αναγουλες παλι.. Κ διψαω κ δεν μπορω να πιω  νεροοοο...

Πω πω βρε κορίτσι μου εγώ 3 μήνες το πέρασα και ήταν μαρτύριο.. Σε έχει πάει έτσι συνεχόμενα όλη την εγκυμοσύνη σου? 

πρίν από 17 λεπτά , bella32 είπε:

ωχ βρε κορίτσι μου...μέχρι το τελος! είχες εμετούς καθ'όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης σου; υπομονή...

κγω ξάπλα,  με πόνους παντού! σκεφτόμουν ότι κάθε μήνας της εγκυμοσύνης έχει 30-31 ημέρες.  Εκτός από τον 9ο. αυτός έχει 1480!!! χαχαχχα!! το νιώθει καμία άλλη η μόνο εγώ;

@Marimarv σε κρατάει σε αγωνία ο γιατρός σου! υπομονή μια μέρα!! 

εγώ έκλεισα ραντεβού την Παρασκευή για τη τελευταία καλλιέργεια και τον έλεγχο για τον στρεπτοκοκκο! μου έγραψε και κατι αιματολογικές..τελευταίες μου είπε! κουράστηκα να με τρυπάνε τρεις την ωρα!!

Ναι ρε συ και σήμερα περίμενα ημερομηνία.. Αλλά εντάξει κ η πέμπτη κοντά είναι.. Όχι όχι εγώ δεν νιώθω ότι έχει 1480.. Πρέπει να έχει κάπου στς 2.500 με 3.500 μέρες.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου γέννησα θα σας τα πω όλα όταν ηρεμήσω και πάρω δύναμης!! Φυσιολογικά!! Με το καλό σε όλες σας!! Η μπέμπα 3180 βγήκε!! 

Να σου ζησει η κορουλα σου! Να ειστε υγιεις να την καμαρωνετε!!! Καλη ανατροφη ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 51 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα ! Τι κάνετε κορίτσια; εγω Είμαι ξαπλα με εμετους κ αναγουλες παλι.. Κ διψαω κ δεν μπορω να πιω  νεροοοο...

Αστα να πανε... Και εγω τς τελευταίες 2 βδομαδες ειμαι παλι με αναγουλες φουλ... Και καουρες.. Και ολη την ωρα ρευομαι! Ενω δεν τρωω! Αλλα παίρνω κουράγιο.. Σε 1 βδομάδα  λευτεριά :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αστα να πανε... Και εγω τς τελευταίες 2 βδομαδες ειμαι παλι με αναγουλες φουλ... Και καουρες.. Και ολη την ωρα ρευομαι! Ενω δεν τρωω! Αλλα παίρνω κουράγιο.. Σε 1 βδομάδα  λευτεριά :)

Κορίτσι μου θύμησες μου πότε θα σε βάλει με πρόκληση σε περίπτωση που χρειαστεί?? 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ζήσουν!! Εκτός από εσάς όλο κ καποιος μου λεει για γεννητουρια , οπότε ετοιμάζομαι κ εγώ καλυτερα!!! Συνεχίζω περπάτημα και δουλίτσες, συνεχίζουν και τα πονακια!!!

Η αναμονή ομως, απίστευτη! Είμαι από αυτούς που δε τους αρέσουν τα απρογραμμάτιστα!! Με αποσυντονιζουν!

Ευτυχώς δεν έχω ενοχλήσεις εκτός από τα κλασικά πονακια κ καούρα, κάθε μέρα, αλλά όχι έντονη.. όσες ζοριζεστε ακόμη κουράγιο βρε κοριτσαρες, τελειώνει! Θέμα ημερών!!!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσι μου θύμησες μου πότε θα σε βάλει με πρόκληση σε περίπτωση που χρειαστεί?? 

Εκλεισα ημ/νια ηδη!!!! Την αλλη Τρίτη τετοια ωρα ελπίζω να την εχω αγκαλια!!!! Στη χειρότερη θα είμαι στην προσπάθεια!!! Αχχαχαχαχαχαχα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εκλεισα ημ/νια ηδη!!!! Την αλλη Τρίτη τετοια ωρα ελπίζω να την εχω αγκαλια!!!! Στη χειρότερη θα είμαι στην προσπάθεια!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Μια χαρά... Μαζί θα είμαστε κατά 90% Τρίτη με Τετάρτη θα μπω κ εγώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ωραία!!! Θα εχω και παρεα!!! Χεχε :)

Εγώ πάντως σήμερα που μίλησα με τον γιατρό μου από τηλέφωνο βέβαια αγχώθηκα πάρα πολύ που μου είπε για τρίτη η τέταρτη.. Εσύ πως εισαι?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ πάντως σήμερα που μίλησα με τον γιατρό μου από τηλέφωνο βέβαια αγχώθηκα πάρα πολύ που μου είπε για τρίτη η τέταρτη.. Εσύ πως εισαι?? 

Σου ειπε για στανταρ μερα τοκετου??? 

Ανυπομονώ και φοβαμαι φυσικά!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Σου ειπε για στανταρ μερα τοκετου??? 

Ανυπομονώ και φοβαμαι φυσικά!!! 

Μου είχε πει ότι ήθελε να φτάσω μέχρι τς 15 του μήνα κ μετά κ την επόμενη μέρα ακόμα μπορεί να με έπαιρνε.. Σήμερα είχα ραντεβού αλλά μου το ακύρωσε και στο τηλ που μιλήσαμε και τον ρώτησα μου είπε Τρίτη με Τετάρτη αλλά θα πάω την Πέμπτη να με δει κιόλας και θα το κλείσουμε για σίγουρα.. Εγώ αγχώθηκα παααααρα πολύ αφού σκέφτομαι πως θα είμαι εκείνη την μέρα θα ανεβάσω καμία πίεση 40

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Marimarv είπε:

Μου είχε πει ότι ήθελε να φτάσω μέχρι τς 15 του μήνα κ μετά κ την επόμενη μέρα ακόμα μπορεί να με έπαιρνε.. Σήμερα είχα ραντεβού αλλά μου το ακύρωσε και στο τηλ που μιλήσαμε και τον ρώτησα μου είπε Τρίτη με Τετάρτη αλλά θα πάω την Πέμπτη να με δει κιόλας και θα το κλείσουμε για σίγουρα.. Εγώ αγχώθηκα παααααρα πολύ αφού σκέφτομαι πως θα είμαι εκείνη την μέρα θα ανεβάσω καμία πίεση 40

Ειναι το σοκ που στο ειπε αποτομα!! 

Αχ κορίτσια μου, εχω τη σκυλιτσα μου που ακουμπαει τη μουσούδα της στην κοιλια μ και τρελαίνομαι! Ανυπομονώ να δω πως θα κάνει με τη μπεμπα!!! :x

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...