Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Κορίτσια πόνο στ σεξ πιστεύω νιώθουν όσες γέννησαν φυσιολογικά εεε? Εμείς της καισαρική δε νομίζω να έχουμε τέτοιο θέμα..?? Δεν έχουμε κάνει ακόμα την απόπειρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Ειδα οτι θιξατε το επιμαχο θεμα σεξ... Και εγω φοβαμαι!!! Πολυ... Παρα πολυ!!! Μου αρέσει που πριν τη γεννα βιαζομουνα κιολας!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Την Τριτη θα παω γιατρο και περιμένω να δω τι θα μου πει, για ολα τα θεματα!!! Εχω αγχος και για το παπ!!! 

Οσον αφορά αυτα που κανουν τα παιδακια σας και εμενα η δικια μου τα ιδια κανει εδω και καιρο... Αρα ολες καλα ειμαστε!!! Αχχαχαχαχαχαχα Προσωπικά, ανυπομονώ να την ακουσω να γελαει καρκαριστα!!!! Κραυγουλες βγάζει οταν γελαει, αλλα δεν είναι γελιο καρκαριστο!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Κορίτσια πόνο στ σεξ πιστεύω νιώθουν όσες γέννησαν φυσιολογικά εεε? Εμείς της καισαρική δε νομίζω να έχουμε τέτοιο θέμα..?? Δεν έχουμε κάνει ακόμα την απόπειρα.. 

Μπαααα κι εμείς της καισαρικης ποναμε. Εγω τουλάχιστον αρκετά

Κι εμένα ο μικρούλης τα ίδια κάνει συν του ότι τραβαει μαλλια αλυσίδες κι ότι βρει όταν τον έχουμε αγκαλιά... Επίσης όταν γκρινιάζει γτ πεινάει πιπιλίζει τα χέρια του χωρίς να βάζει τα δάχτυλα μεσα και πολλές φορές όταν τον κραταω πιπιλίζει το μάγουλο μου. Πλακα έχουν τα σκατουλικα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μπαααα κι εμείς της καισαρικης ποναμε. Εγω τουλάχιστον αρκετά

Κι εμένα ο μικρούλης τα ίδια κάνει συν του ότι τραβαει μαλλια αλυσίδες κι ότι βρει όταν τον έχουμε αγκαλιά... Επίσης όταν γκρινιάζει γτ πεινάει πιπιλίζει τα χέρια του χωρίς να βάζει τα δάχτυλα μεσα και πολλές φορές όταν τον κραταω πιπιλίζει το μάγουλο μου. Πλακα έχουν τα σκατουλικα

Ελα ρε συ είχα την εντύπωση ότι από καισαρική δεν έχεις πόνους μιας και δεν άλλαξε κάτι από κάτω.. Περίμενες το οκ από τον γυναικολόγο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Marimarv είπε:

Ελα ρε συ είχα την εντύπωση ότι από καισαρική δεν έχεις πόνους μιας και δεν άλλαξε κάτι από κάτω.. Περίμενες το οκ από τον γυναικολόγο? 

Ναι... καταφερα να κατέβω Αθήνα να με δει τη Δευτέρα είπε ότι όλα είναι κομπλέ. Ήταν πολύ περίεργο ολο το θεμα μετα απο 11μήνες και δεν περιμενα ότι θα ειχε τόσο πονο


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Ελα ρε συ είχα την εντύπωση ότι από καισαρική δεν έχεις πόνους μιας και δεν άλλαξε κάτι από κάτω.. Περίμενες το οκ από τον γυναικολόγο? 

Και από καισαρική υπάρχουν πόνοι επειδή λόγω ορμονών υπάρχει ξηρότητα, ειδικά εφόσον θηλάζεις κιόλας.βέβαια εσείς είστε τυχερές σε αυτό το κομμάτι γιατί από κάτω είναι ακριβώς το ίδιο, δεν έχει αλλάξει κάτι... εμένα πχ ακόμη υπάρχουν ράμματα, θα φοβάμαι όταν έρθει η ώρα μην είναι το μέρος σκισμένο πουθενά, θα φοβάμαι κανένα κομματάκι δέρμα που θα κρέμεται... άσε... άσε... Εγώ θα αργήσω πάρα πολύ να κάνω κ ευτυχώς ο άντρας μου θα περιμένει πολύ καιρό γιατί είδε τι τράβηξα. ακόμη δεν μπορώ να καθίσω σαν άνθρωπος χωρίς ειδικό μαξιλάρι.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Και από καισαρική υπάρχουν πόνοι επειδή λόγω ορμονών υπάρχει ξηρότητα, ειδικά εφόσον θηλάζεις κιόλας.βέβαια εσείς είστε τυχερές σε αυτό το κομμάτι γιατί από κάτω είναι ακριβώς το ίδιο, δεν έχει αλλάξει κάτι... εμένα πχ ακόμη υπάρχουν ράμματα, θα φοβάμαι όταν έρθει η ώρα μην είναι το μέρος σκισμένο πουθενά, θα φοβάμαι κανένα κομματάκι δέρμα που θα κρέμεται... άσε... άσε... Εγώ θα αργήσω πάρα πολύ να κάνω κ ευτυχώς ο άντρας μου θα περιμένει πολύ καιρό γιατί είδε τι τράβηξα. ακόμη δεν μπορώ να καθίσω σαν άνθρωπος χωρίς ειδικό μαξιλάρι.

καλημερα!!! αχ κορίτσια εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη για σεξ...θα προτιμούσα να κοιμηθώ!! σήμερα γίναμε 40 ημερών αλλά θα πάμε για ευχή το σκ  έξω ρίχνει χιονόνερο κ δε θέλω να τον βγάλω με το καρότσι...

ασια μου, τραυματική εμπειρία η δική σου..ακούς γυναικολόγος κ εξέταση κ σε πιάνει πανικός!! εδώ φοβάμαι να κλείσω ραντεβού εγώ! φαντάσου εσύ ! πόσες ώρες κοιμάστε το βράδυ;;; εγώ τα έχω δει όλα.  κοιμάται μόνο στο βυζι κ αν κάνω ότι πάω να τον αφήσω στο λίκνο,  λες κ έχει ραντάρ...σπαράζει!! έχουν γίνει σαν αυγά τα μάτια μου.  κ κατακόκκινα..και οι μαύροι κύκλοι έφτασαν στο στόμα!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, bella32 είπε:

καλημερα!!! αχ κορίτσια εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη για σεξ...θα προτιμούσα να κοιμηθώ!! σήμερα γίναμε 40 ημερών αλλά θα πάμε για ευχή το σκ  έξω ρίχνει χιονόνερο κ δε θέλω να τον βγάλω με το καρότσι...

ασια μου, τραυματική εμπειρία η δική σου..ακούς γυναικολόγος κ εξέταση κ σε πιάνει πανικός!! εδώ φοβάμαι να κλείσω ραντεβού εγώ! φαντάσου εσύ ! πόσες ώρες κοιμάστε το βράδυ;;; εγώ τα έχω δει όλα.  κοιμάται μόνο στο βυζι κ αν κάνω ότι πάω να τον αφήσω στο λίκνο,  λες κ έχει ραντάρ...σπαράζει!! έχουν γίνει σαν αυγά τα μάτια μου.  κ κατακόκκινα..και οι μαύροι κύκλοι έφτασαν στο στόμα!

Να σου ζησει κοριτσακι.Ολα ετσι κανουν δεν τολμας να τα αφησεις απο την αγκαλια και ξυπνανε.10 μερες τα ζησα μετα τη γεννα και τα δα ολα και μια κοπελα μου προτεινε να κανω συγκοιμηση με το μωρο.Οποτε εγκατασταθηκα 2 μηνες στον καναπε ,εβγαλα τα μαξιλαρια για περισσοτερο χωρο και μολις κοιμοταν στο στηθος τον κρατουσα 10 λεπτα και μετα τον γλυστρουσα στην ουσια διπλα μου στον καναπε.Μολις εβλεπα οτι δεν ξυπναει ξαπλωνα απο την αντιθετη πλευρα ωστε τα ποδια μου να ειναι διπλα στο μωρο(φοβομουν μην με παρει ο υπνος και το πλακωσω)απο την εξω πλευρα του καναπε.Ετσι ψιλοκοιμομουν κανα 2ωρο μεχρι να θηλασω παλι.Τουλαχιστον δεν τον ειχα συνεχεια αγκαλια ολο το βραδυ

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, bella32 είπε:

καλημερα!!! αχ κορίτσια εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη για σεξ...θα προτιμούσα να κοιμηθώ!! σήμερα γίναμε 40 ημερών αλλά θα πάμε για ευχή το σκ  έξω ρίχνει χιονόνερο κ δε θέλω να τον βγάλω με το καρότσι...

ασια μου, τραυματική εμπειρία η δική σου..ακούς γυναικολόγος κ εξέταση κ σε πιάνει πανικός!! εδώ φοβάμαι να κλείσω ραντεβού εγώ! φαντάσου εσύ ! πόσες ώρες κοιμάστε το βράδυ;;; εγώ τα έχω δει όλα.  κοιμάται μόνο στο βυζι κ αν κάνω ότι πάω να τον αφήσω στο λίκνο,  λες κ έχει ραντάρ...σπαράζει!! έχουν γίνει σαν αυγά τα μάτια μου.  κ κατακόκκινα..και οι μαύροι κύκλοι έφτασαν στο στόμα!

Μια από τα ίδιαααααα και εμείς εδώ και 4 5 μέρες δεν τολμάω να κάνω την κίνηση να την αφήσω στ πορτ μπεμπέ αμέσως ανοίγει το μάτι και ότι και να κάνω μετά είτε την κουνάω είτε προσπαθώ με πιπίλα τίποτα μόνο αγκαλιά και μου θα κοιμηθεί.. Άσε που μου μένει και πολλές ώρες χωρίς να κοιμάται την μέρα και δεν μπορώ να κάνω τίποτα όλη μέρα γτ είναι στην αγκαλιά μου.. Σήμερα βάλαμε ριλαξ να το δοκιμάσουμε.. 

Κορίτσια εσείς χρησιμοποιήτε ριλαξ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Marimarv είπε:

Μια από τα ίδιαααααα και εμείς εδώ και 4 5 μέρες δεν τολμάω να κάνω την κίνηση να την αφήσω στ πορτ μπεμπέ αμέσως ανοίγει το μάτι και ότι και να κάνω μετά είτε την κουνάω είτε προσπαθώ με πιπίλα τίποτα μόνο αγκαλιά και μου θα κοιμηθεί.. Άσε που μου μένει και πολλές ώρες χωρίς να κοιμάται την μέρα και δεν μπορώ να κάνω τίποτα όλη μέρα γτ είναι στην αγκαλιά μου.. Σήμερα βάλαμε ριλαξ να το δοκιμάσουμε.. 

Κορίτσια εσείς χρησιμοποιήτε ριλαξ? 

Εμένα οπότε δε κάθεται πουθενά, τον βάζω στο μάρσιπο κ κάνω κ καμία δουλειά... Εγώ χρησιμοποιώ ριλαξ και του αρέσει κ πολυ! Όπως κ η κούνια! 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 57 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εμένα οπότε δε κάθεται πουθενά, τον βάζω στο μάρσιπο κ κάνω κ καμία δουλειά... Εγώ χρησιμοποιώ ριλαξ και του αρέσει κ πολυ! Όπως κ η κούνια! 

Πόσο σου κοιμάται την μέρα δλδ?? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marimarv είπε:

Πόσο σου κοιμάται την μέρα δλδ?? 

Αναλογως τη μέρα.. σήμερα ήταν δύσκολα , ούτε το βράδυ κοιμηθηκε καλά.. χθες όμως που πήγαμε και για την ευχή εκκλησία, κοιμήθηκε από τη στιγμή που μπήκαμε εκκλησία, μετά στη βόλτα,κ μετά στο καφέ..γύρω στις δυόμισι ώρες δηλαδή!! Ξύπνησε όταν γυρίσαμε σπίτι.

Γενικά είναι σχετικά εύκολος με τον υπνο.εχει όμως και λίγες δύσκολες μέρες που πονάει πολύ κ θελει αγκαλιά  στήθος μονο!!! Τα βρίσκουμε όμως!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, bella32 είπε:

καλημερα!!! αχ κορίτσια εγώ δεν έχω καθόλου όρεξη για σεξ...θα προτιμούσα να κοιμηθώ!! σήμερα γίναμε 40 ημερών αλλά θα πάμε για ευχή το σκ  έξω ρίχνει χιονόνερο κ δε θέλω να τον βγάλω με το καρότσι...

ασια μου, τραυματική εμπειρία η δική σου..ακούς γυναικολόγος κ εξέταση κ σε πιάνει πανικός!! εδώ φοβάμαι να κλείσω ραντεβού εγώ! φαντάσου εσύ ! πόσες ώρες κοιμάστε το βράδυ;;; εγώ τα έχω δει όλα.  κοιμάται μόνο στο βυζι κ αν κάνω ότι πάω να τον αφήσω στο λίκνο,  λες κ έχει ραντάρ...σπαράζει!! έχουν γίνει σαν αυγά τα μάτια μου.  κ κατακόκκινα..και οι μαύροι κύκλοι έφτασαν στο στόμα!

θα έρθει ο καιρός που δεν θα θυμόμαστε τίποτα από τους πόνους που τραβήξαμε!!Ανυπομονώ βέβαια γιατί σαν να αργεί...Αυτό με τον ύπνο στην αγκαλιά το παθαίνω κι εγώ. Όταν την βάζω στο λίκνο ξυπνάει κ πρέπει να την κουνάω για να την πάρει ο ύπνος ξανά. ξεκινήσαμε την πιπίλα τελικά γιατί είδα πως με την πιπίλα κοιμάται μια χαρά μόνη της κ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια κουράγιο... εγω είμαι τυχερή. Το αντρακι μου ξυπνάει μόνο μια φορά τη νυχτα. Ο καημένος έχει γκρίνια γτ δεν κάνει κακά εύκολα και ζορίζεται. Διαφορετικά είναι πολυ βολικός. Βέβαια λογω γκρίνιας ηρεμεί μόνο με αγκαλιά και φοβάμαι μην κακομαθει


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Αχ κορίτσια κουράγιο... εγω είμαι τυχερή. Το αντρακι μου ξυπνάει μόνο μια φορά τη νυχτα. Ο καημένος έχει γκρίνια γτ δεν κάνει κακά εύκολα και ζορίζεται. Διαφορετικά είναι πολυ βολικός. Βέβαια λογω γκρίνιας ηρεμεί μόνο με αγκαλιά και φοβάμαι μην κακομαθει

Κ μένα ρε συ την έχω δίπλα μου στ πορτ μπεμπέ και την ακούω συνέχεια να πιέζεται για καλά της και για τα αέρια της.. Όταν τα κάνει ηρεμεί.. Επίσης όταν μου κοιμάται πολλές ώρες το βράδυ 5 6 είναι τόσο πολύ λερωμενη από τα κακά της που πιστεύω γιαυτό μου ξυπνάει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...