Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Σε κάθε γυναίκα είναι διαφορετικά! Μπορεί εσύ να ανήκεις σε εμας που μας πονούσε το στήθος! Σου εύχομαι να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς!!

δεν ξερω ειμαι καπως μπερδεμενη....παντως  σε ευχαριστω γλυκια μου και σε σενα οτι καλυτερο ευχομαι!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

6 ώρες πρίν, eirinaki34 είπε:

καλημερα!δεν εχω καθυστερηση περιμενω στις 23 του μηνα περιοδο..απλα ειχα γραψει οτι καποιες μερες μετα την επαφη στις γονιμες μερες ξεκινησε να με ποναει το στηθος και ρωτησα εαν αυτο ειναι δυνατον να ερμηνευτει ως συμπτωμα..ακομα και πριν την καθυστερηση

παρατηρω οτι οσο περνανε οι μερες τοσο περισσοτερο με ποναει το στηθος ..σημερα ειναι σε μια φαση που δεν μπορω να το ακουμπησω ευκολα...δεν ξερω εμενα ολο αυτο μου κανει συμπτωμα περιοδου...

Ναι μπορεί να είναι σύμπτωμα περιόδου αλλά μπορεί και εγκυμοσύνης. Δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Ναι μπορεί να είναι σύμπτωμα περιόδου αλλά μπορεί και εγκυμοσύνης. Δεν μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά.

τι να πω !υπομονη και θα δειξει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το αφεντικό μου λέει μου έβαλε δώρο Χριστουγέννων 45 ευρώ τα υπόλοιπα λέει από το ΟΑΕΔ?? Όντως η από το ΙΚΑ θα τα πάρουμε τι πρέπει να κάνουμε ξέρει κάποια? 

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Καλημέρα! Το ξέρατε ότι όσες πήραμε αναρρωτική άδεια, δικαιούμαστε δώρο Χριστουγέννων από το ΙΚΑ? Το έμαθα σήμερα και έστειλα να ενημερώσω!

Θα μας τα βάλει αυτόματα το ΙΚΑ ή χρειάζεστε χαρτιά?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια το αφεντικό μου λέει μου έβαλε δώρο Χριστουγέννων 45 ευρώ τα υπόλοιπα λέει από το ΟΑΕΔ?? Όντως η από το ΙΚΑ θα τα πάρουμε τι πρέπει να κάνουμε ξέρει κάποια? 

Πόσο καιρό είσαι εκεί και σου έδωσε τόσο λίγο δώρο;;;; Εγώ πήγα εχθές και έβγαλα το δώρο από το ΙΚΑ και βγήκε 172€ και μου είπαν τα υπόλοιπα μέχρι να φτάσει στο μισθό σου θα σου τα καταβάλει το αφεντικό σου... Και είχα πάρει αναρρωτικες από τον 2ο μήνα μέχρι την άδεια κύησης!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πόσο καιρό είσαι εκεί και σου έδωσε τόσο λίγο δώρο;;;; Εγώ πήγα εχθές και έβγαλα το δώρο από το ΙΚΑ και βγήκε 172€ και μου είπαν τα υπόλοιπα μέχρι να φτάσει στο μισθό σου θα σου τα καταβάλει το αφεντικό σου... Και είχα πάρει αναρρωτικες από τον 2ο μήνα μέχρι την άδεια κύησης!

5 χρόνια και ο μισθός ήταν 490.. Άρα πρέπει να πάω ικα?? Τι χαρτιά θέλει?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

5 χρόνια και ο μισθός ήταν 490.. Άρα πρέπει να πάω ικα?? Τι χαρτιά θέλει?? 

Μόνο το βιβλιάριο χρειάζεται... Και πάλι και με 490 λίγα σου έδωσε νομίζω. Εμένα ο μισθός ήταν 600€ και μου έβγαλε 172€ 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Μόνο το βιβλιάριο χρειάζεται... Και πάλι και με 490 λίγα σου έδωσε νομίζω. Εμένα ο μισθός ήταν 600€ και μου έβγαλε 172€ 

Κοίτα και ως αναρρωτική λίγα μου δίναν 370.. Είναι μαλακάς το αφεντικό μου εδώ μου έβαλε την άδεια που πρέπει να με πληρώσει και μου τα ζήτησε πίσω πάντα αυτό μας έκανε μας τα έπαιρνε πίσω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοίτα και ως αναρρωτική λίγα μου δίναν 370.. Είναι μαλακάς το αφεντικό μου εδώ μου έβαλε την άδεια που πρέπει να με πληρώσει και μου τα ζήτησε πίσω πάντα αυτό μας έκανε μας τα έπαιρνε πίσω. 

Πωπωωωω και εμένα ο δικός μου το ίδιο μαλακας είναι αλλά του ειπα ότι δεν παίζει! Εγώ έπαιρνα 480€ αναρρωτική.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πωπωωωω και εμένα ο δικός μου το ίδιο μαλακας είναι αλλά του ειπα ότι δεν παίζει! Εγώ έπαιρνα 480€ αναρρωτική.

Καλά θα κάνεις εγώ θα του τα δώσω μου έβαλε 328 και μου λέει φέρε τα 325 αλλά εγώ θα του δώσω 300 και θα του πω και πολλά σου είναι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλά θα κάνεις εγώ θα του τα δώσω μου έβαλε 328 και μου λέει φέρε τα 325 αλλά εγώ θα του δώσω 300 και θα του πω και πολλά σου είναι. 

Βρε κορίτσια όλη έτσι βλακες είναι έναν σωστό εργοδότη δεν έχω δει μόνο για την τσέπη τους ενδιαφέρονται.. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλά θα κάνεις εγώ θα του τα δώσω μου έβαλε 328 και μου λέει φέρε τα 325 αλλά εγώ θα του δώσω 300 και θα του πω και πολλά σου είναι. 

Εγώ επειδή θα παραιτηθώ μετά το 6μηνο δεν θα του δώσω ούτε σεντ!

πρίν από 13 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Βρε κορίτσια όλη έτσι βλακες είναι έναν σωστό εργοδότη δεν έχω δει μόνο για την τσέπη τους ενδιαφέρονται.. 

Ισχύει! Καημό το έχω να δουλέψω σε σωστό άνθρωπο! Πότε ρε κορίτσια! Μα ποτέ!!! 

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εγώ επειδή θα παραιτηθώ μετά το 6μηνο δεν θα του δώσω ούτε σεντ!

Ισχύει! Καημό το έχω να δουλέψω σε σωστό άνθρωπο! Πότε ρε κορίτσια! Μα ποτέ!!! 

Και εγώ του το έχω πει ότι δεν ξανά πάω μετά τους έξι μήνες αλλά επειδή είχαμε κάνει αυτή την συμφωνία πάντα άδειες δεν πλήρωνε και δεν ξέρω πότε θα τον έχω πάλι ανάγκη γιατί μένω σε επαρχία θα του τα δώσω τα 300 για να πάει το ταξίδι του στο έξω κάθε Χριστούγεννα πάει έξω με την οικογένεια... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Και εγώ του το έχω πει ότι δεν ξανά πάω μετά τους έξι μήνες αλλά επειδή είχαμε κάνει αυτή την συμφωνία πάντα άδειες δεν πλήρωνε και δεν ξέρω πότε θα τον έχω πάλι ανάγκη γιατί μένω σε επαρχία θα του τα δώσω τα 300 για να πάει το ταξίδι του στο έξω κάθε Χριστούγεννα πάει έξω με την οικογένεια... 

Αχχχχχ μην με κάνεις τρελή τώρα!!!!!! Ας μην μιλήσω μέρες που είναι! Αυτή τη στιγμή νιώθω πιο Σκρουτζ από ποτέ! Εσύ να είσαι καλά κοριτσι μου, αστον να πάει........


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...