Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 36 λεπτά , linaa είπε:

μπορει να ειναι αλματακι μπορει κ δοντια. μπορει κ να την.κουραζει κ κατι μεσα στη μερα οπως πχ κοσμος επισκεψεις κτλ

Μόλις βγήκαμε από δύσκολο άλμα ίσως είναι κ αυτό γτ την κούρασε πολύ αυτό το άλμα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

15 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Μόλις βγήκαμε από δύσκολο άλμα ίσως είναι κ αυτό γτ την κούρασε πολύ αυτό το άλμα 

Ο ύπνος θρέφει τα μωρά!!!!

Κ μένα κοιμάται καλά τη νύχτα κ οι ώρες που κοιμάται μέσα στη μέρα, πάνω κάτω είναι οι ίδιες. Συνολικά 11-12 ώρες.. 

Καμιά φορά 9-10 καμία φορά και 13!!

Κι εγώ ανησυχώ λίγο άμα κοιμάται πολύ, μετά θυμάμαι ότι είναι νινακι κ έχει άλλες ανάγκες .

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Ο ύπνος θρέφει τα μωρά!!!!

Κ μένα κοιμάται καλά τη νύχτα κ οι ώρες που κοιμάται μέσα στη μέρα, πάνω κάτω είναι οι ίδιες. Συνολικά 11-12 ώρες.. 

Καμιά φορά 9-10 καμία φορά και 13!!

Κι εγώ ανησυχώ λίγο άμα κοιμάται πολύ, μετά θυμάμαι ότι είναι νινακι κ έχει άλλες ανάγκες .

 

Και καπου εδω, εγω που το παιδι μου δεν κοιμάται πανω απο 6-7 ωρες το 24ωρο θα σταματησω να σας μιλαω και θα παω σε μια γωνια να κλαιω!!! :roll:


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και καπου εδω, εγω που το παιδι μου δεν κοιμάται πανω απο 6-7 ωρες το 24ωρο θα σταματησω να σας μιλαω και θα παω σε μια γωνια να κλαιω!!! :roll:

Χαχαχαχαχα!! Μη κλαίς!!! 

Αυτά αλλάζουν έχω ακούσει!! Υπάρχει ελπίδα !


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και καπου εδω, εγω που το παιδι μου δεν κοιμάται πανω απο 6-7 ωρες το 24ωρο θα σταματησω να σας μιλαω και θα παω σε μια γωνια να κλαιω!!! :roll:

πες μου σε ποια γωνία θα είσαι να έρθω να κλαψουμε παρέα.. μόνο 3 φορές μου κοιμήθηκε 4ωρο συνεχόμενο..αυτό ήταν..

  • Λυπημένη/-ος 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! σας λένε κ σας αφήστε το μωρό να κλαιει για να δυναμώσουν οι πνεύμονες,  ή μόνο εμένα;

Καλημερα!! Αν τ λεω εγω πιάνεται??? :P

Πλάκα κάνω!!! Εγω τ λεω σ γονείς μου που με το κιχ την παίρνουν αγκαλια!!! :P

Εγω ευτυχως δεν το έχω ακούσει, αλλα ξέρω πως γενικά οι παλαιοτεροι το έχουν σαν πεποίθηση... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! σας λένε κ σας αφήστε το μωρό να κλαιει για να δυναμώσουν οι πνεύμονες,  ή μόνο εμένα;

Κ μένα το λένε!!

Εντάξει δε τον αφήνω να πλανταξει, τον παίρνω ήρεμα αγκαλίτσα να ηρεμήσει ή να φάει κ μπορεί συγγενείς γύρω να πάθουν πανικό με το πρώτο ουα. Εκεί λένε τις καλύτερες συμβουλές (νοτ) λες και δεν έχει ξανακλαψει ποτέ το μωρό κ δεν ξέρω τι να κανω:-P

Το ξέρω ότι το λένε για καλό αλλά εγώ γίνομαι τούρμπο :-P:twisted:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημερα!! Αν τ λεω εγω πιάνεται??? :P

Πλάκα κάνω!!! Εγω τ λεω σ γονείς μου που με το κιχ την παίρνουν αγκαλια!!! :P

Εγω ευτυχως δεν το έχω ακούσει, αλλα ξέρω πως γενικά οι παλαιοτεροι το έχουν σαν πεποίθηση... 

εκ των πραγμάτων δεν μπορώ να τον παίρνω με το παραμικρό!! εκτός αν φορέσω κγω μπεμπιλινο κ δεν ξαναπάω τουαλετα  χαχαχσ! αλλά δεν τον αφήνω να σπαράζει, όπως λες και @Anastasia05 ! εκεί νευριάζω εγώ, γτ μου λένε να το  αφήνω μέχρι να ηρεμήσει. ( δλδ να κλάψει τόσο πολύ που στο τέλος να παραιτηθεί κ να κοιμηθεί.  για μενα ειναι πολύ βάρβαρο κ νευριάζω όταν μ το λένε)

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! σας λένε κ σας αφήστε το μωρό να κλαιει για να δυναμώσουν οι πνεύμονες,  ή μόνο εμένα;

Σ Υ Ν Ε Χ Ε Ι Α μου το λένε.. Δεν τρέχω με το που γκρινιάξει την αφήνω λίγο η την απασχολώ με κάτι άλλο αλλά αν δω ότι δεν παίρνει άλλο δεν την αφήνω να φτάσει σε σημείο να κλάψει.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε; Εμεις γυρισαμε απο εμβολιο, ολα καλα, βγαλαμε και τα δοντακια μας και κομπλε!

@ada32 χρειαζομαι τα φωτα σου! Πως τα πατε αρχικα; Ολα Οκ; Λοιπον ο γιατρος μου ειπε οτι τα παιδια κι εγω ειμαστε ανασφαλιστοι. Αρα μας πεταξε εξω το ΙΚΑ. Εχεις καμια ιδεα τωρα τι κανουμε; Ωχχχ πολυ αγχος... 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marimarv είπε:

Σ Υ Ν Ε Χ Ε Ι Α μου το λένε.. Δεν τρέχω με το που γκρινιάξει την αφήνω λίγο η την απασχολώ με κάτι άλλο αλλά αν δω ότι δεν παίρνει άλλο δεν την αφήνω να φτάσει σε σημείο να κλάψει.. 

όχι τπτ άλλο..άντε να το ηρεμήσεις μετά αν το αφήσεις να κλαιει απαρηγόρητα όπως με συμβουλευουν οι "παλιές κ έμπειρες, κ μεις μεγαλώσαμε παιδιά κ κάτι παραπάνω ξέρουμε " . τέλος παντων..

πως είστε με τον ύπνο; διάβασα παραπάνω ότι στρωσατε κάπως; εμένα ο δικός μου ακόμη μαλωμενος..δεν ξυπνάει στο 20 λεπτό βέβαια αλλά τα 4ωρα και 5ωρα που διαβάζω από άλλες κοπέλες..ούτε καν..

Επίσης,  χτες ξεκίνησε καινούργιο κόλπο. όταν τρώει ο κύριος με το άλλο χέρι μου χτυπάει το ζυζι! με όλη του τη δύναμη!! σαν κατσίκι! τι είναι αυτο τώρα;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bella32 είπε:

όχι τπτ άλλο..άντε να το ηρεμήσεις μετά αν το αφήσεις να κλαιει απαρηγόρητα όπως με συμβουλευουν οι "παλιές κ έμπειρες, κ μεις μεγαλώσαμε παιδιά κ κάτι παραπάνω ξέρουμε " . τέλος παντων..

πως είστε με τον ύπνο; διάβασα παραπάνω ότι στρωσατε κάπως; εμένα ο δικός μου ακόμη μαλωμενος..δεν ξυπνάει στο 20 λεπτό βέβαια αλλά τα 4ωρα και 5ωρα που διαβάζω από άλλες κοπέλες..ούτε καν..

Επίσης,  χτες ξεκίνησε καινούργιο κόλπο. όταν τρώει ο κύριος με το άλλο χέρι μου χτυπάει το ζυζι! με όλη του τη δύναμη!! σαν κατσίκι! τι είναι αυτο τώρα;

κ εμενα το κανει τωρα ξεκιναει να χτυπαει τα παντα κανει προπονηση πρωτα με το βυζι

1 hour ago, Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε; Εμεις γυρισαμε απο εμβολιο, ολα καλα, βγαλαμε και τα δοντακια μας και κομπλε!

@ada32 χρειαζομαι τα φωτα σου! Πως τα πατε αρχικα; Ολα Οκ; Λοιπον ο γιατρος μου ειπε οτι τα παιδια κι εγω ειμαστε ανασφαλιστοι. Αρα μας πεταξε εξω το ΙΚΑ. Εχεις καμια ιδεα τωρα τι κανουμε; Ωχχχ πολυ αγχος... 

αν δεν δουλευεις ολες τις εξετασεις τις κανεις σε δημοσιο νοσοκομειο δωρεαν. οι ιδιωτικοι γιατροι δεν μπορουν να σου γραψουν τιποτα. 

μπορεις τα παιδια να μπειτε στο βιβλιαριο του αντρα σου επισης αν δουλευει κ τοτε ειναι κανονικα ασφαλισμενα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

κ εμενα το κανει τωρα ξεκιναει να χτυπαει τα παντα κανει προπονηση πρωτα με το βυζι

αν δεν δουλευεις ολες τις εξετασεις τις κανεις σε δημοσιο νοσοκομειο δωρεαν. οι ιδιωτικοι γιατροι δεν μπορουν να σου γραψουν τιποτα. 

μπορεις τα παιδια να μπειτε στο βιβλιαριο του αντρα σου επισης αν δουλευει κ τοτε ειναι κανονικα ασφαλισμενα

Σε ευχαριστω πολυ Λινα. Οχι, δεν ειναι αυτο το προβλημα. Εργαζομαι κανονικα (τωρα εχω το 6μηνο του ΟΑΕΔ) απλα με εχουν αλλαξει ταμειο και αν ενεργοποιησω τον ΕΔΟΕΑΠ το νεο ταμειο δλδ, φοβαμαι οτι θα σταματησει το εξαμηνο γιατι το συγκεκριμενο ταμειο δεν το υποστηριζει. Η @ada32 εχει το ιδιο προβλημα γι ´αυτο ρωτησα ειδικα την ιδια. Σε ευχαριστω παντως!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Alekk είπε:

Σε ευχαριστω πολυ Λινα. Οχι, δεν ειναι αυτο το προβλημα. Εργαζομαι κανονικα (τωρα εχω το 6μηνο του ΟΑΕΔ) απλα με εχουν αλλαξει ταμειο και αν ενεργοποιησω τον ΕΔΟΕΑΠ το νεο ταμειο δλδ, φοβαμαι οτι θα σταματησει το εξαμηνο γιατι το συγκεκριμενο ταμειο δεν το υποστηριζει. Η @ada32 εχει το ιδιο προβλημα γι ´αυτο ρωτησα ειδικα την ιδια. Σε ευχαριστω παντως!

αααα αφου εισαι στο εξαμηνο κανονικα πρεπει να σε ασφαλιζουν ρε μηπως απλα πρεπει να πας να το ανανεωσεις. δεν νομιζω να σε πετανε απτο εξαμηνο αφου οταν εκανες τα χαρτια σου ησουν ικα νομιζω το δικαιουσε ετσι κ αλλιως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...