Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Το ιδιο σκέφτηκα και εγω, αλλά λεω λεω ρε παιδακι μου μην τυχον και ειμαι εγω η περιεργ/αδιακριτη/ξερω και γω τι!!!! 

Ναι μέχρι 9 κιλα ειναι και για αυτο θεωρουσε πως αποκλειεται να του είναι μικρό! 

Τεσπα, αυτό ήθελα να δω, πως δεν ειπα και κατι τοσο τραγικο... Γτ δεν σ κρυβω προβληματιστηκα!!! 

Άντε μωρέ που είσαι εσύ περίεργη... Αμα το μωρο έχει  8 διπλές στα μπουτια θα παρεξηγηθω αμα το πεις χοντρουλη;;;; αφού είναι φουσκακι! Κακό είναι;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Το ιδιο σκέφτηκα και εγω, αλλά λεω λεω ρε παιδακι μου μην τυχον και ειμαι εγω η περιεργ/αδιακριτη/ξερω και γω τι!!!! 

Ναι μέχρι 9 κιλα ειναι και για αυτο θεωρουσε πως αποκλειεται να του είναι μικρό! 

Τεσπα, αυτό ήθελα να δω, πως δεν ειπα και κατι τοσο τραγικο... Γτ δεν σ κρυβω προβληματιστηκα!!! 

Η δική μου γνώμη στο θέμα είναι πως δεν έχει να κάνει τόσο το τι θα πεις αλλά το πώς θα το πεις!

Θα με ενοχλούσε πχ να πει κάποιος γνωστός που έχει δει το παιδι μια φορα, χοντρουτσικο! ή με περίεργο ύφος!! Αλλά να το πει μια φίλη μου, σίγουρα θα το έλεγε με γλυκό τρόπο και δε θα με ενοχλούσε, ίσα ίσα θα το έβρισκα χαριτωμένο κ θα το τραβούσα κι εγώ κι άλλο!! 

Όσο για τις πάνες και εγώ για 4 είμαι σε λίγες μέρες , κοντεύει τα 8 κιλά ομμπεμπης, αλλά είναι ψηλουλης κ όπως βλέπω σε λίγο καιρό δε θα είναι τόσο άνετος σε αυτές. 

πρίν από 2 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Άντε μωρέ που είσαι εσύ περίεργη... Αμα το μωρο έχει  8 διπλές στα μπουτια θα παρεξηγηθω αμα το πεις χοντρουλη;;;; αφού είναι φουσκακι! Κακό είναι;;;

Ας πούμε έτσι όπως το λες εσύ, θέλω να του φάω τα μπούτια του συγκεκριμένου μωρού!!!! 

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia05 είπε:

Η δική μου γνώμη στο θέμα είναι πως δεν έχει να κάνει τόσο το τι θα πεις αλλά το πώς θα το πεις!

Θα με ενοχλούσε πχ να πει κάποιος γνωστός που έχει δει το παιδι μια φορα, χοντρουτσικο! ή με περίεργο ύφος!! Αλλά να το πει μια φίλη μου, σίγουρα θα το έλεγε με γλυκό τρόπο και δε θα με ενοχλούσε, ίσα ίσα θα το έβρισκα χαριτωμένο κ θα το τραβούσα κι εγώ κι άλλο!! 

Όσο για τις πάνες και εγώ για 4 είμαι σε λίγες μέρες , κοντεύει τα 8 κιλά ομμπεμπης, αλλά είναι ψηλουλης κ όπως βλέπω σε λίγο καιρό δε θα είναι τόσο άνετος σε αυτές. 

Ας πούμε έτσι όπως το λες εσύ, θέλω να του φάω τα μπούτια του συγκεκριμένου μωρού!!!! 

Που να το δεις κιόλας! Έχει κάτι δαχτυλακια σαν το τσιμπησαν σφήκες είναι το μαναρακι μου! Και το μάγουλο δεν το συζητω, μάγουλο κολλημενο στο κορμί! Αχααχαχαχα 

  • Χαχα 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε.?? 

Να σας ρωτήσω κάτι πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στ μερα τα μωράκια σας και πόσο συχνά.? Εμένα έχει φτάσει στ σημείο να κοιμάται πιο συχνά απ όσο τρώει.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Κορίτσια καλησπέρα πως είστε.?? 

Να σας ρωτήσω κάτι πόσες ώρες κοιμούνται μέσα στ μερα τα μωράκια σας και πόσο συχνά.? Εμένα έχει φτάσει στ σημείο να κοιμάται πιο συχνά απ όσο τρώει.. 

μηπως δεν κοιματε πολυ το βραδυ? το βραδυ πρεπει να κοιματε γυρω στις 11 ωρες με ενα διαλειμμα για φαγητο. εμενα κοιματε 11 με 11 το πρωι. μετα περνει ενα 40λεπτο υπνο το μεσημερι κ ενα 40 λεπτο υπνο το απογευμα. αν κοιμηθει λιγοτερο το βραδυ κοιματε πιο συχνα μεσα στη.μερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, linaa είπε:

μηπως δεν κοιματε πολυ το βραδυ? το βραδυ πρεπει να κοιματε γυρω στις 11 ωρες με ενα διαλειμμα για φαγητο. εμενα κοιματε 11 με 11 το πρωι. μετα περνει ενα 40λεπτο υπνο το μεσημερι κ ενα 40 λεπτο υπνο το απογευμα. αν κοιμηθει λιγοτερο το βραδυ κοιματε πιο συχνα μεσα στη.μερα

Οχι δεν έχει θέμα με βραδινό ύπνο πχ χθες βράδυ κοιμήθηκε 8 με 4.30 άργησε λίγο να ξανά κοιμηθεί 5.15 με 8 το πρωί και όλη την μέρα νύσταζε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Οχι δεν έχει θέμα με βραδινό ύπνο πχ χθες βράδυ κοιμήθηκε 8 με 4.30 άργησε λίγο να ξανά κοιμηθεί 5.15 με 8 το πρωί και όλη την μέρα νύσταζε. 

ε μπορει να ετυχε καποιες μερες θελουν λιγο παραπανω υπνο. περνανε κ.φασεις. πω πω πως τον κοιμηζεις απο της 8. εμενα ειναι με το ματι γαριδα. δεν κοιματε ποτε νωρις. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

ε μπορει να ετυχε καποιες μερες θελουν λιγο παραπανω υπνο. περνανε κ.φασεις. πω πω πως τον κοιμηζεις απο της 8. εμενα ειναι με το ματι γαριδα. δεν κοιματε ποτε νωρις. 

Το θέλει από μόνη της δεν αντέχει κοκκινιζουν τα μάτια της γκρινιάζει.. Εντωμεταξύ υπάρχουν φορές που μου κοιμάται κ μέχρι τς 5 το πρωί από τς 8 το βράδυ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Το θέλει από μόνη της δεν αντέχει κοκκινιζουν τα μάτια της γκρινιάζει.. Εντωμεταξύ υπάρχουν φορές που μου κοιμάται κ μέχρι τς 5 το πρωί από τς 8 το βράδυ 

ποσο τυχερη μη σε ματιασω. μακαρι να ειναι παντα ετσι ευκολη στον υπνο. εμεις ξενυχταμε εχουμε ωραρια για νυχτοβιους.

κ μενα παντως κοιμαται αρκετα αλλα λαθος ωρες.

σκεψου τωρα τον πηρε ο υπνος 9:30 κ ξηπνησε τωρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μην μιλατε για τέτοια ωράρια υπνου γτ θα αρχίσω να κλαιω!!! Εμενα σ καλυτερη κοιμαται απο τς 12-5 το βράδυ και μετα κάνει μισαωρους υπνους... 

αα ξενυχτατε κ εσεις . κ ελεγα μονο το δικο μου ξενυχταει. εμενα που θελει να κοιμαμε κ κοντα τι να πω. ξυπναει που κ που μεσα στην νυχτα για να θηλασει κανενα πενταλεπτο κ ξανακοιματε. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

αα ξενυχτατε κ εσεις . κ ελεγα μονο το δικο μου ξενυχταει. εμενα που θελει να κοιμαμε κ κοντα τι να πω. ξυπναει που κ που μεσα στην νυχτα για να θηλασει κανενα πενταλεπτο κ ξανακοιματε. 

Οχι εντάξει φτου φτου δεν έχω τέτοιο θέμα με τ νύχτα σπάνια θα το αλλάξει αν την ενοχλεί κάτι έχει κάποιο πονακι.. Τώρα έχει αρχίσει 3 μέρες να μου κοιμάται πάρα πολύ κ την μέρα ωραία γιαυτό μου κάνει εντύπωση γτ κοιμάται καλά κ το βράδυ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Marimarv είπε:

Οχι εντάξει φτου φτου δεν έχω τέτοιο θέμα με τ νύχτα σπάνια θα το αλλάξει αν την ενοχλεί κάτι έχει κάποιο πονακι.. Τώρα έχει αρχίσει 3 μέρες να μου κοιμάται πάρα πολύ κ την μέρα ωραία γιαυτό μου κάνει εντύπωση γτ κοιμάται καλά κ το βράδυ 

μπορει να ειναι αλματακι μπορει κ δοντια. μπορει κ να την.κουραζει κ κατι μεσα στη μερα οπως πχ κοσμος επισκεψεις κτλ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , linaa είπε:

αα ξενυχτατε κ εσεις . κ ελεγα μονο το δικο μου ξενυχταει. εμενα που θελει να κοιμαμε κ κοντα τι να πω. ξυπναει που κ που μεσα στην νυχτα για να θηλασει κανενα πενταλεπτο κ ξανακοιματε. 

Αααα εμεις ειμαστε πολυ ξενυχτηδες!!! Προετοιμάζεται το κορίτσι μου για τα μπουζούκια!!! Προχθες κοιμηθηκαμε για βράδυ, 7 το πρωί!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αααα εμεις ειμαστε πολυ ξενυχτηδες!!! Προετοιμάζεται το κορίτσι μου για τα μπουζούκια!!! Προχθες κοιμηθηκαμε για βράδυ, 7 το πρωί!!! 

ααα ωραια θα κανουν παρεα με το δικο μου. εμεις βεβαια το αργοτερο μας ειναι 3:30 το βραδυ . μας ξεπερασατε στη διασκεδαση

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...