Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Condios είπε:

 

@marina_86 την παλευεις? τα νεα σου! εμφανισου!!

Αγαπημένη μου συμπεθέρα την παλεύω προς το παρόν. Θα δούμε αύριο αν την παλεύω και στο μέλλον ή όχι. Θα μου πει ο γιατρός αν ξεκινήσω αρβεκαπ ή όχι... Να δούμε τι έγινε με τις κύστες... Οπότε μάντεψε! Περιμένω! Χαχαχαχαχαχα Νομίζω το "περιμένω" και το "ρώτησε τον γιατρό σου" έχουν γίνει οι ατάκες μου! Χαχαχα 

Εσύ ξεκίνησες προετοιμασία; Γι'αυτό παίρνεις σικλακουρ;;; Πλησιάζει η ώρα αγαπημένη;;;; ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, marina_86 said:

Συγχαρητήρια!!!!❤️ Όλα πάνε τέλεια!!!! 

Και τις άλλες φορές το ενδομήτριο πόσο ήταν; Έχεις κάνει υστεροσκοπηση και βιοψία ή το ΕΡΑ τεστ; Το ενδομήτριο ήταν τριζωνικο σ' εκείνη τη φάση; Αυτοκόλλητα έχεις δοκιμάσει ή μόνο cyclacur ; 

Συγγνώμη για τον καταιγισμό ερωτήσεων :rolleyes: αλλά το θέμα ενδομητρίου είναι πολύ σημαντικό και μας ενδιαφέρει πολύ όλες μας, γι'αυτό ρωτάω. Εγώ το έψαξα αρκετά γιατί ενώ δεν είχα ποτέ θέμα με την πάχυνση ξαφνικά άρχισε να μου κάνει κάτι τρελά. Έφτανε βέβαια σε ένα ικανοποιητικό πάχος, αλλά μου έβγαζε την πίστη. Οπότε αν κάπως μπορούμε να βοηθήσουμε κ από την προσωπική μας εμπειρία, θα το κάνουμε γιατί είναι κρίμα τα απανωτά αρνητικά. Ειδικά από δωρεά. Καταλαβαίνω...

Την πρώτη με cyclacur και dermestril,  9 ενδομήτριο... Βιοχημική. Τη Δεύτερη μόνο με cyclacur σίγουρα πάνω από 7 αλλά όχι τόσο καλό όσο την πρώτη... 0 χοριακή. Πριν την 3η φορά υστεροσκόπιση (καθαρή), άλλη δότρια πάλι μόνο cyclacur (αλλά πολλά, έφτασα στα 15)...), 7 με το ζόρι... χοριακή 0. Τώρα πάλι μονο cyclacur (έχω πει οτι μπορώ να βρω demestril αλλά δε μου λέει να το "κολλήσω") . Βιοψία όχι, ΕΡΑ όχι. Τριζωνικά όλα τα ενδομήτρια.

Τις πήρα με τη σειρά τις ερωτήσεις :rolleyes:. Δεν ξέρω... Αν και την Τετάρτη δεν είναι καλό θα τη σταματήσω την προσπάθεια. Δε μας παίρνει οικονομικά για 3η δότρια για να χάσουμε βλαστοκύστες. Και είμαι και επαρχία... και θα με απολύσουν από τη δουλειά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Condios είπε:

Καλησπέρα,,,νομίζω η @Blaky λεει για τον Νταφ....λο που θα λειτουργησει με Παντ....και Σφακ εδω στη Λαρισα,,,διορθωστε με αν κανω λαθος. 

 

Σπασε τα φρεναααααααα μην ακους κανενανννννννννν και φυγαμε και παμε ως το τερμαααααααα,,,,,τραλαλα τραλαλα το μωρακι μεγαλωνει μια χαραααααααα,,,μπραβο κοριτσακι μου....σουπερ πανε ολα.

@Villi μου χρυσο πλασμα τι κανεις?????????

@Neli83 εσείς ??? τι κάνουν τα γλυκουλακια?????? κλωτσανε και πιανουν χωρο και ζωηρευουν?????

@chitaneta τί κανει ο χιονουλης?????????? ελπιζω να εισαι καπου να δροσιζεσαι ε?

@marina_86 την παλευεις? τα νεα σου! εμφανισου!!! 

Εγώ έκανα ειμαι μεσα στα νευρα απ'τα σικλακουρ να ξερετε,,,αχαχαχαχα,,,,που ειναι η @Fili να κάνουμε οοοοομμμ παρεα και η @Viv37 Μου με την ενεργεια της τη σουπερ.????????? 

@Chrussa1982 νεο σπιτι νεα πραγματα ερχονται,,,ολα θετικα να ειναι και με το καλο!!!!!! 

Ε,μα είσαι καταπληκτική!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , marina_86 είπε:

Αγαπημένη μου συμπεθέρα την παλεύω προς το παρόν. Θα δούμε αύριο αν την παλεύω και στο μέλλον ή όχι. Θα μου πει ο γιατρός αν ξεκινήσω αρβεκαπ ή όχι... Να δούμε τι έγινε με τις κύστες... Οπότε μάντεψε! Περιμένω! Χαχαχαχαχαχα Νομίζω το "περιμένω" και το "ρώτησε τον γιατρό σου" έχουν γίνει οι ατάκες μου! Χαχαχα 

Εσύ ξεκίνησες προετοιμασία; Γι'αυτό παίρνεις σικλακουρ;;; Πλησιάζει η ώρα αγαπημένη;;;; ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Ότι έρχεται είναι για καλό,,,και μόνο! Ευχομαι να έρθουν όπως τα επιθυμείς κοριτσάκι μου. Άρα είσαι για επανελεγχο,,,ευχομαι να μη βρεθει καμία κύστη και να ξεκινήσεις. 

Εγώ παίρνω σικλακούρ για αποκατάσταση μήτρας ακόμα όλο το κουτί εδώ και 3 μήνες γιατί βλέπεις αλλιώς περίοδο δε θα έχω εφόσον δεν εχω ωοθηκες και σαλπιγγες. Δεν ξερω αν πλησιαζει ακόμα,,,θα σου πω οταν αδιαθετησω και πως θα μου πει οτι προχωράμε ο κοντός μου. Απλά υποτίθεται ότι τα σικλακουρ ηρεμουν τις εξαψεις,,,εγώ υποφέρω οικτρά από εξάψεις κάθε βράδυ στον υπνο μου, αρα δεν κοιμαμαι καλά. Παρόλα αυτα,,,,,οοοοοομμμμμμμμμ 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Condios είπε:

Καλησπέρα,,,νομίζω η @Blaky λεει για τον Νταφ....λο που θα λειτουργησει με Παντ....και Σφακ εδω στη Λαρισα,,,διορθωστε με αν κανω λαθος. 

 

Σπασε τα φρεναααααααα μην ακους κανενανννννννννν και φυγαμε και παμε ως το τερμαααααααα,,,,,τραλαλα τραλαλα το μωρακι μεγαλωνει μια χαραααααααα,,,μπραβο κοριτσακι μου....σουπερ πανε ολα.

@Villi μου χρυσο πλασμα τι κανεις?????????

@Neli83 εσείς ??? τι κάνουν τα γλυκουλακια?????? κλωτσανε και πιανουν χωρο και ζωηρευουν?????

@chitaneta τί κανει ο χιονουλης?????????? ελπιζω να εισαι καπου να δροσιζεσαι ε?

@marina_86 την παλευεις? τα νεα σου! εμφανισου!!! 

Εγώ έκανα ειμαι μεσα στα νευρα απ'τα σικλακουρ να ξερετε,,,αχαχαχαχα,,,,που ειναι η @Fili να κάνουμε οοοοομμμ παρεα και η @Viv37 Μου με την ενεργεια της τη σουπερ.????????? 

@Chrussa1982 νεο σπιτι νεα πραγματα ερχονται,,,ολα θετικα να ειναι και με το καλο!!!!!! 

Γλυκια μου φιλεναδα!! Τα μωρα ειναι πολυ ζωηρα..κλωτσανε φουλ..που κ που κουνιεται και ολη κοιλια!! Φτασαμε το 1 κιλο το καθενα, εχουν πολυ καλη αναπτυξη μεχρι στιγμης!!  Εσυ εισαι σε φαση προετοιμασιας???  Α τωρα διαβασα τι εγραψες πιο πανω.... κουραγιο με τις εξαψεις....ευχομαι πολυ συντομα να σε παιδευουν οι αναγουλεςτου 1ου τριμηνου!!

  • Μου αρέσει 5

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Neli83 είπε:

Γλυκια μου φιλεναδα!! Τα μωρα ειναι πολυ ζωηρα..κλωτσανε φουλ..που κ που κουνιεται και ολη κοιλια!! Φτασαμε το 1 κιλο το καθενα, εχουν πολυ καλη αναπτυξη μεχρι στιγμης!!  Εσυ εισαι σε φαση προετοιμασιας??? 

Αχ μωρε ψυχουλακια ομορφα,,,,ολοκληρα ανθρωπακια,, 2 τα κιλα και τα 2 μαζί,,,,τι καλααααα,,,,,χαλαλι ολα Νελακι,,,ερχονται τα ψυχουλια σου τα ομορφα! Με το καλο και με κανενα πονο , ποτε! Όχι ακομα,,,,οταν αδιαθετησω θα παω για εναν επανελεγχο (σκεψου 3 μηνες χωρις αιματος και υπερηχους,,,,τελειο ηταν,,,χαχαχα) και αναλογα τι θα μου πει ο γιατρουλης μου...ας ειναι και απο Σεπτρεμβρη ,,,μπας και παμε διακοπες να ξεφυγουμε λιγο,,,τη μητροτητα δεν τη γλυτωνω,,,,ελπιζω,,,οποτε ειναι σωστα και καλυτερα να γινει,,,ας ερθει με μεγαλη αγαπη! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Condios είπε:

Αχ μωρε ψυχουλακια ομορφα,,,,ολοκληρα ανθρωπακια,, 2 τα κιλα και τα 2 μαζί,,,,τι καλααααα,,,,,χαλαλι ολα Νελακι,,,ερχονται τα ψυχουλια σου τα ομορφα! Με το καλο και με κανενα πονο , ποτε! Όχι ακομα,,,,οταν αδιαθετησω θα παω για εναν επανελεγχο (σκεψου 3 μηνες χωρις αιματος και υπερηχους,,,,τελειο ηταν,,,χαχαχα) και αναλογα τι θα μου πει ο γιατρουλης μου...ας ειναι και απο Σεπτρεμβρη ,,,μπας και παμε διακοπες να ξεφυγουμε λιγο,,,τη μητροτητα δεν τη γλυτωνω,,,,ελπιζω,,,οποτε ειναι σωστα και καλυτερα να γινει,,,ας ερθει με μεγαλη αγαπη! 

Φυσικα και δεν την γλιτωνεις την μητροτητα...διορθωσα το προηγουμενο μνμ γιατι δεν ειχα διαβασει τι ειχες γραψει στη Μαρινα!! Θα το ξαναγραψω..συντομα να φυγουν οι εξαψεις και να ερθουν οι αναγουλες του 1ου τριμηνου..χιχιχι!!! Ολα στην ωρα τους!!! Πρωτα διακοπαρες!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Neli83 είπε:

Φυσικα και δεν την γλιτωνεις την μητροτητα...διορθωσα το προηγουμενο μνμ γιατι δεν ειχα διαβασει τι ειχες γραψει στη Μαρινα!! Θα το ξαναγραψω..συντομα να φυγουν οι εξαψεις και να ερθουν οι αναγουλες του 1ου τριμηνου..χιχιχι!!! Ολα στην ωρα τους!!! Πρωτα διακοπαρες!!!!!! 

πολυ σωστα το εθεσες,,,,να φυγουν οι εξαψεις και να ερθουν οι αναγουλες,,,,αφου πρωτα ερθουν γουλιες απο κανα κοκτειλακι,,αχαχαχα παμε δυνατα ρε μπεμπεδοσκονιτσα μας!!!!!!!!!!!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aleka74 είπε:

Την πρώτη με cyclacur και dermestril,  9 ενδομήτριο... Βιοχημική. Τη Δεύτερη μόνο με cyclacur σίγουρα πάνω από 7 αλλά όχι τόσο καλό όσο την πρώτη... 0 χοριακή. Πριν την 3η φορά υστεροσκόπιση (καθαρή), άλλη δότρια πάλι μόνο cyclacur (αλλά πολλά, έφτασα στα 15)...), 7 με το ζόρι... χοριακή 0. Τώρα πάλι μονο cyclacur (έχω πει οτι μπορώ να βρω demestril αλλά δε μου λέει να το "κολλήσω") . Βιοψία όχι, ΕΡΑ όχι. Τριζωνικά όλα τα ενδομήτρια.

Τις πήρα με τη σειρά τις ερωτήσεις :rolleyes:. Δεν ξέρω... Αν και την Τετάρτη δεν είναι καλό θα τη σταματήσω την προσπάθεια. Δε μας παίρνει οικονομικά για 3η δότρια για να χάσουμε βλαστοκύστες. Και είμαι και επαρχία... και θα με απολύσουν από τη δουλειά!

Αυτό το κόλλημα με τα σικλακουρ και που μερικοί δεν βάζουν dermestril, δεν μπορώ να το καταλάβω!!! Εν τω μεταξύ και εδώ κ στο εξωτερικό έχουν βοηθήσει πολλές γυναίκες που είχαν θέμα με το ενδομήτριο. Να σταματήσεις αν κάτι δεν σου αρέσει, δεν το συζητώ! Εμένα αυτό είναι το χόμπι μου άλλωστε! Ξεκινάω, κάτι δεν μου αρέσει, σταματάω. Τώρα έχω βρει κ έναν γιατρό φουλ ψείρα.... τα πιάσαμε τα λεφτά μας! Έχεις απόλυτο δίκιο πάντως. Ούτε λεφτά δεν περισσεύουν ούτε στη δουλειά μπορούμε να λείπουμε κάθε τρεις κ λίγο. Το καταλαβαίνω. Άντε, αύριο περιμένουμε τα νέα σου. ❤️

πρίν από 53 λεπτά , Condios είπε:

Ότι έρχεται είναι για καλό,,,και μόνο! Ευχομαι να έρθουν όπως τα επιθυμείς κοριτσάκι μου. Άρα είσαι για επανελεγχο,,,ευχομαι να μη βρεθει καμία κύστη και να ξεκινήσεις. 

Εγώ παίρνω σικλακούρ για αποκατάσταση μήτρας ακόμα όλο το κουτί εδώ και 3 μήνες γιατί βλέπεις αλλιώς περίοδο δε θα έχω εφόσον δεν εχω ωοθηκες και σαλπιγγες. Δεν ξερω αν πλησιαζει ακόμα,,,θα σου πω οταν αδιαθετησω και πως θα μου πει οτι προχωράμε ο κοντός μου. Απλά υποτίθεται ότι τα σικλακουρ ηρεμουν τις εξαψεις,,,εγώ υποφέρω οικτρά από εξάψεις κάθε βράδυ στον υπνο μου, αρα δεν κοιμαμαι καλά. Παρόλα αυτα,,,,,οοοοοομμμμμμμμμ 

Συμπεθέρα μου, είσαι πηγή θετικής ενέργειας!!!!❤️❤️❤️ Αυτό με τις εξάψεις το είπες στον κοντό; Το πιο ωραίο βέβαια το είπε η @Neli83!!! Οι εξάψεις να γίνουν αναγουλες φίλη μου!❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , marina_86 είπε:

Αυτό το κόλλημα με τα σικλακουρ και που μερικοί δεν βάζουν dermestril, δεν μπορώ να το καταλάβω!!! Εν τω μεταξύ και εδώ κ στο εξωτερικό έχουν βοηθήσει πολλές γυναίκες που είχαν θέμα με το ενδομήτριο. Να σταματήσεις αν κάτι δεν σου αρέσει, δεν το συζητώ! Εμένα αυτό είναι το χόμπι μου άλλωστε! Ξεκινάω, κάτι δεν μου αρέσει, σταματάω. Τώρα έχω βρει κ έναν γιατρό φουλ ψείρα.... τα πιάσαμε τα λεφτά μας! Έχεις απόλυτο δίκιο πάντως. Ούτε λεφτά δεν περισσεύουν ούτε στη δουλειά μπορούμε να λείπουμε κάθε τρεις κ λίγο. Το καταλαβαίνω. Άντε, αύριο περιμένουμε τα νέα σου. ❤️

Συμπεθέρα μου, είσαι πηγή θετικής ενέργειας!!!!❤️❤️❤️ Αυτό με τις εξάψεις το είπες στον κοντό; Το πιο ωραίο βέβαια το είπε η @Neli83!!! Οι εξάψεις να γίνουν αναγουλες φίλη μου!❤️

Αν δεν παραιτηθει απο γιατρος σου αυτος ο αγιος ψειρας ανθρωπος να τον κρατησεις για φιλο μια ζωη ,,,τρελη,,,χαχαχαχα

Τι να πει ο κοντος ρε για τις εξαψεις,,,,προεμμηνοπαυση ειχα πριν,,,εμμηνοπαυση τωρα,,,,δυστυχως θα το περασω,,,,ευτυχως ευελπιστω σε ευτυχη καταληξη για κανα 9μηνο με το καλο μπας και ηρεμησω ! αγαπω αναγουλες,,,ολα θα τα αντεξω

 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Αυτό το κόλλημα με τα σικλακουρ και που μερικοί δεν βάζουν dermestril, δεν μπορώ να το καταλάβω!!! Εν τω μεταξύ και εδώ κ στο εξωτερικό έχουν βοηθήσει πολλές γυναίκες που είχαν θέμα με το ενδομήτριο.

Δεν το συζητώ, έξαλλη γίνομαι με αυτό, μου το έκανε κι εμενα ο πρώην γιατρός μου. Αγαπητή @aleka74 να το απαιτήσεις ή έστω να το συζητήσεις να κάνετε συνδυασμό απο cyclacur και dermestril , απο όσα κορίτσια έχουμε διαβάσει ειναι ο πιο αποτελεσματικός τρόπος για πάχυνση ενδομητρίου. Κι εγώ μόνο με cyclacur εφτά και κάτι πήγαινα και όταν έβαλα και αυτοκόλλητα πήγα πάρα πολύ καλά. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ,κυστικο ωοθυλακιο 35 χιλιοστών , υπάρχει περίπτωση να έχει υποχωρήσει μέχρι την επομενη περίοδο;;η θα μου πάρει κι άλλο κύκλο;;έχει καμία ανάλογη εμπειρία;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.. Ρωτάω τις εγκυουλες.. Πόσο συχνά ακούτε το μωρό σας, γιατί εγώ κάποιες στιγμές δεν το ακούω και με πιάνει η ανησυχία.. Μετά με το αγγείο αυτό που χτυπάει συνεχώς χαμηλά σαν συσπαση και που ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είναι δικό μου αγγείο, μπερδεύομαι αν είναι το αγγείο η το μωρό.. Κάθε μέρα ζαλίζω τον άντρα μου.. Υπάρχει κάποια που να μην το άκουγε και για πόσο χρονικό διάστημα.?Μπήκα στην 24 εβδομάδα εδώ και 2 μέρες.. Ξέχασα να σας πω ότι σήμερα έκανα την καμπύλη ζαχάρου.. Κατά τις 1 θα βγουν τα αποτελέσματα.. Λέτε να έπεσε για ύπνο το μωρό τόσο πολύ από την γλυκόζη? :-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , gigi 72 είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Ρωτάω τις εγκυουλες.. Πόσο συχνά ακούτε το μωρό σας, γιατί εγώ κάποιες στιγμές δεν το ακούω και με πιάνει η ανησυχία.. Μετά με το αγγείο αυτό που χτυπάει συνεχώς χαμηλά σαν συσπαση και που ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ γιατί είναι δικό μου αγγείο, μπερδεύομαι αν είναι το αγγείο η το μωρό.. Κάθε μέρα ζαλίζω τον άντρα μου.. Υπάρχει κάποια που να μην το άκουγε και για πόσο χρονικό διάστημα.?Μπήκα στην 24 εβδομάδα εδώ και 2 μέρες.. Ξέχασα να σας πω ότι σήμερα έκανα την καμπύλη ζαχάρου.. Κατά τις 1 θα βγουν τα αποτελέσματα.. Λέτε να έπεσε για ύπνο το μωρό τόσο πολύ από την γλυκόζη? :-D

Καλημερα gigi μου!! Εγω στην δικη σου εβδομαδα τα καταλαβαινα κυριως οταν ημουν ξαπλωμενη..ποσο σε καταλαβαινω..αν ξυπνουσα και δεν τα καταλαβαινα τον τρελαινα τον αντρα μου.. του ελεγα κατι συμβαινει,και μου ελεγε κοιμουνται μην κανεις ετσι... εκανες καμπυλη ε?? Πως περναει ο καιρος!! Καλα αποτελεσματα!!! ❤


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...