Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Επιτέλους,τέρμα οι χοριακες..7000 σήμερα !!Μου είπαν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο σε 10 μέρες!! Ανυπομονώ!!Έχω μόνο το εξής πρακτικό πρόβλημα..Από την ημέρα της πρώτης χοριακης,γράφω κανονική άδεια στην δουλειά μου Από την γραμματεία του Ακεσώ μου είχαν πει ότι πρέπει να επιβεβαιωθεί με υπέρηχο η εγκυμοσύνη για να μου γράψουν άδεια κύησης.Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω;

Όταν λεω εγω "σπασε τα φρενα και μην ακους κανεναν",,,,,, νουμεραρα τρελή και υπεροχη και καλοδεχτη και οοοοοοομμμμμμμμμμμ ,,,,, βαλε αδειες κανονικες εφοσον σου χρωστανε κιολας,,,,και περιμενε μη δεις σακους ,,,, οχι απλά σάκο!!!!!!!! Γιουπιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

3 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ημουν σίγουρη, συγχαρητήρια!! Δυστυχώς έτσι είναι,κι εγώ μέχρι να δω σάκο κανονική άδεια έγραφα.. Έχω την εντύπωση όμως οτι τον πρώτο υπέρηχο σου τον έβαλαν πολύ αργά.. εγώ έκανα 1η χοριακή 15/5 και 24/5 είχα κάνει ήδη υπέρηχο και είχα δει σάκο. Δες μήπως μπορείς να το επισπεύσεις, νομίζω ότι ήδη μπορεί να επιβεβαιωθεί υπερηχογραφικα η εγκυμοσύνη σου..

Να την ακούς τη Βίλλη την παλιά σε αυτά,,,πες τα φιλη να μαθαίνουμε και εμείς.....πως ειστε???????? εισαι ηρεμη ευελπιστω και ήσυχη??????? 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Επιτέλους,τέρμα οι χοριακες..7000 σήμερα !!Μου είπαν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο σε 10 μέρες!! Ανυπομονώ!!Έχω μόνο το εξής πρακτικό πρόβλημα..Από την ημέρα της πρώτης χοριακης,γράφω κανονική άδεια στην δουλειά μου Από την γραμματεία του Ακεσώ μου είχαν πει ότι πρέπει να επιβεβαιωθεί με υπέρηχο η εγκυμοσύνη για να μου γράψουν άδεια κύησης.Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω;

Τελεια!!! Θα πας κατευθειαν για καρδουλα!!! Με το καλο να ακουσεις τον μαγικο ηχο...και οπως εχω ξαναπει...μην φορεσεις μασκαρα εκεινη τη μερα!!! ❤

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Condios είπε:

Όταν λεω εγω "σπασε τα φρενα και μην ακους κανεναν",,,,,, νουμεραρα τρελή και υπεροχη και καλοδεχτη και οοοοοοομμμμμμμμμμμ ,,,,, βαλε αδειες κανονικες εφοσον σου χρωστανε κιολας,,,,και περιμενε μη δεις σακους ,,,, οχι απλά σάκο!!!!!!!! Γιουπιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Να την ακούς τη Βίλλη την παλιά σε αυτά,,,πες τα φιλη να μαθαίνουμε και εμείς.....πως ειστε???????? εισαι ηρεμη ευελπιστω και ήσυχη??????? 

 

Ε οχι και παλιά ρε φίλη …. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω όχι και να παλιώσω!!! Πως να είμαι, καλά είμαι. Τώρα μπήκα στην 11η  εβδομάδα και είμαι σε αναζήτησή γιατρού. Είχα σκοπό να συνεχίσω με τον Κούρτη κι ας ήταν μακριά γιατί τον έχω λατρέψει , μετά όμως από επίσκεψη στην αιματολόγο μου άλλαξαν τα σχέδια. Προφανώς λόγω αυτοάνοσου ειμαι πολύ υψηλού κινδύνου κύηση και πρέπει να έχω κάποιον εξειδικευμένο στην Θεσσαλονίκη σε περίπτωση επιπλοκών (μακριά απο δω.) Αυτό με αγχώνει τώρα, γιατί έτσι όπως μου τα λένε δεν μπορω να εχω ούτε τον κανονικό γυναικολόγο μου γιατί πρέπει  αυτος που θα με αναλάβει να έχει ειδικότητα στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και στη συγκεκριμένη πάθηση. Και δεν αντέχω καθόλου πάλι καινούργια αναζήτηση  γυναικολόγου… τεσπα θα δούμε. 

  • Μου αρέσει 2
  • Μπερδεμένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marla@ said:

Επιτέλους,τέρμα οι χοριακες..7000 σήμερα !!Μου είπαν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο σε 10 μέρες!! Ανυπομονώ!!Έχω μόνο το εξής πρακτικό πρόβλημα..Από την ημέρα της πρώτης χοριακης,γράφω κανονική άδεια στην δουλειά μου Από την γραμματεία του Ακεσώ μου είχαν πει ότι πρέπει να επιβεβαιωθεί με υπέρηχο η εγκυμοσύνη για να μου γράψουν άδεια κύησης.Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω;

Αντε μπράβοοοοο!!!!! Βουρ λοιπόν για καρδούλα (καρδούλες????) 

Όντως αφού έχεις πολλές μέρες που σου χρωστάνε πάρε κανονική άδεια και πας κατευθείαν για καρδούλα. Αυτές τις μέρες χαδακια απαλά, λογάκια γλυκά και οοοοοοοοοοομμμμμμ ❤️❤️❤️ συγχαρητήρια!!!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Villi είπε:

Ε οχι και παλιά ρε φίλη …. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω όχι και να παλιώσω!!! Πως να είμαι, καλά είμαι. Τώρα μπήκα στην 11η  εβδομάδα και είμαι σε αναζήτησή γιατρού. Είχα σκοπό να συνεχίσω με τον Κούρτη κι ας ήταν μακριά γιατί τον έχω λατρέψει , μετά όμως από επίσκεψη στην αιματολόγο μου άλλαξαν τα σχέδια. Προφανώς λόγω αυτοάνοσου ειμαι πολύ υψηλού κινδύνου κύηση και πρέπει να έχω κάποιον εξειδικευμένο στην Θεσσαλονίκη σε περίπτωση επιπλοκών (μακριά απο δω.) Αυτό με αγχώνει τώρα, γιατί έτσι όπως μου τα λένε δεν μπορω να εχω ούτε τον κανονικό γυναικολόγο μου γιατί πρέπει  αυτος που θα με αναλάβει να έχει ειδικότητα στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και στη συγκεκριμένη πάθηση. Και δεν αντέχω καθόλου πάλι καινούργια αναζήτηση  γυναικολόγου… τεσπα θα δούμε. 

Πάλιουρας και απ'τις καλές και αγαπημενες μας κιολας!!!!!!!!!!!!!!!! περασε ο καιρος τι καλααααααααα,,,,,,,,όσο για τον γιατρο,,,,δε μπορει,,,,γκοτζαμαν συμπρωτεουσα θα εχει αρκετους αξιόλογους,,,,εννοειται θα βρεις τον καλυτερο σε σχεση με επιστημη ανθρωπια αντιμετωπιση αντίστοιχων περιπτώσεων. Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμ και μεγαλη αγκαλια,,,ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα χρονου να τον βρεις,,,,!!!!!!! Φιλια στην κοιλιτσα σου και στο μπεμπακι σου και στα μουτρακια σου,,,,,

α ,,, και κοριτσια,,,προσοχη στον κοβιντ γινεται παλι μακελειο εξω απο κρουσματα,,,,,

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

36 minutes ago, Villi said:

Ε οχι και παλιά ρε φίλη …. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω όχι και να παλιώσω!!! Πως να είμαι, καλά είμαι. Τώρα μπήκα στην 11η  εβδομάδα και είμαι σε αναζήτησή γιατρού. Είχα σκοπό να συνεχίσω με τον Κούρτη κι ας ήταν μακριά γιατί τον έχω λατρέψει , μετά όμως από επίσκεψη στην αιματολόγο μου άλλαξαν τα σχέδια. Προφανώς λόγω αυτοάνοσου ειμαι πολύ υψηλού κινδύνου κύηση και πρέπει να έχω κάποιον εξειδικευμένο στην Θεσσαλονίκη σε περίπτωση επιπλοκών (μακριά απο δω.) Αυτό με αγχώνει τώρα, γιατί έτσι όπως μου τα λένε δεν μπορω να εχω ούτε τον κανονικό γυναικολόγο μου γιατί πρέπει  αυτος που θα με αναλάβει να έχει ειδικότητα στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και στη συγκεκριμένη πάθηση. Και δεν αντέχω καθόλου πάλι καινούργια αναζήτηση  γυναικολόγου… τεσπα θα δούμε. 

Βιλακι μου γλυκό μεγαλώνει το μικράκι σου!!!! Όλα για καλό γίνονται. Υπέροχος ο Κουρτης, είναι αυτός που σε έκανε μανούλα. Ίσως όμως είναι όντως καλυτερο να έχεις κάποιον κοντά. Πάρε γνώμες, δες κι έναν δύο χαλαρά χωρίς άγχος και δες ποιος θα σου ταιριάξει. Οοοοοοοοομμμμμμμμ ❤️❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Villi said:

Ε οχι και παλιά ρε φίλη …. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω όχι και να παλιώσω!!! Πως να είμαι, καλά είμαι. Τώρα μπήκα στην 11η  εβδομάδα και είμαι σε αναζήτησή γιατρού. Είχα σκοπό να συνεχίσω με τον Κούρτη κι ας ήταν μακριά γιατί τον έχω λατρέψει , μετά όμως από επίσκεψη στην αιματολόγο μου άλλαξαν τα σχέδια. Προφανώς λόγω αυτοάνοσου ειμαι πολύ υψηλού κινδύνου κύηση και πρέπει να έχω κάποιον εξειδικευμένο στην Θεσσαλονίκη σε περίπτωση επιπλοκών (μακριά απο δω.) Αυτό με αγχώνει τώρα, γιατί έτσι όπως μου τα λένε δεν μπορω να εχω ούτε τον κανονικό γυναικολόγο μου γιατί πρέπει  αυτος που θα με αναλάβει να έχει ειδικότητα στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και στη συγκεκριμένη πάθηση. Και δεν αντέχω καθόλου πάλι καινούργια αναζήτηση  γυναικολόγου… τεσπα θα δούμε. 

Γειά σου Βιλλακι! Έφτασες κιολας στην 11η εβδομάδα! Περναει ο καιρος ε;

Να είσαι καλά με το μπεμπακι σου και θα τον βρεις και τον γιατρο που χρειάζεσαι. Καταλαβαίνω όμως είναι πολύ κουραστικό το ψαξιμο γιατρων...θα την βρεις την άκρη!

Φιλιά!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Επιτέλους,τέρμα οι χοριακες..7000 σήμερα !!Μου είπαν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο σε 10 μέρες!! Ανυπομονώ!!Έχω μόνο το εξής πρακτικό πρόβλημα..Από την ημέρα της πρώτης χοριακης,γράφω κανονική άδεια στην δουλειά μου Από την γραμματεία του Ακεσώ μου είχαν πει ότι πρέπει να επιβεβαιωθεί με υπέρηχο η εγκυμοσύνη για να μου γράψουν άδεια κύησης.Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω;

Ζητω!!!!!! Μπραβο ρε αγαπη μου!!!!!! Τι υπεροχα νεα για μια ακομα φορα!!!! Τωρα πλεον ειναι σιγουρο! Ποσο χαιρομαι!! Μας εκανες καλο ποδαρικο για το καλοκαιρακι!!!♥️♥️♥️

 

11 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Σ"ευχαριστώ πολύ, Βίλυ μου!!Θα είμαι 6βδομαδων και 5 ημερών στον υπέρηχο.Οποτε,θέλουν να πάω κατευθείαν για να ακούσουμε καρδιά.Θα γράψω κανονική άδεια μέχρι τότε.Το προτιμώ από το να πηγαίνω δύο φορές για υπέρηχο.Δεν μπορώ άλλη αγωνία.Ετσι κι αλλιώς μου χρωστάνε τα μαλλιοκεφαλα τους από άδεια.Ας πάνε όλα καλά κι όλα χαλάλι!!Σε φιλώ!

Καρδια απο την 6η εβδομαδα; Νωρις δεν ειναι;; Εγω για 7η- 8η ηξερα!

@Villi μου γλυκεια εσυ πώς εισαι; Ολα καλα; Εχεις ανακατωσουρες και τετοια;

@marina_86 μου Σεπτεμβρη λοιπον. Ευχομαι αγαπη μου να ειναι η τελευταια αναβολη. Πιστευω οτι αυτο εγινε γιατι του χρονου το κσλοκαιρι θα εχεις τ@ μωρακ@ σου και δε θα μπορεις να πας διακοπες οποτε λεει το συμπαν ας το αφησω το κοτσι να χαρει το καλοκαιρι της ♥️

6 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ε οχι και παλιά ρε φίλη …. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω όχι και να παλιώσω!!! Πως να είμαι, καλά είμαι. Τώρα μπήκα στην 11η  εβδομάδα και είμαι σε αναζήτησή γιατρού. Είχα σκοπό να συνεχίσω με τον Κούρτη κι ας ήταν μακριά γιατί τον έχω λατρέψει , μετά όμως από επίσκεψη στην αιματολόγο μου άλλαξαν τα σχέδια. Προφανώς λόγω αυτοάνοσου ειμαι πολύ υψηλού κινδύνου κύηση και πρέπει να έχω κάποιον εξειδικευμένο στην Θεσσαλονίκη σε περίπτωση επιπλοκών (μακριά απο δω.) Αυτό με αγχώνει τώρα, γιατί έτσι όπως μου τα λένε δεν μπορω να εχω ούτε τον κανονικό γυναικολόγο μου γιατί πρέπει  αυτος που θα με αναλάβει να έχει ειδικότητα στις κυήσεις υψηλού κινδύνου και στη συγκεκριμένη πάθηση. Και δεν αντέχω καθόλου πάλι καινούργια αναζήτηση  γυναικολόγου… τεσπα θα δούμε. 

Αληθεια; Τι αυτοανοσο εχεις; Σε ρωταω γιατι εχω κ εγω ενα (ισως και 2ο) και ειχα σκοπο οταν με το καλο τα καταφερω να με παρακολοτθει η γυναικολογος μου που ειναι σε αλλη πολη αλλα ερχεται συνεχεια Θεσσαλονικη. Λες να πρεπει να βρω κ εγω εξειδικευμενο;

6 ώρες πρίν, Condios είπε:

Πάλιουρας και απ'τις καλές και αγαπημενες μας κιολας!!!!!!!!!!!!!!!! περασε ο καιρος τι καλααααααααα,,,,,,,,όσο για τον γιατρο,,,,δε μπορει,,,,γκοτζαμαν συμπρωτεουσα θα εχει αρκετους αξιόλογους,,,,εννοειται θα βρεις τον καλυτερο σε σχεση με επιστημη ανθρωπια αντιμετωπιση αντίστοιχων περιπτώσεων. Ομμμμμμμμμμμμμμμμμμ και μεγαλη αγκαλια,,,ειμαι σιγουρη οτι ειναι θεμα χρονου να τον βρεις,,,,!!!!!!! Φιλια στην κοιλιτσα σου και στο μπεμπακι σου και στα μουτρακια σου,,,,,

α ,,, και κοριτσια,,,προσοχη στον κοβιντ γινεται παλι μακελειο εξω απο κρουσματα,,,,,

Παλι; Ωχου αμαν πια!! Τουλαχιστον υο καλοκαιρι ηλπιζα οτι θα χαλαρωναμε λιγο σε σχεση με τον κοβιντ. Πφφφφφ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Viv37 είπε:

Αληθεια; Τι αυτοανοσο εχεις; Σε ρωταω γιατι εχω κ εγω ενα (ισως και 2ο) και ειχα σκοπο οταν με το καλο τα καταφερω να με παρακολοτθει η γυναικολογος μου που ειναι σε αλλη πολη αλλα ερχεται συνεχεια Θεσσαλονικη. Λες να πρεπει να βρω κ εγω εξειδικευμενο;

Βιβη μου δεν νομίζω να χρειάζεται στη περίπτωση σου.. Χασιμότο αν δεν κάνω λάθος έχεις, ναι;; Και έχεις και τη Λευκού;; Εμένα αυτή μου είπε ότι είμαι υψηλού κινδύνου,  οπότε όταν με το καλό μείνεις έγκυος και την επισκεφτείς θα σου πει αν χρειάζεται κάτι, άσε που δεν το πιστεύω. Εγώ έχω Αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο.  

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Επιτέλους,τέρμα οι χοριακες..7000 σήμερα !!Μου είπαν να πάω για τον πρώτο υπέρηχο σε 10 μέρες!! Ανυπομονώ!!Έχω μόνο το εξής πρακτικό πρόβλημα..Από την ημέρα της πρώτης χοριακης,γράφω κανονική άδεια στην δουλειά μου Από την γραμματεία του Ακεσώ μου είχαν πει ότι πρέπει να επιβεβαιωθεί με υπέρηχο η εγκυμοσύνη για να μου γράψουν άδεια κύησης.Τι πιστεύετε ότι πρέπει να κάνω;

Τέλεια νέα.... συγχαρητήρια...με το καλό να ακούσεις την καρδούλα-ες....να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι...και στα δικά μας οι υπόλοιπες εύχομαι!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τι κάνετε κοριτσια πως είστε; χάθηκα το ξέρω αυτό το τρίμηνο της εγγυμοσυνησ πέρασα πολύ δύσκολα, πολλές ναυτιες, όλα μα όλα μου μυρίζουν άσχημα, παρόλα αυτά ευτυχισμένη πολύ με τα διδυμακια, αραιωνω και τα χάπια σιγά σιγά, συνε, ιζω την ενεσουλα, αλλά ο καινούριος γυναικολόγος μου πρόσθεσε και το salospir των, 160,απλά διάβασα στο διαδίκτυο οτ προκαλεί αιμορραγία, τι λέτε κοριτσια, μην τυχών γίνει κατι κακό; βέβαια στον γυναικολόγο τον(εξωσωματιστη) θα τον επισκευθω 15ιουλιου,λετε να περιμένω καλύτερα να μου πει ο πιο σίγουρος; η να προχωρήσω στον κΙνουριο γυναικολόγο που κάνω υπερηχο; επειδή δεν μένω Αθήνα γι αυτό. Αναγκάστηκα να κάνω υπέρηχο σε άλλον; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Xristina xristina είπε:

Τι κάνετε κοριτσια πως είστε; χάθηκα το ξέρω αυτό το τρίμηνο της εγγυμοσυνησ πέρασα πολύ δύσκολα, πολλές ναυτιες, όλα μα όλα μου μυρίζουν άσχημα, παρόλα αυτά ευτυχισμένη πολύ με τα διδυμακια, αραιωνω και τα χάπια σιγά σιγά, συνε, ιζω την ενεσουλα, αλλά ο καινούριος γυναικολόγος μου πρόσθεσε και το salospir των, 160,απλά διάβασα στο διαδίκτυο οτ προκαλεί αιμορραγία, τι λέτε κοριτσια, μην τυχών γίνει κατι κακό; βέβαια στον γυναικολόγο τον(εξωσωματιστη) θα τον επισκευθω 15ιουλιου,λετε να περιμένω καλύτερα να μου πει ο πιο σίγουρος; η να προχωρήσω στον κΙνουριο γυναικολόγο που κάνω υπερηχο; επειδή δεν μένω Αθήνα γι αυτό. Αναγκάστηκα να κάνω υπέρηχο σε άλλον; 

Χριστινακι ειναι δυσκολο το 1ο τριμηνο,στο 2ο ομως πετας!!! Καμια σχεση!!! Εγω επαιρνα με τα φαρμακα της εξωσωματικης salospir των 80 και μετα την αυχενικη μου το αυξησανε σε 160..εκανε δουλιτσα και γλιτωσα την πιεση και θα το παιρνω μεχρι να μπω στον 9ο..μην φοβασαι... 

  • Μου αρέσει 3

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Xristina xristina said:

Τι κάνετε κοριτσια πως είστε; χάθηκα το ξέρω αυτό το τρίμηνο της εγγυμοσυνησ πέρασα πολύ δύσκολα, πολλές ναυτιες, όλα μα όλα μου μυρίζουν άσχημα, παρόλα αυτά ευτυχισμένη πολύ με τα διδυμακια, αραιωνω και τα χάπια σιγά σιγά, συνε, ιζω την ενεσουλα, αλλά ο καινούριος γυναικολόγος μου πρόσθεσε και το salospir των, 160,απλά διάβασα στο διαδίκτυο οτ προκαλεί αιμορραγία, τι λέτε κοριτσια, μην τυχών γίνει κατι κακό; βέβαια στον γυναικολόγο τον(εξωσωματιστη) θα τον επισκευθω 15ιουλιου,λετε να περιμένω καλύτερα να μου πει ο πιο σίγουρος; η να προχωρήσω στον κΙνουριο γυναικολόγο που κάνω υπερηχο; επειδή δεν μένω Αθήνα γι αυτό. Αναγκάστηκα να κάνω υπέρηχο σε άλλον; 

Χριστίνα χωρίς να είμαι ειδική θα σου πω πως κι εγώ έπαιρνα από την αρχή και συνεχίζω κ τωρα εκτός από ενέσεις και σαλοσπιρ των 100g. Σε περίπτωση αιμορραγιας από οπουδήποτε επικοινωνείς με γιατρό για οδηγίες. Εύχομαι το δεύτερο τρίμηνο να είναι ήρεμο κι όσο γίνετε απολαυστικό ❤️

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Χριστινακι ειναι δυσκολο το 1ο τριμηνο,στο 2ο ομως πετας!!! Καμια σχεση!!! Εγω επαιρνα με τα φαρμακα της εξωσωματικης salospir των 80 και μετα την αυχενικη μου το αυξησανε σε 160..εκανε δουλιτσα και γλιτωσα την πιεση και θα το παιρνω μεχρι να μπω στον 9ο..μην φοβασαι... 

Να σε ευχαριστήσω με <<ξε_ανχωσες>>να σας ρωτήσω κοριτσια μου πότε πρέπει να βάψω το μαλλί μου και με φυτική φανταζομε??? Η ρίζα μ χάλια η λευκές ας μην το συζητήσω..... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Xristina xristina είπε:

Να σε ευχαριστήσω με <<ξε_ανχωσες>>να σας ρωτήσω κοριτσια μου πότε πρέπει να βάψω το μαλλί μου και με φυτική φανταζομε??? Η ρίζα μ χάλια η λευκές ας μην το συζητήσω..... 

Θα ρωτησεις τον γιατρο σου...σιγουρα μετα την 12η εβδομαδα και με φυτικη...εμενα ο δικος μου δεν με αφηνει να τα βαψω και αναγκαστικα εκανα ανταυγιες στο χρωμα μου με φυτικη και να μην ακουμπησει ριζα...συνηθως επιτρεπουν ομως με φυτικη..


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...