Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλησπέρα σας είναι η πρώτη μου φορά που γράφω στο φόρουμ. Παρακολουθώ διαφορα θέματα κατά καιρούς αλλά τον τελευταίο καιρό μπήκα κ εγώ στο κλαμπ της δωρεάς ωαρίων κ δεν ξέρω κανέναν που να έχει περάσει την ίδια διαδικασία.. σας εύχομαι όλες με το καλό να έχετε τέλειες οριακές κ να κρατήσετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marla@ είπε:

Ομορφιές μου ,145.97 η χοριακή!!!! Γιουπιιι!!!Δεν το πιστεύω!!!Σας φιλώ γλυκά!!

αααααα!!!!!!! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!! Μπράβο κοριτσάρα μου!!!!!!!!!! Είσαι εγκυούλα!!!!!! Ντελαπόνγκο και βεγγαλικά για πάρτη σου!!!!:wub::wub::wub:

πρίν από 5 λεπτά , Blaky είπε:

Καλησπέρα σας είναι η πρώτη μου φορά που γράφω στο φόρουμ. Παρακολουθώ διαφορα θέματα κατά καιρούς αλλά τον τελευταίο καιρό μπήκα κ εγώ στο κλαμπ της δωρεάς ωαρίων κ δεν ξέρω κανέναν που να έχει περάσει την ίδια διαδικασία.. σας εύχομαι όλες με το καλό να έχετε τέλειες οριακές κ να κρατήσετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!

Καλώς μας ήρθες κορίτσι μου! Είμαστε πολλές μη νιώθεις μοναξιά χαχα! ότι χρειαστείς να μας πεις. Καλή αρχή σου εύχομαι και καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Blaky είπε:

Καλησπέρα σας είναι η πρώτη μου φορά που γράφω στο φόρουμ. Παρακολουθώ διαφορα θέματα κατά καιρούς αλλά τον τελευταίο καιρό μπήκα κ εγώ στο κλαμπ της δωρεάς ωαρίων κ δεν ξέρω κανέναν που να έχει περάσει την ίδια διαδικασία.. σας εύχομαι όλες με το καλό να έχετε τέλειες οριακές κ να κρατήσετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!

Καλώς την!!! Κι άλλη Θεσσαλονικιά!! Ευχαριστούμε για τις ευχές, κι εσύ σύντομα με ένα μωράκι. Ότι θέλεις μας λες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Marla@ είπε:

Ομορφιές μου ,145.97 η χοριακή!!!! Γιουπιιι!!!Δεν το πιστεύω!!!Σας φιλώ γλυκά!!

Γιουπι!!!! Τι ωραία!!! Τι τέλεια νέα!!! Καλούς διπλασιασμός!!

Κορίτσια μου, 

Σας διαβάζω να ξέρετε. Και χαίρομαι για εγκυμοσύνες που προχωρούν, για κοιλιτσες που φουσκώνουν. Για τα κορίτσια που ετοιμάζονται...σας σκέφτομαι και σας αγαπώ όλες!! Και φυσικά καλωσορίζω τα νέα μέλη της όμορφης παρεουλας. Δεν γράφω αγαπημένες μου γιατί μου έτυχαν πολλές πολλές ανάποδιες και συνέπεια όλων αυτών θα αργήσω πολύ να βάλω το παγωτινι μου. Μόλις συνέλθω θα σας τα γράψω αναλυτικά.

Απολαύστε καλοκαιρι με τρέλα!!!

  • Μου αρέσει 13
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Villi είπε:

Καλώς την!!! Κι άλλη Θεσσαλονικιά!! Ευχαριστούμε για τις ευχές, κι εσύ σύντομα με ένα μωράκι. Ότι θέλεις μας λες!!!

Λαρισαία είμαι αλλά ανεβαίνω όποτε χρειάζεται Θεσσαλονίκη! Ευχαριστώ πολύ για την θερμή υποδοχή!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Blaky είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Είμαι ήδη στη λίστα αναμονής από τον Μάρτιο με τον κ. Παντο στη Θεσσαλονίκη έχει καμία εμπειρία μαζί του;

Όχι με το γιατρό αλλά και ο δικός μου είναι στο fivi. Έχουν πολύ καλό εμβρυολογικό αν και καθυστερούν λίγο. Σου είπαν πόσο καιρό θα περιμένεις περίπου?

Μια φίλη μου είναι μαζί του (με δικά της ωάρια βέβαια) και λέει τα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Δεν γράφω αγαπημένες μου γιατί μου έτυχαν πολλές πολλές ανάποδιες και συνέπεια όλων αυτών θα αργήσω πολύ να βάλω το παγωτινι μου. Μόλις συνέλθω θα σας τα γράψω αναλυτικά.

Εύχομαι οτι αναποδιές και να έτυχαν, σύντομα ολα να πανε καλύτερα. Θα περιμένουμε νέα σου❤️.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Blaky είπε:

Λαρισαία είμαι αλλά ανεβαίνω όποτε χρειάζεται Θεσσαλονίκη! Ευχαριστώ πολύ για την θερμή υποδοχή!

Καλως την!!! Κι εγω απο την γυρω περιοχη της Λαρισας..ευχομαι να βρεθει γρηγορα η δοτρια!!! Ηρθες στο καλυτερο παρεακι!!

πρίν από 22 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Γιουπι!!!! Τι ωραία!!! Τι τέλεια νέα!!! Καλούς διπλασιασμός!!

Κορίτσια μου, 

Σας διαβάζω να ξέρετε. Και χαίρομαι για εγκυμοσύνες που προχωρούν, για κοιλιτσες που φουσκώνουν. Για τα κορίτσια που ετοιμάζονται...σας σκέφτομαι και σας αγαπώ όλες!! Και φυσικά καλωσορίζω τα νέα μέλη της όμορφης παρεουλας. Δεν γράφω αγαπημένες μου γιατί μου έτυχαν πολλές πολλές ανάποδιες και συνέπεια όλων αυτών θα αργήσω πολύ να βάλω το παγωτινι μου. Μόλις συνέλθω θα σας τα γράψω αναλυτικά.

Απολαύστε καλοκαιρι με τρέλα!!!

Χρυσουλακι μου!! Ευχομαι οι αναποδιες να περασουν γρηγορα..εσυ να εισαι καλα και το παγωτινι σου θα ειναι εκει οταν θα εισαι ετοιμη!! Φιλια πολλα!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσάκια μου γλυκά αχ και βάχ. Άντε να σας πω λίγο τον πόνο μου και ας είναι άσχετος με το καφέ μας. 

1) λήγει το συμβόλαιο του σπιτιού μου και ο ιδιοκτήτης δεν θέλει να το ανανεώσουμε. Τρέχω να βρω σπίτι, τρέχω να βρω λεφτά για εγγύηση, μεταφορική κλπ. Μέσα σε ένα μήνα πρέπει να έχω δώσει κλειδιά στον ιδιοκτήτη. 2) πριν 10 μέρες χειροτέρεψε τι σκυλάκι μου. Μεταστάσεις παντού. Πήγαμε να την λυτρωσουμε και τελευταία στιγμή έκανε κάτι παιχνίδια εκεί στο κτηνιατρείο που δεν μας έκανε καρδιά. Τώρα την έχουμε σπίτι με δύσπνοια αλλά τουλάχιστον δεν πονάει. Πόσα να αντέξω. Άσε που έχουμε κ πολύ δουλειά στο γραφείο. Βήμα βήμα το πάω. Ας λυθούν τα παραπάνω, να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε και έχει ο Θεός!!

Σας αγαπώ όλες πολυ

  • Μου αρέσει 5
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Viv37 είπε:

Όχι με το γιατρό αλλά και ο δικός μου είναι στο fivi. Έχουν πολύ καλό εμβρυολογικό αν και καθυστερούν λίγο. Σου είπαν πόσο καιρό θα περιμένεις περίπου?

Μια φίλη μου είναι μαζί του (με δικά της ωάρια βέβαια) και λέει τα καλύτερα.

Μου είπαν 8 μήνες περίπου… βέβαια χρειάστηκε να κάνω εκτάκτως ένα χειρουργείο στη μέση μου πριν 1 μήνα άρα αναγκαστικά περιμένω.. εσένα ποσό καιρό σου είπαν;

1 hour ago, Neli83 είπε:

Καλως την!!! Κι εγω απο την γυρω περιοχη της Λαρισας..ευχομαι να βρεθει γρηγορα η δοτρια!!! Ηρθες στο καλυτερο παρεακι!!

Χρυσουλακι μου!! Ευχομαι οι αναποδιες να περασουν γρηγορα..εσυ να εισαι καλα και το παγωτινι σου θα ειναι εκει οταν θα εισαι ετοιμη!! Φιλια πολλα!!

 

Ευχαριστώ πολύ @Neli83 κι εσένα με το καλό να πραγματοποιηθεί το όνειρο σου, σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά αχ και βάχ. Άντε να σας πω λίγο τον πόνο μου και ας είναι άσχετος με το καφέ μας. 

1) λήγει το συμβόλαιο του σπιτιού μου και ο ιδιοκτήτης δεν θέλει να το ανανεώσουμε. Τρέχω να βρω σπίτι, τρέχω να βρω λεφτά για εγγύηση, μεταφορική κλπ. Μέσα σε ένα μήνα πρέπει να έχω δώσει κλειδιά στον ιδιοκτήτη. 2) πριν 10 μέρες χειροτέρεψε τι σκυλάκι μου. Μεταστάσεις παντού. Πήγαμε να την λυτρωσουμε και τελευταία στιγμή έκανε κάτι παιχνίδια εκεί στο κτηνιατρείο που δεν μας έκανε καρδιά. Τώρα την έχουμε σπίτι με δύσπνοια αλλά τουλάχιστον δεν πονάει. Πόσα να αντέξω. Άσε που έχουμε κ πολύ δουλειά στο γραφείο. Βήμα βήμα το πάω. Ας λυθούν τα παραπάνω, να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε και έχει ο Θεός!!

Σας αγαπώ όλες πολυ

Αχού Χρύσα μου.. δεν τα λες και λίγα. Αυτό με το σπίτι είναι μεγάλο άγχος, το έχω περάσει κι εγώ και μάλιστα κι εγω ένα μήνα ειχα προθεσμία.. κόντεψα να σαλτάρω τότε θυμάμαι… καλή ευκολία εύχομαι και τύχη, θέλει και τύχη καμία φορά με τα σπίτια. Εύχομαι να γίνει το καλύτερο για τη σκυλίτσα σου❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...