Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 52 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά αχ και βάχ. Άντε να σας πω λίγο τον πόνο μου και ας είναι άσχετος με το καφέ μας. 

1) λήγει το συμβόλαιο του σπιτιού μου και ο ιδιοκτήτης δεν θέλει να το ανανεώσουμε. Τρέχω να βρω σπίτι, τρέχω να βρω λεφτά για εγγύηση, μεταφορική κλπ. Μέσα σε ένα μήνα πρέπει να έχω δώσει κλειδιά στον ιδιοκτήτη. 2) πριν 10 μέρες χειροτέρεψε τι σκυλάκι μου. Μεταστάσεις παντού. Πήγαμε να την λυτρωσουμε και τελευταία στιγμή έκανε κάτι παιχνίδια εκεί στο κτηνιατρείο που δεν μας έκανε καρδιά. Τώρα την έχουμε σπίτι με δύσπνοια αλλά τουλάχιστον δεν πονάει. Πόσα να αντέξω. Άσε που έχουμε κ πολύ δουλειά στο γραφείο. Βήμα βήμα το πάω. Ας λυθούν τα παραπάνω, να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε και έχει ο Θεός!!

Σας αγαπώ όλες πολυ

Χρυσουλακι μου!!!! Αυτό με το σπίτι είναι πολύ προμπλεμ. Ελπίζω να βρείτε κάτι καλό κ στα λεφτά σας και να μην ταλαιπωρηθείτε πολυ. Για το σκυλάκι τι να πω... Πολύ στενοχωριέμαι. 

Τα υπόλοιπα όλα βήμα βήμα αγαπημένη. Το παγωτινι σου εκεί είναι, δεν φεύγει! 

ΥΓ. Χρυσουλακι, πολύ μας έλειψες!!!❤️❤️❤️ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 hours ago, Marla@ said:

Ομορφιές μου ,145.97 η χοριακή!!!! Γιουπιιι!!!Δεν το πιστεύω!!!Σας φιλώ γλυκά!!

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο!!!!

Σου εύχομαι όλα καλά από εδω και πέρα!

2 hours ago, Chrussa1982 said:

Γιουπι!!!! Τι ωραία!!! Τι τέλεια νέα!!! Καλούς διπλασιασμός!!

Κορίτσια μου, 

Σας διαβάζω να ξέρετε. Και χαίρομαι για εγκυμοσύνες που προχωρούν, για κοιλιτσες που φουσκώνουν. Για τα κορίτσια που ετοιμάζονται...σας σκέφτομαι και σας αγαπώ όλες!! Και φυσικά καλωσορίζω τα νέα μέλη της όμορφης παρεουλας. Δεν γράφω αγαπημένες μου γιατί μου έτυχαν πολλές πολλές ανάποδιες και συνέπεια όλων αυτών θα αργήσω πολύ να βάλω το παγωτινι μου. Μόλις συνέλθω θα σας τα γράψω αναλυτικά.

Απολαύστε καλοκαιρι με τρέλα!!!

Γειά σου Χρύσα! Ελπίζω συντομα να γυρισει ο τροχος και να σου ερθουν ολα τα καλά. Να ξέρεις σε σκεφτομαι συχνά.

Φιλιά πολλά

1 hour ago, Chrussa1982 said:

Αχ κοριτσάκια μου γλυκά αχ και βάχ. Άντε να σας πω λίγο τον πόνο μου και ας είναι άσχετος με το καφέ μας. 

1) λήγει το συμβόλαιο του σπιτιού μου και ο ιδιοκτήτης δεν θέλει να το ανανεώσουμε. Τρέχω να βρω σπίτι, τρέχω να βρω λεφτά για εγγύηση, μεταφορική κλπ. Μέσα σε ένα μήνα πρέπει να έχω δώσει κλειδιά στον ιδιοκτήτη. 2) πριν 10 μέρες χειροτέρεψε τι σκυλάκι μου. Μεταστάσεις παντού. Πήγαμε να την λυτρωσουμε και τελευταία στιγμή έκανε κάτι παιχνίδια εκεί στο κτηνιατρείο που δεν μας έκανε καρδιά. Τώρα την έχουμε σπίτι με δύσπνοια αλλά τουλάχιστον δεν πονάει. Πόσα να αντέξω. Άσε που έχουμε κ πολύ δουλειά στο γραφείο. Βήμα βήμα το πάω. Ας λυθούν τα παραπάνω, να μπορέσουμε να χαλαρώσουμε και έχει ο Θεός!!

Σας αγαπώ όλες πολυ

Αχ Χρύσα μου, καποιες φορές μας ερχονται όλα μαζι και δεν ξέρουμε απο που μας ερχονται...

Λυπάμαι πολύ για το σκυλακι σας, αλλά αφου δεν υποφερει τωρα, ωραια που το εχετε μαζι σας, νιωθει σιγουρα την αγαπη σας και θα νιωθει ασφαλεια μαζι σας.... Και ταυτοχρονα το θεμα με το σ[πιτακι σας... Ευχομαι να βρειτε συντομα το νεο σας σπιτακι. Σιγουρα θα ερθουν καλυτερες μερες... Φροντιστε τωρα ο ενας τον άλλον με υγεια και πολυ αγαπη και ολα θα πανε καλυτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένα μου κορίτσια. 

Άρχισα στα σοβαρά να πιστεύω ότι με τόση γκαντεμια μαζεμένη, σίγουρα κάτι πολύ καλό έρχεται!! Θα αλλάξουμε σπιτάκι, θα το στολίσουμε θα το γεμίσουμε αναμνήσεις. Θα είναι ένα νέο ξεκίνημα. Να περάσει και το καλοκαίρι και μετά ξανά προς τη δόξα τραβαμε !! Μου λείψατε αλλά δίσταζα να γράψω τα άσχημα γιατί η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή.και αισιόδοξη. Αλλά τα πα ηρέμησα και αφού για μια άλλη φορά ένιωσα αγάπη, θα γράφω συχνότερα. 

Σας φιλώ όλες 

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Ομορφιές μου ,145.97 η χοριακή!!!! Γιουπιιι!!!Δεν το πιστεύω!!!Σας φιλώ γλυκά!!

E, ναι, οταν ποναει η μεση, το μπεμπε ειναι στην κοιλιτσα. Ημουν σχεδον σιγουρη! Συγχαρητηρια και καλη εγκυμοσυνη!

πρίν από 10 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια. 

Άρχισα στα σοβαρά να πιστεύω ότι με τόση γκαντεμια μαζεμένη, σίγουρα κάτι πολύ καλό έρχεται!! Θα αλλάξουμε σπιτάκι, θα το στολίσουμε θα το γεμίσουμε αναμνήσεις. Θα είναι ένα νέο ξεκίνημα. Να περάσει και το καλοκαίρι και μετά ξανά προς τη δόξα τραβαμε !! Μου λείψατε αλλά δίσταζα να γράψω τα άσχημα γιατί η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή.και αισιόδοξη. Αλλά τα πα ηρέμησα και αφού για μια άλλη φορά ένιωσα αγάπη, θα γράφω συχνότερα. 

Σας φιλώ όλες 

Αυτο με την γκαντεμια ισχυει. Μετα τις στενοχωριες ερχεται η γαληνη και η ευτυχια.  Απο δω και μπρος μονο ευχαριστα να εχεις

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marla@ said:

Ομορφιές μου ,145.97 η χοριακή!!!! Γιουπιιι!!!Δεν το πιστεύω!!!Σας φιλώ γλυκά!!

Μπράαααααβο!!! Καλούς διπλασιασμόυς και μια υπέροχη εγκυμοσύνη κοπέλα μου! 

3 hours ago, Blaky said:

Καλησπέρα σας είναι η πρώτη μου φορά που γράφω στο φόρουμ. Παρακολουθώ διαφορα θέματα κατά καιρούς αλλά τον τελευταίο καιρό μπήκα κ εγώ στο κλαμπ της δωρεάς ωαρίων κ δεν ξέρω κανέναν που να έχει περάσει την ίδια διαδικασία.. σας εύχομαι όλες με το καλό να έχετε τέλειες οριακές κ να κρατήσετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!

Καλώς ήρθες στο παρέακι και σύντομα με φουσκωμένη κοιλιτσα θα ευχηθώ! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 minutes ago, Chrussa1982 said:

Αγαπημένα μου κορίτσια. 

Άρχισα στα σοβαρά να πιστεύω ότι με τόση γκαντεμια μαζεμένη, σίγουρα κάτι πολύ καλό έρχεται!! Θα αλλάξουμε σπιτάκι, θα το στολίσουμε θα το γεμίσουμε αναμνήσεις. Θα είναι ένα νέο ξεκίνημα. Να περάσει και το καλοκαίρι και μετά ξανά προς τη δόξα τραβαμε !! Μου λείψατε αλλά δίσταζα να γράψω τα άσχημα γιατί η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή.και αισιόδοξη. Αλλά τα πα ηρέμησα και αφού για μια άλλη φορά ένιωσα αγάπη, θα γράφω συχνότερα. 

Σας φιλώ όλες 

Και βεβαι να γραφεις οταν το νιωθεις με καλα και κακά νέα! Εδώ ειμαστε για όλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Τέλεια!!! Εσύ πώς αισθάνεσαι? Όλα καλά?

Καλά είμαι,  κούραση  μόνο πολύ το απόγευμα μετά τη δουλειά.  Γενικώς έχουμε άγχος να δούμε πως προχωρανε, τι θα γίνει...Δύο μερούλες έμειναν.. Και είμαι επαρχία και δε ξέρω τι να κάνω με γυναικολόγο,  να συνεχίσω με το γιατρό μου αθηνα, γιατί είναι και δύσκολη περίπτωση και να πηγαινοερχομαι ή να συνεχίσω στον γυναικολόγο μου εδώ? 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Blaky είπε:

Καλησπέρα σας είναι η πρώτη μου φορά που γράφω στο φόρουμ. Παρακολουθώ διαφορα θέματα κατά καιρούς αλλά τον τελευταίο καιρό μπήκα κ εγώ στο κλαμπ της δωρεάς ωαρίων κ δεν ξέρω κανέναν που να έχει περάσει την ίδια διαδικασία.. σας εύχομαι όλες με το καλό να έχετε τέλειες οριακές κ να κρατήσετε σύντομα στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!

Blaky, καλώς ήρθες!!! Εύχομαι να τα καταφέρεις το συντομότερο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα

Σας διαβαζω καθε μερα 

Συγχαρητηρια στα κοροτσια με θετικη χωριακη!!!!!!!

Υπεροχο συναισθημα

Ηθελα να σας κανω μια ερωτηση ειμαστε με τον κ.Τσιριγωτη γνωριζετε εαν στην κλινικη του γονονται εξετασεις fish και dfi 

Ευχαριστω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , kich είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα

Σας διαβαζω καθε μερα 

Συγχαρητηρια στα κοροτσια με θετικη χωριακη!!!!!!!

Υπεροχο συναισθημα

Ηθελα να σας κανω μια ερωτηση ειμαστε με τον κ.Τσιριγωτη γνωριζετε εαν στην κλινικη του γονονται εξετασεις fish και dfi 

Ευχαριστω

Καλησπέρα! Νομίζω πως όχι.Στις ζήτησε ο ίδιος;

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια. 

Άρχισα στα σοβαρά να πιστεύω ότι με τόση γκαντεμια μαζεμένη, σίγουρα κάτι πολύ καλό έρχεται!! Θα αλλάξουμε σπιτάκι, θα το στολίσουμε θα το γεμίσουμε αναμνήσεις. Θα είναι ένα νέο ξεκίνημα. Να περάσει και το καλοκαίρι και μετά ξανά προς τη δόξα τραβαμε !! Μου λείψατε αλλά δίσταζα να γράψω τα άσχημα γιατί η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή.και αισιόδοξη. Αλλά τα πα ηρέμησα και αφού για μια άλλη φορά ένιωσα αγάπη, θα γράφω συχνότερα. 

Σας φιλώ όλες 

Η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή κ αισιόδοξη στα άσχημα και στα δύσκολα Χρυσουλακι μου. Στα ευχάριστα όλα είναι εύκολα και καλά! Συμφωνώ απόλυτα με το νέο ξεκίνημα. Μπορεί τώρα να δυσκολευτειτε λίγο με το τρέξιμο αλλά μετά θα αλλάξει κ η ψυχολογία σας. Θα πάτε με άλλον αέρα!!! ❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, kich είπε:

Ναι κοριτσι μου ο ιδιος

Σε ευχαριστω

Kich, πάρε καλύτερα να ρωτήσεις στην κλινική.Ακόμα κι αν δεν τα κάνουν εκεί  σίγουρα με κάποιους θα συνεργάζονται.Εμας,δεν μας τις ζήτησε αυτές τις εξετάσεις και με όλα όσα διάβασα εδώ στο φόρουμ  προβληματίστηκα για να είμαι ειλικρινής.Τι να πω;Θα δείξει.Ειχατε συνεχόμενες αποτυχίες με δωρεά και τα ζήτησε; Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

On 17/6/2022 at 12:23 ΜΜ, Blaky είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Είμαι ήδη στη λίστα αναμονής από τον Μάρτιο με τον κ. Παντο στη Θεσσαλονίκη έχει καμία εμπειρία μαζί του;

Καλησπέρα, ο ίδιος γιατρός στην Αθήνα μας βρήκε δοτρια σε 1,5 μήνα, με πολλά λάθη και παραλείψεις από το προσωπικό του που αμφιβάλλω αν ήξερε ο ίδιος. Σκεφτείτε ότι με είχαν με arvecap και cyclacur φουλ 45 ημέρες για προετοιμασια ενδομητριου για εμβρυομεταφορα, με τελευταία μέτρηση ενδομητριου 1 μήνα πριν...

On 17/6/2022 at 3:42 ΜΜ, Chrussa1982 είπε:

Αγαπημένα μου κορίτσια. 

Άρχισα στα σοβαρά να πιστεύω ότι με τόση γκαντεμια μαζεμένη, σίγουρα κάτι πολύ καλό έρχεται!! Θα αλλάξουμε σπιτάκι, θα το στολίσουμε θα το γεμίσουμε αναμνήσεις. Θα είναι ένα νέο ξεκίνημα. Να περάσει και το καλοκαίρι και μετά ξανά προς τη δόξα τραβαμε !! Μου λείψατε αλλά δίσταζα να γράψω τα άσχημα γιατί η παρεούλα μας πρέπει να είναι δυνατή.και αισιόδοξη. Αλλά τα πα ηρέμησα και αφού για μια άλλη φορά ένιωσα αγάπη, θα γράφω συχνότερα. 

Σας φιλώ όλες 

Αλλάζεις χώρο, αλλάζεις ενέργεια. Νόμος. Είμαστε εδώ και για τα δύσκολα, μη χάνεσαι. Εμένα παιδες η συνέταιρος μου στο μαγαζι, κάνανε διδυμα, θα γίνω νονά!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...