Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου?? Κανένα νέο???

Γεια σου Τουτουνάκι. Μάλλον δεν έχουμε κανενα νεότερο γι αυτο τόση ησυχία. Είναι κι Αυγουστος,  μας ζαλιζει λιγο και η ζέστη...


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γεια σου Τουτουνάκι. Μάλλον δεν έχουμε κανενα νεότερο γι αυτο τόση ησυχία. Είναι κι Αυγουστος,  μας ζαλιζει λιγο και η ζέστη...

Σε λίγο τα κεφάλια μέσα...μπαίνει Σεπτέμβρης! Άντε να έχουμε και κανένα νέο!!!!

Just now, Mary H είπε:

Γεια σου Τουτουνάκι. Μάλλον δεν έχουμε κανενα νεότερο γι αυτο τόση ησυχία. Είναι κι Αυγουστος,  μας ζαλιζει λιγο και η ζέστη...

Σε λίγο τα κεφάλια μέσα...μπαίνει Σεπτέμβρης! Άντε να έχουμε και κανένα νέο!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Σε λίγο τα κεφάλια μέσα...μπαίνει Σεπτέμβρης! Άντε να έχουμε και κανένα νέο!!!!

Σε λίγο τα κεφάλια μέσα...μπαίνει Σεπτέμβρης! Άντε να έχουμε και κανένα νέο!!!!

Aχ δε θελω να μπει ο Σεπτέμβρης. Ας είναι συνεχεια καλοκαιρι!:)

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, s@m. είπε:

Εμένα παλι αυτη η πολυ ζεστη με κουραζει. Θα ηθελα λιγο πιο πολυ δροσια. Ελπιζω ο Σεπτεμβρης να ειναι πιο δροσερος.

Θα έρθει κ η δροσιά κ το κρύο αργοτερα μπρρρρρ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 21/8/2019 at 6:07 ΜΜ, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Πως είστε;

Alina γίνατε κιόλας 2 μηνών; Μπράβο! Να τον χαίρεστε τον μπέμπη σας. Τώρα θα αρχίσει τα χαμόγελα και θα σας τρελάνει!

Solena χαιρομαι που όλα πήγαν κατ' ευχήν. Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου.

Angelica πως και δεν ζητήσατε την ομαδα αίματος του συζύγου σου μήπως είναι πιο εύκολη; 

Αχ Γεωργία μου πόσο δίκιο έχεις! Και χαμόγελα και γέλια και παιχνίδια έχει αρχίσει! (Κλωτσαει το κρεμαστό παιχνιδάκι στο καρότσι ή το σπρώχνει και εμείς του κρατάμε και καλά κόντρα και λύνεται στο γέλιο!). Και του αρέσουν και οι βολτες. 

Τα δικά σου τα αγόρια τι κάνουν; Ολόκληρα παιδάκια πια, τα κυνηγάτε πλέον φαντάζομαι. 

On 22/8/2019 at 5:01 ΜΜ, inglaterra είπε:

@alina80 πώς περασαν δύο μήνες ήδη! Εσείς ζείτε αυτό που λένε 4ο τρίμηνο εγκυμοσύνης με αγκαλια, αγκαλια και ...αγκαλιά, οπότε πολύ λογικό ακούγεται. :)Πηρατε μήπως μάρσιπο; Λενε ότι ειναι πολύ βοηθητικός. Με το θηλασμό πώς τα πήγατε αλήθεια;

Συγχαρητήρια @Fleabag! Καλως ήρθες στο twin club! Σου εύχομαι μια ομαλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!:)

Έχω πάρει mei tai και είναι πολύ βολικό όντως. Με το θηλασμό δεν πήγαμε καλά, κουραστηκαμε και οι δύο και τα παρατήσαμε. Προσπαθώ ακόμα να το ξεπεράσω. Κρατάω ότι το μωρό είναι καλά χορτατο και χαρούμενο. 

 

@Fleabag συγχαρητήρια!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε??? Πότε ξεκινάτε εσείς νέα προσπάθεια;;;  Για όσες έχουν ξεκινήσει, τι νέα???

Γεια σου Τουτουνάκι. Οπως λεει κ το άσμα, άδεια η πόλη πού πηγαν όλοι? Ουδεν νεότερον από το μέτωπο , της εξωσωματικής βεβαίως βεβαίως:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γεια σου Τουτουνάκι. Οπως λεει κ το άσμα, άδεια η πόλη πού πηγαν όλοι? Ουδεν νεότερον από το μέτωπο , της εξωσωματικής βεβαίως βεβαίως:lol:

Πραγματικά Μαίρη μου!! Που χάθηκαν όλα τα κορίτσια???? Εσύ σε τι φάση είσαι τώρα??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τουτουνι εγω θα παρω τηλεφωνο για ραντεβου τον Σεπτεμβριο τωρα ακομα ειμαι σε μουντ διακοπων . Αυριο θα φύγω ξανα για τετραημερο σε μια φιλη στη βόρεια ελλαδα . Οποτε εχω προώθησει ολες τις δουλειες για Σεπτεμβριο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...