Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Taggeris είπε:

Κορίτσι είσαι μια χαρά... ηρέμησε και καλούς διπλασιασμους!!! Ευχάριστα τα νέα σου μπράβο σου είσαι κι εσύ μια εγκυούλα στην παρέα... Πολύ μας κάνατε να χαρούμε σήμερα...

Ευχαριστώ ... να σαι καλα κ όλοι εδώ μαζί μας 

Just now, Annita tsoupani είπε:

Μπραβο κοριτσι μου τελεια νεακια ολα μα ολα θα πανε πολυ καλα!!!το αυγουλακι ηταν τελειο!!!μου δίνεις κ μενα θαρρος!!!

2... ήταν για να δω Τετάρτη  ... έχω μια ελπίδα να ναι ακόμα δυο ! Μεγάλη ένταση στην κοιλιά κορίτσια ... σαν ν πάει να εκραγεί νιώθω εδώ κ κάποιες μέρες έτσι αλλά φοβόμουν να το πιστέψω ... 

Just now, Sofoulis είπε:

Πολύ καλή η χοριακη σου μπράβο!!!! Είσαι εγκυουλα!!! Καλούς διπλασιασμους να έχεις και μια υπέροχη εύκολη και τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!! Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!

Αγαπημένη μου να μας πάνε καλα εύχομαι κ σε όλα τα κορίτσια ..Μην τα παρατάτε  κορίτσια μου ... εγώ σήμερα περιμένοντας είχα αποφασίσει ανάλογα το αποτέλεσμα τον άλλο μήνα ξανά πάλι έτοιμη να είμαι ...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Annita tsoupani είπε:

Μπραβο κοριτσι μου τελεια νεακια ολα μα ολα θα πανε πολυ καλα!!!το αυγουλακι ηταν τελειο!!!μου δίνεις κ μενα θαρρος!!!

Θα σου δώσω πιο πολύ θάρρος χάρη σε όλες σας κατάφερα σήμερα να αντέξω χωρίς να πέσω κάτω ...φιλιά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, maizra είπε:

Τρέμω όλη μέρα ... 85!

τεταρτη ξαναπάω  Η Παναγία μαΖι μας ...& ο Ταξιαρχης μας έκαναν το θαύμα τους ... 

Μπραβοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελεια!!!!! Συγχαρητηρια! Τρομαξαμε λιγο που δεν μας ενημερωσες αλλα οπως σωστα ειπε το σοφο τουτουνακι ήταν απ τη χαρα σου. Αντε να ηρεμησεις τωρα και να χαρεις τα ευχαριστα. Η χοριακη σου ειναι μια χαρα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

@maizraΣυγχαρητήρια !!!! Να έχεις μια καλή, ομαλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

@Mary Hδύο κοριτσάκια έχω τα οποία έχουν ζωηρέψει αρκετά.

Σας φιλώ όλες.

Τέλεια!Δυο Κουκλες στην κοιλιτσα! Η περιπτωση σου οπως κ της maizra δινει κουραγιο σε πολλες  γυναικες με αποτυχιες στα δανεικά ωαρια! Πολλα φιλιά!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, angel23 είπε:

@maizraΣυγχαρητήρια !!!! Να έχεις μια καλή, ομαλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

@Mary Hδύο κοριτσάκια έχω τα οποία έχουν ζωηρέψει αρκετά.

Σας φιλώ όλες.

Κορίτσι συγνώμη που ρωτάω είσαι έγκυος και σε ποιο μήνα;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Μπραβοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!Τελεια!!!!! Συγχαρητηρια! Τρομαξαμε λιγο που δεν μας ενημερωσες αλλα οπως σωστα ειπε το σοφο τουτουνακι ήταν απ τη χαρα σου. Αντε να ηρεμησεις τωρα και να χαρεις τα ευχαριστα. Η χοριακη σου ειναι μια χαρα!

Το πιστεύεις αλήθεια αυτό ; Διότι ιδέα δεν έχω ποσό πρέπει να είναι,  πάντως σε κύκλο 30 ημερών η χοριακη μου ήταν στις 28 μέρες . Να παίζει ρόλο  αυτό λες ; Σήμερα το πρωί πίνοντας το χάπι θυρεοειδή ανακατεύτηκα ... χωρίς πλάκα μου μυρίζουν πολλά κ έντονα κ η κοιλιά μου χαμηλά πολύ έντονη πίεση κ κράμπες ... αν δεν τα ένιωθα κ μου το έλεγα δε θα με πίστευα ούτε εγώ ... τι να πω ...; Αύριο πάω πάλι κ θα αργήσω κ να επιστρέψω αλλά θα ενημερώσω άμεσα μόλις μάθω ... σας αγαπώ όλες ...

Just now, Taggeris είπε:

Κορίτσι συγνώμη που ρωτάω είσαι έγκυος και σε ποιο μήνα;

 Εγώ προσωπικά ευχαριστώ για τις ευχές σου !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

Το πιστεύεις αλήθεια αυτό ; Διότι ιδέα δεν έχω ποσό πρέπει να είναι,  πάντως σε κύκλο 30 ημερών η χοριακη μου ήταν στις 28 μέρες . Να παίζει ρόλο  αυτό λες ; Σήμερα το πρωί πίνοντας το χάπι θυρεοειδή ανακατεύτηκα ... χωρίς πλάκα μου μυρίζουν πολλά κ έντονα κ η κοιλιά μου χαμηλά πολύ έντονη πίεση κ κράμπες ... αν δεν τα ένιωθα κ μου το έλεγα δε θα με πίστευα ούτε εγώ ... τι να πω ...; Αύριο πάω πάλι κ θα αργήσω κ να επιστρέψω αλλά θα ενημερώσω άμεσα μόλις μάθω ... σας αγαπώ όλες ...

 Εγώ προσωπικά ευχαριστώ για τις ευχές σου !!!

Σε ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα μητρησες χοριακη? Βλαστοκυστες ετσι? Πολλα φιλια

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Σε ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα μητρησες χοριακη? Βλαστοκυστες ετσι? Πολλα φιλια

Στις 10 μέρες , ναι 5 ημερών ! Πολλά φιλιά επίσης !

On 29/9/2019 at 3:58 ΜΜ, Sofoulis είπε:

Για να δούμε κι εγώ την Πέμπτη τι θα δω....

Πως είσαι κοριτσάκι ; Όλα καλα ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

Στις 10 μέρες , ναι 5 ημερών ! Πολλά φιλιά επίσης !

Πως είσαι κοριτσάκι ; Όλα καλα ; 

Καλά είμαι!!! Η επόμενη φορά θα είναι η δική μου τυχερή! Αποφασησα να αλλάξω γιατρό!!!

Εσύ να χαρείς την εγκυμοσύνη σου να χαϊδεύεις τα μωράκια σου και όλα θα πάνε υπέροχα!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Καλά είμαι!!! Η επόμενη φορά θα είναι η δική μου τυχερή! Αποφασησα να αλλάξω γιατρό!!!

Εσύ να χαρείς την εγκυμοσύνη σου να χαϊδεύεις τα μωράκια σου και όλα θα πάνε υπέροχα!!!!!!!!!!

Με εχεισ Μπερδέψει !  Θα πας Πέμπτη για χοριακη επανάληψη 3η φορά , γιατί το λες αυτό ;; 

Τι εννοείς έχει συμβεί κάτι ;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

Με εχεισ Μπερδέψει !  Θα πας Πέμπτη για χοριακη επανάληψη 3η φορά , γιατί το λες αυτό ;; 

Τι εννοείς έχει συμβεί κάτι ;;;

Θα πάω την Παρασκευή να δω αν όντως πέφτει η χοριακη γιατί ο γιατρός μας φοβησε λέγοντάς μας για εξομητριο...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

Στις 10 μέρες , ναι 5 ημερών ! Πολλά φιλιά επίσης !

Πως είσαι κοριτσάκι ; Όλα καλα ; 

Οποτε η χοριακη ειναι μια χαρα! Φτου φτου σκορδα, χαχα

Just now, Sofoulis είπε:

Θα πάω την Παρασκευή να δω αν όντως πέφτει η χοριακη γιατί ο γιατρός μας φοβησε λέγοντάς μας για εξομητριο...

Ο γιατρος να μη σας φοβιζει . Ειπαμε ειναι πολυ σπανιο και δεν πρεπει να αγχωνεστε και γι αυτο χωρις να υπαρχουν  ενδειξεις ακομη . Σας φτανει η στενοχωρια που περνατε

Just now, Sofoulis είπε:

Καλά είμαι!!! Η επόμενη φορά θα είναι η δική μου τυχερή! Αποφασησα να αλλάξω γιατρό!!!

Εσύ να χαρείς την εγκυμοσύνη σου να χαϊδεύεις τα μωράκια σου και όλα θα πάνε υπέροχα!!!!!!!!!!

Σε ποιο γιατρο ησουν τουτουνακι. Γραψε πρωτα γραμματα ονοματος κ κλινικη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οποτε η χοριακη ειναι μια χαρα! Φτου φτου σκορδα, χαχα

Ο γιατρος να μη σας φοβιζει . Ειπαμε ειναι πολυ σπανιο και δεν πρεπει να αγχωνεστε και γι αυτο χωρις να υπαρχουν  ενδειξεις ακομη . Σας φτανει η στενοχωρια που περνατε

Σε ποιο γιατρο ησουν τουτουνακι. Γραψε πρωτα γραμματα ονοματος κ κλινικη

Θα σου στείλω π.μ


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...