Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 28/9/2019 at 10:08 ΠΜ, Clue είπε:

Καλημέρα! Γέννησα χθες το πρωί τέτοια ώρα ένα βιαστικό βιαστικό κοριτσάκι! Όλα πήγαν καλά ευτυχώς απλά θα μείνει στη μενν για 2 εβδομάδες να πάρει βάρος γιατί αποφάσισε να βγει στις 34 εβδομάδες!

Εύχομαι σε όλες σας να αποκτήσετε ένα μωράκι σύντομα!!!

Συγχαρητήρια, γερό κ ευτυχισμένο Clue & Dggs  !!!! Καλή δύναμη κ επιτυχία Mary H & σε όλες που προσπαθείτε !!! Μπράβο maizra με το καλό !!!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

On 30/9/2019 at 12:48 ΜΜ, angel23 είπε:

@Dggs συγχαρητήρια!!!! Να σας ζήσει ο μπεμπούλης σου να είναι γερός, χαρούμενος, ευτυχισμένος και τυχερός!!!!

συγκινήθηκα πολύ με τα νέα σου γιατί αυτόματα το μυαλό μου πήγε πίσω κάπου εκεί στις αρχές της χρονιάς και θυμήθηκα τι περάσαμε και συνειδητοποίησα ότι χαλάλι του γιατί τώρα κρατάς τον κούκλο σου αγκαλιά. Με αυτό θέλω να στείλω ένα μήνυμα σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν. Τίποτε δεν είναι εύκολο και προφανές, χρειάζεται αγώνας, ανεξάντλητες δυνάμεις τις οποίες έχετε και τις ανακαλύπτετε κάθε μέρα και σε κάθε προσπάθεια, επιμονή και στο τέλος θα πετύχουμε/χετε!!! άλλωστε όπως λέγαν και οι φίλες παλιά, σε τούτη την ενότητα όλες πετυχαίνουν!

maizra, καλά αποτελέσματα σου εύχομαι από βάθος καρδιάς!

sofoulis: υπομονή και όπως είπαμε καλούς δυνατούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη

Mary H: είμαι καλά και σας παρακολουθώ, φουσκώνω και είμαι κάτι σε αερόστατο με πόδια, έχω βαρύνει κάπως αλλά είμαστε καλά δόξα το θεό και οι τρεις μας. Καλή επιτυχία και σε σένα !!!!!

@maizra

@maizra

Σε ευχαριστώ... Πολύ συγκινητικό το μνμ σου... Όλες θα τα καταφέρουμε γτ μπορούμε.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, solena73 είπε:

Συγχαρητήρια, γερό κ ευτυχισμένο Clue & Dggs  !!!! Καλή δύναμη κ επιτυχία Mary H & σε όλες που προσπαθείτε !!! Μπράβο maizra με το καλό !!!

Εσύ κορίτσι πώς πας ? Ολα καλά?

Just now, maizra είπε:

202 κοριτσια μου θα πάθω εγκεφαλικό αλήθεια ... τι είναι αυτό που γίνεται ;;; Θαύμα ;;;

Χοριακή ...θαύμα!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Taggeris είπε:

Κορίτσι συγνώμη που ρωτάω είσαι έγκυος και σε ποιο μήνα;

Καλησπέρα κορίτσια.

@maizraπολλές εδώ περάσαμε και από αυτό το στάδιο και γι' αυτό σου λέω ότι δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε να παλεύουμε και χαίρομαι που είσαι αποφασισμένη να συνεχίσεις τον αγώνα σου! Στο τέλος θα τα καταφέρεις. Εμείς σου στέλνουμε τις ευχές μας, τη θετική μας ενέργεια και ότι άλλο εσύ θες!!!!

@Taggerisναι είμαι έγκυος. Μπαίνω στον 7ο. Δεν ξέρω πότε θα γεννήσω ακριβώς διότι είναι δύο οπότε ανάλογα με το πως εξελίσσεται η κύηση θα αποφασίσει ο γιατρός. προς το παρόν εξελίσσεται, δόξα το θεό, ομαλά.

Κορίτσια, σας το ξαναλέω. Είμαι από τις μεγαλύτερες σε ηλικία εδώ μέσα. Ε, όλες θα τα καταφέρετε όντας νεότερες!

τα φιλιά μου σε όλες τις παλιές και νέες φίλες!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@maizraπολλές εδώ περάσαμε και από αυτό το στάδιο και γι' αυτό σου λέω ότι δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε να παλεύουμε και χαίρομαι που είσαι αποφασισμένη να συνεχίσεις τον αγώνα σου! Στο τέλος θα τα καταφέρεις. Εμείς σου στέλνουμε τις ευχές μας, τη θετική μας ενέργεια και ότι άλλο εσύ θες!!!!

@Taggerisναι είμαι έγκυος. Μπαίνω στον 7ο. Δεν ξέρω πότε θα γεννήσω ακριβώς διότι είναι δύο οπότε ανάλογα με το πως εξελίσσεται η κύηση θα αποφασίσει ο γιατρός. προς το παρόν εξελίσσεται, δόξα το θεό, ομαλά.

Κορίτσια, σας το ξαναλέω. Είμαι από τις μεγαλύτερες σε ηλικία εδώ μέσα. Ε, όλες θα τα καταφέρετε όντας νεότερες!

τα φιλιά μου σε όλες τις παλιές και νέες φίλες!

@angel23Με το καλό να υποδεχτείς τα παιδάκια σου!!!

Πόσο χρονών είσαι και πόσες φορές προσπάθησες; Σε ρωτάω γιατί κι εγώ είμαι 43 κι όσο να πεις ένα αγχος το έχω..

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Μπραβοοοοο!!!! Τέλεια!!!!!!!

Αγάπη μου πρώτα από όλα θέλω να είσαι καλα εσυ  κ να ξέρεις πως όλα συμβαίνουν την ώρα που πρέπει κ όλα γίνονται για κάποιους λόγους . Θα σου γράψω ιδιωτικά αύριο . 

Η αλήθεια είναι πως φοβάμαι κ περιμένω επιφυλακτικά τη συνέχεια όμως θέλω να πιστέψω πως είναι αλήθεια . 

Σε φιλώ με αγάπη κ σε ευχαριστώ για τη χαρά σου προς εμένα . Μην χάνεις την Πίστη σου ποτέ ...

Just now, angel23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@maizraπολλές εδώ περάσαμε και από αυτό το στάδιο και γι' αυτό σου λέω ότι δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε να παλεύουμε και χαίρομαι που είσαι αποφασισμένη να συνεχίσεις τον αγώνα σου! Στο τέλος θα τα καταφέρεις. Εμείς σου στέλνουμε τις ευχές μας, τη θετική μας ενέργεια και ότι άλλο εσύ θες!!!!

@Taggerisναι είμαι έγκυος. Μπαίνω στον 7ο. Δεν ξέρω πότε θα γεννήσω ακριβώς διότι είναι δύο οπότε ανάλογα με το πως εξελίσσεται η κύηση θα αποφασίσει ο γιατρός. προς το παρόν εξελίσσεται, δόξα το θεό, ομαλά.

Κορίτσια, σας το ξαναλέω. Είμαι από τις μεγαλύτερες σε ηλικία εδώ μέσα. Ε, όλες θα τα καταφέρετε όντας νεότερες!

τα φιλιά μου σε όλες τις παλιές και νέες φίλες!

Είσαι σίγουρα λες από τις μεγαλύτερες ;;;; Ποσό σίγουρη είσαι ;;; Φιλιααααα 

Just now, angel23 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

@maizraπολλές εδώ περάσαμε και από αυτό το στάδιο και γι' αυτό σου λέω ότι δεν το βάζουμε κάτω. Συνεχίζουμε να παλεύουμε και χαίρομαι που είσαι αποφασισμένη να συνεχίσεις τον αγώνα σου! Στο τέλος θα τα καταφέρεις. Εμείς σου στέλνουμε τις ευχές μας, τη θετική μας ενέργεια και ότι άλλο εσύ θες!!!!

@Taggerisναι είμαι έγκυος. Μπαίνω στον 7ο. Δεν ξέρω πότε θα γεννήσω ακριβώς διότι είναι δύο οπότε ανάλογα με το πως εξελίσσεται η κύηση θα αποφασίσει ο γιατρός. προς το παρόν εξελίσσεται, δόξα το θεό, ομαλά.

Κορίτσια, σας το ξαναλέω. Είμαι από τις μεγαλύτερες σε ηλικία εδώ μέσα. Ε, όλες θα τα καταφέρετε όντας νεότερες!

τα φιλιά μου σε όλες τις παλιές και νέες φίλες!

Είσαι σίγουρα λες από τις μεγαλύτερες ;;;; Ποσό σίγουρη είσαι ;;; Φιλιααααα 

18 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Έκανα τεστ στο σπίτι βγήκε θετικό έκανα χοριακες που ήταν 38...83....και 135 η τελευταία έχει απόσταση απ' τη δεύτερη 4 μερες... Άρα βιοχημική κύηση.... Την Παρασκευή θα δούμε αν θα πέσει να ησυχάσω ή θα με ταλεπωρισει κι αλλο

Αυτές οι χοριακες ...κατάλαβα τώρα οκ δεν είχα δει αυτό το μήνυμα κ είχα μπερδευτεί 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

Αγάπη μου πρώτα από όλα θέλω να είσαι καλα εσυ  κ να ξέρεις πως όλα συμβαίνουν την ώρα που πρέπει κ όλα γίνονται για κάποιους λόγους . Θα σου γράψω ιδιωτικά αύριο . 

Η αλήθεια είναι πως φοβάμαι κ περιμένω επιφυλακτικά τη συνέχεια όμως θέλω να πιστέψω πως είναι αλήθεια . 

Σε φιλώ με αγάπη κ σε ευχαριστώ για τη χαρά σου προς εμένα . Μην χάνεις την Πίστη σου ποτέ ...

Είσαι σίγουρα λες από τις μεγαλύτερες ;;;; Ποσό σίγουρη είσαι ;;; Φιλιααααα 

Είσαι σίγουρα λες από τις μεγαλύτερες ;;;; Ποσό σίγουρη είσαι ;;; Φιλιααααα 

Έχεις δίκιο ευχαριστώ πολύ!!! Το ξέρω ότι όλα για κάποιο λόγο γίνονται!! Όλα θα γίνουν!!!! 

Εσύ να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και να μη σκέφτεσαι τιποτε αρνητικό!!!! Σε λίγους μήνες θα κρατάς στην αγκαλιά σου το ή τα μωράκια σου!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 13/9/2019 at 1:17 ΠΜ, Καντι είπε:

Η @astrogea αν δεν κανω λάθος το έκανε με τον τροπο που περιγράφεις, αυτός ο γιατρος στο αλλο κέντρο. Θεωρω οτι δεν επαρκούν οι δοτριες στο συγκεκριμένο κέντρο ουτε για τον Π.

Καλησπέρα εγώ δεν το ξέρω αυτό και είμαι στον σφάκ αλλά προσπαθώ με δικά μου, θεωρώ όμως οτι για να συνεργάζεται ο σφάκ με το συγκεκριμένο κέντρο σίγουρα θα είναι καλό, είναι εξαιρετικός παρόλες τις δικές μου αποτυχίες και θεωρώ οτι σε ένα τόσο ευαίσθητο θέμα όπως η δωρεά είναι ένας από τους λίγους που αξίζει την εμπιστοσύνη μας γιατί είναι ηθικός άνθρωπος.

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anania είπε:

Καλησπέρα εγώ δεν το ξέρω αυτό και είμαι στον σφάκ αλλά προσπαθώ με δικά μου, θεωρώ όμως οτι για να συνεργάζεται ο σφάκ με το συγκεκριμένο κέντρο σίγουρα θα είναι καλό, είναι εξαιρετικός παρόλες τις δικές μου αποτυχίες και θεωρώ οτι σε ένα τόσο ευαίσθητο θέμα όπως η δωρεά είναι ένας από τους λίγους που αξίζει την εμπιστοσύνη μας γιατί είναι ηθικός άνθρωπος.

Τα είπες ολα, θα μπορουσα να ειχα γράψει εγω αυτο το ποστ!

 

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2019 at 4:51 ΜΜ, Καντι είπε:

Τα είπες ολα, θα μπορουσα να ειχα γράψει εγω αυτο το ποστ!

 

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή γονιμοποιηθηκε το ωαριακι και περιμένω να δω αν θα προχωρήσει μέχρι την Κυριακή και πάμε γι εμβρυομεταφορα!! Λοιπόν μου φέρατε γούρι ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή γονιμοποιηθηκε το ωαριακι και περιμένω να δω αν θα προχωρήσει μέχρι την Κυριακή και πάμε γι εμβρυομεταφορα!! Λοιπόν μου φέρατε γούρι ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας 

Τελος τα like για σημερα, αλλά like like like!!!!

 Σου ευχομαι ολόψυχα να προχωρήσει!!!

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή γονιμοποιηθηκε το ωαριακι και περιμένω να δω αν θα προχωρήσει μέχρι την Κυριακή και πάμε γι εμβρυομεταφορα!! Λοιπόν μου φέρατε γούρι ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας 

100 like!

  • Ευχαριστώ 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...