Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Marmav85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είστε όλες καλά;

@Sofoulis Πως είσαι κοριτσάκι μου;

@maizra Είσαι καλά; Πολύ χαίρομαι για σένα και ανυπομονώ να ακούσω πως πας!!

Καλημέρα!!! Καλά είμαι!!! Σήμερα το πρωί αν κατάλαβα καλα έγινε και η αποβολή και τώρα δεν πονάω σχεδόν καθόλου!!! Πάμε για τα καλύτερα!!!

Εσύ τι κάνεις???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα!!! Καλά είμαι!!! Σήμερα το πρωί αν κατάλαβα καλα έγινε και η αποβολή και τώρα δεν πονάω σχεδόν καθόλου!!! Πάμε για τα καλύτερα!!!

Εσύ τι κάνεις???

Τουτουνακι ειχες πιο πολυ αιμα σημερα κ εισαι καλυτερα? Μακαρι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τουτουνακι ειχες πιο πολυ αιμα σημερα κ εισαι καλυτερα? Μακαρι

Εχω πιο πολύ αίμα από χθες ( όχι κάτι τρελό, σαν να έχω κανονικά περίοδο) έχω πάρει και δύο μπουσκοπαν και δεν πονάω...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Εχω πιο πολύ αίμα από χθες ( όχι κάτι τρελό, σαν να έχω κανονικά περίοδο) έχω πάρει και δύο μπουσκοπαν και δεν πονάω...

Ωραια , οποτε λογικα θ αρχισει κ η χοριακή να πεφτει. Μια χαρα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ηθελα να ρωτησω αν εχει τυχει σε καποια απο εσας στην υστεροσκοπηση να εχει φανει σημειο χωρίς αγγεια, και για ποιο λογο κ πως αντιμετωπιστηκε. Σε μενα ειχε βρεθει στο σημειο που ειναι τα δυο μικρα ινομυωματα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα!!! Καλά είμαι!!! Σήμερα το πρωί αν κατάλαβα καλα έγινε και η αποβολή και τώρα δεν πονάω σχεδόν καθόλου!!! Πάμε για τα καλύτερα!!!

Εσύ τι κάνεις???

Άντε κορίτσι μου τώρα γερά για την επόμενη φορά!!

Καλα είμαι, πονάω λίγο μάλλον από τα χάπια. Την Δευτέρα πάω στον γιατρό για να δω τις λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Marmav85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Είστε όλες καλά;

@Sofoulis Πως είσαι κοριτσάκι μου;

@maizra Είσαι καλά; Πολύ χαίρομαι για σένα και ανυπομονώ να ακούσω πως πας!!

@Marmav85 είμαι καλα . Νομίζω είμαι πολύ καλα με αυτό που μου συμβαίνει το οποίο εύχομαι να κρατήσει μέχρι τέλους έτσι όμορφο όπως άρχισε . Τετάρτη θα πάμε για επανάληψη χ οριακής (μια εβδομάδα μετά ) εύχομαι όλα να συνεχίζουν καλα ... νιώθω κ συμπτώματα αρώματα μ μυρίζουν έντονα γεύση αλλάζει ... να πάνε καλα μόνο όλα εύχομαι ... απίστευτο ...

@Sofoulis κοριτσάκι μου εσυ εύχομαι να είσαι καλα κ να συνεχίσεις άμεσα μη σταματάς . Ότι θέλεις γράψε μου ιδιωτικά αν μπορώ να βοηθήσω .

On 2/10/2019 at 6:06 ΜΜ, solena73 είπε:

Συγχαρητήρια, γερό κ ευτυχισμένο Clue & Dggs  !!!! Καλή δύναμη κ επιτυχία Mary H & σε όλες που προσπαθείτε !!! Μπράβο maizra με το καλό !!!

@Dggs congrats ότι καλύτερο !!

@solena73 ευχαριστώ πολύ εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι ότι ότι το καλύτερο εμένα η 8 η φεμαινεται να ήταν τυχερή ως τώρα ...!  Σας φιλώ

22 ώρες πρίν, Anania είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ στην αναμονή γονιμοποιηθηκε το ωαριακι και περιμένω να δω αν θα προχωρήσει μέχρι την Κυριακή και πάμε γι εμβρυομεταφορα!! Λοιπόν μου φέρατε γούρι ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Καλά αποτελέσματα σε όλες μας 

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλα !!! Εμένα πάντως τα κορίτσια μου έφεραν πολύ τύχη αλήθεια ...

Να ΕΙ στε όλες καλα κοριτσάκια μου κ όλες θα πάμε μαζί καλα απλά μάλλον έχουμε οι μεγαλύτερες σειρά αυτόν τον μήνα φαίνεται ... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, maizra είπε:

@Marmav85 είμαι καλα . Νομίζω είμαι πολύ καλα με αυτό που μου συμβαίνει το οποίο εύχομαι να κρατήσει μέχρι τέλους έτσι όμορφο όπως άρχισε . Τετάρτη θα πάμε για επανάληψη χ οριακής (μια εβδομάδα μετά ) εύχομαι όλα να συνεχίζουν καλα ... νιώθω κ συμπτώματα αρώματα μ μυρίζουν έντονα γεύση αλλάζει ... να πάνε καλα μόνο όλα εύχομαι ... απίστευτο ...

@Sofoulis κοριτσάκι μου εσυ εύχομαι να είσαι καλα κ να συνεχίσεις άμεσα μη σταματάς . Ότι θέλεις γράψε μου ιδιωτικά αν μπορώ να βοηθήσω .

@Dggs congrats ότι καλύτερο !!

@solena73 ευχαριστώ πολύ εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι ότι ότι το καλύτερο εμένα η 8 η φεμαινεται να ήταν τυχερή ως τώρα ...!  Σας φιλώ

Σου εύχομαι όλα να πάνε καλα !!! Εμένα πάντως τα κορίτσια μου έφεραν πολύ τύχη αλήθεια ...

Να ΕΙ στε όλες καλα κοριτσάκια μου κ όλες θα πάμε μαζί καλα απλά μάλλον έχουμε οι μεγαλύτερες σειρά αυτόν τον μήνα φαίνεται ... 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και γενικά σας ευχαριστώ όλες σας!! Εγώ θα πάω αύριο το πρωί και ο θεός μαζί μας!! Σήμερα δεν με ενημερωσανε για τίποτα!!! Ας ελπίσουμε να ξεπαγώσουν!! Αλλιώς ο θεός είναι μεγάλος!!! Καλό βράδυ φιλάκια!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια. Έχω γράψει και στο παρελθόν πως είμαι αναμονή να βρεθεί δοτρια από τον Μάρτιο Απρίλιο και πως μας είπαν τέλη Αυγούστου ετ αλλά ακόμα περιμένω Σεπτέμβριο που πήγαμε για να ξανακάνουμε καλλιέργειες μας είπαν πως θα αργήσει και άλλο. Στο θέμα μας τώρα εγώ είμαι από Ρουμανία ζω εδώ 26 χρόνια. Γνώρισα 2 κοπέλες σε ένα ρουμανικό φόρουμ που κάνουν προσπάθεια στην ίδια κλινική με εμένα εδώ Θεσσαλονίκη τα κορίτσια αυτά κάνανε τα πρώτα τους ραντεβού τον Ιούνιο αρχές Αυγούστου τους πήραν τηλέφωνο πώς βρέθηκαν οι δοτριες έχουν είδη της βλάστηστες κατάψυξη περιμένουν περίοδο για να κάνουν ετ. Τελικά τι γίνεται σκέφτομαι να πάρω τηλέφωνο Δευτέρα μας κοροϊδεύουν τι κάνουν. Εσείς τι λέτε 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Έχω γράψει και στο παρελθόν πως είμαι αναμονή να βρεθεί δοτρια από τον Μάρτιο Απρίλιο και πως μας είπαν τέλη Αυγούστου ετ αλλά ακόμα περιμένω Σεπτέμβριο που πήγαμε για να ξανακάνουμε καλλιέργειες μας είπαν πως θα αργήσει και άλλο. Στο θέμα μας τώρα εγώ είμαι από Ρουμανία ζω εδώ 26 χρόνια. Γνώρισα 2 κοπέλες σε ένα ρουμανικό φόρουμ που κάνουν προσπάθεια στην ίδια κλινική με εμένα εδώ Θεσσαλονίκη τα κορίτσια αυτά κάνανε τα πρώτα τους ραντεβού τον Ιούνιο αρχές Αυγούστου τους πήραν τηλέφωνο πώς βρέθηκαν οι δοτριες έχουν είδη της βλάστηστες κατάψυξη περιμένουν περίοδο για να κάνουν ετ. Τελικά τι γίνεται σκέφτομαι να πάρω τηλέφωνο Δευτέρα μας κοροϊδεύουν τι κάνουν. Εσείς τι λέτε 

Καλημερα! Ξέρεις οτι κι εγω εκει εκανα και έφυγα για αυτον ακριβώς τον λόγο της τεράστιας αναμονής.Τωρα με αυτο που γράφεις επιβεβαιώνεις και κάτι αλλο! Οτι δεν τηρούν σειρά προτεραιότητας και οτι ενδεχομένως να βρίσκουν πιο γρηγορα σε άτομα απο εξωτερικό! Λοιπον,παρε κοπελα μου την Δευτερα ή εσυ ή μηπως καλυτερα ο άντρας σου και μιλήστε λιγο πιο επιτακτικά! Πείτε τους οτι ξέρετε για κάποιες άλλες οι οποίες σας παρέκαμψαν,δεν ειναι κακό! Δεν θα πείτε ονοματα! Εγω πέρσι δεν μιλουσα και απο Μάιο εκανα ετ τέλη Δεκέμβρη! Πείτε τους οτι θα απαιτήσετε την προκαταβολη και θα πάτε αλλου! Δεν χρειάζονται φωνές και εντάσεις αλλα να καταλάβουν οτι ξέρετε τι γίνεται!Σε φιλώ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Anania είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ και γενικά σας ευχαριστώ όλες σας!! Εγώ θα πάω αύριο το πρωί και ο θεός μαζί μας!! Σήμερα δεν με ενημερωσανε για τίποτα!!! Ας ελπίσουμε να ξεπαγώσουν!! Αλλιώς ο θεός είναι μεγάλος!!! Καλό βράδυ φιλάκια!!

Ολα να πανε τελεια !!! Με το καλο να σου βάλουν τα εμβρυακια σου. Γραψε μας τι βάλατε τελικα. Νομιζω οτι λογικό που δεν ενημέρωσαν για κατι απο την στιγμή που τα άφησαν να ξεπαγώσουν γιατι κι αυτοί δεν θα είχαν εικόνα τι γινεται μεχρι να ξεπαγώσουν πλήρως.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Έχω γράψει και στο παρελθόν πως είμαι αναμονή να βρεθεί δοτρια από τον Μάρτιο Απρίλιο και πως μας είπαν τέλη Αυγούστου ετ αλλά ακόμα περιμένω Σεπτέμβριο που πήγαμε για να ξανακάνουμε καλλιέργειες μας είπαν πως θα αργήσει και άλλο. Στο θέμα μας τώρα εγώ είμαι από Ρουμανία ζω εδώ 26 χρόνια. Γνώρισα 2 κοπέλες σε ένα ρουμανικό φόρουμ που κάνουν προσπάθεια στην ίδια κλινική με εμένα εδώ Θεσσαλονίκη τα κορίτσια αυτά κάνανε τα πρώτα τους ραντεβού τον Ιούνιο αρχές Αυγούστου τους πήραν τηλέφωνο πώς βρέθηκαν οι δοτριες έχουν είδη της βλάστηστες κατάψυξη περιμένουν περίοδο για να κάνουν ετ. Τελικά τι γίνεται σκέφτομαι να πάρω τηλέφωνο Δευτέρα μας κοροϊδεύουν τι κάνουν. Εσείς τι λέτε 

Καλημερα εμια κι εγώ στην ιδια κλινικη κ περιμενα 7 μηνες περιπου. Προφανως εχουν πολυ κοσμο γι αυτο. Πηγαινε ομως να μιλησεις απο κοντά κ να τους πεις οτι ξερεις καποιες απο τη χωρα καταγωγης σου που τακτοποιηθηκαν νωριτερα να δεις τι θα σου πουνε. Κι οπως ειπε κ το κοριτσι πιο πανω ζητησε κ τα χρηματα πισω αν αργησουν κι αλλο. Τουλαχιστον μετα τα τελευταια νεα με τα κυκλωματα ωαριων σε πολλες κλινικες της Θεσσαλονικης ξερεις οτι εδω ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα κι ας περιμενεις λιγο παραπανω. Αυτο εμενα με καθησυχαζει.


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...