Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Μπραβο, κοπελα μου! Τελεια καλη επιτυχια να εχεις! Τώρα ξεκουραση!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Καλές εμφυτευσεις να εχεις!!!

  • Ευχαριστώ 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Μπράβο κορίτσι μου.... Καλή επιτυχία σου εύχομαι και υπομονή τώρα να περάσουν οι μέρες και να πάρεις μια μεγάλη χοριακή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Καλή επιτυχια!!!!Ευχομαι να μείνουν στην κοιλιτσα σου για τους υπόλοιπους εννέα μήνες!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Τέλεια!!! Καλή επιτυχία!!! Καλοστεριοτα τα μωράκια και με το καλό να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Όλα να πανε καλά και να βγει μια πολύ πολύ μεγάλη χοριακή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Αχ μακάρι να μείνουν τα καημένα κι αυτά!!!

Θα μείνουν!Καλα έκανες κ δεν ρώτησες λεπτομέρειες!Πιο πολύ άγχος είναι παρα θα σε βοηθούσε σε κάτι!Κ μένα δεν ήταν άριστα έμβρυα αλλά την Τριτη πήρα θετική χοριακη!!!Πιστεψε σε αυτά κ θα τα καταφέρουν!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Καλημερα εμια κι εγώ στην ιδια κλινικη κ περιμενα 7 μηνες περιπου. Προφανως εχουν πολυ κοσμο γι αυτο. Πηγαινε ομως να μιλησεις απο κοντά κ να τους πεις οτι ξερεις καποιες απο τη χωρα καταγωγης σου που τακτοποιηθηκαν νωριτερα να δεις τι θα σου πουνε. Κι οπως ειπε κ το κοριτσι πιο πανω ζητησε κ τα χρηματα πισω αν αργησουν κι αλλο. Τουλαχιστον μετα τα τελευταια νεα με τα κυκλωματα ωαριων σε πολλες κλινικες της Θεσσαλονικης ξερεις οτι εδω ειναι πιο ξεκαθαρα τα πραγματα κι ας περιμενεις λιγο παραπανω. Αυτο εμενα με καθησυχαζει.

Εδώ έχεις δίκιο και εγώ όταν το άκουσα το σκάνδαλο στη τηλεόραση αυτό σκέφτηκα για να αργούν τόσο πολύ δεν είναι μέσα. Αλλά από την άλλη και τα κορίτσια από την Ρουμανία πώς προχώρησαν τόσο γρήγορα  θα πάρω αύριο τηλέφωνο να δω τι γίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Εδώ έχεις δίκιο και εγώ όταν το άκουσα το σκάνδαλο στη τηλεόραση αυτό σκέφτηκα για να αργούν τόσο πολύ δεν είναι μέσα. Αλλά από την άλλη και τα κορίτσια από την Ρουμανία πώς προχώρησαν τόσο γρήγορα  θα πάρω αύριο τηλέφωνο να δω τι γίνεται. 

Παρε και ρωτα.  Υπαρχει περιπτωση να εχουν ομαδες αιματος πιο ευκολες, η δικα μου πχ ηταν σπανια, μπορει τα χρωματα τους ή κατι αλλο. Τις απαντησεις θα τις δωσουν ομως μονο αυτοι, εμεις δεν ξερουμε τι παιζει. Εγώ θα σου ελεγα αφου περιμενες ηδη τοσο καιρο κανε λιγη υπομονή ακομη πιστευω σε λιγες μερες θα σου εχουν βρει  τη δοτρια. Και πες οτι παμε αλλου στη Θεσσαλονικη, που ξερουμε αν βρεθουμε με παιδια που θα εχουν παντου αδερφακια, μετα απ αυτα που εχουν συμβει, εγω φοβαμαι να σου πω


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zina21 είπε:

Θα μείνουν!Καλα έκανες κ δεν ρώτησες λεπτομέρειες!Πιο πολύ άγχος είναι παρα θα σε βοηθούσε σε κάτι!Κ μένα δεν ήταν άριστα έμβρυα αλλά την Τριτη πήρα θετική χοριακη!!!Πιστεψε σε αυτά κ θα τα καταφέρουν!!!!

Μακάρι να ρωτήσω βρε κορίτσια πόσες μέρες μείνατε σπίτι για ξεκούραση;; 

Just now, ba_lily είπε:

Εδώ έχεις δίκιο και εγώ όταν το άκουσα το σκάνδαλο στη τηλεόραση αυτό σκέφτηκα για να αργούν τόσο πολύ δεν είναι μέσα. Αλλά από την άλλη και τα κορίτσια από την Ρουμανία πώς προχώρησαν τόσο γρήγορα  θα πάρω αύριο τηλέφωνο να δω τι γίνεται. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Μακάρι να ρωτήσω βρε κορίτσια πόσες μέρες μείνατε σπίτι για ξεκούραση;; 

 

Εγώ έβαλε βλαστοκυστες κ έμεινα 8 μέρες μέσα στο σπίτι...Τις πρωτες 5 μερες ήμουν καναπέ κρεβάτι δεν έκανα τίποτα αλλο...Την 9η μέρα πήγα για δουλειά αλλά έφυγα γιατί δεν αισθανόμουν καλά κ την 10η μέρα πήρα τη θετική χοριακη...Απο τότε προσέχω γιατί έχω άγχος μην κάνω κάποιο λάθος μέχρι να δω ότι πάνε όλα καλά...

Link to comment
Share on other sites

Θα μείνω και γω 8 μέρες μέσα δεν το έχω ξανακάνει αλλά τα περιθώρια στένεψαν Και τα ωάρια επίσης!!! Εγώ έβαλα σήμερα 3ης μέρας και ο σφακ μου είπε να κάνω το τεστ το άλλο Σάββατο!! Αργά δεν είναι;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Θα μείνω και γω 8 μέρες μέσα δεν το έχω ξανακάνει αλλά τα περιθώρια στένεψαν Και τα ωάρια επίσης!!! Εγώ έβαλα σήμερα 3ης μέρας και ο σφακ μου είπε να κάνω το τεστ το άλλο Σάββατο!! Αργά δεν είναι;;;

Όχι δεν είναι αργά..Οι περισσότεροι γιατροί με 3ης μερας λένε για χοριακη την 12η ή την 14η μέρα...Επομένως μια χαρά είναι τότε που σου είπε!Εγω με 5ης μερας έκανα την 10η μέρα χοριακη.Να μείνεις κ να μην κανεις τίποτα τις πρώτες πέντε μέρες...Κ αν το αντέχεις μην κανεις κ πολλά μπάνια σε αυτές τις μέρες...Δεν είναι κ πολύ ευχάριστο αλλά κάνε υπομονή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...