Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Anania είπε:

Κορίτσια μου ξεπαγωσανε και τα δυο δυο έμβρυα 3 ημερών είναι πολύ καλά μου είπανε!! Δεν ρώτησα για διαιρέσεις και τέτοια άσε καλύτερα να μην ξέρω!!! Έκανα εμβρυομεταφορα πριν από μια ώρα!!! Ο θεός μαζί μας την θετική σας σκέψη και της ευχές σας!! Εύχομαι ο θεός να δώσει ότι καλύτερο για όλο τον κόσμο! Καντι μου άντε και στα δικά σου !!!

@Anania καλή επιτυχία !!! Ότι καλύτερο ! μέσα κ ξεκούραση  απόλαυσε  αυτες τις μέρες , φιλική συμβουλή ... περιμένουμε νέα ... - πίσω σου  ήμουν κάποιες μέρες ... εύχομαι να σε βρω δίπλα μου τις επόμενες !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, maizra είπε:

@Anania καλή επιτυχία !!! Ότι καλύτερο ! μέσα κ ξεκούραση  απόλαυσε  αυτες τις μέρες , φιλική συμβουλή ... περιμένουμε νέα ... - πίσω σου  ήμουν κάποιες μέρες ... εύχομαι να σε βρω δίπλα μου τις επόμενες !!!

Αχ Παναγία μου μακάρι τι να πω!!! Λέω η Παναγία θα με βοηθήσει αυτήν την φορά !! Μακάρι να βρεθούμε να σε έχει ο θεός καλά κορίτσι μου και σένα και όλα τα κορίτσια που περνάμε έδω αυτόν τον γολγοθά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Αχ Παναγία μου μακάρι τι να πω!!! Λέω η Παναγία θα με βοηθήσει αυτήν την φορά !! Μακάρι να βρεθούμε να σε έχει ο θεός καλά κορίτσι μου και σένα και όλα τα κορίτσια που περνάμε έδω αυτόν τον γολγοθά! 

Όλα θα πάνε υπέροχα!!! Να.μην ανυσηχεις καθόλου!!!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Αχ Παναγία μου μακάρι τι να πω!!! Λέω η Παναγία θα με βοηθήσει αυτήν την φορά !! Μακάρι να βρεθούμε να σε έχει ο θεός καλά κορίτσι μου και σένα και όλα τα κορίτσια που περνάμε έδω αυτόν τον γολγοθά! 

Ολα θα πάνε καλά πριν 3 χρονια σαν σημερα είχα κάνει την 2η ετ μου κ ειχα στις 21 τη πρωτη θετική χοριακή ο Οκτωβριος ειναι καλος μήνας εγω προετοιμαζομαι για να βαλω τα παγωτίνια μου αυριο θα ξερω πότε ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Ολα θα πάνε καλά πριν 3 χρονια σαν σημερα είχα κάνει την 2η ετ μου κ ειχα στις 21 τη πρωτη θετική χοριακή ο Οκτωβριος ειναι καλος μήνας εγω προετοιμαζομαι για να βαλω τα παγωτίνια μου αυριο θα ξερω πότε ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑ

Αχ σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! Αυτά τα παγωτινια μας μας έχουν σώσει!!! Καλή επιτυχία αναμένουμε νέα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anania είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Εσυ σε τι φάση είσαι;; Θα κανείς μεταφορά;; Καλή επιτυχία και σε σένα!! Ότι καλύτερο 

καλημέρα,

θα κάνω μεταφορα κετεψυγμενων προς τα τέλη Νοέμβρη μάλλον. "Εκανα  υστεροσκόπηση πριν λίγες μέρες και πίνω αντιβίωση γιατί φάνηκε μια μικρή φλεγμονή σε ένα σημείο.

Να χεις πολύ καλή επιτυχία!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Ολα θα πάνε καλά πριν 3 χρονια σαν σημερα είχα κάνει την 2η ετ μου κ ειχα στις 21 τη πρωτη θετική χοριακή ο Οκτωβριος ειναι καλος μήνας εγω προετοιμαζομαι για να βαλω τα παγωτίνια μου αυριο θα ξερω πότε ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑΑΑ

Καλή σου επιτυχία !!! Όλα καλα να πάνε !!!

5 ώρες πρίν, Anania είπε:

Αχ Παναγία μου μακάρι τι να πω!!! Λέω η Παναγία θα με βοηθήσει αυτήν την φορά !! Μακάρι να βρεθούμε να σε έχει ο θεός καλά κορίτσι μου και σένα και όλα τα κορίτσια που περνάμε έδω αυτόν τον γολγοθά! 

Να έχεις πίστη κ ολα έρχονται στην ώρα τους ... αγαπά αυτό που κάνεις ... 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 7/10/2019 at 9:06 ΜΜ, Anania είπε:

Ποσο ωραιο ειναι αυτο που ειπες σε ευχαριστω πολυ παρα πολυ 

Είπα Αυτό που νιώθω κ αυτό που εκανΑ κ εγώ αυτήν τη φορά που έως τώρα έχει πετύχει ... αγάπησα πολύ αυτό που έκανα κ πίστεψα πολύ πως θα γίνει κ έως τώρα έχει γίνει ... βέβαια είναι ένα μικρό μαρτύριο αυτό που περνάμε διότι αύριο Τετάρτη θα πάω για την 3 η χοριακη η οποία Κ είναι 7 μέρες μετά τη 2η ..  -  - το κεφάλι μου δεν ξέρω που είναι πια .. αλλά ότι κ ν γίνει  αύριο εγώ πιστεύω πως εκανα το πιο ωραίο βήμα στη ζωή μου ... προχώρησα μπροστά κ πίστεψα πολύ κ αυτό μου φτάνει ... κ ναι είχα συμπτώματα οπωσ Έντονες μυρωδιές ξαφνικά , ένας πόνος χαμηλά στην κοιλιά σαν κράμπες ; Ένα ανακάτωμα ένα δυο πρωινά ..; Στήθος πόνο .. ναι είχα αυτή τη φορά      Κ μάλλον τα έχω ακόμα κάποια πιο πολύ κάποια πιο λίγο ..αλλά φοβάμαι για αύριο κ δεν τα σκέφτομαι ... περνάμε Γολγοθά κ εγώ είμαι κ σε μεγαλυτερη ηλικία όποτε κ είμαι δικαιολογημένα τρελαμένη .! Φιλικά κ με αγάπη σε συμβουλεύω να ζήσεις τη στιγμή κ να ενωθεις  με το σώμα σου ... θαύματα γίνονται ... να το ξερεις αυτό ... μόνο αν πιστεύουμε  :-)

On 6/10/2019 at 11:43 ΜΜ, Anania είπε:

Ας προσέχουμε για να έχουμε!! Τουλάχιστον να μην έχω τύψεις!

Ναι να προσεχείς ! Εγώ έκατσα μέσα κ τις 10 μέρες ! Δεν κατέβηκα τα σκαλιά (24) του σπιτιού μου για πρώτη φορά  σε όλες μου τις προσπαθείες ! Κ ντουζ λούσιμο κλπ έκανα (από Παρασκευή  εμβυομετΑφορα  )την Δευτέρα παρακαλώ κ δεν έπαθα τίποτα , για  αυτό κάτσε μεσα κ ηρεμα στο καναπεδάκι σου κ τβ κ χαλάρωσε ( όχι βαράκια μεγάλα ) στο λέω μιας κ πέτυχα... αυτήν τη φορά έως τώρα τουλάχιστον .. φιλιά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Πήρα τηλέφωνο στη κλινική για το θέμα που έγραψα. Άκρη δεν έβγαλα οκ δεν περίμενα να βγάλω μου είπαν πως τα κορίτσια που ανέφερα μπορεί να κάνουν με έτοιμα έμβρυα και προχώρησε τόσο γρήγορα. Οκ εγώ ξέρω πολύ καλά τι διαδικασία κάνουν τα κορίτσια. Μου ζήτησε τα ονόματα για να το ψάξει δεν τα έδωσα δεν θέλω να της φέρω σε δύσκολη θέση. Εκτός από αυτά τους είπα να σημειώσουν πως η δοτρια μπορεί να έχει και την ομάδα του άντρα μου για να αποφύγουμε και αλλη καθυστέρηση λόγω που έχω δυσκολη ομάδα εγώ. Είπαν ακόμα πώς μέχρι τέλους του μήνα πιστευονα πως θα βρεθεί. Θα δούμε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...