Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 33 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Καλησπέρα κ καλή εβδομάδα 

πως είστε; Εγώ εδώ , πολλή ζέστη....οι ναυτίες καλά κρατούν....

εχω ερώτηση ...... σήμερα , βάσει του γυναικολόγου (έμβρυο μητρική ιατρική , ειδικότητα ) που πραγματοποίησε την αυχενική , είμαι 14 εβδομάδων , σύμφωνα με το γιατρο μου , είμαι την Τετάρτη ..... πως γίνεται αυτό ;; Αφού ξέρουμε ωοληψια , βλαστοκύστες , έμβρυομεταφορα.... μετρημένα κουκια είναι.τελικα πόσο είμαι;;; :confused::confused:

Palmoira μου , αύριο , πας για υπερηχο.... καλή επιτυχία κ περιμένουμε νέα σου...

σας φιλώ 

ο υπερηχος εχει παντα μια αποκλιση +- μικρη!εξαρταται απο το μηχανημα κ το ματι που μετραει το μωρο επισης μερικα μωρα μεγαλωνουν κ λιγο πιο γρηγορα απο αλλα!!! αν πας σε αλλο μηχανημα παλι διαφορετικη μερα θα σε βγαλουν!!! μην ανχωνεσε οι γιατροι περνουν σαν βαση την αυχενικη κ απο εκει κ περα μετρανε απο εκει!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Κοριτσια μου όλα πήγαν τέλεια! Είδαμε και ακούσαμε καρδούλα! Όλα καλά! Επιτέλους έχω ξανά την ελπίδα ότι θα κρατήσω το μωρό μου αγκαλιά! 

Μπράβο!!! Τέλεια νέα ....με το καλό.... όλα κατ ευχήν :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , merenda1980 είπε:

Μπράβο palmoira!!!Φανταζομαι πως ένιωσες!!Εγω κορίτσια έχω την αυχενική την Πέμπτη και είμαι πολύ αγχωμένη!!Παρα πολύ!!

Μερεντουλα να μην είσαι...κ στο λέει αυτό ο γκουρού του άγχους !!

ολα θα πάνε μια χαρά , θα το δεις....

εγω σήμερα νόμισα ότι ξεγέλασα τις ναυτίες.....αλλά με πέτυχαν το απόγευμα ....

 

σας φιλώ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΑ είπε:

Μερεντουλα να μην είσαι...κ στο λέει αυτό ο γκουρού του άγχους !!

ολα θα πάνε μια χαρά , θα το δεις....

εγω σήμερα νόμισα ότι ξεγέλασα τις ναυτίες.....αλλά με πέτυχαν το απόγευμα ....

 

σας φιλώ 

Μακάρι κοκκινομάλλα μου!!Εγω μέχρι εχθές ήμουν πολύ χάλια με αναγούλες και εμετούς. Σήμερα όμως είμαι καλύτερα. Και εκεί που ηλπιζα να συνέλθω λίγο σήμερα που συνήλθα ανησύχησα!!!Δεν είμαστε ευχαριστημένες με τίποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια αυτές οι ναυτίες και η τάση για εμετό...εμένα με ξεκίνησε primperan και ένα άλλο φυτικό.Την Παρασκευή είχα ταυτόχρονα διάρροιες και εμετούς. Με έπιασε απόγνωση. Ευτυχως ο υπέρηχος σήμερα μας επιβράβευσε!Χαλαλι η ταλαιπωρία αλλά δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτε. Τώρα το βράδυ κατάφερα να φάω χωρίς να κατεβάζω κάθε μπουκιά με κόπο. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , palmoira είπε:

Αχ κοριτσια αυτές οι ναυτίες και η τάση για εμετό...εμένα με ξεκίνησε primperan και ένα άλλο φυτικό.Την Παρασκευή είχα ταυτόχρονα διάρροιες και εμετούς. Με έπιασε απόγνωση. Ευτυχως ο υπέρηχος σήμερα μας επιβράβευσε!Χαλαλι η ταλαιπωρία αλλά δεν μπορώ να φάω σχεδόν τίποτε. Τώρα το βράδυ κατάφερα να φάω χωρίς να κατεβάζω κάθε μπουκιά με κόπο. 

Να ξέρες ποσο σε καταλαβαίνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ειχα μερες να μπω και χαρηκα με τα αποτελεσματα των εξετασεων σας! Ευχομαι γερα μωρακια σε ολες σας!!!! Οσο για τις ναυτιες και τα πονακια σας, υπομονη κοριτσια! Προφανως και ειναι δυσκολα, (αν και δεν εχω βιωσει εγκυμοσυνη), αλλα και τι δεν θα δινα να ποναω  και να ανακατευομαι (αν και  με τον εμετο εχω τερααααστιο θεμα) αλλα να ξερω οτι ειναι απο εγκυμοσυνη...Τα μπεμπακια σας ειναι τζαναμπετικα και θελουν λιιιγο να σας ταλαιπωρησουν, αλλα ξερω πως ολες σας θα περνουσατε ξανα και ξανα τις ιδιες ταλαιπωριες γιατι αξιζει οσο τιποτα αλλο....Καλη δυναμη σε ολες σας, να μας λετε τα νεα σας!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, palmoira είπε:

@merenda1980 όλα καλά με την αυχενική? 

Κορίτσια μου όλα καλά!!!Μεχρι να μου το πει κόντεψα να λιποθύμησω!!!!Θα βγει και το αίμα αύριο.Μου είπε ότι θα είναι καλό!! Ελπιζω ότι θα είναι!!!Εσυ πως είσαι?

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, merenda1980 είπε:

Κορίτσια μου όλα καλά!!!Μεχρι να μου το πει κόντεψα να λιποθύμησω!!!!Θα βγει και το αίμα αύριο.Μου είπε ότι θα είναι καλό!! Ελπιζω ότι θα είναι!!!Εσυ πως είσαι?

Μπράβο Μερεντουλα!! Ώρα να ηρεμήσεις λιγάκι τώρα!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , merenda1980 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Πως περνάτε?Φυγατε διακοπουλες?

Γεια σου Μερεντουλα! Εγώ είμαι ξάπλα στο κρεββάτι λόγω μιας αποκόλλησης και σηκώνομαι μόνο για τουαλέτα! Εσυ διακοπές? Φύγατε? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merenda1980 said:

Κορίτσια τι κάνετε?Πως περνάτε?Φυγατε διακοπουλες?

Αλο αλο :) εγω μόλις γύρισα κι ομολογώ πως έχω ξανανιώσει!! Εσύ Μερέντα μας πώς τα πας; Βγήκε και το αίμα; Θύμησέ μου αν θες, έκανες δωρεά ωαρίων; Κορίτσια πώς τα πάτε με τις εγκυμοσύνες; Εύχομαι μόνο καλά. Σας φιλώ όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...