Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Marmav85 είπε:

Ένα έχω ναι! Την Παρασκευή μπαίνω στην 12η εβδομάδα και το Σάββατο πάω για την αυχενική! Είδα και το μπεμπακι μου στις 9/12 και ή χόρευε ή είχε πολλά νεύρα.... χαχαχα! Το έχω σε 3D φωτό και όλη την ώρα το κοιτάω και δακρύζω....

ειμαστε στην ιδια εβδομαδα..εγω εχθες μπηκα στην 12η

  • Μου αρέσει 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Το πρωτο ραντεβου το ειχα κανει με Ανεσ.......Μου ειχε πει ειμαστε ικανοποιημενοι με 4-5 βλαστοκυστες, αλλιως ακυρωνεται κ αλλη δοτρια. Μετα με ανελαβε ο Χριστοφ. Μας στοιχισε μαζι με τα παντα φαρμακα κλπ γυρω στα 5.500 μπορει κ λιγοτερο

Μαίρη 5500 όλα; Φάρμακα δότριας και εμβρυομεταφορά και εξετάσεις και δικά σου φάρμακα; Καλά είναι...

Αν θέλω να κάνω και με δότρια και με δότη πόσο άραγε να κοστίζει;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mary H είπε:

Κι εγω κερναω παγωτακι, γιατι το πετυχες

Στο δικο μου κεντρο κατω απο 4 ακυρωνεται

Αααα αληθεια ? 1η φορα το ακουω δηλ αν εχεις 3 βλαστοκύατες πολυ καλες θα το ακυρωσουν ? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anoulious είπε:

Πετυχε με την πρωτη αλλα δε θυμαμαι ποσες βλαστοκυστες πηρε..Θεωρω οτι το κεντρο ειναι αξιοπιστο γιατι αλλιως δε θα το εμπιστευοτανε ο  συγκεκριμενος γιατρος.Για ποτε το σκεφτεστε?Να εισαι αισιοδοξη

Ο λογος που το εμπιστευθηκα ηταν επειδη το εμπιστευεται ο εν λογω γοατρος!! Αν ολα πανε καλα,φεβρουαριο η ετ!!

Σ ευχαριστω, και ευχομαι κ σε εσενα τα καλυτερα!!

1 hour ago, Καντι είπε:

Σε δική μου φιλη 4 δώσανε και πέτυχε με την πρώτη δίδυμα.

Στο ιακεντρο;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Αααα αληθεια ? 1η φορα το ακουω δηλ αν εχεις 3 βλαστοκύατες πολυ καλες θα το ακυρωσουν ? 

ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ τωρα μπορει ν αλλαξανε

7 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Μαίρη 5500 όλα; Φάρμακα δότριας και εμβρυομεταφορά και εξετάσεις και δικά σου φάρμακα; Καλά είναι...

Αν θέλω να κάνω και με δότρια και με δότη πόσο άραγε να κοστίζει;

Ναι ολα. Νομιζω οτι με δοτη ειναι συν 300 ευρω

7 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Εεεεεετσιιιιιι!!!! Περιμένω το παγωτάκι χαχαχχαχααα!!!!!!!!

Εφτασεεεεεε!!!!!!!!!!

8 ώρες πρίν, Marmav85 είπε:

Την 11η την είχα κάνει. Δεν έκανα άλλη. Ο γιατρος μου είχε πει ότι μάλλον ήταν δίδυμα αλλά το ένα έμεινε, αυτό υποθέτει! Βέβαια η χαρά μου δεν περιγράφεται!!! Ήδη φούσκωσε η κοιλιά και ούτε που την κρύβω.  Όλη την ώρα την χαϊδεύω και ανυπομονώ να αρχίσω να το νιώθω!

Τι ωραια!Μπραβο κοπελα μου, τι χαρα!Μεταξυ μας καλυτερα ενα πιο ευκολη η κυηση κ μετα κ θα δεθειτε πεισσοτερο. Εγω θα χαρω πολυ να ειναι ενα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Marmav85 είπε:

Ένα έχω ναι! Την Παρασκευή μπαίνω στην 12η εβδομάδα και το Σάββατο πάω για την αυχενική! Είδα και το μπεμπακι μου στις 9/12 και ή χόρευε ή είχε πολλά νεύρα.... χαχαχα! Το έχω σε 3D φωτό και όλη την ώρα το κοιτάω και δακρύζω....

Συγχαρητηρια !!!! Να σου πανε ολα τελεια !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Μαίρη 5500 όλα; Φάρμακα δότριας και εμβρυομεταφορά και εξετάσεις και δικά σου φάρμακα; Καλά είναι...

Αν θέλω να κάνω και με δότρια και με δότη πόσο άραγε να κοστίζει;

Εγω εκανα στο ίδιο κέντρο με την Μαίρη,με δοτρια και δότη,μου κόστισε κι εμενα γύρω στα 5500 χωρίς όμως τα δικά μου φάρμακα. Αυτα ηταν έξτρα. Η δίκη μου δοτρια εδωσε τελικα 4 βλαστοκυστες,η δεύτερη ετ κόστισε επιπλέον 850 ευρω αν θυμαμαι καλα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια.... 11.27 η χοριακη απο 33.43 που ηταν πριν δυο μερες...

ο γιατρος κατι μ ειπε οτι μπορει να δυσκολεύεται με τον πλακούντα και να παρω κατι αμπούλες με ένεση lengogest 340mg. Μηπως το σώσουμε.....

απογοητευτηκα.......... τι λετε εσεις...... μπορει να ξανα ανεβεί....?

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Κοριτσια.... 11.27 η χοριακη απο 33.43 που ηταν πριν δυο μερες...

ο γιατρος κατι μ ειπε οτι μπορει να δυσκολεύεται με τον πλακούντα και να παρω κατι αμπούλες με ένεση lengogest 340mg. Μηπως το σώσουμε.....

απογοητευτηκα.......... τι λετε εσεις...... μπορει να ξανα ανεβεί....?

Γατουλα μου ειναι βιοχημικη πουλακι μου τι να σωσεις, αυτο που φοβομασταν εγινε. Κανε αυτο που σου ειπε για την τιμη των οπλων κ για να πεις οτι εκανες τα παντα. Δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα δυσκολα...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ τωρα μπορει ν αλλαξανε

Ναι ολα. Νομιζω οτι με δοτη ειναι συν 300 ευρω

Εφτασεεεεεε!!!!!!!!!!

Τι ωραια!Μπραβο κοπελα μου, τι χαρα!Μεταξυ μας καλυτερα ενα πιο ευκολη η κυηση κ μετα κ θα δεθειτε πεισσοτερο. Εγω θα χαρω πολυ να ειναι ενα!

 

πρίν από 47 λεπτά , Fleabag είπε:

Εγω εκανα στο ίδιο κέντρο με την Μαίρη,με δοτρια και δότη,μου κόστισε κι εμενα γύρω στα 5500 χωρίς όμως τα δικά μου φάρμακα. Αυτα ηταν έξτρα. Η δίκη μου δοτρια εδωσε τελικα 4 βλαστοκυστες,η δεύτερη ετ κόστισε επιπλέον 850 ευρω αν θυμαμαι καλα. 

Κορίτσια μια χαρά το κόστος!!!! Ο λόγος που ρωτάω είναι για να ξέρω για την επόμενη φορά! Εμάς με τον προεμφυτευτικό και την υστεροσκόπηση συν όλα της εξωσωματικής έπιασε το δεκάρικο. @Καντι εσύ που είσαι Αθήνα ξέρεις αν τα ποσά για δότη και δότρια είναι τα ίδια και εκεί;

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Γατουλα μου ειναι βιοχημικη πουλακι μου τι να σωσεις, αυτο που φοβομασταν εγινε. Κανε αυτο που σου ειπε για την τιμη των οπλων κ για να πεις οτι εκανες τα παντα. Δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα δυσκολα...

@Mary H να σκάσω ειμαι......

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

@Mary H να σκάσω ειμαι......

Eχεις δικιο, πως να μην εισαι.... Να σου πω την αληθεια αυτο φοβομουν γι αυτο σε ρωτουσα για τα τεστακια. Απο προχθες σου δινουν ελπιδες οι γιατροι ενω βλεπουν οτι η χοριακη ειναι χαμηλη. Σ εμενα ας πουμε η χοριακη δυο μερες πριν τη μερα σου ηταν 39 κ παλι μου ειπαν οτι ειναι χαμηλη κ να ειμαι πολυ συγρατημενα αισιοδοξη. Και παλι σου δινουν ελπιδες σε βλαστοκυστες 13η μερα, ειναι πολυ χαμηλη η χοΡιακη κ πεφτει.Απαραδεκτοι, σε ταλαιπωρουν χειροτερα ετσι.  Σου στελνω την αγαπη μου κ οτι χρειαστεις εδω ειμαι:wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ κοροτσι μου....

και εγω μετα τα λογια σας εδω προσπαθούσα να ειμαι συγκρατημένα αισιόδοξη.........

τι να πω.....

μακαρι κατι να αλλαξει αλλα χλωμό το κοβω........

Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοροτσι μου....

και εγω μετα τα λογια σας εδω προσπαθούσα να ειμαι συγκρατημένα αισιόδοξη.........

τι να πω.....

μακαρι κατι να αλλαξει αλλα χλωμό το κοβω........

Κοιτα λογικα αν το παρεις εμβρυο 5 ημερων συν 11 ημερεσ δηλ 16 ημερων δεν ειναι περιεργο να ειναι μονο 34 οταν η εμφυτευση γινεται στις πρωτες 3 μερες? Ποτε να εγινε η εμφυτευση, οποτε προφανως εγινε η εμφυτευση ανεβηκε κ μετα αρχισε η πτωση, που σημαινει βιοχημικη. Δεν εχω ακουσει βιοχημικη να ανεβαινει ξανα. Σε ποιο γιατρο εισαι?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...