Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είμαι έκτη μέρα από την εμβρυομεταφορά.Δεν ξέρω να τις ξεχωρίζω αυτές τις δύο γραμμές,νομίζω πως είναι αυτή της ανιχνευσης 

      Εγώ βλέπω γραμμή πάντως..πολύ αχνή βέβαια αλλά υπάρχει. 

      Η γραμμή ανίχνευσης εμφανίζεται μετά από ώρα όχι κατευθείαν...

      Βέβαια μπορείς να κάνεις και ένα ακόμα αύριο ή μεθαύριο για σιγουριά.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, GatoulaM είπε:

Θα πάω αυριο παλι για τη χοριακη....

τα αποτελέσματα ομως θα τα εχω μεθαυριο......

σε ευχαριστω πολυ.....

τι να πωωω....?

μακαρι..........

Θα περιμενουμε τα νεα σου ...ολα καλα θα πανε !!! Θα δεις !!!! Ειπαμε φετος τα Χριστουγεννα θα πιασουμε μωρο ολες !!!! ΤΕΛΟΣ !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Καλησπερα κοριτσια!! 

@GatoulaM μεινε ηρεμη οσο μπορεις,χαιδευε την κοιλιτσα σου κ να δεις που θα πανε ολα καλα!!!! 

Λοιπον κοριτσια,σημερα πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος απο τον Λυμπεροπουλο. Το σπερμοδιαγραμμα ηταν αριστο εκτος απο ενα θεμα στην κινητικοτητα.. Δυο μερες πριν το σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ειχαμε δωσει δειγμα στο Ιακεντρο που θα κανω κ την προσπαθεια μου με δοτρια και απ οπου μας παρουσιασαν τα πραγματα πολυ τραγικα. Εννοειται εμπιστευομαι το κεντρο του Λυμπεροπουλου (τα αποτελεσματα του οποιου ταιριαζουν κ με ενα σπερμοδιαγραμμα που ειχαμε κανει παλιοτερα), αλλα δεν σας κρυβω οτι η εμπιστοσυνη μου προς το Ιακεντρο εχει κλονιστει. Εχει τυχει σε καμμια κοπελα παρομοιο περιστατικο; Πως προτεινετε οτι πρεπει να κινηθω; Να μιλησω στο Ιακεντρο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! 

@GatoulaM μεινε ηρεμη οσο μπορεις,χαιδευε την κοιλιτσα σου κ να δεις που θα πανε ολα καλα!!!! 

Λοιπον κοριτσια,σημερα πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος απο τον Λυμπεροπουλο. Το σπερμοδιαγραμμα ηταν αριστο εκτος απο ενα θεμα στην κινητικοτητα.. Δυο μερες πριν το σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ειχαμε δωσει δειγμα στο Ιακεντρο που θα κανω κ την προσπαθεια μου με δοτρια και απ οπου μας παρουσιασαν τα πραγματα πολυ τραγικα. Εννοειται εμπιστευομαι το κεντρο του Λυμπεροπουλου (τα αποτελεσματα του οποιου ταιριαζουν κ με ενα σπερμοδιαγραμμα που ειχαμε κανει παλιοτερα), αλλα δεν σας κρυβω οτι η εμπιστοσυνη μου προς το Ιακεντρο εχει κλονιστει. Εχει τυχει σε καμμια κοπελα παρομοιο περιστατικο; Πως προτεινετε οτι πρεπει να κινηθω; Να μιλησω στο Ιακεντρο;

Εννοειται να μιλησεις. Μας κοροιδευουν?

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Eλα Τουτουνακι πολυ εκατσες θελουμε προβλεψη καλη!!!!!! Εισαι το καλο μας μεντιουμ

Ναι ο εξωσωματικος μου ειναι ο διευθυντης του κεντρου κ εχει τρελη δουλεια δεν προλαβαινει κ γεννες. Μακαρι βεβαια να ανλαμβανε θα τον κρατουσα:)

Το τεστ για να βγει αξιοπιστο καλο ειναι να γινεται μια μερα πριν

Ετοιμασου κ εσυ. Ερχεται η σειρα σου δε γλιτωνεις χαχαχχαχααχ

Εγω 4 μερες μετα την ετ θυμαμαι πηγα για καφε κ ειχα μια αισθηση φουσκωματος κ μονιμου κατουρηματος οπως μια μερα πριν την περιοδο. Αν το νιωθει ετσι η Δημητρα ειναι πολυ καλο σημαδι

Mary να μη γλιτώσω  θέλω...χαχαχα!!!

3 ώρες πρίν, GatoulaM είπε:

Κοριτσια.....

καλησπεραα... πηρα τα αποτελέσματα....

33,43 η χοριακη......

λιγο χαμηλή αλλα αποτι μ ειπε ο γιατρος μου ακομα ειναι νωρις γιαυτο......

σε δυο μερες θα την επαναλάβω για να δουμε.....

η αληθεια ειναι οτι ενα άγχος το εχω.....

την περιμενα λιγο πιο αυξημένη.......

@dimitra19 να ξεκουράζεσαι οσο μπορεις...

κλοσσα κλοσσα....

χαχαχα....

Τα συμπτώματα νομιζω δεν εχουν και πολλη σημασια....

εγω φαντασου ειμαι μια χαρα...... δεν νοιωθω τπτ...

μονο το στήθος μου δεν μπορω ουτε να το ακουμπήσω.....

Γατούλα μου μην ανησυχείς..Όλα καλά θα πάνε θα το δεις...έχε πίστη στα εμβρυακια σου...!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsini είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! 

@GatoulaM μεινε ηρεμη οσο μπορεις,χαιδευε την κοιλιτσα σου κ να δεις που θα πανε ολα καλα!!!! 

Λοιπον κοριτσια,σημερα πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος απο τον Λυμπεροπουλο. Το σπερμοδιαγραμμα ηταν αριστο εκτος απο ενα θεμα στην κινητικοτητα.. Δυο μερες πριν το σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ειχαμε δωσει δειγμα στο Ιακεντρο που θα κανω κ την προσπαθεια μου με δοτρια και απ οπου μας παρουσιασαν τα πραγματα πολυ τραγικα. Εννοειται εμπιστευομαι το κεντρο του Λυμπεροπουλου (τα αποτελεσματα του οποιου ταιριαζουν κ με ενα σπερμοδιαγραμμα που ειχαμε κανει παλιοτερα), αλλα δεν σας κρυβω οτι η εμπιστοσυνη μου προς το Ιακεντρο εχει κλονιστει. Εχει τυχει σε καμμια κοπελα παρομοιο περιστατικο; Πως προτεινετε οτι πρεπει να κινηθω; Να μιλησω στο Ιακεντρο;

Κ βεβαια να μιλησεις ! Κ με τσαμπουκα ....οχι παρακαλετα ! Δεν σου κανουν χαρη ! Πληρωνονται αγαπη μου κ αδρα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Εννοειται να μιλησεις. Μας κοροιδευουν?

Περίεργο πολύ μου ακούγεται αυτό που λες τι να πω να το συζητήσεις πάντως προφανώς και πρέπει να πάρεις κάποια απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Ηταν πολυ αχνο τη 9η?  Κανονικα πρεπει να ηταν 10 την 9η μερα δηλ πολυ αχνο γκρι και 20 τη 10η δηλ λιγο πιο εντονο. Ολα ειναι πιθανα βεβαια, ας ελπισουμε στο θετικο. Κι οι γιατροι δεν μπορουν να ξερουν ουτε κ εμεις. Συγρατημενα αισιοδοξη οποτε

Την 9η μερα ηταν αρκετα αχνό...... προς το γκρι... και λιγαααααακι πιο έντονο την επομενη......

Just now, natassaki2006 είπε:

Mary να μη γλιτώσω  θέλω...χαχαχα!!!

Γατούλα μου μην ανησυχείς..Όλα καλά θα πάνε θα το δεις...έχε πίστη στα εμβρυακια σου...!!

Μακαρι @natassaki2006 μου...

θελω να ειμαι αισιόδοξη.....

1 ώρα πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! 

@GatoulaM μεινε ηρεμη οσο μπορεις,χαιδευε την κοιλιτσα σου κ να δεις που θα πανε ολα καλα!!!! 

Λοιπον κοριτσια,σημερα πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος απο τον Λυμπεροπουλο. Το σπερμοδιαγραμμα ηταν αριστο εκτος απο ενα θεμα στην κινητικοτητα.. Δυο μερες πριν το σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ειχαμε δωσει δειγμα στο Ιακεντρο που θα κανω κ την προσπαθεια μου με δοτρια και απ οπου μας παρουσιασαν τα πραγματα πολυ τραγικα. Εννοειται εμπιστευομαι το κεντρο του Λυμπεροπουλου (τα αποτελεσματα του οποιου ταιριαζουν κ με ενα σπερμοδιαγραμμα που ειχαμε κανει παλιοτερα), αλλα δεν σας κρυβω οτι η εμπιστοσυνη μου προς το Ιακεντρο εχει κλονιστει. Εχει τυχει σε καμμια κοπελα παρομοιο περιστατικο; Πως προτεινετε οτι πρεπει να κινηθω; Να μιλησω στο Ιακεντρο;

@Tsini μου το ελπιζωωωωω.........!

Μακαρι...................

και σου ευχομαι κ εσενα οτι καλυτερο και σύντομα μανούλα.......!!

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Θα περιμενουμε τα νεα σου ...ολα καλα θα πανε !!! Θα δεις !!!! Ειπαμε φετος τα Χριστουγεννα θα πιασουμε μωρο ολες !!!! ΤΕΛΟΣ !!!!

Εχεις δικιοοοοοο......

χριστουγεννιατικα μωράκια και ΤΕΛΟΣ...

ΧΑΧΑΧΑ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις συμβουλες σας!! Συμφωνω και σκεφτομουν να κανω ετσι οπως ειπατε κ εσεις!! 

Παντα υπαρχει ενα περιθωριο λαθους,το οποιο ελπιζω να εγινε εκ μερους τους...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! 

@GatoulaM μεινε ηρεμη οσο μπορεις,χαιδευε την κοιλιτσα σου κ να δεις που θα πανε ολα καλα!!!! 

Λοιπον κοριτσια,σημερα πηραμε τα αποτελεσματα του σπερμοδιαγραμματος απο τον Λυμπεροπουλο. Το σπερμοδιαγραμμα ηταν αριστο εκτος απο ενα θεμα στην κινητικοτητα.. Δυο μερες πριν το σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο ειχαμε δωσει δειγμα στο Ιακεντρο που θα κανω κ την προσπαθεια μου με δοτρια και απ οπου μας παρουσιασαν τα πραγματα πολυ τραγικα. Εννοειται εμπιστευομαι το κεντρο του Λυμπεροπουλου (τα αποτελεσματα του οποιου ταιριαζουν κ με ενα σπερμοδιαγραμμα που ειχαμε κανει παλιοτερα), αλλα δεν σας κρυβω οτι η εμπιστοσυνη μου προς το Ιακεντρο εχει κλονιστει. Εχει τυχει σε καμμια κοπελα παρομοιο περιστατικο; Πως προτεινετε οτι πρεπει να κινηθω; Να μιλησω στο Ιακεντρο;

να μιλησεις και να σας πουν ποια τιμη ηταν "τραγικη"....αν μπορειτε να ξαναδωσει .... εχω διαβασει εδω μεσα περιπτωσεις που τυχαινει να παιρνουν δειγμα και αν ειναι κακο να ζητανε και δευτερο....καλη επιτυχια

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σημερα εκανα τη δεύτερη χοριακη.... αυριο πρωι θα ξερω.....

ρωτησα εκει την κοπελα αν ειναι χαμηλή η τιμη και μ ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογική....

βεβαια δεν ξερει οτι ειναι με εξωσωματική ................................

δεν ξερωωωωωωω.......

Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Κοριτσια σημερα εκανα τη δεύτερη χοριακη.... αυριο πρωι θα ξερω.....

ρωτησα εκει την κοπελα αν ειναι χαμηλή η τιμη και μ ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογική....

βεβαια δεν ξερει οτι ειναι με εξωσωματική ................................

δεν ξερωωωωωωω.......

Αντε ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , GatoulaM είπε:

Κοριτσια σημερα εκανα τη δεύτερη χοριακη.... αυριο πρωι θα ξερω.....

ρωτησα εκει την κοπελα αν ειναι χαμηλή η τιμη και μ ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογική....

βεβαια δεν ξερει οτι ειναι με εξωσωματική ................................

δεν ξερωωωωωωω.......

Αντε με το καλο μωρεεε !!! Εγω διαβασα καπου οτι απο 25 κ πανω ειναι καλοοοο 

Θα δεις θα κανεις κανονικα το Christmas baby σου !!!!! 

2 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Γατούλα μου περιμένουμε νέα σου!!

Δημητρούλα τι κάνεις???

Καλησπεραααα

Καλα ειμαι ...εχω ενα μονιμο σαν τραβηγματακι χαμηλα , σαν πονακια περιοδου ...σαν δεν ξερω τι ....

Νομιζω χωρις να ειναι σιγουρη οτι πρηστηκε λιγο το στηθος μου ! Δεν ειμαι σιγουρη. 

Κ εξακολουθω να πηγαινω συχνα τουαλετα . 

Κ η αγωνια κορυφώνεται ..... 2 κ σήμερα !!!!

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ !!!!

Αν δεν ειμαι εγκυος μετα απο ολα αυτα ειμαι για Τζοκερ ρε παιδια !!! Χαχα

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Γατουλα καλη χοριακη επαναληπτικη να εχεις! Καλημερα κοριτσια! Τι κανει η κλωσσουλα μας η Δημητρα?

Μαιρηηηηηη

Κοκοκοκοκοκο !!!!!!! 

Εχω τρελαθει ! 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...