Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsini είπε:

@Mary H ο γιατρος ειναι ο αγαπημενος μου σφακιανουδης!! @natassaki2006 ειναι η 3η υστερο που κανω,περσυ τετοιο καιρο ειχα κανει την 1η,παλι φλεγμονη,2μηνη θεραπεια με αντιβιωσεις,επαναληπτικη υστερο κ ετ. Τωρα ηταν διαγνωστικη, γενικα ο σφακ ποτε δε κανει ετ χωρις πριν να προηγηθει υστερο. Η φλεγμονη φουντωσε λογω του ζαχαρου που εχω, κ δεν πηγαινα καλα τελευταια... Τωρα μου αλλαξε τη μια αντιβιωση,θα παρω αλλες 2,θα κανω εγχυσεις κ ελπιζω το μαρτη να κανω ετ!!! @Καντι μου εκαναν ιστολογικη αλλα δεν εχει βγει ακομα. Το σπερμα τελικα καλο ειναι,μονο κινητικοτητα χαμηλη (but who cares???)

Τολμησα κ τον ρωτησα αν θα τα καταφερω ποτε,μου ειπε πως ειναι σιγουρος αλλα με θεωρει απαισιοδοξη... Κ ειμαι.... Εσεις λοιπον που πετυχατε, τι συναισθηματα ειχατε πριν την ετ;; Οταν η μια ατυχια ερχοταν πισω απο την αλλη;;; Ησασταν σε ροζ συννεφακια οτι τωρα θα μεινω εγκυος;; Μονο εγω φοβαμαι;;;; Ουτε καν να φανταστω οτι ειμαι εγκυος δε μπορω!!!

Όχι δεν ήμασταν στο ροζ συννεφάκι κ δεν πιστεύαμε ότι ποτε θα πουμε έκανα χοριακη κ ναι ειμαι έγκυος. Όταν έρχονται αυτά τα άτιμα τα εμπόδια είναι ότι χειρότερο. Όμως εισαι σε καλά χέρια κ οι μπόλικες βλαστοκυστες σε περιμένουν!

Just now, Sofoulis είπε:

Λοιπόν κορίτσια!!! Εγώ θέλω να σας πω ότι τον επόμενο κύκλο ξεκινάμε...θα κάνουμε 2 δοκιμαστικούς κύκλους και μετά εμβρυομεταφορα ( αν όλα είναι καλά!!) Όσο για αυτό που συζητάτε...αν ένα παιδί στην εφηβεία του θέλει να πληγώσει τους γονείς του εύκολα μπορεί!!! Δεν χρειάζεται αυτήν την πληροφορία για να το κάνει!!

Μπραβο Σοφούλι!Η ώρα έφτασε! Για πες σε ποιο γιατρό; Με δότρια έτσι;

Just now, Thia1985 είπε:

Έχεις δίκιο natassaki κι εγώ δεν έχω όρεξη για τπτ... Το μόνο κορίτσια μου θέλω να βλέπω μωρά, πολλά μωρά, να νιώθω για λίγο τη μητρότητα, να μυρίζω μωρουδιλα. Ο άντρας μου το ακριβώς αντίθετο, το έχει πάρει στραβά, τι του μίλησα μια, τι δυο, τίποτα, τώρα τον αφήνω, δε τον πιέζω. 

Εγώ όμως πάω και βλέπω μωράκια!!! Ανηψακια,παιδακια φίλων... Τα αγκαλιάζω, τα χαϊδεύω, τα μυρίζω να νιώσω έστω και λίγο στα κλεφτά μανουλα

Εγω πάντως τελευταία δεν ήθελα καν να βλεπω μωρα! Τόσο σίγουρη ότι θα πάρω τον πο@υλο ήμουν! Τώρα που ειμαι έγκυος αρχίζω να τα προσέχω

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Όχι δεν ήμασταν στο ροζ συννεφάκι κ δεν πιστεύαμε ότι ποτε θα πουμε έκανα χοριακη κ ναι ειμαι έγκυος. Όταν έρχονται αυτά τα άτιμα τα εμπόδια είναι ότι χειρότερο. Όμως εισαι σε καλά χέρια κ οι μπόλικες βλαστοκυστες σε περιμένουν!

Μπραβο Σοφούλι!Η ώρα έφτασε! Για πες σε ποιο γιατρό; Με δότρια έτσι;

Εγω πάντως τελευταία δεν ήθελα καν να βλεπω μωρα! Τόσο σίγουρη ότι θα πάρω τον πο@υλο ήμουν! Τώρα που ειμαι έγκυος αρχίζω να τα προσέχω

Ναι με δοτρια είμαι!!! Ο γιατρός καλός!!! Θα σας πω το όνομα όταν τα καταφέρω!!! 

Αυτό που με σιγουριά μπορώ να σας πω είναι ότι ο προηγούμενος γιατρός που ήμουν μας κατακλεψε...μας φλομοσε στη μπαρουφα κοινός μας εξαπάτησε!!!! Α!!! Και τελικά το εξωμητριο μάλλον ήταν παλινδρομη!!! Τσάμπα χειρουργείο, τσάμπα έχασα τις σάλπιγγες μου!!! 

Οπότε κρατάω μικρό καλάθι! Έσβησα το παρελθόν προχωράω μπροστά! Αλλά αν μπορούσα να σας γράψω τον προηγούμενο γιατρό μου ( για οποίες δεν θυμούνται)...θα έγραφα με κεφαλαία γραμματα: ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΡΛΑΤΆΝΟΣ...και δίπλα το όνομα!!! Να είστε πολύ προσεκτικές κορίτσια!!  

Εμένα ευτυχώς επενέβη ο φύλακας άγγελος μου( ταρζανιτσα) και με ξύπνησε και με έσωσε στο παραπέντε από ένα άλλο λάθος...με το Μαστρ...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
  • Λυπημένη/-ος 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ναι με δοτρια είμαι!!! Ο γιατρός καλός!!! Θα σας πω το όνομα όταν τα καταφέρω!!! 

Αυτό που με σιγουριά μπορώ να σας πω είναι ότι ο προηγούμενος γιατρός που ήμουν μας κατακλεψε...μας φλομοσε στη μπαρουφα κοινός μας εξαπάτησε!!!! Α!!! Και τελικά το εξωμητριο μάλλον ήταν παλινδρομη!!! Τσάμπα χειρουργείο, τσάμπα έχασα τις σάλπιγγες μου!!! 

Οπότε κρατάω μικρό καλάθι! Έσβησα το παρελθόν προχωράω μπροστά! Αλλά αν μπορούσα να σας γράψω τον προηγούμενο γιατρό μου ( για οποίες δεν θυμούνται)...θα έγραφα με κεφαλαία γραμματα: ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΡΛΑΤΆΝΟΣ...και δίπλα το όνομα!!! Να είστε πολύ προσεκτικές κορίτσια!!  

Εμένα ευτυχώς επενέβη ο φύλακας άγγελος μου( ταρζανιτσα) και με ξύπνησε και με έσωσε στο παραπέντε από ένα άλλο λάθος...με το Μαστρ...

Ευχαριστώ γαι τα όμορφα λόγια σ Σοφία μ...θα τα καταφέρεις είσαι σε καλά χερια ποια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ευχαριστώ γαι τα όμορφα λόγια σ Σοφία μ...θα τα καταφέρεις είσαι σε καλά χερια ποια.

Για άλλη μια φορά Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Ταρζανιτσα Μου !!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, natassaki2006 said:

Έλα ρε συ..ξαναεχεις κάνει  υστετοσκοπηση η πρώτη φορά?Κ τι γίνεται τώρα?θεραπεία?Γτ θα κάνω κ εγώ σε λίγες μέρες..

 

Οι βλαστοκυστουλες σου όμως σε περιμένουν...Γίνε γρήγορα καλά.. 

Αυτό εντοπίζεται μόνο νε την υστεροσκοπηση?αν δεν κάνεις δεν καταλαβαίνεις τίποτα?κανενα συμπτωμα?

Δεν είχα κανένα σύμπτωμα και την κάναμε προληπτικά μετά την αποτυχία. Και πάλι καλά!

16 minutes ago, Tsini said:

@Mary H ο γιατρος ειναι ο αγαπημενος μου σφακιανουδης!! @natassaki2006 ειναι η 3η υστερο που κανω,περσυ τετοιο καιρο ειχα κανει την 1η,παλι φλεγμονη,2μηνη θεραπεια με αντιβιωσεις,επαναληπτικη υστερο κ ετ. Τωρα ηταν διαγνωστικη, γενικα ο σφακ ποτε δε κανει ετ χωρις πριν να προηγηθει υστερο. Η φλεγμονη φουντωσε λογω του ζαχαρου που εχω, κ δεν πηγαινα καλα τελευταια... Τωρα μου αλλαξε τη μια αντιβιωση,θα παρω αλλες 2,θα κανω εγχυσεις κ ελπιζω το μαρτη να κανω ετ!!! @Καντι μου εκαναν ιστολογικη αλλα δεν εχει βγει ακομα. Το σπερμα τελικα καλο ειναι,μονο κινητικοτητα χαμηλη (but who cares???)

Τολμησα κ τον ρωτησα αν θα τα καταφερω ποτε,μου ειπε πως ειναι σιγουρος αλλα με θεωρει απαισιοδοξη... Κ ειμαι.... Εσεις λοιπον που πετυχατε, τι συναισθηματα ειχατε πριν την ετ;; Οταν η μια ατυχια ερχοταν πισω απο την αλλη;;; Ησασταν σε ροζ συννεφακια οτι τωρα θα μεινω εγκυος;; Μονο εγω φοβαμαι;;;; Ουτε καν να φανταστω οτι ειμαι εγκυος δε μπορω!!!

Εγώ με τα δικά μου ήμουν πολύ μαζεμένη κι επιφυλακτική. Την πρώτη φορά με της δότριας ήμουν σίγουρη ότι θα πετύχω και έφαγα τα μούτρα μου. Την επόμενη που ήμουν τελικά έγκυος ήμουν συγκρατημένα αισιόδοξη. 

Πέρυσι 7 Γενάρη έκανα υστεροσκόπηση  και ήμουν απογοητευμένη με την ενδομητρίτιδα και 19 Φλεβάρη την εμβρυομεταφορά. Και τώρα έχω ένα μπεμπάκι 4 μηνών και δεν το πιστεύω! Σου εύχομαι του χρόνου τα Χριστούγεννα να γράφεις το ίδιο σε κάποια άλλη κοπέλα!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εγω αν ειχα την δυνατοτητα να του πω απο ποια γυναίκα εχω πάρει το ωάριο θα το ελεγα στο παιδί μου. Απλα νομιζω οτι αν η μαμά μου μου έλεγε πριν απο 20 - 30 χρόνια οτι το ωάριο που δημιουργήθηκα προέρχεται  απο αλλη γυναίκα που δεν εχω την δυνατοτητα να μάθω απο ποια θα ενιωθα  ενα κενό. Επισης θεωρω οτι δεν μπορει να ξέρει όλο το περιβάλλον για το γενετικό υλικό εκτος απο το ίδιο το παιδί.

Επίσης  πως να του πεις ότι έδωσε τα ωαρια της έναντι κάποιων χρημάτων? Σαν πώληση είναι....

21 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Καλησπέρα Σταματία! Μου αρεσει πολυ ο τρόπος που σκέφτεσαι και σε πολλα συμφωνώ απόλυτα. Κι εγω εκανα προσπάθειες με δοτρια και τράπεζα σπερματος της Δανιας,η τεταρτη προσπάθεια ηταν επιτυχής.Δεν εχω σύντροφο οποτε όλο το βάρος θα πεςει σε μένα.Σε οτι αφορά τον δότη είμαι κάθετη οτι τα παιδια θα το μάθουν απο εμενα απο οςο γίνεται πιο μικρή ηλικια. Μιλάω με ψυχολόγο και θα προχωράμε καθε στιγμή οτι μπορουν να αντιληφθούν για την ηλικια τους. Εχω ψάξει στο διαδύκτιο,σε άλλες χώρες υπάρχουν πολλα υποστηρικτικά γκρουπ και πολλα βιβλία και παραμύθια. Σε οτι αφορά τα ωάρια,δεν εχω αποφασίσει ακομα. Προβληματίζομαι.... Εχω λιγο χρόνο ακομα. Σου εύχομαι μια χορταστική χοριακη σε λίγες! 

Συγχαρητήρια  για την δύναμή σου!!!εύχομαι να έχεις υποστήριξη από κάποια αδελφή  ή κάποιον άλλο για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις....

 

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

Επίσης  πως να του πεις ότι έδωσε τα ωαρια της έναντι κάποιων χρημάτων? Σαν πώληση είναι....

Δεν έχεις άδικο σε αυτο γιατί οι περισσότερες έναντι αμοιβής τα δωρίζουν κι όχι για αλτρουιστικους λογους

Βέβαια υπάρχουν κι αυτές οι φωτεινές εξαιρέσεις αλλά πιο σπάνια θεωρώ... Πχ εγώ δε θα θελα αν είχα να δωρίσω και να το ξέρω, θα το θεωρούσα δυνητικά παιδί μου το έμβρυο που θα προέκυπτε παρότι δε θα το χα κυοφορησει

Και στην πρώτη Ωοληψια στον πρώτο γιατρό που οι εξετασεις μου έδειχναν πως είχα ωάριο Κ μου πε δεν είχα, πολύ φοβάμαι ότι μου το βούτηξε.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ναι με δοτρια είμαι!!! Ο γιατρός καλός!!! Θα σας πω το όνομα όταν τα καταφέρω!!! 

Αυτό που με σιγουριά μπορώ να σας πω είναι ότι ο προηγούμενος γιατρός που ήμουν μας κατακλεψε...μας φλομοσε στη μπαρουφα κοινός μας εξαπάτησε!!!! Α!!! Και τελικά το εξωμητριο μάλλον ήταν παλινδρομη!!! Τσάμπα χειρουργείο, τσάμπα έχασα τις σάλπιγγες μου!!! 

Οπότε κρατάω μικρό καλάθι! Έσβησα το παρελθόν προχωράω μπροστά! Αλλά αν μπορούσα να σας γράψω τον προηγούμενο γιατρό μου ( για οποίες δεν θυμούνται)...θα έγραφα με κεφαλαία γραμματα: ΜΑΚΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΡΛΑΤΆΝΟΣ...και δίπλα το όνομα!!! Να είστε πολύ προσεκτικές κορίτσια!!  

Εμένα ευτυχώς επενέβη ο φύλακας άγγελος μου( ταρζανιτσα) και με ξύπνησε και με έσωσε στο παραπέντε από ένα άλλο λάθος...με το Μαστρ...

Σοφακι μου ευχομαι περασμένα ξεχασμένα κ όλα καλά από εδώ κ μπρος! Η Ταρζανιτσα ήταν φύλακας αγγελος κ σε άλλες εδώ μεσα:)

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια πέστε κανένα καλό νέο με καμία ανεβασμένη χοριακη... Δεν περνάνε οι μέρες μέχρι το Σάββατα. 

Έχω διαβασει όλο το ίντερνετ... Εξωσωματικες, θηλασμό, υγειηνη διατροφή εγκύου, παιδικά έπιπλα, αρρώστιες, ψυχολογία παιδιών, εκπαιδευτικά παιχνίδια, μοντεσοριανη σχολη, μάνα μόνες, έφτασα αισίως στη βάφτιση, τις μπομπονιερες  στα ταξιδια με δίδυμα, και τώρα σχεδιάζω και το φουστάνι που θα φορέσω στο γάμο των παιδιών μου. Τα έχω εξαντλήσει όλα... Πφ.... Αργεί το Σάββατο; καλά που έχω σκυλί και κάθεται και μ ακούει με όλους αυτούς τους προβληματισμούς μου... 

Just now, eleni17 είπε:

Επίσης  πως να του πεις ότι έδωσε τα ωαρια της έναντι κάποιων χρημάτων? Σαν πώληση είναι....

Συγχαρητήρια  για την δύναμή σου!!!εύχομαι να έχεις υποστήριξη από κάποια αδελφή  ή κάποιον άλλο για να μπορέσεις να ανταπεξέλθεις....

 

Χαλάλι τα λεφτά να σου πω την αλήθεια... Νοιώθω ευγνώμων. Μου δίνει δυνατότητα να ονειρεύομαι. Δε θα ήθελα να την γνωρίσω σίγουρα αλλά θα ήθελα πολύ να της γράφψω ένα γράμμα για  όλα αυτά αυτά που νιώθω και σκέφτομαι και να της πω ότι της χρωστάω και από πάνω. 

Ευτυχώς λοιπόν έχω δύο αδερφές με τους οποίες είμαστε σαν αλυσίδα δεμένες και με βοηθάνε. 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ρε κορίτσια πέστε κανένα καλό νέο με καμία ανεβασμένη χοριακη... Δεν περνάνε οι μέρες μέχρι το Σάββατα. 

Έχω διαβασει όλο το ίντερνετ... Εξωσωματικες, θηλασμό, υγειηνη διατροφή εγκύου, παιδικά έπιπλα, αρρώστιες, ψυχολογία παιδιών, εκπαιδευτικά παιχνίδια, μοντεσοριανη σχολη, μάνα μόνες, έφτασα αισίως στη βάφτιση, τις μπομπονιερες  στα ταξιδια με δίδυμα, και τώρα σχεδιάζω και το φουστάνι που θα φορέσω στο γάμο των παιδιών μου. Τα έχω εξαντλήσει όλα... Πφ.... Αργεί το Σάββατο; καλά που έχω σκυλί και κάθεται και μ ακούει με όλους αυτούς τους προβληματισμούς μου... 

Να μιλήσουμε για την νύφη σου! Την γυναίκα του γιου σου! Παλιοθήλυκο θα ναι και θα θέλει να στον κλέψει ενώ εσύ κόπιασες   να τον αποκτήσεις  κ να τον μεγαλώσεις!!! Αστειεύομαι!!!! 

Δεν έχεις παρέα καμμία φίλη  να έρθει?  

Βρες κάτι καινούριο να ψάξεις να ενημερωθείς...αν είναι κ άσχετο  με μωρά ίσως καλύτερα για να μην αγχώνεσαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 6

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, eleni17 είπε:

Να μιλήσουμε για την νύφη σου! Την γυναίκα του γιου σου! Παλιοθήλυκο θα ναι και θα θέλει να στον κλέψει ενώ εσύ κόπιασες   να τον αποκτήσεις  κ να τον μεγαλώσεις!!! Αστειεύομαι!!!! 

Δεν έχεις παρέα καμμία φίλη  να έρθει?  

Βρες κάτι καινούριο να ψάξεις να ενημερωθείς...αν είναι κ άσχετο  με μωρά ίσως καλύτερα για να μην αγχώνεσαι!

Χα χα χα χα.... Με έβαλες σε μεγάλο προβληματισμο!!!!! Έχω βγάλει ήδη κέρατα και ουρά... Χα χα χα χα

Μ αρεσει η μοναχικοτητα γενικά, ασχολούμαι και με διάφορες κατασκευές,αλλά απο τα άτιμα τα utrogestan έχω ιλλιγγο και νιώθω σαν να έχω πάρει ναρκωτικά και δεν μπορώ να κάνω και πολλά..... 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Χα χα χα χα.... Με έβαλες σε μεγάλο προβληματισμο!!!!! Έχω βγάλει ήδη κέρατα και ουρά... Χα χα χα χα

Μ αρεσει η μοναχικοτητα γενικά, ασχολούμαι και με διάφορες κατασκευές,αλλά απο τα άτιμα τα utrogestan έχω ιλλιγγο και νιώθω σαν να έχω πάρει ναρκωτικά και δεν μπορώ να κάνω και πολλά..... 

 

ρε τι μ θυμησες με τα ατιμα τ ουτρο..εγω τρυαλιζα...αχχαχαχα παιξε φαρμα ..εγω αυτό έκανα...μιλαμε την πεθανα.κοντεψα ν ατην τελειώσω χαχαχαχαχαχα αχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ρε τι μ θυμησες με τα ατιμα τ ουτρο..εγω τρυαλιζα...αχχαχαχα παιξε φαρμα ..εγω αυτό έκανα...μιλαμε την πεθανα.κοντεψα ν ατην τελειώσω χαχαχαχαχαχα αχαχχαχα

Μπα άσε... Έπιασα καβγά με την νύφη μου... Θα περασει η βραδυα ευχαριστα... Χα χα χα

  • Χαχα 7
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ρε κορίτσια πέστε κανένα καλό νέο με καμία ανεβασμένη χοριακη... Δεν περνάνε οι μέρες μέχρι το Σάββατα. 

Έχω διαβασει όλο το ίντερνετ... Εξωσωματικες, θηλασμό, υγειηνη διατροφή εγκύου, παιδικά έπιπλα, αρρώστιες, ψυχολογία παιδιών, εκπαιδευτικά παιχνίδια, μοντεσοριανη σχολη, μάνα μόνες, έφτασα αισίως στη βάφτιση, τις μπομπονιερες  στα ταξιδια με δίδυμα, και τώρα σχεδιάζω και το φουστάνι που θα φορέσω στο γάμο των παιδιών μου. Τα έχω εξαντλήσει όλα... Πφ.... Αργεί το Σάββατο; καλά που έχω σκυλί και κάθεται και μ ακούει με όλους αυτούς τους προβληματισμούς μου... 

Χαλάλι τα λεφτά να σου πω την αλήθεια... Νοιώθω ευγνώμων. Μου δίνει δυνατότητα να ονειρεύομαι. Δε θα ήθελα να την γνωρίσω σίγουρα αλλά θα ήθελα πολύ να της γράφψω ένα γράμμα για  όλα αυτά αυτά που νιώθω και σκέφτομαι και να της πω ότι της χρωστάω και από πάνω. 

Ευτυχώς λοιπόν έχω δύο αδερφές με τους οποίες είμαστε σαν αλυσίδα δεμένες και με βοηθάνε. 

ΧΧαχαχα Εσυ το προχώρησες βρε! Λοιπόν  υπομονή παρε κανένα βιβλίο δες tv βγες καμία βόλτα. Βρε δεν κανεις κ ένα τεστακι την Παρασκευή;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Μπα άσε... Έπιασα καβγά με την νύφη μου... Θα περασει η βραδυα ευχαριστα... Χα χα χα

Αυτά είναι...μάσησε την τοτε....αχαχαχαχαεδω είμαστε για οτι θες να ξες ....3 μερες μειναν κ ολα θα πανε καλά 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...