Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

κορίτσια ήπιε ξένο γάλα!!!!!!! Του έδωσε βραδινό η μαμά μου τώρα που έχουμε έρθει Πάτρα.

Πολλή χαρά έχω και συγκίνηση!!!! Ελπίζω να μην ήταν τυχαίο γεγονός χαχαχαχα

Επιστρέφουμε Αθήνα σπίτι μας απόψε, θα του δώσει ο άντρας μου.. έχω μεγάλη αγωνία

Μπράβο κοπέλα μου!!!σιγά σιγά θα το συνηθίσει αφού έγινε κ η αρχή.;-) για κάνα 10ημερο ας του το δίνει ο άντρας σου το γάλα για να μην ξαναθυμηθεί το στήθος.εσυ τώρα να προσέχεις να αποθηλασεις σωστά,βασικά δεν ξέρω κ πως το νιώθεις τώρα το στήθος σου,να προσέχεις τα πετρωματα,εγώ πήγα να την πατήσω αλλα ευτυχώς το πρόλαβα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό, βασικά πριν από την εγκυμοσύνη μου για να μαθαίνω από νωρίς... έχω έναν γλυκό μπεμπάκο 3, 5 μηνών. Έχουμε ένα θέμα με το αυτοκίνητο. Τον βάζω στο αυγό από το σπίτι και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα. Μόλις το αυγό τοποθετηθεί στο αυτοκίνητο για να τον δέσω ξεκινάει και κλαίει. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που είχε παρόμοιο θέμα και τελικά το ξεπέρασε;  επίσης στην ηλικία που είστε χρησιμοποιείτε ακόμα το αυγό ή έχετε γυρίσει σε καθισματάκι μπροστά;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, LittleCherry είπε:

Τέλεια!! Μάλλον βοήθησε ο πατρινός αέρας!χαχα Εύχομαι να συνεχίσετε έτσι και στο σπίτι σας!!!Για πες βρε κορίτσι,προσπαθούσες καθημερινά όλον αυτό τον καιρό;;

Προσπαθούσα κάθε μέρα ένα γεύμα.. μερικές μέρες παλεύαμε το πρωινό, αλλάξαμε και γάλα.. 

Θα δω τις επόμενες μέρες αν θα κρατήσει Μήπως μειώσω κι άλλο τον θηλασμό!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ele@n said:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό, βασικά πριν από την εγκυμοσύνη μου για να μαθαίνω από νωρίς... έχω έναν γλυκό μπεμπάκο 3, 5 μηνών. Έχουμε ένα θέμα με το αυτοκίνητο. Τον βάζω στο αυγό από το σπίτι και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα. Μόλις το αυγό τοποθετηθεί στο αυτοκίνητο για να τον δέσω ξεκινάει και κλαίει. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που είχε παρόμοιο θέμα και τελικά το ξεπέρασε;  επίσης στην ηλικία που είστε χρησιμοποιείτε ακόμα το αυγό ή έχετε γυρίσει σε καθισματάκι μπροστά;

Αχ είναι λογικό και εμένα το μισούσε και τώρα που το ξεσυνήθισε με την καραντίνα πάλι κλαίει.

Για αρχή δοκίμασα να κάθεσαι πίσω μαζί του να τον παρηγορείς.  Μετά μικρές διαδρομές συχνά αν είσαι μόνη σου και θα συνηθίσει σιγά σιγά και θα κοιμάται :)

Βοηθάει επίσης να προγραμματίζεις την έξοδο οταν είναι να κοιμηθεί.

  • Ευχαριστώ 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Kpp83 είπε:

Αχ είναι λογικό και εμένα το μισούσε και τώρα που το ξεσυνήθισε με την καραντίνα πάλι κλαίει.

Για αρχή δοκίμασα να κάθεσαι πίσω μαζί του να τον παρηγορείς.  Μετά μικρές διαδρομές συχνά αν είσαι μόνη σου και θα συνηθίσει σιγά σιγά και θα κοιμάται :)

Βοηθάει επίσης να προγραμματίζεις την έξοδο οταν είναι να κοιμηθεί.

Σε ευχαριστώ πολύ! Άρα υπάρχουν και άλλα παιδάκια με το ίδιο θέμα....δεν μπορώ να καταλάβω τι τον ενοχλεί. Έχω σκεφτεί τα πάντα...ακόμα και το χρώμα του καθίσματος μήπως είναι σκούρο και τον φοβίζει... Δοκιμάσαμε και με τον μπαμπά να κάθεται πίσω, γιατί εγώ πρέπει να συνηθίσει ότι οδηγώ...και πάλι ενώ ξεκινάμε με γέλια, κάποια στιγμή αν δεν κοιμηθεί, κλαίει... Θέλω να μάθει μια συγκεκριμένη διαδορμή 7 λεπτών με το ρολόι μέχρι τη γιαγιά που θα τη χρειαστώ όταν δουλεύω...

μέχρι ποια ηλικία θα τον έχεις στο αυγό;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό, βασικά πριν από την εγκυμοσύνη μου για να μαθαίνω από νωρίς... έχω έναν γλυκό μπεμπάκο 3, 5 μηνών. Έχουμε ένα θέμα με το αυτοκίνητο. Τον βάζω στο αυγό από το σπίτι και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα. Μόλις το αυγό τοποθετηθεί στο αυτοκίνητο για να τον δέσω ξεκινάει και κλαίει. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που είχε παρόμοιο θέμα και τελικά το ξεπέρασε;  επίσης στην ηλικία που είστε χρησιμοποιείτε ακόμα το αυγό ή έχετε γυρίσει σε καθισματάκι μπροστά;

Κι εμείς είχαμε το ίδιο θέμα όταν ήταν πιο μικρή!! Έπρεπε να έχει αποκοιμηθεί μέσα στο αυγό για να πάμε κάπου..Σιγά σιγά όμως άρχισε να το συνηθίζει και καθόταν κάπως.Εγω το είχα αποδώσει στο γεγονός ότι δεν βολευόταν και δεν μπορούσε να την πάρει ο ύπνος μέσα στο αμάξι κι έτσι έκλαιγε.Θέλει λίγη υπομονή και να κάνετε σχεδόν καθημερινά τη διαδρομή για να συνηθίζει.Εμείς πήραμε καινούργιο καθισματάκι γιατί μετά την καραντίνα χωρούσε οριακά πια στο αυγό(κοντεύει 9,5 μηνών),διαλέξαμε όμως ένα να μπορείς να το γυρίζεις και πίσω και μπροστά.Οπότε θα το κρατήσουμε όσο περισσότερο μπορούμε προς τα πίσω και όταν αρχίσει να αντιδράει πολύ θα τη γυρίσουμε μπροστά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LittleCherry είπε:

Κι εμείς είχαμε το ίδιο θέμα όταν ήταν πιο μικρή!! Έπρεπε να έχει αποκοιμηθεί μέσα στο αυγό για να πάμε κάπου..Σιγά σιγά όμως άρχισε να το συνηθίζει και καθόταν κάπως.Εγω το είχα αποδώσει στο γεγονός ότι δεν βολευόταν και δεν μπορούσε να την πάρει ο ύπνος μέσα στο αμάξι κι έτσι έκλαιγε.Θέλει λίγη υπομονή και να κάνετε σχεδόν καθημερινά τη διαδρομή για να συνηθίζει.Εμείς πήραμε καινούργιο καθισματάκι γιατί μετά την καραντίνα χωρούσε οριακά πια στο αυγό(κοντεύει 9,5 μηνών),διαλέξαμε όμως ένα να μπορείς να το γυρίζεις και πίσω και μπροστά.Οπότε θα το κρατήσουμε όσο περισσότερο μπορούμε προς τα πίσω και όταν αρχίσει να αντιδράει πολύ θα τη γυρίσουμε μπροστά.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Να χαίρεσαι τη λουλουδένια σου.

Just now, LittleCherry είπε:

Κι εμείς είχαμε το ίδιο θέμα όταν ήταν πιο μικρή!! Έπρεπε να έχει αποκοιμηθεί μέσα στο αυγό για να πάμε κάπου..Σιγά σιγά όμως άρχισε να το συνηθίζει και καθόταν κάπως.Εγω το είχα αποδώσει στο γεγονός ότι δεν βολευόταν και δεν μπορούσε να την πάρει ο ύπνος μέσα στο αμάξι κι έτσι έκλαιγε.Θέλει λίγη υπομονή και να κάνετε σχεδόν καθημερινά τη διαδρομή για να συνηθίζει.Εμείς πήραμε καινούργιο καθισματάκι γιατί μετά την καραντίνα χωρούσε οριακά πια στο αυγό(κοντεύει 9,5 μηνών),διαλέξαμε όμως ένα να μπορείς να το γυρίζεις και πίσω και μπροστά.Οπότε θα το κρατήσουμε όσο περισσότερο μπορούμε προς τα πίσω και όταν αρχίσει να αντιδράει πολύ θα τη γυρίσουμε μπροστά.

Επειδή ξέχασα να το διευκρινίσω, μιλάω πάντα για τη θέση πίσω από τον συνοδηγό. Εσείς έχετε δοκιμάσει τη θέση του συνοδηγού; 

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Του συζύγου είναι διθέσιο οπότε μπαίνει αναγκαστικά στο συνοδηγό.

Κάθισμα πήρα το joie stages που το εχουμε στο δευτερο αμαξι αλλά το αυγό μας είναι be safe και κάνει έως 15κιλα.

Θα συνηθίσει πάντως και πλην του φοβερού εκνευρισμου που προκαλεί στον οδηγό δεν θα παθει κάτι ακομα κσι να κλάψει. Για να νιώσεις καλύτερα πάρε ένα καθρέφτη να τον βλέπεις να είσαι σίγουρη ότι δεν τον τσιμπάει κάτι πχ.

@vaso_mpempis φίλη μου σε θαυμάζω που την παλεύεις ακόμα. Όσο υπέρμαχος του θηλασμού και να είμαι στο 10ο δεν ήθελα άλλο δεν την πάλευα...

  • Μου αρέσει 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

Του συζύγου είναι διθέσιο οπότε μπαίνει αναγκαστικά στο συνοδηγό.

Κάθισμα πήρα το joie stages που το εχουμε στο δευτερο αμαξι αλλά το αυγό μας είναι be safe και κάνει έως 15κιλα.

Θα συνηθίσει πάντως και πλην του φοβερού εκνευρισμου που προκαλεί στον οδηγό δεν θα παθει κάτι ακομα κσι να κλάψει. Για να νιώσεις καλύτερα πάρε ένα καθρέφτη να τον βλέπεις να είσαι σίγουρη ότι δεν τον τσιμπάει κάτι πχ.

@vaso_mpempis φίλη μου σε θαυμάζω που την παλεύεις ακόμα. Όσο υπέρμαχος του θηλασμού και να είμαι στο 10ο δεν ήθελα άλλο δεν την πάλευα...

Να σου πω την αλήθεια Ούτε εγώ θέλω άλλο αλλά δυσκολεύεται αυτός.Ήρθαμε Σπίτι και πάλι δεν το πίνει!!!!!!!! Δεν ξέρω τι θα κάνω... 

  • Λυπημένη/-ος 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Να χαίρεσαι τη λουλουδένια σου.

Επειδή ξέχασα να το διευκρινίσω, μιλάω πάντα για τη θέση πίσω από τον συνοδηγό. Εσείς έχετε δοκιμάσει τη θέση του συνοδηγού; 

Όχι, πάντα πίσω από τη θέση του συνοδηγού τη βάζουμε.Νομίζω κιόλας πως αν χρειαστεί να μπει στη θέση του συνοδηγού πρέπει να απενεργοποιηθεί πρώτα ο αερόσακος. Προσωπικά όμως δεν θα το έβαζα το καρεκλάκι μπροστά για λόγους ασφαλείας και θα έπαιρνα καθρέφτη για να τη βλέπω αν ήμουν μόνη μου στο αμάξι.

Να χαίρεσαι κι εσύ το μικράκι σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, LittleCherry είπε:

Όχι, πάντα πίσω από τη θέση του συνοδηγού τη βάζουμε.Νομίζω κιόλας πως αν χρειαστεί να μπει στη θέση του συνοδηγού πρέπει να απενεργοποιηθεί πρώτα ο αερόσακος. Προσωπικά όμως δεν θα το έβαζα το καρεκλάκι μπροστά για λόγους ασφαλείας και θα έπαιρνα καθρέφτη για να τη βλέπω αν ήμουν μόνη μου στο αμάξι.

Να χαίρεσαι κι εσύ το μικράκι σου!

Ωραία! Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση!!! Ελπίζω σε λίγο καιρό να έχω να σας πω άλλα νέα πιο ευχάριστα για τις βόλτες μας με το αυτοκίνητο...Αν στο μεταξύ κάποιο κορίτσι έχει βρει κάποιο κόλπο που να πιάνει...ας το μοιραστεί να το δοκιμάσουμε και αυτό. Και πάλι σε ευχαριστώ!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2020 at 4:27 ΠΜ, Ele@n είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας παρακολουθώ εδώ και καιρό, βασικά πριν από την εγκυμοσύνη μου για να μαθαίνω από νωρίς... έχω έναν γλυκό μπεμπάκο 3, 5 μηνών. Έχουμε ένα θέμα με το αυτοκίνητο. Τον βάζω στο αυγό από το σπίτι και δεν έχουμε κανένα πρόβλημα. Μόλις το αυγό τοποθετηθεί στο αυτοκίνητο για να τον δέσω ξεκινάει και κλαίει. Υπάρχει κάποιο κορίτσι που είχε παρόμοιο θέμα και τελικά το ξεπέρασε;  επίσης στην ηλικία που είστε χρησιμοποιείτε ακόμα το αυγό ή έχετε γυρίσει σε καθισματάκι μπροστά;

Μήπως δεν βολεύεται; είναι καλό το καθισμα;

παιχνίδια να υποθέσω έχεις να παιζει...

Η μουσική Ίσως βοηθήσει ή να τραγουδάς Εσύ.. 

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο..  εμένα φοβάται το σκοτάδι όταν είναι μόνος του νύχτα πίσω..  οπότε κάνα δυο φορές που χρειάστηκε μαρτύρησα να φτάσω σπίτι!!!! 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Μήπως δεν βολεύεται; είναι καλό το καθισμα;

παιχνίδια να υποθέσω έχεις να παιζει...

Η μουσική Ίσως βοηθήσει ή να τραγουδάς Εσύ.. 

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο..  εμένα φοβάται το σκοτάδι όταν είναι μόνος του νύχτα πίσω..  οπότε κάνα δυο φορές που χρειάστηκε μαρτύρησα να φτάσω σπίτι!!!! 

Είναι το i gemm της jioe. Νομίζω ότι είναι καλό. Τον βάζω από το σπίτι και τον κατβάζω στο αυτοκίνητο με αυτό. Όσο είναι εκτός αυτοκινήτου είναι οκ...Επειδή έχω και το καρότσι της ίδιας σειράς και κουμπώνει, το έχω δοκιμάσει να τον βάλω με το αυγο πάνω στο καρότσι και μια χαρά πήγε τη βόλτα του. Άρα δεν είναι αυτό...

Παιχνιδάκια δυστυχώς δεν είναι ακόμα σε ηλικία να παίζει...είμαστε 3 μηνών μικρούλια...τώρα ξεκινάν τα χεράκια μας και αγγίζουν πραγματάκια, αλλά δεν μπορεί να πιάσει ακόμα... έχεις κάποια ιδέα για παιχνδι απλά που το βλέπει;

Τη μουσική την δοκίμασα με το αγαπημένο του τραγούδι που τον ηρεμεί από νεογέννητο...Μια φορά οκ, δεύτερη φορά οκ...την τρίτη ούτε εκεί έπιασε το κόλπο...

Το σκοτάδι το έχω σκεφτεί και εγώ ότι μπορεί να τον ενοχλεί, αν και κλαίει ακόμα και λίγο πριν νυχτώσει ή και με άλλον δίπλα του...γι' αυτό οδηγώ με ανοιχτό τον φωτισμό του αυτοκινήτου...

Εσείς επειδή κλαίει του έχετε περιορίσει τις βόλτες για να μην του προκαλεί κλάμα το αυτοκίνητο; Είδες ότι με τον καιρό βελτιώθηκε έστω και λίγο η κατάσταση; 

 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Είναι το i gemm της jioe. Νομίζω ότι είναι καλό. Τον βάζω από το σπίτι και τον κατβάζω στο αυτοκίνητο με αυτό. Όσο είναι εκτός αυτοκινήτου είναι οκ...Επειδή έχω και το καρότσι της ίδιας σειράς και κουμπώνει, το έχω δοκιμάσει να τον βάλω με το αυγο πάνω στο καρότσι και μια χαρά πήγε τη βόλτα του. Άρα δεν είναι αυτό...

Παιχνιδάκια δυστυχώς δεν είναι ακόμα σε ηλικία να παίζει...είμαστε 3 μηνών μικρούλια...τώρα ξεκινάν τα χεράκια μας και αγγίζουν πραγματάκια, αλλά δεν μπορεί να πιάσει ακόμα... έχεις κάποια ιδέα για παιχνδι απλά που το βλέπει;

Τη μουσική την δοκίμασα με το αγαπημένο του τραγούδι που τον ηρεμεί από νεογέννητο...Μια φορά οκ, δεύτερη φορά οκ...την τρίτη ούτε εκεί έπιασε το κόλπο...

Το σκοτάδι το έχω σκεφτεί και εγώ ότι μπορεί να τον ενοχλεί, αν και κλαίει ακόμα και λίγο πριν νυχτώσει ή και με άλλον δίπλα του...γι' αυτό οδηγώ με ανοιχτό τον φωτισμό του αυτοκινήτου...

Εσείς επειδή κλαίει του έχετε περιορίσει τις βόλτες για να μην του προκαλεί κλάμα το αυτοκίνητο; Είδες ότι με τον καιρό βελτιώθηκε έστω και λίγο η κατάσταση; 

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν τον έχω κυκλοφορήσει βράδυ! Το χειμώνα ήταν μικρός και έκανε κρύο, μετά καραντίνα, τώρα κοιμάται πριν τις 9 οπότε Γενικά δεν έχει δει πολλά βράδια και δεν έχει συνηθίσει. Δεν θα περιοριστώ όμως οποτε χρειαστεί θα μπει στο αμάξι βράδυ και θα συνηθίσει πιστεύω σιγά σιγά.

Παιχνίδια Εγώ του κρεμούσα διάφορα  στο αμάξι από μικρούλης που ήταν έκανα πατεντες.. Για δοκίμασε τπτ

Πιπίλα παίρνει; 

Κουράγιο καλή μου!!!! Θα το πάρει απόφαση το μπεμπακι οτι πρέπει να γίνεται το δρομολόγιο και κάποια στιγμή θα ηρεμήσει πιστεύω 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Είναι το i gemm της jioe. Νομίζω ότι είναι καλό. Τον βάζω από το σπίτι και τον κατβάζω στο αυτοκίνητο με αυτό. Όσο είναι εκτός αυτοκινήτου είναι οκ...Επειδή έχω και το καρότσι της ίδιας σειράς και κουμπώνει, το έχω δοκιμάσει να τον βάλω με το αυγο πάνω στο καρότσι και μια χαρά πήγε τη βόλτα του. Άρα δεν είναι αυτό...

Παιχνιδάκια δυστυχώς δεν είναι ακόμα σε ηλικία να παίζει...είμαστε 3 μηνών μικρούλια...τώρα ξεκινάν τα χεράκια μας και αγγίζουν πραγματάκια, αλλά δεν μπορεί να πιάσει ακόμα... έχεις κάποια ιδέα για παιχνδι απλά που το βλέπει;

Τη μουσική την δοκίμασα με το αγαπημένο του τραγούδι που τον ηρεμεί από νεογέννητο...Μια φορά οκ, δεύτερη φορά οκ...την τρίτη ούτε εκεί έπιασε το κόλπο...

Το σκοτάδι το έχω σκεφτεί και εγώ ότι μπορεί να τον ενοχλεί, αν και κλαίει ακόμα και λίγο πριν νυχτώσει ή και με άλλον δίπλα του...γι' αυτό οδηγώ με ανοιχτό τον φωτισμό του αυτοκινήτου...

Εσείς επειδή κλαίει του έχετε περιορίσει τις βόλτες για να μην του προκαλεί κλάμα το αυτοκίνητο; Είδες ότι με τον καιρό βελτιώθηκε έστω και λίγο η κατάσταση; 

 

Κοπέλα μου, κάνε λίγο υπομονή και θα δεις θα φτιάξει σιγά σιγά.. Θυμάμαι κι εμένα στον αντίστοιχο μήνα και για λίγο ακόμη αντιδρούσε και στο αυγό αλλά δυστυχώς και στο καρότσι!! Αφού είχα απογοητευτεί κι έλεγα δεν θα μπορούμε να βγαίνουμε έξω! Ακόμη δεν βλέπει πολύ καλά και μακριά για να χαζεύει τριγύρω και να απασχολείται και θα θέλει αγκαλιά το μικρό σου για να νιώσει ασφάλεια.Επίσης εμένα δυσκολευόταν να την πάρει και ο ύπνος στο αυγό και εκνευριζόταν.Εγώ έπαιρνα μαζί και ένα κουκλάκι με λευκούς ήχους και κάποιες φορές ηρεμούσε, αλλά όχι πάντα. Όταν μεγάλωσε λίγο άρχισε να απολαμβάνει τις βόλτες αλλά ακόμη και τώρα κάποιες φορές θα αντιδράσει στο αμάξι(με την καραντίνα ξεσυνήθισε!).Θα δεις θα στρώσει σιγά σιγά, όλα θέλουν το χρόνο τους.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...